Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83) MC Pite válasza Cecevok (#66) üzenetére


MC Pite
veterán

Az A41 eMMC miatt kurvára belassul. Az ujjlenyomatolvasója egy vicc, 10ből max hatszor old fel elsőre, mindegyik kolléga a pokolba kívánja. Fényképező az pocsék, a userinterface/launcher olyan, amilyen. A kijelzője... elmegy, de nem nagy szám, pedig erre nem vagyok finnyás, de a színekkel nem vagyok megbékélve.

janeszgol:
1, ezt nem értem: 'Azert nincs 4G-d, mert a nagyvarosokban nincs 5G'
2,Tehát több kliens tud kiszolgálni 5G-n egy átjátszó. Oké. Azt is vegyük hozzá, hogy ugyanakkora területhez jóval több torony kell 5G-nél mint 4G-nél.
Mégmindig az a probléma, hogy normális 2/3/4G-t sem csinálták meg Mo-n.
Másnak se nagyon hiányozna 5G, ha tudna normális LTE-t használni, nem ezt a toldozott foldozott ****t kapná. Mert amikor olyan gyors (mind letöltés, mind élhető latency terén) mint pár éve/most otthon a vezetékes net, egy tenyérni vackon, akkor az azért szerintem ritkán kevés.
Nem műtök 4k streaming mellett távolról 5G-n.
Bent a cégnél dolgozunk 5G-n, de továbbra sem látom a valódi felhasználásbeli előnyét egy normálisan működő LTE hálózathoz képest mobiltelefonokon.

Csak azért fáj ez nekem egy kicsit, mert k..a markeitng miatt erre verik sokan anyálukat, és ezt a sz...csodát fogják megint szarul megcsinálni, ahelyett, hogy befejeznék az elmúlt 10 év mobiladat fejlesztéseit. Ez nyilván kicsit sarkítva van, mert nem unatkoznak, de sztem érthető, hogy legalább 3G szintű országos, beltéri lefedettség biztosítása után jöhetne a többi. :R

Hogy kevésbé legyek off: Mi azért rendeltük, emrt nem kell 3 szar kamera, hanem 1 normális, nem kell tepsi méret (sőt), és a többi szempont már kb mindegy is, mert nem maradt más. Nem nem, 4 évig votl iphone a cégesem, nekünk az nem alternatíva..
Ha lenne még egy kicsivel kisebb tesója normálsabb helyenlévő ujjlenyomat olvasóval, magamnak is venném - de így is élhető.
Az meg az én nyomorom, hogy miért akarok 1 kézzel telefont használni (pl mikor Picur a kezembe, helyet változtatok gyalog, más van a másik kezembe, és még úgy általában a nap 99%ban 1 kézzel használnám).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.