Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) bb0t válasza maj-viktor (#25) üzenetére


bb0t
senior tag

Ha odaírom a végére kitől van akkor is az lenne, hogy ez egy reklámposzt. Azt hiszem nem is egyezik a Logout alapelveivel ennek megjelölése.

Eredetileg lett volna egy bemutató és egy teszt de végül úgy döntöttem, hogy mélyebben bemutatom a Git2-t és néhány összehasonlítást beleteszek az Elite-tel. Ezt inkább referenciának szántam, nem mindenre kiterjedő összehasonlító tesztnek.

Nekem az volt a célom ezzel az írással, hogy én mutathassam be először szélesebb körben Logout-on a márkát, aztán ki-ki eldönti, hogy mit gondol róla, az már nem az én dolgom. :)

Külföldi fórumokon, és youtube-on bőséges anyag áll rendelkezésre az értékeléshez.

Én is betettem számos felvételt a cikkbe, melynek egy részében egyszerre forgattam az 5000x-el automata beállításokkal közös tengelyre mountolva, máskor pedig a Git2-vel önállóan is. Érdekelne az olvasók részletesebb véleménye is a felvett anyagokról.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.