Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) dredjudge84 válasza jaszy76 (#1795) üzenetére


dredjudge84
őstag

Csak egy foverzio update jött ki a telora? :Y

(#1802) jaszy76 válasza eurolac (#1799) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Működik, tudtam fizetni vele. De akkor sem értem, hogy miért kaptam tegnap este egy fél képernyőnyi figyelmeztetést, hogy nem fogok tudni fizetni vele, valamint a Walletben továbbra is ott van az üzenet. 😀 Ja, és a netflix sem jelenik meg a playben. Azt írja, hogy nem kompatibilis. Egyre jobb...

(#1803) eurolac válasza jaszy76 (#1802) üzenetére


eurolac
senior tag

Hát na.....kezd elavulni a rendszer....a netflix után jönnek majd a banki programok gondolom.....
Csak azt nem tudom pl mire lenne érdemes cserélni.
Köszi h visszaírtál nfc ügyben.

Eurolac

(#1804) Ra3 válasza eurolac (#1803) üzenetére


Ra3
őstag

Ne keltsétek már a feszkót feleslegesen, most pont emiatt ránéztem a netflixre, simán lefrissített és ugyanúgy látszik a playben azóta is.
Amúgy van egy több mint 5 eves huawei m3 tabletem, arra is van működő netflix a hivatalos oldalról, csak a playben nem dobja be mert 7es droid van rajta
Ahhoz még pár évnek sztem el kell telnie mire a banki appok se mennek majd, de addigra úgyis mindenki lecseréli valszeg.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1805) jaszy76 válasza Ra3 (#1804) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Leirtam, hogy nálam mi van. Ennyi történt.

(#1806) Ra3 válasza jaszy76 (#1805) üzenetére


Ra3
őstag

Oké de kábé 3 lépésben oda jutottunk hogy mindjárt nem fognak a banki appok se működni, keressen mindenki új telót.
Nálam meg rossz a munkahelyemen a térerő de nem vonom le egyből hogy ez a telefon hibája.
Szóval nyugodjon le mindenki, sztem 2-3 év még bőven van ebben a telóban, addigra meg úgyis lecseréli mindenki.
Egyik munkatársam Huawei P10-el nyomja, és még azon is megy minden app gond nélkül.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1807) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Az HBO Maxról lehet tudni miért lett offos? Ez főleg azért fura, mert a netflix meg működik.

(#1808) eurolac válasza Ra3 (#1804) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Max. magadat feszkózod feleslegesen, mi csak beszélgettünk egy problémáról. Én abszolúte nem vagyok ideges. :N Amúgy röviden egy 2 éves történet: kolléganőm hozta az akkor réginek számító azt hiszem LG mobilját, hogy a banki alkalmazása jelezte, h elavult, nem biztonságos a mobilja/rendszere. Kb.: 3-4 android generációval volt elmaradva. Semmijen frissítéseket már nem kapott rá. Letörölte, újra akarta rakni. A Play-ban megjelent neki, de telepíteni már nem tudta arra a mobiljára, nem volt vele kompatibilis az app. Ha megnézed, már mi is sajnos 3 generációval leszünk lassan lemaradva. Elég szegénységi bizonyítvány a Honortól, hogy ennyire magára hagyta a korábbi "Pro" mobilját még akkor is ha ez egy "új cég." Abban igazad van, hogy még odébb lehet az, hogy nem futnak majd rajta a banki appok, de akkor is érdekes az a biztonsági üzenet amit a topiktárs bemutatott a Wallet-ben. Részemről a téma lezárva. Üdv!

Eurolac

(#1809) Maximow válasza eurolac (#1808) üzenetére


Maximow
tag

Sziasztok!

Nem csak jaszy76 fórumtárs kapott ilyen üzenetet, hanem úgy egyhónapja időről időre nekem is fel bukkan, azonban szerencsére a funkció zavartalanul működik az üzenetek ellenére is :)

(#1810) jaszy76 válasza Maximow (#1809) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Szia!

Nagyon köszönöm az infót! Ez igazi segítség, mert így nem állok neki gyalulni, ezek szerint feleslegesen. A funkció tényleg működik, de valami a háttérben változott, mivel ilyen üzenet még egyszer sem volt. Az biztos, hogy a Google a háttérben a biztonsági hitelesítés módszerének cseréjén dolgozik, cserélik majd az API-t 2024-től. De a háttérben megy a munka, ami néha gondokat is okoz : [link]

dredjudge84: Ezért: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1811) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Ma reggelre eltűnt a figyelmeztetés. :D

(#1812) golyós


golyós
őstag

azt az infot találtam, hogy a készülék rendelkezik fm chippel, de nincs aktiválva vagy ilyesmi.
Elvileg a Nextradio elinditja és igy használható lenne a rádió is .
Tudtok erről valamit?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1813) Ra3 válasza golyós (#1812) üzenetére


Ra3
őstag

Ezt a nextradio-t megnéztem, azt írja hogy van FM rádió a készülékben, de nekem használhatatlanul akadozik és lassú az alkalmazás, úgyhogy le is dobtam.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1814) golyós válasza Ra3 (#1813) üzenetére


golyós
őstag

Mindjárt kipróbálom asszony telefonján. Csak ez a baja a teloval, hogy nincs rádió benne. Az újakba se rakják bele , nem is értem a miértjét.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1815) zebede


zebede
őstag

HBO Max újra telepíthető, AppGalery-ből.

(#1816) TTomax


TTomax
nagyúr

Üdv mindenkinek, egy rövid kérdés. Van-e értesítő led?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1817) BloodRay válasza TTomax (#1816) üzenetére


BloodRay
veterán

Van, bár egész pici, de van. A felső hangszóró rács bal sarkában.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1818) TTomax válasza BloodRay (#1817) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem látom villogni soha

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1819) TTomax válasza TTomax (#1818) üzenetére


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1820) BloodRay válasza TTomax (#1818) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha bekapcsolod és jó helyen figyeled nyitott szemmel, pedig ott kell legyen. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1821) TTomax


TTomax
nagyúr

Tudtok olyan programot amivel videózás közben fixen lehet a kamerák között váltani?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1822) TTomax válasza BloodRay (#1820) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meglett.... Hát aki ezt kiszúrja....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1823) BloodRay válasza TTomax (#1822) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, mondjuk úgy, hogy diszkrét. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1824) TTomax


TTomax
nagyúr

Azt valaki tudja esetleg, hogy hogyan tudnám beállítási hogy az ujjlenyomat olvasó csak akkor olvasson ha a gombot megnyomom?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1825) TTomax válasza TTomax (#1824) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tárgytalan, megtaláltam, tudja....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1826) TTomax válasza TTomax (#1825) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amúgy imádom ezt a telefont, méltánytalanul van félresöpörve... Mondom ezt úgy, hogy iPhone 13mini,11pro,Samsung A52s5g, S20FE, Mi T pro stb fordult meg nálam mostanában...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1827) APippo


APippo
tag

Az elmúlt pár hétben a Simple-es NFC-s mobilfizetésem eléggé gyatra, kb minden második fizetésnél kapok elutasítást miután úgy mint máskor érintem a telefont. Mobilnet van, majdnem 3 éve hibátlanul működött. Volt 1-2 hiba de ilyen gyakorisággal nem volt vele problémám mint az elmúlt hetekben... Sima kártyás fizetés megy rögtön azután hogy a telefont kivágta a terminál, szóval nem hinném, hogy a kártyámmal van probléma. Decemberben láttam, volt hasonló problémája itt fórumtársnak igaz GPayel. Az esetleg megoldódott? Hasonlót tapasztalt bárki? :(

(#1828) punky10 válasza TTomax (#1826) üzenetére


punky10
addikt

Az userek imádnák.De a gyártó sajnos nagy ívben tesz rá.A P20 nemrég kapott frissítést a H20 P semmit.
Ez egy PRO készülék!
Ezért kicsit több támogatást várnánk el...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1829) modflow válasza APippo (#1827) üzenetére


modflow
veterán

Dettó ez volt nálam is. És decemberben kezdte ezt csinálni. Szisztematikusan minden kb. 2. vásárlás elutasítás volt, de ha újra érintettem, jó volt mindig.

A téli szünetben rászántam magamat és full resetet csináltam a készüléken. Azóta nem vásároltam sokat, kb. 5x, de eddig jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#1830) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Sziasztok!
Aki gyári naptárt használ legyen szíves ellenőrizni a március 20-szal és március 27-tel kezdődő heteket. Nálam mindegyiket 12.hétnek írja. Emiatt persze csúszik az összes utána lévő is.
Jó lenne tudni, hogy egyéni hiba, vagy sem.
[kép] [kép]
Előre is köszi: Vikman

(#1831) modflow válasza modflow (#1829) üzenetére


modflow
veterán

Ma megint elutasított... :(

(#1832) Ra3 válasza 1stVikman (#1830) üzenetére


Ra3
őstag

Nem egyedi eset, nálam is ugyanez a hiba van.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1833) BloodRay válasza 1stVikman (#1830) üzenetére


BloodRay
veterán

Érdekes, nálam jó. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1834) TTomax válasza 1stVikman (#1830) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam is így írja, aztán a 42. hét után a 44jön,a 43. hét hiányzik....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#1835) 1stVikman válasza TTomax (#1834) üzenetére


1stVikman
senior tag

És tényleg! :)
Köszi.

Ra3
Köszi neked is!

Bloodray
Neked hányas verzió a naptár?
Nálam 11.0.0.373
Frissítést nem láttam hozzá.

(#1836) punky10


punky10
addikt

Nem használom a gyári naptárt,de most megnéztem,és nálam is hibás.
A verzió:11.0.1.331

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1837) APippo válasza 1stVikman (#1835) üzenetére


APippo
tag

Nálam is ez van de csak a héti nézetben, a havi nézetben ha a hetek száma be van kapcsolva akkor jól számol. Ez az app amúgy is fura.. Pl ha többnapos eseményt állítasz be mint egész napos esemény, akkor az utolsó napjának hiába választasz ki bármit, nem frissül és olyan mintha egynapos esemény lenne, de ha elmented akkor már jó.

(#1838) punky10


punky10
addikt

Most néztem egy P20-ason es a Huawei táblán,hogy a gyari naptár azokon is hibás.A Samsung A10-esen nem is irja,hogy hanyadik hét,egy A12-esen viszont már jó.Úgyhogy ez falami Huawei/Honor "ficsőr" lehet... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1839) BloodRay válasza 1stVikman (#1835) üzenetére


BloodRay
veterán

Pardon, rossz telefonon néztem :DDD
Este én is ránézek majd a Honor-ra :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1840) 1stVikman válasza APippo (#1837) üzenetére


1stVikman
senior tag

Köszi, hogy megnézted, legalább egyik nézetben jó. :)

Punky10
Köszi neked is. Nálad hogyhogy frissebb verzió van? Én nem találtam.

(#1841) punky10 válasza 1stVikman (#1840) üzenetére


punky10
addikt

Nem tudom,nálam ez van.Nem használom,régóta egy külsős naptár van a telefonjaimon.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1842) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Honnan lehet letölteni az HBO Max alkalmazás? Mert én appgaleryn sem találom. Most költöztem vissza ebbe a telefonba mert eddig ez volt a legjobb telefonom, de szomorúan konstatálom hogy ez az alkalmazás nem érhető el rá.

(#1843) Ra3 válasza dredjudge84 (#1842) üzenetére


Ra3
őstag

Nem kimondottan a telefon hibája, az HBO bannolta a Huawei-t, semmilyen termékükön nem fut el a továbbiakban az app.
Tavaly szeptember óta van ez, nekem ez az aug. végi változat gond nélkül felment, belépni nem tudok mert nincs acc-om.
[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1844) dredjudge84 válasza Ra3 (#1843) üzenetére


dredjudge84
őstag

Köszi, ez életmentő volt. Működik!

Azért kérdeztem hogyo a helyzet vele, mert pár hsz-el feljebb azt írták, hogy appgaleryn fenn van, de sajnos nincs. Kérdés hogy ez a verzió meddig fog működni.

(#1845) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Nálam most jött el a váltás ideje, ma megrendeltem az utódját szeretett telefonomnak, egy Realme GT 2 Pro 256/12 személyében. Sajnálom. Nagyon gondolkoztam a Honor Magic 4 Pron de egyrészt 800 euro, másrészt fos hajlított kijelzős. Így egyszerűen nem lett volna jó döntés. Remélem még vissza tudok térni egyszer a Honorhoz, mert ilyen jó telom még sosem volt mint a 20 pro.

(#1846) dredjudge84 válasza Dareiosss (#1845) üzenetére


dredjudge84
őstag

Egyetértek veled. Szerintem is egy kiváló készülék. Én is szívem szerint maradnék a Honor Huawei vonalon de félek hogy az új készülékek amikben már nem kirin processzor van nem tudnak ilyen jó üzemidőt mint ez.

A gt2 pro-t nagyon fogod szidni utána üzemidőt tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#1847) Dareiosss válasza dredjudge84 (#1846) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Nem valószínű, mert kilövőm az 5Gt meg a leveszem a kijelzőt 60 vagy 90 hz re. Ezek eszik meg minden új telonál az aksit. Nekem meg nincs rájuk szükségem. Nekem inkább a Magic UI fog hiányozni. :(

(#1848) dredjudge84 válasza Dareiosss (#1847) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nem segít. Én is kipróbáltam már. Bármit bárhova állítok, gyenge az üzemidő.

(#1849) Dareiosss válasza dredjudge84 (#1848) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Na akkor érdekes lesz, :(

(#1850) dredjudge84 válasza Dareiosss (#1849) üzenetére


dredjudge84
őstag

Fel órája szedtem le töltőről, és már csak 95%-on van. Borzasztó. Ha menne az HBO max és sztereó hangszóró lenne a honorba, már vissza is költöznék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.