- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gerner1
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsero
aktív tag
Szia, végigcsináltam mindent amit a cikkben írtál mosógéphez, még polifoszfát adagolót is építettem be.
Két kérdésem lenne:
1. Szerelő azt mondta, hogy trisót ne használjak mosógépben, mert árt az aluminiumnak, pl. a csillagnak.
2. Sok irodalom szól arról az interneten hogy a hipó nem jó a penészre, csak a felszínen működik, ha a penész bárhova beette magát (pl. gumi, műanyag alkatrészek) akkor ott nem segít a hipó. Ecet nem jobb erre? Nekem úgy tűnik hogy az egyszerre tűntet el vízkövet is meg penészt is. -
DeFranco
nagyúr
válasz
Csabroncka #97 üzenetére
nem, letörölhető de attól még a rendszerben marad bőven... ilyen "ektoplazma"
-
tecsu
addikt
Régebben írta valaki, hogy a kettő együtt milyen jó mosáshoz.
Márpedig a mosópor, illetve -folyadék ecettel együtt alkalmazva hatástalan, hiszen az előbbi lúgos, az ecet meg savas, a kettőt összeengedve közömbösíti egymást. -
DeFranco
nagyúr
gondban vagyunk, a mosógépünkben elég komoly lerakódásokat okozott a lidlis mosószer, randa is meg nyilván nem is javítja meg a gépet. a dob felületére is kiül a barna szmötyi.
próbálkoztunk először ecetes 95 fokos mosással (nem volt otthon épp polly), majd egy teljes polly kúrával, de nem segített egyik sem, maradt a lerakódás, gondolom a gépen belül sem lett jobb a helyzet.
van valami hatékony megoldás hogy megszabadítsuk a gépet ettől a szmötyitől vagy marad a váltás utáni bősz reménykedés hogy majd csak lekopik?
-
-ZeeZee-
senior tag
válasz
z123456789 #92 üzenetére
Ez a csavarhúzó engem is érdekelne, mert vasalót szeretnék szétszedni vízkőtelenítés céljából, de nem tudom mi a célszerszám.
-
z123456789
addikt
Sziasztok!
Egy vízforralóba véletlenül beleöntöttem a szobahőmérsékletű vizet, miközben le volt nyomva a bekapcsoló gombja, ergó a felmelegedett lapra burítottam rá a nála jóval hidegebb vizet. Egy Tefal vízforralóról beszélünk, úgy gondolom, hogy ez akár házilag is javítható, egy biztosíték vagy akármi cseréjével. Tud valaki nekem ebben segíteni, hogy hol keressem a meghibásodott alkatrészt?
Előre is köszönöm.Szerk.: illetve ez meg miféle csavar? Milyen csavarhúzót keressek hozzá?
-
DeFranco
nagyúr
válasz
Csabroncka #32 üzenetére
nos, mostanra sikerült időt és ötletet összeszedni hogy leteszteljem, ha elindítom a programot és megvonom az áramot a mosógéptől, akkor egy perc után nyitható a tető úgy, hogy nem kezdi utána elölről szivattyúzással, hanem folytatja ahol abbahagyta.
a flakon polly felét beleöntöm holnap 4-5 órára, aztán a másik felét meg egy 60 fokos program közepén tolom bele átmosásra.
-
Csabroncka
addikt
-
Sinisi
senior tag
Mi alapján döntöd el, hogy egy vízkőoldó jó-e vagy sem? Ezt azért kérdezem mert én korábban citromsavat használtam, volt ecetezés is, de már nem emlékszem a javasolt arányokra.
Egyszer volt olyan is, hogy egy korábbi gépnél kipróbáltuk a foszforsav(at) >30%. Persze hígult az is, mint mindegyik a víztől, és a melegre bomlik (gondolom mint mindegyik?).
A lényeg, hogy nem látszódott semmi különbség, azaz mindig tiszta volt a kicsavarható "szűrő" (egy két szöszt, azaz porcicát vizesen leszámítva).Szóval honnan lehet tudni, hogy a Polly nem jó vagy a gép annyira tiszta, hogy nincs akkora mennyiségű vízkőlerakódás ami fennakadhatna a szűrőn mint látható "bizonyíték". (Persze itt nem arra gondolok, hogy szedjük szét a gépet, nézzük meg, hogy mennyre vízköves, majd a Polly "használata" után ismét szedjük szét...)
Egyébként azért kérdeztem rá, hogy ha már úgy is citromsav a lelke a Pollynak, hogy ha hozzá lenne adva ebből még valamennyi (de mennyi?) az nem javítana-e a hatásfokán? Bár lehet, hogy így az inhibitor hatását befolyásolnánk vele negatív irányba?
Máskülönben meg ha neked van igazad és ez nem egy hatékony anyag, akkor nem kell attól félni, hogy tönkretesszük a fém védelmére hivatott anyag hatását, mert akkor így kb. "nincs mitől" védeni a gépet(ha alacsony a citromsav tartalma az oldatnak)... De nem lenne elég ha "csak" citromsavat használnánk?!Számomra az is kérdéses, hogy mennyi vízkővel tud elbánni egy ilyen tisztítás. Arra az esetre gondolok amikor a már nagyon felszaporodott vízkövvel kell szembenéznie. Honnan lehet tudni, hogy elég volt egy menet?
Pl. magas vízkeménységű vízterület, nincs mechanikus szűrő, sem kémiai lágyítás, de van egy elhanyagolt mosógép, és egyszer csak jön egy isteni szikra, hogy vízkőtelenítsünk!!!!Hogy egy kicsit a konkretizálás irányába mutassunk. Van tapasztalat arra, hogy na jó nem egy ilyennel , de egy ilyen és ilyennel mennyire állna helyt a Polly? (egyáltalán érdemes még ilyen esteben még marózni, vagy kuka?)
-
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #84 üzenetére
Az alumínium nagy mumus! A kávépogi majd jól megszűri, ezzel nem azt mondom, hogy 0-ra redukálja. Ha belekerül a vízbe akkor abból valamennyi biztos jut a kofíba. Szűrt vizet használok, és hagyom az oxidréteget szépen békében, nem vízkőoldózok. Azért kérdezetm rá a vízkőoldásra mert a réz és alumínium kombó miatt nem voltam biztos benne, hogy mivel érdemes maratni.
-
Csabroncka
addikt
A polifoszfátról beszélsz vagy a polly-ról. Ezt azért kérdezem mert a polly önmagában erősebb savkeverék, mint a ecet és kevésbé bomlik hő hatására.
Természetesen mindenki azt használ amit akar, a gépet tisztán kell tartani. Sajnos a gyérebb minőségű üstök mattulnak már a 20%-os ecettől is ha nem vigyázol - ez mondjuk azért gáz
-
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #81 üzenetére
Akkor minden rendben
.
Köszönöm a válaszokat!Nem egyszerű a történet, de mondhatjuk, hogy az inhibitorok lényegében a savaknak a fémekre gyakorolt káros, roncsoló hatását hivatott csökkenteni?
Kíváncsiságból:
A citromsav esetében mennyire szükségszerű egy ilyen védelem?
Tehát az évek során többszöri citromsavazás problémát okozó károsítást fog okozni a mosógépben inhibitor jelenléte nélkül, akár úgy, hogy egy éjszakár, vagy úgy, hogy csak egy program erejéig hagyjuk hatni?Kávéfőzőbe amiben az alubojler, és a réz alkatrészek (rézcső+ennek a forrasztása) is érintkeznek a vízkőoldóval, mit javasolsz vízkőtelenítésre használni?
-
Csabroncka
addikt
Na ez gyönyörű tiszta, azt képzeld el, hogy ezen bizonyos idő után szürke vízköves trutyi lenne, ami nem akarna lejönni. (ha ez a szűrőház nincsen tele apró vízkődarabkával akkor a fűtőszál is teljesen tiszta)
idézet a cikkből (bár nem teljesen a mosógépekre írtam, de ezt majd javítom):
A kialakult vízkövet kimondottan erre a célra szolgáló savkeverékkel tudjuk eltávolítani (beállított pH-jú!) aminek fontos tulajdonsága, hogy inhibitor tartalmaz, ami megakadályozza a fém "sav erózióját", vagyis a fémet nem fogja bántani a vízkőtelenítő. Ez egy nagyon fontos tulajdonság, emiatt csak ecet vagy citromsav rendszeres használata nem ajánlott.Ha részletesebben szeretnéd olvass bele ebbe,
-
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #79 üzenetére
A folyamat lezajlott
Nem szivattyúzással kezd a gép. 1h-s program 60fokon. Ilyen lett a szűrő mosás után. Ez a szűrő?! mert nem úgy néz ki mint ami sokmindent fel tud fogni... A kihúzható cső, aminek a végét ki lehet pattintani arra jó, hogy ha leállna a program (meghibásodás) de a víz az ajtó fölé érne akkor azon keresztül lehet leengedni?
Nem sóherságból kérdeztem a citromsavazást. Korábban ezt használtam, így van itthon belőle. Nem tartom megfizethetetlennek a Pollyt, de ha a a fő összetevője a citromsav amiből most van "készlet"...
Az inhibítór itt micsoda? illetve mivel ad többet? Bevonatot képez a rendszerben, hogy a vízkő ne tudjon kiülni? "Feljavítható" a Polly plusz citromsav hozzáadásával? -
Csabroncka
addikt
Az egy dolog, hogy citromsav, de van benne inhibítor is, mindent leírtam erről a cikkben. Évi 1x szerintem kibírható az ára.
Egy éjszakát hagyd állni, és 60 foknál ne legyen magasabb a program hőfok.ui: remélhetőleg a géped nem szivattyúz a program elején, miután mostál a pollyval nézd át a szűrőt és a tömlő csatlakozást, ha "falba" vezeted a kifolyót.
-
Sinisi
senior tag
Éppen kipróbálás alatt van a Polly. A dob alatt van a fűtőszál? Elég lesz annyi vizet rátölteni, hogy a dobban is látható legyen? Azaz így már eléri a fűtőszálat? 4l írt ebből maga a koncetrátum 1l, de már 3 liternél bőven fölér a dobban...
Úgy látom, hogy a Polly fő összetevője a citromsav.
Tehát a "tiszta" citromsavazás mennyire jó választás? Pl kristályos formában étkezési citromsav.
Ilyen esetben a gramm/liter (citromsavkristály/víz) milyen arányban legyen? -
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #76 üzenetére
Rendben! THX!!!
-
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #74 üzenetére
A lehúzós módszerről hallottam, hogy németországban széles körben alkalmazzák.
A polifoszfátos szűrőt bárhogy, akár vízszintesen is belehet kötni?(az üvegpoharak nagyon renben vannak
)
-
Csabroncka
addikt
A fördőszobát rendszeresen takarítod (így nagy vízkő nem lehet), az üvegen megjelenő cseppek ellen a legjobb, ha veszel ilyen gumis lehúzót fürdés után pedig a kabin oldalát egyszerűen áthúzod. A kémiai kezelést felejtsd el, a gyantás lágyítás pedig fölös.
mosogatógép: igen a teflon ilyen, az a lényeg, hogy az üvegpoharak cseppmentesek legyenek.
-
Sinisi
senior tag
válasz
Csabroncka #72 üzenetére
Azért is csak a tuskabinnál akarjuk a vízkőtelenítést megoldani mert amúgy tényleg nem vészes(bár a téli időszakban amikor több meleg vizet használunk azért bőven látványos a különbség).
De mivel többen vagyunk és a takarítás ezen pontja visszatérő vitaforrás, ezért lenne fontos ezt megoldani.
Ha nem alkalmas a polifoszfát, akkor mivel lehetne kiküszöbölni ezen a "kis" szakaszon a vízkövesedést?
Korábban próbálkoztunk már egy tusszűrővel de nagyon lecsökkentette a víznyomást (az 1/2-es csövek miatt). A csőre szerelhető mágnesen sem segített.A mosogatógépnél ha plusz edényöblítőt adagolunk a kis tartályba akkor teljesen jó lesz minden, kivéve a teflonon (feketén), mert azon látszanak a fehér vízkő foltocskák "rengetege" száradás után. Ezért gondoltam arra, hogy a T idom elé raknám a polifoszfátos adagolót.
-
Csabroncka
addikt
Fürdésre ne használd a polifoszfátot, az a 11-es keménység nem világ vége, ezzel együtt lehet élni.
Én nem javaslom a mosogató gép elé se, közvetlen a mosógép elé kell bekötni amit meg is lehet tenni.
mosogatógép: Ha nem foltosak az edények száradás után, akkor minden rendben van.
-
Sinisi
senior tag
Sziasztok!
Vízkőmentesítést (11-es a vízkeménység a topik elején található térképen feltüntett adatok alapján) szeretnék a füdőszobába a tuskabinba, vízkeverős csaptelep van. Az merült fel bennem, hogy egy polifoszfát adagoló a tuscső csaptelepre csatlakozó részére megoldaná e a vízkő kérdését (panel, 1/2" récsővek)? Egészségre mennyire veszélyes, illetve mennyiségileg mennyire hatékony így vagy ha csak a meleg ágra kötném?
Illetve milyen alternatíva jöhet szóba?A mosógép elé is gondoltam egy ilyet. Ezzel kapcsolatosan az a kérdés, hogy mivel egy T elosztóra van rákötve a mosogató és a mosógép is így - ugyan a helyhiány miatt szükséges lenne egy kis átalakítás de- megoldható, hogy mindkettő elé kerüljön az adagoló. Itt az a kérdés, hogy elég lesz mindkettőnek egy adagoló?
-
alitak
senior tag
válasz
Csabroncka #67 üzenetére
Mosás után közvetlenül érezni a dobban is a szagot.
Mosogatószer adagolót ki lehet venni, az is ázott/el lett mosva. A lefolyó rész nem volt még takarítva, ezt mielőbb intézem.
Jobb alul lehet egy deklit levenni, ami mögött ott a szűrő. Többször ellenőriztem, de mindig tiszta/üres.
Polly-ról jut eszembe, anno is javasoltad, akkor egy flakonnal be is áztattam, egész éjjel benne volt, majd ráment mosás. Utána jobb is lett a történet. Kifolyó csövet még nem ellenőriztem, megnézem azt is.
Köszönöm a tippeket, már gyakorlatilag bármit hajlandó vagyok kipróbálni.
-
Csabroncka
addikt
Gondolom ha beleszagolsz a gépbe akkor is érzed a büdöset!
Lehetőségek ahol a retek megragad:
- gumi perem a váz csatlakozásnál (ez tökéletesen tiszta)
-mosószer adagoló rekesz (ezt elviekben ki tudod húzni és a lefolyó részre be tudsz nyúlni) ezt trisós üvegmosó kefével érdemes takarítani.Valahol még biztosan van lerakódás amiatt bűzlik a gép. Gondolom a szűrő ki van takarítva, érdemes esetleg a kifolyó csövet levenni és átmosni.
Citromsav helyett használj Polly-t
Por mosószert felejtsd el, használj folyékony Arielt 3 evőkanál mosószódával a gyári adagolás 60%-án, öblítő nem is kell.
A büdösséget biztosan nem a mosószer vagy öblítő okozza (sajnos).
-
alitak
senior tag
válasz
Csabroncka #55 üzenetére
Szia,
kicsit összejöttek a dolgok. Az elmúlt 2 hónapban 3 alkalommal lett átmosva trisóval 90 fokos programon. Közöttük volt 2 egész éjszakás citromsavas áztatás. A gumiperem alatt át lett takarítva, de nem volt számottevő kosz. Volt egy rövid (1-2 hetes) időszak, amikor kevésbé volt büdös a mosott ruha, viszont továbbra se jó a helyzet. A tegnap esti mosás is rossz szagú. A rövid mosásokról is leszoktunk már pár hónapja, 20-30-40-60 fokos mosások cserélődnek, a program is váltogatva van. Mosószer szintén, van, hogy por, van, hogy folyékony mosószer, öblítő is cserélve van, márka/illat is.
Lőttem most két képet a nyílásról:
kép1
kép2Ha van még bármilyen ötlet, akkor szívesen veszem, én már kifogytam az ötletből, a következő lépés már a gépcsere :/
-
Adler
aktív tag
válasz
Csabroncka #64 üzenetére
Köszi a segítséget.
A tanácsaid szerint járok el a következő mosásánál.Még egyszer köszi.
-
Csabroncka
addikt
Pont a kemény víz miatt, megfontolandó lenne a folyékonyra váltás, mert az oldódás is tovább tart és sokszor nem tökéletes a mosószer oldódása.
Az adagolásnál a gyártó adagolását kövesd és ennek a mennyiségét csökkentsd 80-70-60-50 %-kal a ruha szennyezettsége és a hőfok függvényében.
-
Adler
aktív tag
válasz
Csabroncka #57 üzenetére
Szia!
Köszi a választ. Nálunk is kb ilyen kemény a víz.
Mi inkább a mosóport használunk, ritkán a folyékonyat. Annál hogy van az adagolás, mármint a mosópornál? -
Csabroncka
addikt
válasz
customer114 #58 üzenetére
A cikkben mindent ( a polifoszfátról) megtalálsz, általában vízszerelvényes boltban tudsz venni adagolót és kristályt is! A polifoszfát ára fél kilóra olyan 1500 körül van, de baromi sokáig elég és nem romlik meg! Az adagoló olyan 2-3 ezer környékén kapható, a műanyag teljesen tökéletes erre a célra, túl drágát nem érdemes venni.
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
customer114 #60 üzenetére
Google a baratunk, átfolyó adagoló 2,9e, 1kg kristály 4,6e igy gyors keresésre.
De biztos lehet kapni olcsóbban neten vagy helyben is nalad csak meg kell keresni. Pl.: [link] [link]
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
customer114 #58 üzenetére
Azert mert a legtobb helyen polifoszfat adagoloval töredékáron ki lehet váltani illetve az összes mosoporban alapbol van vizlagyito. Ha meg mégis akarnék kalgonizalni, akkor a teszkós Csillám vizlagyitot hasznalnam, szintén töredékáron.
-
customer114
őstag
Hogy-hogy nem jött itt még szóba a Calgon?
(#57) Csabroncka: "Nálunk olyan 20 nk-s a víz van, a gép elé polifoszfátot kötöttem."
Ezt az elé kötést hogy kell érteni, illetve hol vettél polifoszfátot?
-
Csabroncka
addikt
Szia, a szóda és mosószer arányának adagolását rögtön nem lehet eltalálni, de nem is óriási dolog!
Nálunk olyan 20 nk-s a víz van, a gép elé polifoszfátot kötöttem.
szóda és mosószer adagolás:
-5-6 kiló fehér ruhához 3 púpos evőkanál szóda, a folyékony mosószer mennyisége ariel color/white esetén 60ml-5-6 kiló színes esetén 1 kanál szóda és 70ml mosószer
Fontos azért, hogy a mosószert a retkesség és hőmérséklet függvényében lehet változtatni. (magasabb hőfokon kevesebb, erősen szennyezett ruhák esetén több)
Arányában elmondható, hogy a mosószer mennyisége 30-40%kal csökkenthető szódával, elsősorban a magas hőmérsékletű programok (t> 40°C) esetén akár 50%-al is.
-
Adler
aktív tag
Sziasztok!
Olvastam, hogy a mosószódát vízlágyításra is használják. Emiatt kérdezném, hogy a mosószer mellé mennyit kell adagolni vízlágyítás szempontjából (fehér és színes ruhák mosásakor)? Hány evőkanálnyit? A mosószer mennyiségét ilyenkor kell csökkenteni? Ha igen akkor milyen arányban?
Válaszokat előre is köszönöm.
-
alitak
senior tag
Sziasztok,
van egy Indesit mosógépünk, viszont pár hónapja elkezdődött a mosás utáni büdösség. Átmostuk akkor citromsavval és ecettel is, de a probléma nem oldódott meg. Akkoriban akadtam erre a cikkre (ezúton is köszönöm!) és benne a trisóra, mint megoldás. Vettem is, át is lett mosva vele a gép, utána valóban csökkent a büdösség intenzizása. Aztán szép lassan visszatért. Volt már egész éjszakás citromsavas áztatás, ecetes mosás, trisós mosás is (legalább 8-10x mindegyik), de most is 5-ből 4 mosásnál nincs jó szaga a ruháknak. Mosóport és öblítőt is cseréltünk, meg folyamatosan váltogatjuk a folyékony/por mosószert. Magasabb hőfokon megy a gép, mint régen (40-60), de sajnos nem jó a helyzet. A kivehető szűrőben nem volt semmi, szerelő volt, amit tudott megnézett, de sehol nem volt minimális lerakódás sem, azt mondta, hogy ez egy teljesen új mosógép (~4 éves).
Bárkinek ötlete, hogy mit próbáljunk még meg? Következő lehetőség már a mosógépcsere :/
-
dbius
veterán
válasz
Csabroncka #50 üzenetére
Pedig ebből kifolyt. Ma visszavittem a boltba, nézegették, majd a felső tömítést kicserélték, majd az alsó és felső részét úgy összecsavarták, hogy szerintem én többet kézzel nem biztos, hogy szét fogom szedni...
Most beraktam, nem folyik a víz belőle. De nem vagyok nyugodt, lehet, hogy le fogom venni, és hagyom a francba az egészet.
-
wwenigma
Jómunkásember
10+ éve hasznalunk egy Aqua NET-et (Salvalavatrice vagy mi a t*köm), még egy ujratöltésre van itthon bele kristály. Igazabol fogynia vagy áttetszőséget kéne váltania ahogy kijön belőle a hatóanyag, nem változott csak azt vettem eszre hogy a 1,5 éves mosogep dobja lassan fakul...nem csodálom mert 3 éve töltöttem utana és a csapból ásványvíz folyik...első kérdésem erre vonatkozna, ujabb gépeknél ki mit tud az ecetről? A régi Whirpool 10 évig ment, 6-9 havonta kapott 1 liter 20%-os ecetet 90°-on dupla öblítéssel (egyszer sem szivattyuzta ki az elején) majd elhalálozott csapágyproblémával, tükörfényes dobját nem tartotta tovább. Az uj Zanussikról keresek infót, változott-e barmit a belsejük aminek már árthat az ecet ugyanilyen kezeléssel? Illetve hol lehet polifoszfát kristályt kapni jó áron.
Pl. itt van ez (hozza valo filter), gyk mindenhol ugyanezt kapom meg?
A mostani filter-adagoló az Aqua.it termék.
ui.: nem folyik, zárt rendszer ezert nem ertem az elozo hozzaszolasokat, a bekötőcsapra van téve egy hosszabbito majd jön ez és erre megy a mosógép bekötőcsöve.
Új hozzászólás Aktív témák
lo KÉRDÉSEIDET A RENDSZERESEN LÁTOGATOTT HÁZTARTÁSI GÉPEK TOPIKBAN TEDD FEL!A cikkben szereplő és linkelt termékek nem...
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Mandragora: Whispers of the Witch Tree teszt
- Brutálisan ütős játékélményt mutatott be a 8K Association
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Yettel topik
- ZIDOO médialejátszók
- Sorozatok
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- Diablo IV
- További aktív témák...
- Vadonatúj iPhone 14 PRO MAX 256GB space black! 6 hónap garancia! Fulldoboz!
- iPhone 16 PRO MAX 512GB black titanium KÁRTYAFÜGGETLEN! Akkumlátor 100%! Apple garancia 2025.11.14
- iPhone 16 PRO 128GB black titanium KÁRTYAFÜGGETLEN! Akku 100%! 2025 október 14-ig Apple garancia!
- Geforce GTX950 2GB OC
- Apple Watch SERIES 8 45mm gold GPS + Cellular, STAINLESS STEEL! Akkumlátor 100%!
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- Intel Core i7-9700 CPU, processzor (SRG13)- Számla, garancia
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GIGABYTE B650 UD AX WiFi AM5 DDR5 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest