Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Oliverda válasza Ndruu (#48) üzenetére


Oliverda
félisten

Mondjuk kaphatna valami más, feltűnőbb színt a felirat első körben.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#52) eclipse006


eclipse006
őstag

Üdv mindenkinek!

jó kis írás lett,én már elejétől fogva ezt a feltöltésmódot használom. :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#53) Male


Male
nagyúr

Ez tényleg jó fejlesztés volt, használom is mióta van, viszont pár korlátozása szerintem elég zavaró. Leginkább az, hogy az egy hétnél régebbi feltöltésű képeimet nem tudja kilistázni... illetve ennél fogva törölni sem tudom őket.
Illetve a felbontás kérdése... csak egy picit kéne megnövelni ahhoz, hogy a mai monitorok felbontásához passzoljon. (tudom, átméretezhetem kisebbre, de néha szükség lehet rá, hogy teljes méretű legyen, fileméretben pedig egy 1920x1080 nincs messze egy 1600x1200-tól...)

(#54) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Oliverda: Király, hogy felhívod ilyenekre a figyelmet. Sokan tényleg vagy nem gondolnak ilyenekre, vagy lusták foglalkozni vele, így mindenképpen jó a leírás. A 76k-s mérethez, annyi hsz.-em volna, hogy csak azért ilyen pici, mert a példaképen iszonyat kevés az éles részlet, minden mosott a katica körül. Így nem is csoda, hogy ekkora felbontás ekkora JPG-be belefért. Azért azt tudják az emberek, hogy ha egy nyákot makróznának, nem ekkora lenne a mérete, hanem többszöröse, hasonló tömörítéssel. Csináltam egy próbát ilyen beállításokkal egy természet fotóról. 1,5MB helyett 500K lett. Szóval szerintem az igénytől és igényességtől függ, hogy ki mit és hova tölt fel. Szerintem a legjobb még mindig egy ingyenes saját tárhely, vagy egy kep.tar.hu-hoz hasonló képtárhely.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#55) Oliverda válasza Aprósólyom (#54) üzenetére


Oliverda
félisten

Eddig a legrészletgazdagabb képet (4MB) is le tudtam nyomni 360K-ra ezekkel a beállításokkal. Persze 70es minőséggel ez még kisebb lenne.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#56) Kantorpe


Kantorpe
tag

Hasznos iromany, sokan hianyoljak a meretezo megoldast, ralatasom szerint ezt nem egy nagy ordongosseg kivitelezni, megerne szerintem megcsinalni.
Eleg regota tinypic hasznalo vagyok, kb. mindent tud amit kell.

Amugy engem az az autómatikus nagyon zavar, lehetne javitani ?

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#57) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Számomra a legnagyobb probléma, hogy nem enged 1920-as képeket feltölteni, pedig ha screenshotolok egy játékban, vagy bluray film alatt, vagy bárhol, akkor én ekkora képeket kapok, és nem akarom az időt húzni vele, hogy átméretezzem 1680-asra, sőt, sokszor direkt nem is jó ötlet az esetleges minőségvesztés miatt (ha pl. direkt képminőség kérdésében küldök képet...)
Szerintem fel kéne emelni ezt a limitet legalább 1920-ra, de talán 2560-ra (és ehhez kicsit a tárhelyet is emelni mondjuk 3-4mb-ra).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#58) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Én még régebben töltöttem fel 1-2 képet, de nem használom, bár itt képeket sem szoktam nagyon linkelni, így talán nem is nagy gond. Illetve nekem szűkösek a méretek is. Nem szeretem a képeimet kicsinyíteni, feltöltöm eredeti méretben, majd ahova kell, ott a motor átalakítja magának a megfelelő méretre. Egyébként én a N00B-ot szoktam használni, eddig nincs vele bajom, és a képeim is bármikor visszanézhetem, és törölhetem, felhasználhatom.
De az kétségtelen, hogy egy logoutos íráshoz a Ph-s képfeltöltő a legjobb megoldás!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#59) harylmu


harylmu
őstag

Ha gyorsan fel akarok tolni valamit, akkor egyértelmű, hogy PH! feltöltő. :)

Amúgy a többi fórumban a TinyPic/ImageShack uploadert használom. Jobb gomb a fájlra -> Send to Tinypic. Még azt is be lehet állítani, hogy miután feltöltötte a képet, automatikusan vágólapra teszi a linkjét.

[ Szerkesztve ]

(#60) buherton


buherton
őstag

Én is világ életemben a ph-s képfeltöltőt használtam. Nekem semmi bajom sincs vele.

Minek ciszfra progikat használni átméretezésre, ha ott a paint (jó nem legjobb minőség, de legalább nincs a gépen még egy prog ami lassítja...)?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#61) sislaciii válasza Oliverda (#41) üzenetére


sislaciii
aktív tag

És amikor PH-n van 503-as hiba? :DDD

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#62) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a felbontás-korlátot igazából én se értem, de biztos van neki oka. legalább nem tölt fel az ember minden szemetet :D én is kiválogatom azt a néhány képet, amit fel akarok tenni, átméretezem (ágyúval verébre... gimp :D), aztán mehet fel.

sislaciii: az ritkán van.

(#63) hackeeeee válasza Oliverda (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt felfogtam. Csak tényleg az a rossz, hogy akkor hogy tudod elérni a képeket, ha már a listában nem találod? Na meg akkor hogy tudjuk őket törölni? :) Mert azt oké, hogy észrevettem, hogy a 2,5MB az úgymond akkor "visszajön"....

Véleményem szubjektív...

(#64) sislaciii válasza ngabor2 (#62) üzenetére


sislaciii
aktív tag

hát az utóbbi időbe este nagyon sűrű.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#65) ngabor2 válasza sislaciii (#64) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amennyire tudom, most már nem.

(#66) sislaciii válasza ngabor2 (#65) üzenetére


sislaciii
aktív tag

igen, tegnap este már nem volt gond hála isten, és azóta sem.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#67) total90


total90
veterán

Én sok esetben máshova is a PH!-s képfeltöltőt használom. Jó és megbízható... A cikk meg OK és szerintem kellett is :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#68) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi a cikket, bocs most nincs időm végigolvasni, de lenne egy kérdésem:

volt már olyan hogy jpeg-et akartam feltölteni, de sehogyan se engedte, kiírta hogy a megadott kép..., de az állított követelményeknek megfelelt... :F mi volt ez a humor a rendszertől?

Aurea mediocritas

(#69) Oliverda válasza sislaciii (#61) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor nem tökmindegy?:)

AXisBOLD: Nem tudom, nekem ilyet még sosem csinált.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#70) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hiánypotló írás szintén:C...köszönet érte..

(a bevezetőből nem hiányzik egy "t" betű a prohardver szó után?:U..)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#71) AXisBOLD válasza Oliverda (#69) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akkor én vagyok a kiválasztott ;] éreztem is már párszor, de most már biztos.

Aurea mediocritas

(#72) lezso6 válasza ngabor2 (#62) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A felbontás korlát szerintem azért van, mert a kép felbontásával egyenesen arányosan növexik a thumnail létrehozásához szükséges memóriamennyiség, függetlenül annak kódolásától.

Be szép mondat... :U :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#73) gabor85


gabor85
őstag

Részemről Windows Live Skydrive.
Kissé bonyolultabb mint a PH, de nekem jó, úgysem dobok fel annyi képet.

A cikk hasznos, ettől függetlenül... köszönöm :R

(#74) benedekco válasza Racecam (#44) üzenetére


benedekco
addikt

igen érdemes elolvasni, de hozzászólásokból ítélve nemhogy azt, de még a ezt a cikket sem olvasták el, néha ledobja a buksim az ékszíjat az ilyeneken...

cikk-re:
fasza köszönjük (igaz Én is pont így tolom már évek óta, PH!+irfanview kombóval)
remélem leszoknak a népek azokról az igénytelen képfeltöltőkről, mert sokszor baromi nehezen kapom meg a képeket (van, hogy 5-6x-i frissítés után képes csak megjeleníteni azokat, van hogy akkor sem)

hsz-ekre:
felbontás téma... totálisan nem értem miért nem elég ez a felbontás pedig Én is 22"-os wide-al tolom
a régi képek linkjét ki lehet nyerni a régebben feltöltött helyről a kép információkból.... nemtom ez miért olyan marha nagy gond.... rá kell keresni az adott témában a hsz-re vagy felhasználóra és rögtön látni az összes hsz-t a képekkel... ha meg nem emléxik rá az ember hol post-olta, hát igen biztos van olyan is, Nekem eddig nem sikerült.... de sztem ez sem akkora nagy gond, idővel csak bekerül ez a funkció is.
Én addig örülök míg ilyen korlátolt a tárméret, nem pakolnak fel annyi szarságot.

más amit nem értek, hogy miért nem jött még be a jpeg2000 azzal aztán lehet tömni rendesen és még azzal sem kéne variálni, hogy gif/png legyen vagy jpg, megcsinálná maga a tömörítő az optimalizációt

re: (#40) szki
pont most írta a cikkben, hogy az ilyen típusú képeket png-be ildomos tömöríteni hely takarékosság céljából is, de a képminőség is jobb marad

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#75) _Orbi_ válasza Racecam (#5) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Ez kimaradt :F vak vagyok...
köszi :R

(#76) tkazmer válasza AXisBOLD (#71) üzenetére


tkazmer
addikt

lehet, hogy csak megkapta a jpg kiterjesztést, de valójában nem jpeg típusú a kép, a rendszer pedig valószínűleg nem kiterjesztés, hanem mime típus alapján osztályoz

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#77) D1Rect


D1Rect
félisten

Hasznos cikk. :K

(#78) Aprósólyom válasza Oliverda (#55) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Pedig direkt úgy csináltam ahogy te. Nem melékesen én is így szoktam csinálni. :DDD Persze igény szerint változtatom a tömörítést.

Jevons paradox

(#79) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi a cikket!! ;)

Eleinte idegenkedtem tőle, aztán rájöttem, hogy tényleg sokszor nagyon klassz, hogy van, mert gyors és kényelmes.

Ha viszont egy képre szeretnék egy filmet linkelni, lsd a lenti példát, katt a képre:

akkor a PH! képtár (feltöltő) sajnos nem használható, mert egyszerűen nem működik a film vele...gondolom az automatikusan mindig kétféle méret adás miatt.

Ettől függetlenül én sokat használom, különösen a hozzászólásokba való képbeillesztéseknél. Hálás vagyok érte!! :R ..és ezért a cikkért is természetesen. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#80) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

2 Mega?Nem lett volna egyszerűbb a GMailnél is használt "virtuális memória" című dolgot használni?Csak mert ez '99-ben is kevés volt,nemhogy '09-ben....Na mindegy,úgysem fogom használni,továbbra is a saját tárhelyem preferálom. :K

(#81) JetiRulez válasza _Orbi_ (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem vagy egyedül. Én is a saját tárhelyemet használom. Az Extrára vagyok regisztrálva és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#82) AXisBOLD válasza tkazmer (#76) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, így már érthető. :R

Aurea mediocritas

(#83) dragonfx


dragonfx
veterán

túl a sok a korlátozáűs, de nem baj idővel kinő a dolog és korlátlan lesz akkor tök klassz lesz.én elején ahsználtma de sehogysem akarta beillesztenia képet.ezzel az írással egyszerűbb, de kicsinyítgeni nem éri meg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#84) Oliverda válasza Aprósólyom (#78) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha valahogy átküldöd a képet akkor kipróbálom én is. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#85) dutsh


dutsh
aktív tag

Szép írás!

Éljen az IrfanView, nekem is nagy kedvencem. :C

(#86) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Méretlimit megnövelve 1920x1200-ra. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#87) ollie válasza Panther (#86) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:R

***

(#88) Panther válasza talmida (#79) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem egészen értem, miért nem lehet ugyanezt a képet a PH-ra feltölteni (ekkora méretben thumbnailt sem generál a rendszer), és utána linkké tenni? :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#89) AXisBOLD válasza Panther (#86) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez igen :R

Aurea mediocritas

(#90) talmida válasza Panther (#88) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Eddig nem ment, de megpróbálom mégegyszer.. :B

[L:http://www.youtube.com/watch?v=t7_kDHWxNcE&feature=channel][/L]

és mégegyszer:

[L:http://www.youtube.com/watch?v=t7_kDHWxNcE&feature=channel][/L]

Látod? Ugyanazt bcsinálom, mint az image shacknál, csak abban az esetben megya video itt meg csak képet ad. :O

nézzük az image shack-kal ugyanezt:

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#91) ArchElf válasza talmida (#90) üzenetére


ArchElf
addikt

Nincs sortörés a kódodban?

Amúgy a te általad feltöltött képet jelenítem meg :)

AE

mod2: amúgy lehet, hogy a motor rossz, mert nem HTML szabványú <a></a> tag-et gyárt:
<a href="/dl/upc/2009-10/19/103582_v74ntjjw0l1xy3j2_kyra_2.jpg"></a>...

A helyes link így néznek ki: <a href="http://logout.hu/dl/upc/2009-10/19/103582_x3ldirhj94ycsgd5_kyra.thumb.jpg"></a>

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#92) talmida


talmida
Közösségépítő

A másik dolog, ami nem megy a gif képek berakása.
Itt egy npélda:

PH! képtár használata esetén:

ugyanez image shack használatával:

Érdekes, most, mintha egyik sem működne :W,pedig a Kyrabaybee-s totyikba ugyanezt tettem be tegnap és ott simán ment

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#93) talmida válasza ArchElf (#91) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem vettem észre, hogy lett volna, de, ha lett volna is, akkor az image shacknál miért működött? :F Semmit nem csináltam máshogy.

Mindenekelőtt pedig te hogy csináltad?? :Y :Y :Y

IN GOD WE TRUST!

(#94) ArchElf válasza talmida (#93) üzenetére


ArchElf
addikt

helyes linket kell beilleszteni:
/dl/upc/2009-10/19/103582_z4wvc5oaipuc51l6_bounce_3.gif
helyett
http://logout.hu/dl/upc/2009-10/103582_bounce_3.gif

gif tényleg nem akar menni... még próbálkozom :)
Nem is fog menni, a RIOS motor csak az első frame-et menti le az anim-gif-ből...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#95) talmida válasza ArchElf (#94) üzenetére


talmida
Közösségépítő

;)


Egyébként szerintem jelen pillanatban valami egyéb gubanc lehet, mert a gif megállt a másik topikban is, ahova tegnap raktam be. Tegnap normálisan ment..

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#96) Panther válasza talmida (#92) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Animált GIF-et szándékosan nem lehet feltölteni. Persze a fórumba elférne, de több helyen használjuk az ellenőrző rutint, ezért van tiltva a képfeltöltésnél minden animált cucc.

A YouTube-képlink meg azért nem megy, mert 400px-nél szélesebb képet töltesz fel. Ennek eredményeképp a motor egy már linkesített képet illeszt be a hozzászólásodba (ami a teljes méretű képet nyitja meg), és te ezt próbálod még egyszer linkesíteni. Magyarán tölts fel max 400px széles képet, és menni fog.

ArchElf: a motor nem rossz, teljesen szabványos linket gyárt. Ha nem hiszed, ellenőrizd le! :)

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#97) talmida válasza Panther (#96) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszönöm szépen a részletes választ! :R

Kár, hogy az animált képek feltöltése tiltva van. :O

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#98) RootRulez


RootRulez
félisten

Háh, nem is tudtam, hogy hetente megújul a területem, akkor mostmár nyugodt lélekkel használom :K

És amiket régebben töltöttem fel, azokat nem teszi ki listába, csak a "Az elmúlt 1 hétben feltöltött képek"-et?

═════════════════════════════════════════

(#99) Oliverda válasza Panther (#86) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi! Már az írásba is beletettem.

Azt nehéz lenne megoldani hogy a listában lehessen látni képek feltöltésének dátumát?

RootRulez:

"És amiket régebben töltöttem fel, azokat nem teszi ki listába, csak a "Az elmúlt 1 hétben feltöltött képek"-et?"

Így van, a régebbieket nem teszi ki.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#100) RootRulez válasza Oliverda (#99) üzenetére


RootRulez
félisten

Végül is mindegy, amiket használtam, azok megvannak belinkelve, amiket meg nem azok nem kellettek és nagy valószínűséggel nem is kellenek. Bár általában olyanokat töltök fel, ami kell is :K

═════════════════════════════════════════

(#101) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Látom módosítva lett a maximális felbontás mérete. :)

Mondjuk engem nem érint, mert mindig kicsinyítek, de helyeslem. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#102) Gergő_


Gergő_
őstag

nekem 2,5MB túl kevés ahhoz hogy áttérjek így marad az imageshack. Akadnak olyan képek amiket később is szeretnék látni a hozzászólásaimban, természetesen erre fogom használni. Vagy például ha logout cikket írnék evidens lenne hogy kizárólag ide töltsem fel a kapcsolódó képeket.

Az az igazság hogy ezidáig nem teljesen értettem a fifikáját a dolognak. Mert előfordult hogy nem engedett képet feltölteni, ami a korlát miatt volt.

(#103) ArchElf válasza Panther (#96) üzenetére


ArchElf
addikt

Megnéztem és tényleg. A szabvány megengedi a HREF atrtribútumban a relatív URI használatát. Így viszont a BBCode feldolgozó motor bugos.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#104) ArchElf válasza ArchElf (#103) üzenetére


ArchElf
addikt

:self moderation: :B

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#105) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

urak, lenne egy kérdésem:

Olympus géppel készített jgeg képeket nem tudok feltölteni, mert a formátum nem tetszik neki8de mintha korábban engedte volna). ez mitől van és mi az orvosság rá? mert k-ra idegesítő.

köszi.

Aurea mediocritas

(#106) ArchElf válasza AXisBOLD (#105) üzenetére


ArchElf
addikt

.orf fájlok? (Olympus Raw Format) Azokat konvertálni kellene feltöltés előtt.

Ehh, write-only módban vagyok. Olvasok előbb legközelebb válaszadás előtt...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#107) Panther válasza ArchElf (#103) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Már miért lenne bugos? Mi a baj vele?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#108) momo2828


momo2828
tag

Hálás köszönet a felbontás megnöveléséért. Mivel nekem 1920*1200-as a monitor végre tudom használni a képtárat, és nem a kepfeltoltes.hu-t :))

(#109) ArchElf válasza Panther (#107) üzenetére


ArchElf
addikt

nem ment... fog sincs, most miért működik...

AE

mod sok: hiába is próbálom :)


mod sok+1:

Rájöttem: Thumbnail-t illesztett be, ami magában is linkbe illesztett kép. Linkbe meg nem lehet másik linket beilleszteni :D

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#110) Panther válasza ArchElf (#109) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát de ezt mondtam én is... lásd #96 :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#111) ArchElf válasza Panther (#110) üzenetére


ArchElf
addikt

Mondom én, hogy csak write-only üzemmódban vagyok... :B

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#112) rudymester


rudymester
senior tag

Én meg azt hittem, hogy ez a 2,5 mega fix egy életre... Többször kellene faq-t olvasnom.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#113) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ilyenkor mi van? "A megadott kép nem megfelelő (max. 1920x1200 px, 1 MB; GIF/JPG/PNG)!"
A feltöltendő képem 800x600 px, 57 KB, JPG.
Hoppá! Látom eléggé meghalt a téma.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#114) Wyll válasza JetiRulez (#113) üzenetére


Wyll
őstag

:)
Nekem is volt már ilyen. Megkerestem vele Panther-t, idézném a válaszát:
"A megoldás egyszerűen az, hogy megnyitod és újramented a képet. Nem kell rajta semmit se módosítani, csak elmenteni újra.
Egyébként az is lehet a gond, hogy van benne valami "embedded thumbnail" ha jól látom ([link]), és ezt nem érti meg a PHP.
"

És valóban! :K Mármint: újra kell menteni, és ollé!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#115) JetiRulez válasza Wyll (#114) üzenetére


JetiRulez
őstag

Kösz, de már korábban megjavult magától.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#116) gzbotii


gzbotii
veterán

1. sokaig nem ment az utobbi idoben a kepfeltoltes, peddig hasznaltam volna
2. nekem kozel sincs magyar IP-m es meg is megy
bar lehet, mindez valtozott a cikk irasa ota

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#120) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok! Hátha....
Régi, archivált képek törlését miként lehet megoldani? A link még él, s a kép is.

(#121) balojazz


balojazz
tag

.

[ Szerkesztve ]

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.