Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

gitup.com-on megjelent a Git3. Jobban mondva G3, mert arra változtatták a nevét. A GoPro szenzorát kapta meg, és ha egy kicsit kivárnak hozzájuthattak volna a 4K képes ambarella chipsetekhez. Szerintetek jó irány ez a duál kamer, meg GPS kombó? Nem inkább a 4K-t kellett volna megütni? Régóta várunk már a hármasra, és nem tudom, hogy elég nagy előrelépés-e ez így... :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#952) aAron_ válasza bb0t (#951) üzenetére


aAron_
őstag

Nekem nagyon nem tetszik. Pláne kis gyártóként nem értem miért kell ilyen kockázatokat vállalni. Sokkal kézenfekvőbb lett volna a 4K, 1080p @60fps, gyro fejlesztése, és egy újabb ár/érték bajnok, "flagship killer" kamerát kiadni.

What is your ikigai?

(#953) bb0t válasza aAron_ (#952) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Igen, ráadásul eléggé leszűkítik a felhasználói kört, a duál kamera + GPS egyértelműen szinte csakis a motorosoknak érdekes. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#954) mrmrg


mrmrg
tag

Vegre megerkezett a kamera Banggoodrol:-)
Frissites mevolt, kezdek belebujni, beallitasokat tesztelni.
Eddig pozitiv:-)

(#955) Büszke válasza bb0t (#953) üzenetére


Büszke
tag

Hali.
Gitup G3-nál a külső mikrofont hogyan kell érteni?
Ugyanolyan mint a 2-nél, kábel hátra a kifufogóhoz?
Vagy bele van építve a hátsó kamerába? (mondjuk úgy ugyanúgy kábelellel van összekötve ugye?)

Köszi

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#956) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Jól látom, hogy a loop recordot nem lehet beállítani úgy, hogy amikor tele van a kártya, akkor törölje a régi felvételeket. Csak 10 perceset tudok beállítani max? Vagy vmi elkerülte a figyelmem? Git2 1.6 firmware

[ Szerkesztve ]

(#957) bb0t válasza Kamikazeman (#956) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ezt nem értem. A loop recordnak pont az a lényege, hogy törli a régi feltételeket, ha betelik a kártya.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#958) Kamikazeman válasza bb0t (#957) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Igen, csak én úgy értelmeztem, hogy 2-10 percet tudok beállítani, hogy vegyen fel mielőtt törli. Tehát 10 perc beállítása esetén minden tíz perc után azt letörli. Ha nem így, akkor ez hogy van pontosan?

(#959) bb0t válasza Kamikazeman (#958) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nem, dehogy. 10 perces fájlokat csinál, aztán ha betelik a kártya, kezdi törölni őket egyenként, az elejétől.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#960) Kamikazeman válasza bb0t (#959) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Á!! Értem. Köszi!

(#961) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Sziasztok

Nem vagyok túlzottan elájulva a GitUp Git2-m videóminőségétől. Lehet, hogy velem van a gond mert nem értek a videózáshoz és a kamera beállításához (segítséget szívesen fogadok) de az amit látok a felvételeken nagyon pocsék. Úgy döntöttem eladom. Mennyi lehet a reális használtpiaci ára egy pro csomagnak? Alig pár órát használtam csak.

(#962) DarknessHope válasza 2thletme2day (#961) üzenetére


DarknessHope
senior tag

első kérdés hogy itthoni garis vagy kintről rendelted. mert elvben az az álláspont hogy áfát mindig az újonnan megvásárló fizeti.. tehát kb levonod áfát és a cska pár órát használtat azon az áron reális. értelemszerűen a többet használt ez alatti áron érdemes eladni/venni.
kintről vásárolt már más tészta itt kisebb amit buksz mivel nincs áfa amit levonj és tőled venni előny hogy nem kell heteket várni kipróbálható elég akár 10%-al olcsóbban adnod mint webshop és már reális. itt akkor bukhatsz soakt ha időközben árfolyam v egyéb okból jó sokat esett az ára a webshopokban.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#963) Örni


Örni
senior tag

Kis madáretetés :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#964) DreadZozzy


DreadZozzy
csendes tag

Sziasztok,

Honnan tudom megállapítani, hogy a Git2-esem Panasonic vagy Sony szenzorral szerelt-e?

(#965) bb0t válasza DreadZozzy (#964) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

A Panasonic szenzorral szerelt változatra az van ráírva, hogy Git2P

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#966) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Sziasztok. nekem jó ideje nem megy a wifin keresztül a kamera. az alkalmazás elvezet odáig hogy megnyitja a wifis csatlakozás oldalt. csatlakozik majd ott marad. nem lép tovább a már csatlakoztatott kamerával. csak visszalépés van akkor meg ismét ott tart hogy majd írjam be a jelszót.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#967) Büszke


Büszke
tag

Üdv! Boldog karácsonyt mindenkinek.

Úgy láttam a Git3-hoz a GPS funkciót csak egy külső modul rácsatlakoztatásával tudom használni.
Ez annyira nem szimpi, nem fért volna el egy chip a kamerában?
Tudnátok segíteni mely más márkák gépeibe van integrálva a GPS?

Másik kérdés:
Git3 másodlagos kamera képe a bal felső sarokból átrakható másik sarokba?
Vagy kicsinyíthető annak a képe?
Köszi

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#968) Largo88


Largo88
csendes tag

Sziasztok!

Átnéztem a teszteket és a fórumot és nagyon megtetszett ez a kamera összehasonlítottam elég sokkal és ez tűnik a legjobbank számomra. igazándiból tengerparti nyaralásoknál lenne rá szükség, most a banggood on 29795ft helyett 28499ft deez nem túl nagy engedmény, de legalább eu-s raktárból jönne, esetleg várható kuponakció? vagy hol tudok én értesül ha van hozzá kupon akcia? vagy az inkább kínai raktárhoz szokott lenni? illetve sd kártyából c10 u1-el hibátlan a felvétel? valahol olvastam hogy a 64 gb-ost valaki nem ajánlaná, miért? 32gb-ra mennyi anyag fér 1080p 30 fps magas bitrátával?

(#969) Büszke válasza Largo88 (#968) üzenetére


Büszke
tag

Szia.
Nemsokkal többe kerül a G3.
Gitup G3
Érintős kijelző.
Jobb minőség az új chipset miatt.
Jobb akksi
Lehetőség másodlagos kamerát csatlakoztatni hozzá.
Külső GPS modul

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#970) Largo88 válasza Büszke (#969) üzenetére


Largo88
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod végül tovább kutakodtam és a thieye t5 edge kamerát választottam egész jó árban 26842 ft-ért vámmentesen

(#971) Akasztott


Akasztott
csendes tag

sziasztok.

megvettem, de abszolute nem hasznalom :( meg a foliak is rajta vannak.
90° a lencseje, van hozza vizhatlan tok is.
30.000ft.

ha valaki megvenne, privatban megtalal.

csak kiprobalt convoy m1 x8 / convoy s2+ xpl hi x8 / zanflare b3 6500k / kaidomain bl70s 6500k eladó.

(#972) MaCS_70 válasza Akasztott (#971) üzenetére


MaCS_70
félisten

Vigyázz!

A fórumban nem szabad hirdetni! Irány a HardverApró!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#973) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Megrendeltem a Banggood-ról ezt a kamerát és az lenne a kérdésem hogy 64 Gb-os kártyából melyik az, ami tutira kompatibilis a kamerával? 64 Gb-os Samsungra gondoltam, jó lesz hozzá? Evo, vagy Evo + vagy Evo Pro legyen?

[ Szerkesztve ]

(#974) MaCS_70 válasza T 1000 (#973) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha egy kártya 64 GB-os, akkor az csakis SDXC szabványú lehet.

Nekem jók a tapasztalataim a Samsung kártyákkal, de sajnos ez is egyre inkább hitvita. A paraméterek pedig könnyen számíthatóak, a márkás kártyák hozzák a meghirdetett számokat.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#975) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!

Van mód a Gitup Git2 Pro szettingjében kikapcsolni a halszem optikát?
Vagy legalább kevesebbet láttatni belőle?
Fix helyen állványra helyezve vennék fel vele videókat...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#976) MaCS_70 válasza sting2 (#975) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem egészen értem. Menüből szeretnéd a hardvert módosítani?

MaCS :F

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#977) sting2 válasza MaCS_70 (#976) üzenetére


sting2
addikt

Melyik az a beállítás amellyel kevésbé érezhető/látható a halszem effektus.
Mert jelenleg, állványon van és fixen egy pontba nézve vennék fel vele..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#978) MaCS_70 válasza sting2 (#977) üzenetére


MaCS_70
félisten

Jajaja!

Nem emlékszem olyasmire, hogy szoftveres korrekció lenne, hanem az rémlik, hogy kihoztak belőle szűkebb látószögű optikával szerelt változatot... :F

Az utódban meg mintha direkt cserélhető is lenne tán?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#979) Büszke válasza sting2 (#977) üzenetére


Büszke
tag

Menübében lehet állítani a látószöget
2 variáció van.

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#980) sting2 válasza aAron_ (#868) üzenetére


sting2
addikt

Leírnád a beállításaidat?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#981) sting2


sting2
addikt

Elnézést a sok hsz-ért. :R

Átolvastam a teljes Gitup topikot a mai napon.
Nem hagyott nyugodni a felvételek minősége és elnézve az alábbi filmet :

[link]

Elkezdtem kutatni , hogy neki miért ilyen "felsőbbrendű" fényes, csillogósan tiszta, éles a felvétele.
Többek közt a jó beállítás ez tiszta sor, mint ahogy a kiváló napszak is hozzátesz, de a leglényegesebb a Render maga!
Igen, a Youtube a kis nézettségű feltöltéseket még csak AVC1-es kodekkel látja el, míg - a már népszerűbb videók megkapják a bűvös VP9-es megoldást.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#982) Büszke


Büszke
tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni, mert nem találok dual töltőt a plusszban rendelt 2 akksihoz.
Gitup G3 a kamera, amihez vettem még 2db LB103 akksit
De ennek az akksija nagyobb mint a git2-é volt.
És nem találok a neten töltőt hozzá.
Talán egy másik gyártóé jó lehet. Nem tudná valaki kideríteni (pl fórumon) hogy mivel lehet tölteni?

Köszi szépen

Honda VFR800 Vtec Annyi a világ, amennyit látsz belőle!

(#983) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Sziasztok.. enyémnek eltört kijelzője minden más valószínű frankó javítás lehetséges szerintetek valahol? vagy vegyek másiakt? ami még kérdés a tartozékok későbbi modellekkel kompatibilisek? mert ha venni kéne már valami újabb lenne.

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#984) norm1118


norm1118
újonc

új GITUP G3 kamerámmal nagy problémám van. Tudna valaki segíteni? Néhány napja érkezett meg külföldről, és amikor bekapcsolom, a kamerát, egyből indítja a videófelvételt. Nem reagál semmire az érintőképernyő, tudom leállítani sem, mert akkor egyből kikapcsol a gép.

(#985) Tommmysun válasza norm1118 (#984) üzenetére


Tommmysun
senior tag

A G3-at nem ismerem, de a G2-ben van ugye ilyen opció, hogy a bekapcsolásra rögtön elinduljon a felvétel!

A menübe nem tudsz ilyenkor semmivel sem bemenni?

(#986) Drótszamár válasza DarknessHope (#983) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ezt nézted már?

[link]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#987) norm1118


norm1118
újonc

a G3-nál is van ilyen, és ez volt a "hiba". Figyelmetlen voltam. Köszönöm a tanácsod, Tartsa meg a jó szokásod :)

(#988) DarknessHope válasza Drótszamár (#986) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi... így már nem leszek gondba csak szerelést kell megoldanom.. nemtom mennyir szedhető szét

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#989) Drótszamár válasza DarknessHope (#988) üzenetére


Drótszamár
őstag

Nem tűnik annyira bonyolultnak. A szalagkábelekkel kell vigyázni: [link]

Szerencsére nekem még nem volt erre szükségem.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#990) DarknessHope válasza Drótszamár (#989) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#991) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok!

Már egy hónapja, hogy visszajöttem a raftingról, kifejezetten emiatt vettem ezt a kamerát. Azt kell hogy mondjam, nagyon elégedett vagyok. Mikor megmutattam a felvételeket a haveroknak, nem akarták elhinni, hogy egy huszonezer forintos kamerának ilyen képe van, 1080p/60fps-el kameráztam. A túra vezető is kamerázott egy Gopro Hero 5-el, szintén 108p/60fps-el, a csapatból senki nem tudta megállapítani, melyik felvétel melyik kamerával készült. Nyilván mi laikusok vagyunk, egy hozzáértő biztosan kiszúrná, de nekem tökéletesen megfelelnek a felvételek, ennyi pénzért rosszabbra számítottam....

(#992) marcitp


marcitp
őstag

Srácok!
Itthonról honnan érdemes jó áron beszerezni a Git2-őt, vagy a 3-at? Valakinek új, eladó terméke van esetleg?
Köszönöm, és elnézést, ha off. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#993) Örni válasza marcitp (#992) üzenetére


Örni
senior tag

Banggoodon 1 hetes szállítással 32 körül van EU raktárból, hardveraprón vannak újak, vagy jófogáson pár hónaposak is vannak.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#994) marcitp válasza Örni (#993) üzenetére


marcitp
őstag

Okés, köszönöm a választ! :K :R

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#995) mrmrg


mrmrg
tag

Git2-höz legideálísabb beállítások videózáshoz fellelhetőek valamerre?
Illetve aki már kitapasztalta, megoszthatná mi a leginkább bevált:)

Előre is köszi,
Üdv

(#996) mj1981 válasza mrmrg (#995) üzenetére


mj1981
tag

Ugy tűnik már nincs aki megossza...hmm..
Lehet mindenki hero 6-ot vett....?

(#997) Tommmysun válasza mj1981 (#996) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Vagy csak mindenkinek mások az igényei! Nehéz szerintem egy általánosan jó megoldást mondani!

Valakinek kell a 60fps, valakinek nem, valakinek kell a giro, valakinek nem, van aki napsütéses tengerparton használja, van aki autóban, van aki erdőben, van aki este ... minden esetben más beállítás a nyerő!

(#998) DarknessHope válasza mrmrg (#995) üzenetére


DarknessHope
senior tag

szerintem sincs ilyen... próbáld ott ahol használnád modellezd nem éles helyzetben.. pl ha bringázást venél fel menj egy pár próbakört és több beállításon nézd meg azt a 30s samplet.. és jegyezd mit állítottál... aztán hagyd azon ami neked tetszik... :D

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#999) DarknessHope válasza Drótszamár (#989) üzenetére


DarknessHope
senior tag

nos megjött a kijelző és időm is volt szerelni elvben minden ok, de fehér képernyő fogad.. vajon mi lehet rossz? érintkezés nem jó valahol?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#1000) KAMI911 válasza Büszke (#982) üzenetére


KAMI911
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.