Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#126) fri válasza ALI_G (#118) üzenetére


fri
tag

Ugyan nem 3-as hanem kettes Hero de a vákuumos rögzítő k@va erős ! Ettől függetlenül MINDIG kösd ki a készüléket egy madzaggal valahova ! Ez azért remeg mert hosszú a karja ! Ezen nehéz változtatni. Nekem a túraplexin volt...na az a legszarabb döntésem volt ez ügyben... Probálj meg szerezni hozzá csőrögzítőt. Nem olcsó, ahhoz képest, De sztem házilag is tudsz eszkábálni ilyet, de ahogy fent írtam, mindig rögzítsd még kötéllel. De egy jó esztergályos csinál neked sec-perc alatt egyet, ami pont oda illik ahova szeretnéd ! Azon gondolkoztam mindig, hogy ne kifelé álljon, hogy ha perecelek legalább azt ne írjam le teljesen :)
Plusz rögzítésre én kap-zsinórt használok, ilyet már nem nagyon lehet szerezni... Esetleg kormányra próbáld meg. Nyilván függ attól is, hogy kettő, három vagy négyhengeres motorral mész...előbbi jobban rezeg...talán...
Mi túrára használtuk, nagyon jó volt.

Snowboardon, vákuummal, hasonlóan remeg és ott a deszka rugalmassága miatt nagyobbak a mozgások, nem is remeg, hanem mozog... Nem tudom mivel rögzítik mások, mert a ragasztós, túl alacsony és a lap görbülete kitakarja nekünk a kép felét. Inkább térdre tenném, az lesz következő próba. Persze a bukó a legjobb mindkét esetben. Eddig nem készített senki jobb rezgéscsillapítót mint a gerinc :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.