Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) DrKapocs válasza hallerlaller (#3250) üzenetére


DrKapocs
őstag

Eléggé off...

(#3252) wargar


wargar
csendes tag

Sziasztok! Egy kis ON.. Ma reggelre a 8.2.4 global stabil fogadott a telómon, fogalmam sincs hogyan. Nem is az a lényeg, hanem akinek régóta fent van van ez a verzió, tapasztalt-e változást akkuidőben? Olyan jól elvoltam a 8.1.2 globalon, háromnapos üzemidővel.

(#3253) calamites válasza wargar (#3252) üzenetére


calamites
őstag

Nekem ez van fent, szerintem jó az akksi ideje.

(#3254) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Az automatizált feladatok opció hol érhető el, sehol nem lelem......
Régebben a biztonság részt legörgetve volt, már nincs ott.

(#3255) trebrona válasza ginola (#3254) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ott kell annak lennie...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3256) Flashy válasza ginola (#3254) üzenetére


Flashy
veterán

csak dev romban van, a beállításokban a kereső megtalálná. ezt várom, amióta csak megvan a telefon, de sima global-ban nincs.

(#3257) wargar válasza ginola (#3254) üzenetére


wargar
csendes tag

Nekem most is ott van. 8.2.4.global stabil

(#3258) ginola válasza wargar (#3257) üzenetére


ginola
addikt

Device. EU Rom van fenn. De se ezen se Mi2s -en nem találtam a legfrisebb Romone

(#3259) Viktor0610 válasza ginola (#3258) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rohadt T9! :(( :DD

Samsung Galaxy A54

(#3260) ginola válasza Viktor0610 (#3259) üzenetére


ginola
addikt

Köszönöm a hasznos választ! Mire észrevettem már nem tudtam szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#3261) lacentos


lacentos
aktív tag

Sziasztok.
Redmi 1S telót szeretném cserélni redmi 4 pro-ra Ti meg vagytok elégedve?
A 4x forumán elég sok a gondjuk a készülékkel. Az inkább felejtős.

(#3262) sxxorp válasza lacentos (#3261) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez elég erős következtetés pár problémázó emberke láttán... Ha kicsit is értesz a telefonhoz, valószínűleg nem igazán tapasztalsz hasonló problémákat (nekem egy van: bár a menüben ott van, nem működik a duplakoppos ébresztés). Az is elképzelhető, hogy pár hét után a hivatalosabb magyar forgalmazás, B20, stb. miatt már az itthon eladott 4X mennyiség is nagyobb, ami egy ilyen jellegű fórumon számában biztosan, arányaiban egyáltalán nem biztos, hogy több problémát jelez...

(#3263) DrKapocs válasza lacentos (#3261) üzenetére


DrKapocs
őstag

Beleolvastam a fórumba. Mennyi értetlen és problémás ember van ott, azta... ahogy olvasom, jópárnak első xiaomija lehet, miui ismeret nélkül, stb. Van aki nem érti, hogy miért csak H+ -ot is ki, miért nem 4G-t... :D Szerintem olvass nemzetközi fórumot, jobban jársz. Jókat olvasni róla egyébként. De én magam nem láttam még 4X-et. 3S, 4 Prime, mindkettő kiváló, jó üzemidővel. Nem hinném, hogy a 4X-el bármi gond lenne.

Kérdésedre válaszolva: igen, én nagyon szeretem a 4 Prime-ot. Jó döntés volt ilyet venni, üzemideje felüdülés. Én csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#3264) lacentos


lacentos
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. :K

(#3265) Viktor0610 válasza lacentos (#3261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 4 Prime/Pro biztos, jó lesz az 1S után. ;)

Nekem 1 volt, ahhoz képest ez teljesen jó. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3266) calamites


calamites
őstag

Sziasztok! Elnémult a teló. Semmit nem hall a hívott fél. Headsettel jó. Volt már valakinek hasonló?

(#3267) lacentos válasza Viktor0610 (#3265) üzenetére


lacentos
aktív tag

Pár nap múlva lesz 3 éves 2.akksit használom benne de már ez is gyengélkedik.Amúgy + nincs vele gondom.
Ettől függetlenül nyugdíjazni kellene. :)

(#3268) calamites válasza calamites (#3266) üzenetére


calamites
őstag

Futtattam hardver tesztet, az alapján jó a mikrofon.

Illetve a teló felső felén található az rögzít, az alsó nem

[ Szerkesztve ]

(#3269) calamites válasza calamites (#3268) üzenetére


calamites
őstag

Van esetleg olyam teszt, ahol külön tudom a mikrofonokat tesztelni?
Mert olyan, mintha a beszéd mikrofon megadta volna magát.

(#3270) bundaska


bundaska
aktív tag

Egy kicsit OFF

A 4X topicban nem nagyon van élet. Ha kérhetek valakit, legyen szíves válaszoljon az ott feltett kérdésemre.

Köszi előre is!

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#3271) Viktor0610 válasza bundaska (#3270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szuperképességek és link nélkül elég nehéz megtalálni a kérdésed. ;]

Samsung Galaxy A54

(#3272) trebrona válasza bundaska (#3270) üzenetére


trebrona
nagyúr

Már szaladunk is át, megkeresni mit kérdeztél. ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3273) shiftac válasza lacentos (#3261) üzenetére


shiftac
aktív tag

Azért elég nagy különbség van hardverben a Redmi 1S és 4 Prime között. Én megvagyok elégedve a sajátommal, az árát simán megérte. Ami nem tetszik, az is inkább szoftveres alapú: nem lehet bezárni az alkalmazásváltóban az éppen megnyitott appot sima kihúzással, hanem vagy átlépek másik appba vagy a kezdőképernyőre és csak akkor tudom bezárni. Ezen kívül az MIUI zabálja a ramot és amúgy sem valami jó a memóriamenedzsment (fél giga szabad ramnál már újratölti Chromeban a megnyitott lapot pl.). Amúgy fasza telefon, ilyennek kell lennie egy középkategóriás, kompakt mobilnak. 2 hónapja van meg, eddig nem csalódtam. Összességében jobban tetszik, mint az előző Nexus 5X-em.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#3274) Viktor0610 válasza shiftac (#3273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

User error. :P :D

Én a vissza gomb egy másodperces nyomására beállítottam az előtérben lévő app bezárását. ;)

Samsung Galaxy A54

(#3275) calamites válasza calamites (#3268) üzenetére


calamites
őstag

Valaki esetleg az én problémámra bármit?

Konkrétan tök süket, olyan, mintha le lenne némítva a beszédmikrofon, pedig nincs.

(#3276) trebrona válasza calamites (#3275) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem ismerek ilyen alkalmazást. Factory reset, ha azután sem jó, szerviz. Ennyit tudok mondani.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3277) bundaska válasza trebrona (#3272) üzenetére


bundaska
aktív tag

Éppen rád gondoltam, hátha válaszolsz. Kb. 2 hete te írtál utoljára abba a topikba.
Link a 105. hozzászólásra kérnék választ.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#3278) Viktor0610 válasza bundaska (#3277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nehogy segíts nekünk egy linkkel, mert akkor könnyebben találnánk meg, mit kérdeztél. :P

Javítottál, így már nem jön ki jól a vicc. ;]
Én feltennék valami nem tákolt ROM-ot. Ha azt írod, hogy az engedélyekkel minden rendben, nagyon nem jut eszembe más, mint probléma lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3279) bundaska válasza Viktor0610 (#3278) üzenetére


bundaska
aktív tag

Feljebb a link.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#3280) trebrona válasza bundaska (#3279) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak a szokásos beállítás probléma, de ide is bemásolom, bár már minden xiaomi topikban szerepel szvsz:
A fenti alkalmazások zavartalan használatáért kövesd az alábbi lépéseket:

1.: Kattints a Biztonság parancsikonra és nyisd meg az Engedélyek menüpontot.
2.: Kattints az indítópult menüre, és engedélyezd a kívánt alkalmazás automatikus elindulását.
3.: Lépj vissza az Engedélyek menübe, és nyisd meg az Engedélykezelő menüpontot.
4.: Itt válaszd ki a kívánt alkalmazást, és engedélyezd számára a felugró ablakos értesítéseket.
5.: Menj vissza a kezdőoldalra, lépj be a Beállítások menübe, ott nyisd meg az Értesítések menüt, azon belül pedig az alkalmazások értesítéseit.
6.: Engedélyezd az alkalmazás értesítéseit a képernyőzáron.
7.: Menj vissza a Beállítások menübe, ott válaszd a Rendszer menüpont Akkumulátor almenüjét.
8.: Itt válaszd ki az Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése opciót, és válaszd ki a "Ki" lehetőséget.
9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )
10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából (Hacsak nem rakod tele azt mindenféle felesleges alkalmazással, ami megeszi a RAMODAT, és a rendszer stabilitása végett a MIUI fogja magát és le nem lövi)
11.: Nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, és győződj meg róla, hogy be van-e kapcsolva a "Chatfej" vagy a "Felugró ablakos értesítés" magában az alkalmazásban is, mert ha nincs, feleslegesen dolgoztál.

Ez pedig a Redmi 4X pörgősebb topik: [link]

És természetesen a gyári vagy eu rom, mindig jobb a webshoposnál.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3281) calamites válasza trebrona (#3276) üzenetére


calamites
őstag

Factory reset nem segített, marad a szerviz.

(#3282) trebrona válasza calamites (#3281) üzenetére


trebrona
nagyúr

Halkan kérdezem, mixer path vagy valami hasonló módosítás nem volt? Úgy rémlik, pörögtél a témán.

Mert ha igen, lehet, hogy egy rom újrahúzás is segít.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3283) calamites válasza trebrona (#3282) üzenetére


calamites
őstag

Nem tudom mi az a mixer path.

Ami fura, hogy kihangosítva sem hall semmit az ellenfél. Ilyenkor nem két mikrofonos a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#3284) trebrona válasza calamites (#3283) üzenetére


trebrona
nagyúr

Erre gondolok: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3285) calamites válasza trebrona (#3284) üzenetére


calamites
őstag

Nem csináltam meg végül, hiszen senki sem erősítette meg a működését, és ahány videót csinálok, az igen elenyésző

(#3286) trebrona válasza calamites (#3285) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez esetben valóban szerviz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3287) bundaska válasza trebrona (#3280) üzenetére


bundaska
aktív tag

Köszönöm a fáradságot. Eddig ezzel nem találkoztam, pedig amióta megvan a Redmi 4 Prime-om (február közepe kb.), majdnem mindennap olvasom ezt a fórumot. Lehet elkerülte a figyelmem. Ebből a leírásból próbáltunk elég sok pontot, de a lakatolást még nem. Hátha segít.
A ROM csere lehet, hogy megoldaná a Global-ra én is így gondolom (és tudom erősen ajánlott is), de ilyet soha nem csináltam. Kell hozzá BL nyitás? Vagy simán letöltöm innen, és telepítem, természetesen a jelenlegi adatok mentését követően?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#3289) trebrona válasza bundaska (#3287) üzenetére


trebrona
nagyúr

Simán letöltöd, updaterrel felteszed. Bootloadert nem kell nyitni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3290) tomic válasza trebrona (#3289) üzenetére


tomic
addikt

Tudtok nekem segîteni abban,hogy honnan érdemes Redmi 4 Prime B20-as,International verziósat rendelni?

(#3291) Egri75


Egri75
csendes tag

hello volna egy olyan problémám hogy az SD kártyázol olvasni hagy de írni nem. már megcsináltam a dokumentumok engedélyezését és mégse hagyja. a telefon Redmi 4 Prime. 8.2.4.0 stabil ROM van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#3292) trebrona válasza tomic (#3290) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ebben senki nem fog tudni neked segíteni, ilyen készülék nem létezik. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3293) trebrona válasza Egri75 (#3291) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mivel szeretnéd írni az SD kártyát?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3294) Egri75 válasza trebrona (#3293) üzenetére


Egri75
csendes tag

Fényképeket akartam átrakni rá a belső memóriából.

(#3295) csokito100 válasza Egri75 (#3291) üzenetére


csokito100
aktív tag

Kell egy fájlkezelő.Pl Files to sd,File manager vagy a gyári fájlkezelő,ami a telón van eredetileg.Ezekkel át tudod tenni.Aztán állitsd be,hogy egyből az sd-re küldje a fényképeket.Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3296) Egri75 válasza csokito100 (#3295) üzenetére


Egri75
csendes tag

Csináltam néhány képet és azt próbáltam átrakni rá de nem hagyta.

(#3297) bezke válasza lacentos (#3261) üzenetére


bezke
csendes tag

Én a redmi 1s-t mi4c-re cseréltem, azt pedig erre. Eddig kicsit bántam de csak szoftver ügyileg, most viszont van rá 7.1.2. mokee és jön az rr rom is.
[link]
[link]

(#3298) trebrona válasza Egri75 (#3296) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ok, hogy fényképeket szerettél volna áttenni, de elárulod, mivel próbáltad, vagy találjam ki? :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3299) tomic válasza trebrona (#3292) üzenetére


tomic
addikt

Na ezt jól benéztem. Akkor olyat ami nem b20-as?

(#3300) trebrona válasza tomic (#3299) üzenetére


trebrona
nagyúr

Most így hirtelen geekbuying, német raktárból $193 szállítással fehér, vagy arany.

Inkább B20-as Redmi 4X-et vennék 50k-ért. btw ma jött ki rá a 7.1-es droid is.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.