Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) nexusking


nexusking
aktív tag

és icecreamsanwich mikor jön? Még decemberben?

(#4502) slice14 válasza nexusking (#4501) üzenetére


slice14
veterán

November vége, december ami valószínű.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4503) havri1


havri1
félisten

Srácok, valaki segítsen már :D

Fel szeretném tenni a 3 romot egymás után( SuperOSR, MIUI, CM7) majd, tesztelésre, de előtte le szeretném menteni a gyári ROM-ot.
Ami eddig megvan:
-Rootolva a telefon
- EZ alapján a ClockworkMod Recovery Image felrakta, fel is ment a parancssor alapján, de a rom manager nem látja.

How too??

[ Szerkesztve ]

havri

(#4504) mgTerminator válasza havri1 (#4503) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor csináld meg a recoveryből...
backup and restore / backup
visszaállítás:
backup and restore / restore

(#4505) lord.lakli válasza havri1 (#4503) üzenetére


lord.lakli
őstag

Recoveryből akkor, de van értelme egy teljesen üres romot lementeni?

(#4506) havri1 válasza mgTerminator (#4504) üzenetére


havri1
félisten

Oks, és ugyanígy az új romot? Recoveryt hogy indítom?
Tehát recovery, csak itt nyilván az új img file kell, igaz?
Lord.: Csak azért, hogy tuti meglegyen a gyári.

[ Szerkesztve ]

havri

(#4507) lord.lakli válasza havri1 (#4503) üzenetére


lord.lakli
őstag

Pont ezekkel játszottam én is ma. Végre rászántam magam a rootra és így én is próbálgatok.
Neked melyik jön be?

(#4508) havri1


havri1
félisten

Megvan, már instalálom. Végül nem mentettem le a gyárit, nem látom értelmét valóban.
Most ment fel az első, a SuperOSR, még nem tudtam megnézni, gyerek a nyakamon lóg :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#4509) Viper26 válasza lord.lakli (#4507) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem az aláírásomban lévő nagyon bevált, már több hete használom semmi gond nincs vele, és rengeteg beállítási lehetőség van. :K

iPhone 14 | FR955

(#4510) lord.lakli válasza havri1 (#4508) üzenetére


lord.lakli
őstag

Én elhajtottam őket másik szobába :D Melyik recovery-t raktad fel?

(#4511) havri1


havri1
félisten

Hm, Az normális, hogy az új romnál percekig csak az új boot kép van? Nem történik semmi kb 6-7 perce, csak forog az android manus.
Most felraktam a CM7 -et, de ez sem akar elindulni, csak töltöget. Mit rontok el?

havri

(#4512) havri1 válasza lord.lakli (#4510) üzenetére


havri1
félisten

4.0.0.0.2 ha jól emlxem. De mint írtam, valami nem jó. Nem indulnak el az új romok..kezdek pánikba esni :O

havri

(#4513) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Jól látom, hogy a MIUI romokban nincs a "hagyományos" application menü?

(#4514) lord.lakli válasza havri1 (#4512) üzenetére


lord.lakli
őstag

Én is így jártam egész délelőtt. Egy kicsit morcos is voltam. A végén azt csináltam, hogy data és cache törlés recoveryben. Ha már ez sem segített (előbb is így jártam valamiért amikor CM7-re a matrixos kernelt pakoltam fel), akkor stock 2.3.4-et felraktam, majd ismét recovery, su telepítés és mehet a következő rom. Néha próbálom azt is, hogy telepít, majd kikapcs, aku kivesz és vár egy kicsit. Ha nagyon homokórázik, akkor az előbbi telepítős módszer segített csak. Spican még sosem jártam így, itt ma már többször.

(#4515) havri1 válasza lord.lakli (#4514) üzenetére


havri1
félisten

A gyári stock-ot belinkelnéd? Sztem nem jóval próbálkozom. Van baj nem kicsi:)

havri

(#4516) havri1


havri1
félisten

Addig szenvedtem, amíg a SuperOSR felment, most tesztelem.

havri

(#4517) lord.lakli válasza havri1 (#4515) üzenetére


lord.lakli
őstag

Innen szedtem le:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=13478981
Próbáltam korábban a samfirmware letöltöttet odinnal felrakni. Az is felment, de mégsem az volt, mint az előbb linkelt stock. Okosan még a system partíciót is megformáztam. :C

(#4518) DonMedve válasza havri1 (#4512) üzenetére


DonMedve
addikt

ROMolásnál full wipe kell.data/factory reset,és a dalvikot is.Ez ugye megvolt?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4519) lord.lakli válasza havri1 (#4516) üzenetére


lord.lakli
őstag

Hogyan sikerült végül felrakni?

(#4520) havri1 válasza lord.lakli (#4519) üzenetére


havri1
félisten

Format systemet is toltam a data/cache mellett.
Nem találom a cpu tuningot, félek húzva megy, marha gyors...

havri

(#4521) havri1 válasza DonMedve (#4518) üzenetére


havri1
félisten

ŐŐŐŐŐ, aha nem :)

havri

(#4522) lord.lakli válasza Viper26 (#4509) üzenetére


lord.lakli
őstag

Alapban a proci beállítás mit jelent? Néztem, hogy 100 és 1000 MHz között mozog, de a használat (ondemand, stb.) annyira nem mond semmit. Melyiket használod?

(#4523) Viper26 válasza lord.lakli (#4522) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az órajel bizonyos mértékű állíthatósága kernelfüggő, ahogyan a govenor-ok (pl.ondemand) megléte is.Egyébként én is így használom, néha performance ha teszthez kell. :)
Ebben 100 és 1400Mhz között állítható. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#4524) DonMedve válasza havri1 (#4521) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor az a probléma!
Egy a lényeg,ha egy fennt lévő ROM-ra egy másik fajta ROM-ot teszel,mindent törölni kell a telóról.Tehát teljes wipe.Tehát ha gyárira CM7-et teszel,akkor full wipe.Abban az esetben ha azonos ROM újabb verzióját teszed rá,akkor nem kell wipe.Remélem érthető volt! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4525) havri1 válasza DonMedve (#4524) üzenetére


havri1
félisten

Érthető, igen köszi :)
Azt nem tudod véletlenül, hogy a régi marketet hogyan lehet visszarakni?
Lekatpam INNEN, felraktam, elsőre ment is, de a következő indításra már megint az új megy...

havri

(#4526) DonMedve válasza havri1 (#4525) üzenetére


DonMedve
addikt

Elvileg valahol ki lehet kapcsolni a frissítést,de meg nem mondom neked hol.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4527) mgTerminator válasza DonMedve (#4526) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ó ne legyél már ilyen gonosz :D

(#4528) havri1 válasza mgTerminator (#4527) üzenetére


havri1
félisten

Valaki szánjon meg pls! :DD

havri

(#4529) DonMedve válasza mgTerminator (#4527) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem úgy értem Te. :) Hanem nem tudom.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4530) havri1


havri1
félisten

SuperOSR ROM lepucolva, kb 4x indult újra fagyás után magától. 100-1000mhz normal módban, tuningig el sem jutottam.
Ami nagyon bejött benne, azok az effektek. Előugró menük, baromi gyors lépkedés az ablakok közt, iszonyat gyors :)))
Nem jöttem rá, mitől indulgatott újra :(
Most CM7 jön :DD

havri

(#4531) havri1


havri1
félisten

Már látom, hogy a MIUI.hu_NexusS_1.9.23 lesz a befutó . Ez hihetetlen szép ROM, remélem gyors, és megbízható is :P

[ Szerkesztve ]

havri

(#4532) mgTerminator válasza DonMedve (#4529) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tudom, csak kötekszek :DD

(#4533) havri1


havri1
félisten

A miui-ban nincs magyar nyelv? a miui.hu-ról szedtem pedig le.

havri

(#4534) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Srácok, nagy segítségre lenne szükségem! Egy olyan progira lenne szükségem amivel meg tudnám nézni a 720p-s mkv-kat! Az odaát 4.évadát csak így tudtam leszedni és ha visszakapom a telómat, akkor meg szeretném rajta nézni :D (moboplayerrel nem tudtam mkv-t lejátszani)

Egyébként erről lenne szó :U

(#4535) hallerlaller válasza lord.lakli (#4513) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem rom, csak launcherfüggö. tegyél fel olyat amiben van ha zavar.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4536) szponzor válasza havri1 (#4533) üzenetére


szponzor
senior tag

MIUI nekem is nagyon tetszik videók alapján. Azt meg tudnád mondani, hogy elérhető-e a Market erről a ROM-ról és tudsz-e alkalmazásokat az SD-kártyára menteni, ha az FAT fájlrendszerű?

(#4537) havri1 válasza szponzor (#4536) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos az új Market van benne, 1 progit se tudtam lekapni vele, csak tölt..tölt..tölt...baromi lassú.
A magyar nyelvvel kapcs annyira rájöttem, hogy külön kell felrakni, de még nem tudom melyik packot. Van 1.9.9 és 1.9.16. Nem tudom melyik kell nekem.
A lementést FAT rendszerrel nem értem, vagyis nem tudom :)

havri

(#4538) szponzor válasza havri1 (#4537) üzenetére


szponzor
senior tag

Ja persze, hülyeséget kérdeztem, a Nexus S nem bővíthető kártyával. Akkor azt meg tudnád mondani, hogy a telefonon a fennmaradó hely az Ext2 vagy FAT fájlrendszerű?

(#4539) lord.lakli válasza havri1 (#4537) üzenetére


lord.lakli
őstag

Én leszedtem a 1.9.23-at és volt benne magyar, nem kellett semmit sem telepíteni külön. Alapban a régebbi market van benne, de amint hálózatot kap egyből lefrissíti magát. Nekem az új is működött. Az egyedi témák leöltése iszonyat lassú, de amit próba képen leszedtem néhány appot, köztük go launcher ex-et is wifin kegyetlen gyorsan lejött (mint a gyári rommal). Mobil netet még nem próbáltam. Amíg próbálgattam, próbálgatok addig a sim vissza ment a spicába. A nyelvek között nem találod a magyart?

(#4540) lord.lakli válasza hallerlaller (#4535) üzenetére


lord.lakli
őstag

Jaja arra gondoltam. Tudom, hogy az a launcher csak, csak kíváncsi volta, hogy én nem találom, vagy tényleg nincs.

(#4541) havri1 válasza lord.lakli (#4539) üzenetére


havri1
félisten

Lehet nem jó helyen keresem. Hol kell beállítani?

havri

(#4542) havri1 válasza szponzor (#4538) üzenetére


havri1
félisten

Fogalmam sincs sajnos.

Szerk.: Megvan a magyar nyelv. Újraraktam, lehet este nem is a miuihut raktam fel, hanem az angolt :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#4543) lord.lakli válasza havri1 (#4542) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az lehet, még szerencse, hogy nem a kínait :)
Akkor ez lesz a végleges ami marad? Beállítások nagyon jónak tűnnek benne, csak az zavar, hogy ha telepítek egy programot, akkor egyből a képernyőre kerül, mert nincs alkalmazások "menüpont".

(#4544) DonMedve


DonMedve
addikt

Akit érdekel,hogy az aktuális CM7 modba mit hekkelnek a srácok az itt figyelemmel kísérheti.

lord.lakli:Ha nem tetszik,úgyanúgy tehetsz rá launchert,Én pl. ADW Ex-el használtam.Nagyon jó avval is.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#4545) havri1 válasza lord.lakli (#4543) üzenetére


havri1
félisten

Gyárit többet nem használok, legalábbis a jelenlegi felállás szerint nem.
Így nagyon tetszik, holnap élesben is kipróbálom, remélem megálljha a helyét.
Most van még 1-2 dolog, amihez azt se tudom, hog ykezdjek hozzá, de sztem megoldom:)
Pl az OTA frissítést felajánlja, nem tudom ráeresszem e, most kérdeztem a hivatalos fórumon is.
A Market még mindig gond, illetve a programok nem férnek hozzá a roothoz.

havri

(#4546) nexusking


nexusking
aktív tag

Akinek ez már az agyára megy az ne olvassa:
Multhéten vettem 3fóliát, égyiket fölrakom, nem sikerül(életem első fóliája)
Másodikat fölrakom, hibátlan, kivéve, hogy az alja és a teteje kb1,5mm-en nem ragadt le, és az oldalánál is van fehér csík.
Fölhívtam a srácot, azt mondta, hogy az elsőt cseréli, de hát nem érti, hogy a második mért nem ragadt rá rendesen
Szerintetek a fólia minőségéval van a gond, velem, vagy a telefonnal?
Teljesen pormentesre töröltem, és kb 20mp múlva már rajta volt a fólia

(#4547) jofiucska


jofiucska
tag

Nova 2 probálta valaki? Leszedtem egy oldalrol feltelepitetem a demot elkezdi játszani utána pedig lefagy a telo semmire se reagál csak ha kiszedem az aksit. Valakinek valami ötlet?

(#4548) havri1 válasza nexusking (#4546) üzenetére


havri1
félisten

Speedshopban vettem a fóliát, ott rakta fel a srác, és már az elején mondta, hogy a kijelző formája miatt az alján meg a tetején nem is fog rátapadni rendesen. Nekem is így van.
Lehet a premium fóliák jobban tapadnak.

havri

(#4549) havri1 válasza jofiucska (#4547) üzenetére


havri1
félisten

wipe volt?
Ugyanezt csinálta nekem is tnap az összessel.
Felrakod a romot, aztán wipe data/cache, wipe / system.
Nekem így azóta az összes rom egyből bootol.

havri

(#4550) xnace válasza nexusking (#4546) üzenetére


xnace
őstag

Nekem is ugyanilyen, szerintem nem nálad van a gond, de nem érdekel annyira, mert így is védi a képernyöt. Mondjuk fölösleges, mert eladás elött úgyis kicseréltetem a frontpanelt, mert ez is pixelhibás.

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.