- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Samsung Galaxy S24 FE - tapasztalatok
- Argos: PH!arckép
- weiss: Pant* rant
- sziku69: Szólánc.
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
- borg25: Kórházi beszámoló
- MasterDeeJay: Natív 3Dfx Glide Windows11 alatt Voodoo1 és Voodoo2-vel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Den
veterán
sajna a notebook piac elment egy nagyon rossz irányba, ahol a sok tapasztalatlan leendő notebook tulajdonos csak azt nézi hogy jó olcsó legyen a gép, és radeon százcsilliógigamega vga legyen a gépben, mert az kell. sajnos az ibm felvette a kesztyűt és a 250-ezres gépek áradatában tudja hogy az 5-600 ezres induló-árakkal nincs semmi esélye, ezért árul ilyen kiherélt gépeket is. Ezért szimpatikus a sony, az nem enged a használatósági minimumból, ott minimum 512mega ram 40g vinyó és bőséges szoftverkörítés az alap minden gépnél.
deaz illesztési hézagos dologgal nem értek egyet, sok ibm notit használtam és nem roszabb a mostaniak minősége. egy visszalépés van, de ez a mérettcsökkenés ára, a billentyűzet ár nem annyira jó mint régen, de a konkurenciát még mindig üti.
illesztési hézag alig van és azok teljesen rendben vannak, egyedül a dvd rom ajtaja csálé kicsit de ez ibm tradíció, eddig mindnek ilyen volt, a multibay-esek kzül, egyedül egy nem cserélhető meghajztós p1-es gépen láttam passzosabbat.
windows gomb nincs, van viszont a kurzor gombok fölött két plusz gomb, előre hátra lapozáshoz, amit nagyon szeretek és sokat használok, szemben a windows gombbal amit edig egyszer használtam, mikor kipróbáltam mit tud
A kis kijelzőt meg végkép nem értem. 14 col egy notin nem hogy elég, de majdnem sok is. A főnököd is valszeg az a fajta noti használ, aki akkor emli föl a gépet az asztalról mikor új asztalt kap, ez nem a noti hibája, cserélje le asztali gépre 19 colos tft-vel, azzal ugyanúgy lehet villantani, és az elég nagy lesz neki
A dizájn szubjektív dolog. tény hogy az ibmnél nem szempont hogy jól nézzen ki a kirakatban, hanem elsődleges a funkció. Így aztán egy ibm noti, egy fekete téglatest, viszont az 4 év mulva is ugyanolyan fekete téglatest, mikor az asusod már, 1. kiment a divatból, 2 szarrá karcolódott, és több helyen lekopott a festék a fehér műanyagig
Új hozzászólás Aktív témák
- Nitro AN515-57 15.6" QHD IPS i7-11800H RTX 3070 16GB 500GB NVMe gar
- ÚJ Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2K - 120Hz Érintő - Snapdragon X Elite - 16GB - 512GB -2 év gari
- Lenovo Thinkpad T490, 14" FHD IPS , I5-8265U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia (
- Inspiron 7510 15.6" FHD IPS i7-11800H RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- HP ZBook Studio G4, 15,6" FHD, i7-7700HQ CPU, 32GB DDR4, 256GB SSD, M1200 4GB VGA, W11, Számla, 1 év
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Samsung Galaxy A56 5G 256Gb Dobozos 24 hónap garanciával
- Csere-Beszámítás! Corsair Dominator Platinum 2x32GB (64GB) Kit 5200MHZ DDR5
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 124 - Lenovo Yoga Pro 7 (14IMH9) - Intel Core Ultra 9 185H, RTX 4060 (48 hónap garancia!) (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest