Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) DeFranco válasza Csabroncka (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

1: Nem tudom, lehetséges, végül is nem akkora kár érte, inkább az a része zavaró, hogy mivel kisgyerek van a családban, ezért egyrészt sokat kell vasalni, másrészt sok rövid részletben lehet ezt megtenni, így sok desztvíz fogy. Nem egy ökör ára, csak épp fogy, és jelentős készletet kell belőle tartani így, amit meg tárolni sem annyira van lehetőség, mert kicsi a lakás. De értem akkor, világos.

2: Végszükség esetére gondolok, úton a puszta közepén, ha csak az van a csomagtartóban.

3: Elvi a kérdés, tegyük fel, hogy érdekelnek az ilyen szörvájvör meg prepper dolgok, érdeklődés szintjén. Nem vagyok bekattanva, nem kisbaltával és tábori sátorral járok a közértbe, csak én erről tájékozódok szívesen más meg az empiriokriticizmusról. Tehát itt inkább az a kérdés, hogy elvi szinten tud-e működni a dolog, lehetséges-e hogy teljesíti a vállalt paramétereket. Ha igen, akkor van-e értelme abból a szempontból, hogy a vállalt paraméterek egy pocsolya esetén is egészséges vizet biztosítanak-e ténylegesen, vagy marad olyan komponens amit ez nem képes kezelni, és ha igen, akkor az kezelhető-e máshogyan, pl. forralással. Ha működik, akkor a működési elv alapján hihető-e, hogy az elhasználódás csak az átfolyási mennyiség függvénye, és használat után akár évekig is tárolható a következő használatig, miközben nem szaporodnak fel benne a kiszűrt biológiai komponensek, mint ahogy pl. a vízszűrő kancsók esetében érveltél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.