Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) BloodRay válasza dredjudge84 (#500) üzenetére


BloodRay
veterán

Semmit nem romlott a 9-eshez képest, sőt. Még a 10-es beta volt gyengébb szerintem fotóban picit, meg volt egy-két apró bugja.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#502) dredjudge84 válasza BloodRay (#501) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nem úsztam meg, közben éjjel befrissitette magát, pedig ki volt kapcsolva az automatikus frissítés.

Szóval azt mondod az uzemido is jó maradt?

(#503) BloodRay válasza dredjudge84 (#502) üzenetére


BloodRay
veterán

194-es végű, végleges 10-es rendszerrel szerintem nincs gond az alap 9-eshez képest. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#504) dredjudge84 válasza BloodRay (#503) üzenetére


dredjudge84
őstag

Sajnos egy óra használat után már konstatalom hogy gyorsabban fogynak a százalékok mint 9-en.

(#505) BloodRay válasza dredjudge84 (#504) üzenetére


BloodRay
veterán

Indítsd újra ha még nem volt meg a frissítés után és adj neki egy-két napot míg beáll.
Nekem ugyan úgy 7-8 óra kijelzőidőt tud mint előtte.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#506) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Azt a hírt jól olvastam hogy a p30 privilégiuma az erofs fajlrendszer?

(#507) punky10 válasza dredjudge84 (#506) üzenetére


punky10
addikt

Nem.A P20-asom is megkapta a 9.1-el.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#508) Ceree válasza dredjudge84 (#506) üzenetére


Ceree
senior tag

Nem, sok telefon megkapta mar a 9.1-es EMUI-val.

Másolat_eredetije

(#509) golyós válasza BloodRay (#505) üzenetére


golyós
őstag

Az, hogy sikerűl? Asszonynak ennyi sosem jön össze, pedig minden automata indítást lelőtünk. Mate 10 Pronál se tudtam soha 6 óránál többet összehozni, pedig azt is mindig dicsérték, hogy 8-10 óra SOT-ot tudot.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#510) BloodRay válasza golyós (#509) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom, nem csinálok vele semmi extrát.
Mondjuk annyi, hogy nálam az ilyen fosadványoknak mint facebook, insta, ki vannak kapcsolva az értesítései, meg úgy alapból mindennek ami nem email, vagy messenger, hangouts.
Viszont a Samu böngésző pl folyamatosan megy 4-5 lappal.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#511) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Valaki segítene, hogy hol lehet kikapcsolni a frissítéseket. Nem akartam egyelőre frissiteni a rendszeret, SZERINTEM kikapcsoltam mindent erre, a telefon meg csak dobálta az üzeneteket, hogy éjjel frissíteni akar és tegnap meg is csinálta. Valahogy lehet ezt blokkolni ténylegesen?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#512) dredjudge84 válasza Ceree (#508) üzenetére


dredjudge84
őstag

Az fura, mert nekem éjjel frissült android 10re de maradt f2fs disk infó szerint.

(#513) APippo válasza DjYok (#490) üzenetére


APippo
tag

Persze, mobilfizetés minden további nélkül megy ezzel a kombóval.

(#514) Ceree válasza dredjudge84 (#512) üzenetére


Ceree
senior tag

Lol, megneztem en is P10-en, es nekem is f2fs meg ext4. :W

https://www.gizmochina.com/2019/08/20/8-huawei-phones-upgraded-to-emui-9-1-brings-erofs-file-system/

Másolat_eredetije

(#515) Hoes válasza Ceree (#514) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem is a H20 Prón.

(#516) Hoes


Hoes
aktív tag

Ennyi....

(#517) Hoes válasza Hoes (#516) üzenetére


Hoes
aktív tag

(#518) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Akkor az igazság odaát van. :)

[ Szerkesztve ]

(#519) rozsdamaro


rozsdamaro
csendes tag

megnéztem a fájlrendszert a honor 20 prón, és nekem írja az erofs-t

nektek nem ez van?

(#520) BloodRay válasza rozsdamaro (#519) üzenetére


BloodRay
veterán

A nem pro változat nem mutat kb semmit.
Simán lehet egy rész erofs. Az egész ugye nem is lehetne, mivel az erofs csak olvasható rész.
A supportos Luca meg kb azt se tudja szerintem hogy ezt eszik vagy isszák.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#521) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Nekem lenne még 2 kérdésem.

1: A sima honor 20-ban volt beállítási lehetőség dolby atmosra, itt ezt nem látom. Nincs atmos a pro-n?
2: Van valami trükk/progi, amivel egy kis extra hangerőt ki lehet csikarni fülesre?

(#522) modflow


modflow
veterán

Látom itt az üzeneteket.
Nekem Honor 20 Pro-m van és nem érdekel a fájlrendszere, meg egyéb papíron szereplő adata....
Dolby Atmos egy telefonon? :Y
Millás összegű házimozi estén mondjuk engem is érdekelne az Atmos. :)
Komolyan érdemes ilyenekkel foglalkozni?

Én csak használom a készüléket és élvezem, hogy milyen jó. :)

(#523) punky10


punky10
addikt

Na, a supportos Luca sem tudott eltántorítani,megrendeleltem egy kèket...ami egyébként szerintem zöld...de mindegy...
Remélem bírni fogja addig,míg a P20,és abban is bízok,hogy addigra lemegy ez az amoled-őrület,és újra lesz majd közép-felső kategóriás telefon IPS kijelzővel...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#524) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Nekem s9 plus után ennek az akkuideje valami elképesztő. Igaz amióta felfrissült 9-ről 10-re az android azóta egy hangyányival gyorsabban merül, de így sem vészes.

(#525) DessertFox válasza punky10 (#523) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Jól jártál vele, szerintem egy teljesen használható és korrekt telefon.

(#526) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Srácok még egy kérdés. Hívás közben sikerül az arcommal némítanom, bontanom stb a hívást. Van erre valami feature, amivel ezt meg tudom szüntetni?

(#527) punky10 válasza DessertFox (#525) üzenetére


punky10
addikt

Bízom benne!
Elolvastam az összes fellelhető tesztet,megpróbáltam kipróbálni a MM-ben,szerintem kültéren sem lesz vele gond.
Holnap a P20-on kipróbálom,hogy melyik vezérlés lesz jobb,mert a P20-on használt vezérlés sajnos itt már nem játszik...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#528) eurolac válasza dredjudge84 (#526) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Ez pont úgy hangzik, mint amikor sok Xiaomi modellnél nem működik rendesen a közelségérzékelő, így az archoz emelve nem sötétül el a telefon kijelzője, a kijelző nem zár le és "elnyomkodható" lesz. Tükör előtt nézd már meg, hogy amikor telefonálsz elsötétül e a képernyőd? Vedd el picit az arcodtól, akkor ki kell, hogy világítson. Visszatéve az arcodhoz el kellene sötétülnie közben természetesen vonalban vagy... az is lehet nem tartod jól a telefont...

Eurolac

(#529) tomcat1987


tomcat1987
tag

Üdv mindenkinek!
Telefon vásárlás előtt állok, és a Huawei P20 Pro és a Honor 20 Pro között kellene választanom. Azt tudom, hogy az utóbbi erősebb telefon és valamivel drágább is, viszont a korosabb Huawei mellett is szól pár érv(Oled, sztereo hangszórópáros...). Van olyan, aki esetleg a P20 Pro után lett 20 Pro tulaj? Számomra egyébként nagyon fontos a beszédhangszóró ereje, minősége, mert sűrűn telefonálok, és gyakran zajos helyen. Az eddig használt Passportom ebben magasra tette a lécet, és nem akarom alább adni ezen a téren. Kissé félek a Honor esetében a pengevékony sarokba tolt hangszórórácstól. A segítséget előre is köszönöm. :)

(#530) dredjudge84 válasza eurolac (#528) üzenetére


dredjudge84
őstag

Működik az. Veszek hozzá valami tokot. Van hozzá gyári okos tok? Tud valaki linkelni esetleg?

(#531) golyós válasza tomcat1987 (#529) üzenetére


golyós
őstag

[link]
Ez alapján eszembe se jutna P20 prot venni. Már több mint 2 éves, a támogatása is idén lejár, a 10es droidot még talán megkapja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#532) punky10


punky10
addikt

Na,megérkezett a fantom kék/zöld telefon.
Nagyon szép,a kijelzőjd is elég erős kültéren is.Jött frissítés,de ez még nem a 10-es.Telekomos...
Valószínűleg hagyom,amíg megkapja a 10-est,utána váltom le a P20-at.Legalább lesz időm belakni... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#533) tomcat1987 válasza golyós (#531) üzenetére


tomcat1987
tag

Köszi a választ. Igen, én is inkább a Honor felé hajlok. Pláne úgy, hogy a Vodafone-nál nincs már P20 Pro, márpedig tőlük tudtam volna 125-ért elhozni, máshol elég drága.
Punky10! Kíváncsi vagyok a véleményedre a telefonnal kapcsolatban, én is a Telekomtól venném, ha venném. :) Ezeken már gondolom nincs szolgáltatói rendszer, csak független létezik.

(#534) egyedülülő válasza tomcat1987 (#533) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az enyém telekomos és nincs rajta semmi extra.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#535) golyós válasza tomcat1987 (#533) üzenetére


golyós
őstag

Nekünk is telekomos van, független mind.Nincs rajta egyedi szoftver.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#536) punky10 válasza tomcat1987 (#533) üzenetére


punky10
addikt

A Telekomnál a Huawei/Honor telefonok már régóta kártyafüggetlenek.Mostanában pedig a szoftvert sem piszkálják.
Ezen még a Telekom alkalmazás sincs rajta előretelepítve. :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#537) pogi1


pogi1
tag

Új frissítés 10.0.0,198(C431E9R5P1)

(#538) modflow válasza pogi1 (#537) üzenetére


modflow
veterán

És tényleg. :)
De miért csak akkor írja, ha rákeresek, magától meg nem...

(#539) punky10 válasza modflow (#538) üzenetére


punky10
addikt

Nekem még akkor se..
Megpróbálom másik SIM-mel,P20-nál bevált...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#540) Z.É.T. válasza punky10 (#539) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Esetleg próbáld meg a Támogatás app => gyors szolgáltatások => továbbiak => frissítés alatt is :)

(#541) punky10 válasza Z.É.T. (#540) üzenetére


punky10
addikt

Köszi,azt még megnézem.Most még költözök a P20-ról,eddig teszt-üzemben ment a Honor,de úgy néz ki,marad... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#542) punky10 válasza Z.É.T. (#540) üzenetére


punky10
addikt

Hazaértem,és egyből jelzett,hogy itt toporog a 10-es,és csak arra vár,hogy telepítsem...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#543) Hoes


Hoes
aktív tag

198-as biztonsági frissítés érkezett Telekomosra!

(#544) punky10


punky10
addikt

Ne,megvolt az első teszt-nap.Eddig egész jónak tünik.
Csak azért nem veszi át a fő-telefon szerepét,mert még nem kaptam rá tokot.Megfelelő a hangereje és a fényereje is.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#545) Hoes válasza punky10 (#544) üzenetére


Hoes
aktív tag

Tokkal nincs jól ellátva ez a típus itthon! Kettőt rendeltem Kínából március elején, május közepén jönnek meg! :D
Az üvegfóliám megjött de vegyesek az érzéseim, a nagyság jó, de iszonyatosan maszatolódik, ráadásul az előlapi kamerát is fedi, ami tök homály 30 perc után. Nem győzöm takarítani.

(#546) golyós válasza Hoes (#545) üzenetére


golyós
őstag

Mi is vettünk itthon egyet 4ezerért :Y :W 2 meg úton van mert megtaláltuk az Alin.
Imak UX-6 szilikon átlátszó

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#547) xhege válasza golyós (#546) üzenetére


xhege
addikt

Sziasztok! Hosszas töprengés után azt hiszem hamarosan csatlakozom majd a klubhoz. Az utóbbi időben csak felsőkategóriás telefonjaim voltak ( Xiaomi Mi 8, Galaxy Note 9, P30 Pro, Oneplus 7t, Galaxy S10e), de Honor meg soha. Most teszek ezzel is egy próbát. Ma az emagon 130 eFt. Szerintem beruházok egybe. Ahogy olvastam tok nem nagyon van rá.... Eddig mindig Spigen és UAG tokjaim voltak, most keresek valami hasonlót. A lényeg a védelem, nem annyira a dizájn. Ha van javaslat szívesen veszem. :R

(#548) Ceree válasza xhege (#547) üzenetére


Ceree
senior tag

Majdnem ramozdultam en is az emagos ajanlatra, de gyozott bennem a jozan esz, es leszek annyira zold, hogy a kifogastalan, meg garis P10-et nem cserelem le csak azert, mert vagyom a H20pro-ra. Egyszeruen nem szabad. :B Ettol fuggetlenul kovetem tovabb ezt a forumot, meg az arak alakulasat is :DDD

Másolat_eredetije

(#549) punky10 válasza Hoes (#545) üzenetére


punky10
addikt

É is rendeltem 3-at(egy vékony TPU-t,egy normál szilikont meg egy vastag bumpert)de amíg megérkezik,addig nagyon óvatosan kezelem.Ezért nem a többet használt SIM-et tettem bele,hanem a privátot.A céges maradt a P20-ban,arra van tok.
Csak így 2 telefonnal nem olyan kényelmes. :)
De valahogy kibírom,míg megérkezik.
Így könnyebb az összehasonlítás... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#550) xhege válasza Ceree (#548) üzenetére


xhege
addikt

Én meg is rendeltem most, meg gyorsan tettem hozzá valami 1000 Ft-os fekete szilikon tokot is, aztán elkezdek nézelődni valami rendesebb tok után. Én a jelenlego S10e-t gond nélkül lecserélem, mert nagyon nem megfelelő számomra. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.