Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) moma válasza moma (#34) üzenetére


moma
őstag

na nem egészen úgy van mint hittem :B :D
annak a hangnak egy része amit én azt hittem, hogy a ventikből jön az a vinyákból jön :D :Y eddig azt nem csináltam meg, hogy egyszerre az összes ventit lehúztam de most igen és maradt ennek a fúlyós jellegű hangnak egyrésze... szóval most már kicsit elbizonytalanodtam, hogy ha nem lennének a vinyák akkor mennyire hallanám egyáltalán a ventit :D

viszont ha nincs fenn a ház oldala, akkor a proci 44 fok tök passzívan netezés közben (nulla venti a gépben)!!! ez azért meglepett. különösen mert mindig olyan érzésem volt, hogy kicsit túl van mérve ez a hőmérséklet, mert a borda gyakorlatilag épp hogy csak langyos. Ha fent van az oldala akkor ez 53 fokig fel megy(mégegyszer: ez nagyon minimál terheléssel, és lehet ha még pár óráig járatom még feljebb megy mert elvileg nem nagoyn megy ki a termelt hő így, hogy a ház ventik sem mennek).

Jó viszont, hogy bár annak idelyén erre esélyt sem adtam, most sikerült csinálni ezzel a borzasztó puha szivaccsal is két egész magas sínt, úgy hogy a tetejükön van pár keményebb réteg(textiles egéralátét aljból kivágva :DDD), így egyből leesett a vinyák hőmérséklete. most épp, hogy tök passzívan megy a gép és a ház oldala is fent van 38 fokosak a vinyák (korábban ventivel együtt 42 volt az egyik). szerintem ez olyan 32 lesz a vetnivel (legalábbis ha jól emlékszem még régebben a gumi sínekkel ennyi volt).

na szóval akkor most úgy tűnik, hogy valahogy mégis csak a hangszigeteléssel lehet csak előrelépni. vagy külön a hdd-kével vagy az egész házéval egyben :U
itt egy próbálkozás

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.