Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    Mivel változtak a feltételek, ezért újra leírom:

    Közös tokrendelésre keresek embereket!

    A rendelt termék a RINGKE FUSION® lenne. Amennyiben minimum összejön 10db rendelése, akkor a gyártó 20% kedvezményt ad az adott termék árából!
    Költségek:
    - A termék ára: 10,95GBP - 4056HUF - ez 10 fő felett 8,76GBP - 3195HUF-ra módosul.
    - Erre rájön a szállítási költség. A terméket UK-n belül ingyen szállítják, ezért hosszas tanakodás után arra jutottam, hogy egy angol csomaggyűjtő- és szállító cég szolgáltatásait igénybe véve hozatnám le a terméket - ez a rendelt mennyiségtől függően 9 - 11GBP / 3283 - 4012HUF. Ez az összeg egyenlően oszlik meg a rendelők között, minél több a rendelés, annál kevesebb.
    - Plusz még a magyarországi szállítás, ez Magyar Posta 3-400HUF (bármilyen furcsa, ezt az egyet nem kérdeztem meg :U ).

    Szóval ideális esetben (20 rendelés, 1kg alatti csomag): 3660HUF-ra jönne ki a végösszeg.

    Aki ezekkel a kondíciókkal/feltételekkel benne lenne a vásárlásban, küldjön nekem egy PÜ-t

    vasárnap (2013. 11. 10.) éjfélig!

    Az árakat a PayPal Currency Converterével váltottam, nyugodtan utánna lehet nézni :)

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés