Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) guga válasza r4z (#24) üzenetére


guga
Közösségépítő

Látnál engem, én sem vagyok matyóhímzés, sőt, 16 éves koromban volt egy jótétemény lány, aki megtanított csókolózni, öltözködni, és hogy milyen hajam legyen. Eléggé visszataszító csaj volt (akkor, nekem). De utólag tudom, hogy ő is rút kiskacsa volt, senkinek se kellett. Azóta láttam az adatlapját, három szép gyereke van, és "elvileg" boldog házasságban él, a férje kőműves.

Az ember szeme előtt vannak elvárások, aminek nem tud megfelelni, aztán az élet téged fog igazolni, hogy az élet az, ami téged nem tud követni, s nem tud neked megfelelni.
Van egy léc, ami alatt próbálsz átférni. Ezt közvetíti a média, ezt csócsálják a lányok, hogy egy fiúnak milyennek kell lennie, tiszta Valentin okádék. Csak kiábrándulni lehet belőle.

Nincs ilyen, a te életed a tiéd lesz, nincs minek megfelelned, s nincs kinek. ne másokhoz szabd magad, csak is ahhoz, hogy neked mi a jó. Ez így kommersz, de hosszú évek múlva, ha egyszer eszedbe jut, hogy mit írtam, akkor fogni fogod. Most még korán van, persze irigyellek, mert 14 évesnek lenni, ismerkedni az élettel kurva jó. Visszasírom azt a tudatlan állapotot, mert bármire hajlandó voltam, totálisan nyitott. 43 évesen meg akármennyire igyekszem elfogadni helyzeteket, embereket, a tapasztalataim közbeszólnak, hogy inkább ne, ezt kerüld el messzire, stb. Minden jó úgy, ahogy van, minden kell. A sok rossz is. Főleg azok kellenek, hogy ha 25-30 éves korodban majd belefutsz egy nőbe, akkor legalább már pontosan tudod, hogy kit keresel, és miért. S meg is tudod neki fogalmazni.

Csajok is vannak ugyanabban a helyzetben, mint te. Jól kihasználják őket, aztán eldobják, mint a koszos rongyot, kapva kap majd rajtad, te aki érző lény vagy, és nem számító ember. Hja, és ne legyél politikus, apád se legyen az, meg se anyósod, se apósod, mert az egy kiba gecc világ :DDD
Akkor nincs menekvésed. Nulla érzelem, csak is számítás, és studérozás, hogy miként kerüld el a börtönt :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.