Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) koxminator válasza dave182 (#450) üzenetére


koxminator
senior tag

AKkor az kábé pont annyi, mintha a Gitup UK raktárából rendelted volna meg, ha jól sejtem..

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#452) dave182 válasza koxminator (#451) üzenetére


dave182
senior tag

Inkább nem számoltam utána :O

(#453) bajaki válasza dave182 (#450) üzenetére


bajaki
őstag

Milyen postával kérted? NL?

(#454) dave182 válasza bajaki (#453) üzenetére


dave182
senior tag

DHL sürgősségi

(#455) Laci.M válasza dave182 (#450) üzenetére


Laci.M
senior tag

De igen, te vagy az első akinek megvámolták.

DHL MINDEN csomagot rendesen vámkezel! Ez minden kínai rendelős topik leírás elején ki van emelve.
Free shippinges kamerát nem szoktak vámkezelni a rengeteg olcsó miatt.

A Gerbest eredetit árul és most az a legolcsóbb.

koxminator miért akarod EU raktárból? 2 héttel ezelőtt megrendeled akkor 100% hogy ideér karácsony előtt. Még most is esélyes, hogy ideér.

Aláírás

(#456) tupacamaru válasza dave182 (#454) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor nem is volt kérdés hogy megfogják-e. Én is nézegetem, mert vennék egyet, de csak sima légipostával.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#457) dave182 válasza tupacamaru (#456) üzenetére


dave182
senior tag

És az mennyi idő alatt ér ide?

(#458) tupacamaru válasza dave182 (#457) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem rég vettem egy fejhallgatót a GB-ről, az holland légipostával 10 nap alatt itt volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#459) dave182 válasza tupacamaru (#458) üzenetére


dave182
senior tag

Az nagyon jól hangzik, akkor legközelebb így rendelem én is.. annyi vigasztal, hogy bőven a hazai ár alatt maradok így is.

(#460) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Én is most szeretnék egy ilyen kamerát rendelni, de ez az indokolatlan lehúzás, amit áfának hívnak undorító. Gearbesten néztem a kamerát, és szerintetek Hungary Via Registered Air Mail-el rendelném, így is átcsusszanhat a vámon? Unregistereddel nem merem megrendelni.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#461) koxminator válasza Laci.M (#455) üzenetére


koxminator
senior tag

de akkor melyiket válasszam, hogy biztosan ne b...tassák? a registered-et vagy az unregistered-et? (ahogy a fórumtárs is kérdezte) :F

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#462) aAron_


aAron_
őstag

Megjött a kamerám végre. 1.6-os FW-t fel is raktam. Minden rendben van, kivéve, hogy a videókban megakadásokat, micro laggokat tapasztalok. (1080p@60) Van bárkinek ötlete mi okozhatja?

SD kártya: Toshiba UHS-I U3 64 gb. Bőven jónak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#463) tupacamaru válasza aAron_ (#462) üzenetére


tupacamaru
veterán

Honnan jött, VÁM+ÁFA volt? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#464) bb0t válasza aAron_ (#462) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Lejátszóval géppel minden rendben?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#465) aAron_


aAron_
őstag

Innen rendeltem, Aliról. Vám, áfa nem volt. Tracking szerint Hollandiából lett feladva.

(#464) bb0t: Kétlem. Egyelőre olyan, mintha a megterhelőbb részeknél szaggatna be, de majd még jobban kitapasztalom. Majd lehet felrakok yt-ra is pár videót.

What is your ikigai?

(#466) bb0t válasza aAron_ (#465) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Milyen lejátszót használsz? Nekem az a tapasztalatom, hogy kodek problémánál szokott lagolni a felvétel, a YouTube jó lehet, nyers fájlokat dobjál fel és kiderült, hogy hol a hiba!

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#467) aAron_ válasza bb0t (#466) üzenetére


aAron_
őstag

VLC, file-t átmásoltam gépre.

What is your ikigai?

(#468) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Az én gépem is kiszállítás alatt áll, de néhány kiegészítővel szeretnék felkészülni a fogadására. :) Ha jól tudom a gyári csomagban nincs védőkupak. Szerintetek ez a GoPro védőszett jó a Gitup-hoz? A kameralencse ugyanolyan átmérőjű? És a műanyag ház?

Találtam más típusú megoldást is.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#469) zgospel válasza AcCEsS (#468) üzenetére


zgospel
őstag

Alapból van rajta egy kis szilikon tok a lencsére, amit tárolásnál érdemes használni.

Amit másodjára linkelsz azt azért nem ajánlom, legalábbis felvétel közbeni használatra, mert bármilyen egyszerű kis üveget amit a lencse elé raksz rontja a képminőséget. Nem véletlen hogy egy valamire való UV szűrő súlyos ezresekbe kerül.

Amit elsőnek linkelsz az nem rossz, bár az a cleaning pen megint elég kérdőjeles. Ha rossz minőségű akkor többet árt mint használ, mert csak összekaristolja az optikát. Egy eredeti LensPen sem kerül véletlenül annyiba amennyibe.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#470) AcCEsS válasza zgospel (#469) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszi az infót, úgy tudtam a gyári csomagban nincs semmilyen védőkupak a lencsére! :) Akkor lehet, hogy egyelőre nem rendelek semmit, habár a vízhatlan tokra is ráfér valami védelem, hiszen annak is megkarcolódhat az optika előtti része...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#471) mrrr74 válasza AcCEsS (#470) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Az én csomagomban nem volt kupak, mindig a víz alatti tokban tartom

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#472) AcCEsS válasza mrrr74 (#471) üzenetére


AcCEsS
senior tag

A Gearbest-ről rendeltem (Pro csomag 94.99$). Most átnéztem a tartozékok listáját, ott sem írják és a képeken sincs rajta... :( Asszem mégiscsak rendelek hozzá, azon az 565,- forinton nem múlik :) Köszi az infót!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#473) bb0t válasza AcCEsS (#472) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Akkor azért ilyen olcsó. ;]
Még a standardhoz is jár amúgy.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#474) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Nekem is volt benne kupak, bár én kidobtam. 😃

(#475) AcCEsS válasza bb0t (#473) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nem hiszem, hogy emiatt volt olcsóbb! A gyártó oldalán az ismertető sem említi a kupakot, összesen 15db tartozékot ír a Pro packra, és ugyanúgy 15 darabos a GearBest szett is, hiszen a gyártói csomagot forgalmazzák. Csak hiperakció volt/van. :) Mindegy, megrendeltem azt az 565 forintos kiegészítőt, legalább a vízálló tokra is lesz védelem... Azt hiszem a kupakkérdést ezennel lezárhatjuk, mielőtt a fórumtársak megőrülnek! :C

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#476) zgospel válasza AcCEsS (#475) üzenetére


zgospel
őstag

Bár én ebayről rendeltem, de szintén elég olcsó áron Kínából, és bár nekem sem említette a leírás a szilikon kupakot mégis volt rajta.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#477) bb0t válasza AcCEsS (#475) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nekem van 90 fokos lencsével szerelt és sima git2 pro is. Mind kupakkal jött, mint ahogy a fórumtársaknak is, na de tényleg elég a kupaktanácsból. :D Gondoltam, hogy nem amiatt olcsóbb több tíz dollárral, csak vicceltem. :) Milyet rendeltél, dobsz linkeT?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#478) AcCEsS válasza bb0t (#477) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Itt a link, ezzel indítottam a flame-et! :) Már meg is rendeltem, úgyhogy nem tudtok lebeszélni róla!!! :D Lesz egy halom kupakom!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#479) bb0t válasza AcCEsS (#478) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Bocsi azt elfelejtettem, pedig még néztem is. Viszont ez a kupak nem lesz jó a vízálló tokra, mert a GoPro vízálló tokja más mint a GitUp-é! Ha teheted mondd vissza a rendelést. (A lencse körüli fekete karima keskenyebb a GoPronál. ) :F

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#480) dave182 válasza AcCEsS (#478) üzenetére


dave182
senior tag

Nem flame-keltés de 564 Ft-ért milyen lencsetisztítót adnak? Lehet, hogy több kárt csinál mint amit segít nem? Ezzel nagyon vigyáz...

(#481) AcCEsS válasza bb0t (#479) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ohh, nem egy összeg, meg a 4db-os szettből a többi cucc valszeg jól jön majd...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#482) TomiJordi


TomiJordi
tag

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_254191.html?currency=USD&lkid=10133815&gclid=CIL_uvnmzdACFekp0wodx04MSA

Elnézést hogy így linkeltem de sietek ez jó ár érte?és pro

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#483) AcCEsS válasza TomiJordi (#482) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nagyon jó ár, ennél olcsóbban nem kapsz sehol, én is innen rendeltem meg... Én nyomtam mellé még egy biztosítást is (2.90$), mert nagyjából ilyen értékű pontom volt felhalmozva. A szállításnál pedig "Netherlands Registered Air Mail", ha nem akarsz a szállításért fizetni, de nyomon szeretnéd követni a cuccot. Mellékeltek hozzá egy számlát is: Action Cameras Sport DV 1PCS = 20USD tartalommal. :) Jó lenne, ha átcsúszna a vámon... :C

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#484) AcCEsS válasza dave182 (#480) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ja, abból legfeljebb a kefe jöhet szóba, de az is csak a ház tisztításához. Az optikához meg itthon figyel egy-két fajta LensPen...

Összefoglalva, ebben a remek 4db-os csomagban lesz egy használható optikavédő kupak (ha egyáltalán méretben jó és tényleg nem mellékelnek a fényképezőhöz), egy nem igazán használható tisztító, egy nem használható vízálló tok optikavédő kupak, meg egy "lehet, hogy sosem kell" műanyag csavarkulcs! Emberek! Ez lehet, hogy tényleg nem volt az évszázad üzlete!!! :Y Sebaj! Legalább nem az asszonyra költöttem! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#485) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Érdemes beruházni a gyári csuklópántos távirányítóba? 11.52$-os beszerzési forrás itt. Némi pontbeváltással 10 dodóból be tudnám szerezni. Vagy teljesen kiváltható (és kényelmesen irányítható) pl. a Finalcam androidos applikációval?

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#486) woolwich


woolwich
tag

Sziasztok,

Egy ideje szemezgetek ezzel a kamerával ez a $95 pedig különösen csábító.
Egy dolog jutott még eszembe:
Írtátok pár hónapja, hogy már dolgoznak a Git3-n is. Erről van azóta valami új infó, hogy mikor jön stb.?

Köszönöm!

(#487) AcCEsS válasza woolwich (#486) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ez ügyben kizárólag találgatások léteznek, gyakorlatilag semmiféle hivatalos részlet nem szivárgott ki se a specifikációról, se a megjelenés időpontjáról. Az eddigi információk mind mind pletyka-színvonalú remények...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#488) bb0t válasza AcCEsS (#487) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hát igazából teljesen más a két dolog funkciója. A final cam inkább az élőkép miatt jó, a távvezérlő meg akkor hasznos, ha nem férsz a kamerához, vagy gyakran kell ki-be kapcsolni. Én ritkán használom, pl. mikor az autó motorháztetőjére van felszerelve a kamera, én meg ugye bent ülök...

A Git3-ról azért van némi hivatalos infó, szoktak infokat megosztani egy-két fórumon a gitesek, szerintem jövő év elejére tervezik.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#489) AcCEsS válasza bb0t (#488) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Hááát reméljük korrektek a kiszivárgott infók, mert a hivatalos Gitup mobilapplikáció is be volt harangozva az év derekán, hogy a megjelenése már csak néhány hét (sőt, erről az infóról tájékoztató kártyákat is tettek a dobozba), lassan meg már év vége van.

Egyébként ad bármilyen visszajelzést a távvezérlő arról, hogy sikerült elindítani vagy megállítani a felvételt? Tehát, ha mondjuk sisakon van a kamera, és elindítod a felvételt, mi jelzi vissza, hogy tényleg megy-e éppen a felvétel és nem fogod a kívánt esemény rögzítését elszalasztani? Próbáltam youtube-os videókon megnézni, de nem volt egyértelmű...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#490) krisz242 válasza AcCEsS (#489) üzenetére


krisz242
tag

A távvezérlőn nem látod mi történik, de a kamera csipogni fog indításkor/megállításkor/kikapcsoláskor.

(#491) woolwich válasza AcCEsS (#487) üzenetére


woolwich
tag

Köszi. :)
Átgondolom még, hogy vegyek e egy Git2-t vagy várjak tavaszig. Nem tudom mennyire használnám ki így télen.

(#492) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

A mai nappal csatlakozom a Git2 tulajok táborához (Gearbest-es rendelés, vámmentesen érkezett meg. November 17-én postázták). Még csak ismerkedem a kamerával meg próbafelvételeket készítgetek de nagyon ígéretesnek tűnik eddig.

Jól értesültem, hogy ennek kompatibilisnek kéne lennie a kamerával? :U

[ Szerkesztve ]

(#493) MaCS_70 válasza 2thletme2day (#492) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én is jelentkezem!

A paramétereim ugyan egy kicsivel rosszabbak, mivel Banggood és október 29-ei rendelés, de szinténmegjött szépen, ÁFA-mentesen!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#494) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Lenne is mindjárt egy kérdésem:

Androidon milyen alkalmazással éritek el a kamerát, illetve a Station Wifi mode működik-e Nálatok?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#495) bajaki válasza 2thletme2day (#492) üzenetére


bajaki
őstag

Nekem is van egy Gearbest-es rendelésem és szintén 17-én postázták, de még nem jött meg. PostNL oldala szerint péntek óta az országban van, a magyar Posta szerint még nem. Neked mit mutat a TN?

(#496) bb0t válasza MaCS_70 (#494) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

FinalCam-et ajánlják, szerintem elég jó hozzá.

Nekem működik a station mód. Elakadtál?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#497) MaCS_70 válasza bb0t (#496) üzenetére


MaCS_70
félisten

El bizony!

Normál módban a FinalCamen látom a kamera képét, de ha beiktatom a routert a Station-móddal, akkor megszakad a kapcsolat. A "Camera connecting, Please wait" pörgés megy egy kicsit, de Network errorral kiszáll. A telefon és a kamera természetesen kapcsolódik a routerhez (a txt-fájlban a wifiadatokat megkapta), de amikor keresésre állítom a FinalCam-et, akkor csak a helyi wifi-hálózatokat mutatja,magát a kamerát nem.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#498) woolwich válasza woolwich (#491) üzenetére


woolwich
tag

Sikerült addig gondolkodnom, amíg felment az ára $110-ra :(

(#499) bb0t válasza MaCS_70 (#497) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

A WiFi jelszó 8 karakter?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#500) MaCS_70 válasza bb0t (#499) üzenetére


MaCS_70
félisten

Márhogy a routerem wifi-jelszava? Nem, 8 karakter nem lenne éppen megfelelő, ezért inkább 18, kisbetű-nagybetű-számok-speciális karakterek. A kamera viszont csatlakozik hozzá és kap is IP-címet.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.