Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Tommmysun válasza Örni (#699) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Mindegy is, mert úgy néz ki, túl magas a bitráta! 1080p/60-on vannak apró akadások (a kártya szerintem elég gyors hozzá), úgy látszik ezt már nem bírja a proci!

(#702) Örni válasza Tommmysun (#701) üzenetére


Örni
senior tag

Míért, mekkora lett a bitráta? Egy 10-es kártya ugye 80Mbit-ig bírja.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#703) zgospel válasza Tommmysun (#701) üzenetére


zgospel
őstag

Nem kéne akadásoknak lennie, próbáltad több lejátszóval is visszanézni gépen?
Nekem pl a BSplayer amivel filmnézésnél sosincs semmi gondom, a videóim visszanézésénél néha elcsúsztatja a hangot, vagy be-beakad. Eközben a VLC player hibátlanul lejátsza őket.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#704) Tommmysun válasza Örni (#702) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Az eredeti 35,6 a módosított 45Mbps. A kártyám meg egy Sandisk Extreme Plus C10 U3, szóval kétlem, hogy az lenne a szűk keresztmetszet :( .... a 60fps eleve ránézésből olyan mintha 24 lenne és pár percenként van egy egy nagyon apró akadás. Még megnézem más lejátszókkal, de szerintem a kamera processzora van a teljesítő képessége határán (vagy inkább kicsivel azon túl) ezen a bitrátán!

(#705) Tommmysun válasza zgospel (#703) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én eleve VLC-vel néztem, de ma még megvizslatom más lejátszóval is!

Esetleg neked is fent van ez a verzió? Nálad jó? Vagy csak a hardver miatt mondod, hogy bírnia kéne?

[ Szerkesztve ]

(#706) zgospel válasza Tommmysun (#705) üzenetére


zgospel
őstag

Én nekem nem volt gondom az 1080p 60 fps-sel, kivéve ha fényszegény környezetbe kerültem, akkor elkezdett akadozni mint állat, de azt hiszem az 1.5-ös firmware már javította ezt a hibát. Elvileg, ugyanis én azóta nem is próbálkoztam a 60fps-sel, mert helyette a 2K felvételt használtam ott meg csak 30 van.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#707) Örni válasza Tommmysun (#704) üzenetére


Örni
senior tag

Nekem is az a gyanúm, hogy a proci nem bírja. Amúgy szemmel látható a különbség 45 és 35 között? Majd próbáld ki 30fps nagyobb bitratet is ha tudod.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#708) Tommmysun válasza zgospel (#706) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Szerintem lemaradtál arról a részről, hogy én egy módosított (nem hivatalos) fw-t raktam fel, ahol a "gyári" bitrátát 35,6-ról feltolták 45-re!

A gyári 1080p 60fps videóknál nem tapasztaltam ilyet én sem!

(#707) Örni Őszintén szólva szerintem nagyon minimális a különbség, talán nagyon kicsit kontúrosabb a kép. Viszont a közepes bitráta beállításnál meg a gyári értéknél kevesebbre van állítva, ami hülyeség szerintem, így valószínűleg vissza rakom a gyári fw-t. Igazából az autós mód miatt raktam fel ezt a dolgot, mert az autós mód fénymérése is kicsit más, mint a gyári, de szerintem itt sincs sok javulás (este azóta nem próbáltam, szombaton viszont végig szemből kapva a napfényt elég sötét volt a kép :U

(#709) rajnaigaben


rajnaigaben
csendes tag

Sziasztok
Az érdekelne hogy miként lehetne azt megoldani,hogy egyszerre külső mikrofon és a power bank is csatlakoztatva legyen.Mert ugye mindkettőnek a mini usb az aljzata.Létezik ilyen elosztó?Működni fog mindkettő?
Köszi elöre is. :)

(#710) zgospel válasza Tommmysun (#708) üzenetére


zgospel
őstag

:B valóban lemaradtam erről

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#711) Tommmysun válasza zgospel (#703) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nah visszaszívom az akadozás dolgot :B !

VLC-vel és SMPlayerrel akadozik, de feltűnt, hogy nem ugyanott akad meg a felvétel, hanem mindig máshol/máskor!

Kipróbáltam nyomoromban a Windows beépített lejátszójával .... csodák csodája egyetlen reccenés sincs, nagyon szép folyamatos a felvétel! Eddig a Windows beépített lejátszójával nekem csak a bajom volt :)) , így sokáig eszembe se jutott azon lejátszani a videókat, most meg pont, hogy az teljesít jól! Ki érti ezt :N

Na akkor egyelőre mégis marad ez a módosított firmware!

(#712) Koko1986


Koko1986
csendes újonc

Végre megjött a Git2 kamerám és rendeltem mellé pluszba egy mikrofont egy távirányítót amik gyári gitup csomagolásban jöttek és egy plusz tokot amit majd kifúrok a micro usb helyén hogy a mikrofont rá tudjam dugni és valami gumiszigetelést adok neki így egy kis vizet tuti kibír de mégis jobban védve van mint a skeleton tokban. A plusz tok az ebay-es (Waterproof Cover Diving Protective Housing Underwater Case For GoPro Hero 3 4) 6dolcsi volt a többit a banggood-ról rendeltem. A kamera (EU raktár) 39162ft. a mikrofon 2287ft. a távitányító 3858ft. volt. Most jöhetnek a tesztek de már tudom hogy a gitup app-ja lefagy szóval kicsit gáz de kipróbálom hozzá majd egy másik appot de nem tudom a nevét de majd visszaolvasok az nem árt úgysem!

(#713) Tommmysun válasza Koko1986 (#712) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Szerintem az FN Cam-ra gondolsz!

Git2-t vagy Git2P-t vettél?

A Gopro 4 tokja is rendesen passzol a Git2-re? (megnéztem közben az Ebay-es típust, ez biztos passzol)

[ Szerkesztve ]

(#714) tupacamaru válasza bb0t (#672) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most akkor van sima Git2 Sony szenzorral, Git2P Panasonic szenzorral és 90 fokos látószöggel ami "halszemeffektus" mentes, és most jött egy újabb Git2P 170 fokos látószöggel.
Melyik lehet a jobb választás? Sony vagy a Panasonic szenzoros?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#715) bb0t válasza tupacamaru (#714) üzenetére


bb0t
senior tag

Nekem tetszik a Panasonic szenzor, de volt aki panaszkodott a fénymérésre meg a fehéregyensúlyra.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#716) Koko1986 válasza Tommmysun (#713) üzenetére


Koko1986
csendes újonc

Én ezt vettem! Gitup Git2 Pro A toknak meg ez a linkje.: http://www.ebay.com/itm/Waterproof-Cover-Diving-Protective-Housing-Underwater-Case-For-GoPro-Hero-3-4-/252352933238?hash=item3ac1682d76:g:CWIAAOSwSzdXCIUg

(#717) Koko1986


Koko1986
csendes újonc

https://prohardver.hu/dl/upc/2017-04/05/652457_ockiche6indxq9mi_20170405_232314.jpg

(#718) Koko1986


Koko1986
csendes újonc

Bocsi a kép csak így jött össze nem tudtam valamiért a szövegbe beleilleszteni!

(#719) MaCS_70 válasza Koko1986 (#712) üzenetére


MaCS_70
félisten

Micro USB van rajta? Ezek szerint típuson belül fejlesztettek!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#720) Tommmysun válasza MaCS_70 (#719) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Kétlem :DD ! Ahhoz akkor új külső mikrofont is ki kéne adniuk (vagy átalakítózhatná mindenki)!

De a hivatalos oldalon is mini-vel van ;)

De jobb is így, mert akkor biztos megenne a fene, hogy nem azt rendeltem :) , mivel mindenhol Mini USB-s mágneses töltő kábelt keresek, de sajnos úgy néz ki, hogy csak micro létezik :( (ami logikus valahol, mivel alapból telefonokhoz találták ki ezt a mágneses cuccot)

[ Szerkesztve ]

(#721) MaCS_70 válasza Tommmysun (#720) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én amúgy eleve nem értem, hogy a mini USB még egyáltalán miért van gyártásban.
Különösen egy mozgatott eszköz esetében lenne sokkal megbízhatóbb, biztonságosabb a micro USB.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#722) Tommmysun válasza MaCS_70 (#721) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Talán a micronak kb. 0,0001 $-al magasabb lehet a licensz díja? :) Passz, de más logikus magyarázat valóban nincs :(

(#723) bb0t


bb0t
senior tag

Szerintem a mikrofon miatt van.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#724) Koko1986 válasza MaCS_70 (#719) üzenetére


Koko1986
csendes újonc

Nem! Mini usb-s! Amúgy össze is varázsoltam a mikrofont az ebay-os tokkal! Semmi extra nem volt csak kifúrtam egy 10mm-es fúróval a tokot és lefaragtam a mikrofon csatlakozója gumi sarkát egy kicsit és kész is! Egy gyors próbát mentem is de akkora volt a szél ma hogy hiába volt a kabátba a mikrofon így is nagyon súgott! Amúgy a gyári tokot nem is lehet átalakítani így és a skeleton toknál meg mégis csak többet véd! 2hét alatt meg meg is jött kínából és olcsó is!

(#725) AcCEsS válasza Koko1986 (#724) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Nagyon jó ötletet adtál, nekem is van külső mikim, de eddig nem tudtam használni kültérben a teljesen zárt tok miatt. Asszem én is rendelek egy másik tokot az eBay-ről! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#726) Koko1986 válasza AcCEsS (#725) üzenetére


Koko1986
csendes újonc

Örülök hogy az ötletemmel segíthettem! Még keresnem kell egy gumi tömítést és se por sem víz( pár csepp) nem jut be! Amúgy az ebay-os tokot 6 dolcsiért vettem! :))

(#727) Örni


Örni
senior tag

Nagyon elégedett vagyok a gyroval. Minap csináltam egy felvételt. Feltöltöttem youtube-ra és majdnem elsírtam magam a minőség láttán... Ezek visszavették az általános bitrátát, vagy mi történt? FullHD-ban úgy néz ki a felvétel mintha 360p-t néznék :( Kipróbáltam Vimeot is, de nem sokkal jobb az sem.

[link]

A hang nem az eredeti természetesen, még mielőtt megkérdeznétek milyen csúcs mikrofont használok :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#728) zgospel válasza Örni (#727) üzenetére


zgospel
őstag

Hát igen, a youtube erősen tömörít sajnos, de még csak most raktad fel nem rég. Ilyenkor még megy a feldolgozás, valamit még művészkedik rajta, ha 2-3 óra múlva visszanézed akkor nem lesz ennyire kockás.

Vimeonál is hasonló a helyzet csak ott még hozzájön az is, hogy mezei felhasználóknak csak 720p-ben nézhetők a videói. Ha előfizetsz akkor lehet nagyobb felbontás. Ráadásul a vimeo lejátszója nálam eléggé akadozni szokott, nem tudom hogy miért. Nem mindig, de gyakran csinálja, főleg beágyazott videóknál. Ami szerintem jó a vimeoban hogy nem tiltják le automatikusan a videódat ha aláraksz egy jogvédett zenét.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#729) Örni válasza zgospel (#728) üzenetére


Örni
senior tag

Sajna ez már második próbálkozás, már 3 napja fent volt a video, de nem történt semmi a minőséggel, újra feltöltöttem, hátha pillanatnyi elmezavar adódott, de nem... Ilyen sz*r még egy videom sem volt youtube-on. Lehet hetek múlva jobb lesz.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#730) bb0t válasza Örni (#729) üzenetére


bb0t
senior tag

Ha 2K-ban rendereled ki akkor becsaphatod a youtube-ot, mivel a 2K-nak nagyobb bitrátát ad mint a fullHD-nek.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#731) Gnar


Gnar
csendes tag

Sziasztok!
Gyors kérdés , Sj5000x elite vagy Git2 lenne ideálisabb nékem? Most kezdek bele a bicajos életvitelbe , es foleg kormanyon lenne , szoval a gyro elegge fontos tenyezo szerintem. De full kezdo vagyok ilyen teren , most lesz az elso kameram is. Nem az a versenyzo fajta vagyok , csak hobbi szinten meg a csaladnak szerkesztesek.
A masik kerdes , hogy mindenkepp itthon vennem. Na marmost az Sj 50k koruli , gondolom eredeti ilyen helyeken hogy aqua meg media, a git2 meg 60k lenne a shop.gitup.hu -n de nem tudm mennyire megbizhato. Megeri nekem ilyen felhasznalasi teruletre a +10k kulonbseg , vagy boven megfelel az sj gyroja is? Barmi velemenynek orulnek es minnel hamarabb. Mai napon megkene rendelnem hogy megjojjon jovoheten. Ja meg autoba is lenne hasznalva.
Elore is koszonom.

(#732) bb0t válasza Gnar (#731) üzenetére


bb0t
senior tag

Hát nézd, ez egy GitUp topik. Én először SJ5000X Elite-et vettem aztán eladtam és vettem egy Git2-t mivel értékelhetetlen volt a hangja. Ezt azóta nyilván már kijavították de nem tudom hol tart most az elite. A gyro, a külső mikrofon lehetőség, a kiterjedt autós funkciók a Git mellett szólnak, de ezt neked kell tudni. Összességében a Git egy minőségibb konstrukció. A méret, a súly, az anyaghasználat is jobb az SJ-nél, ha riválist akarsz nem biztos, hogy az elite-tel kell hasonlítanod.
A rendelés problémája úgy néz ki megoldódott, mert úgy látom nincs készleten Git2 a shopban. :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#733) Örni válasza bb0t (#730) üzenetére


Örni
senior tag

Köszi a tippet. Kipróbáltam, de semmi változás :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#734) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Másik topicból küldtek hozzátok.
Először az 50 USD körüli eszközöket néztem (Eken H9 és társai), de most kaptam egy ajánlást Git2-re. Ez ugye 120USD körüli árban ez a legjobb kamera. Igaz ez? (tudom, saját topicjában hülye kérdés)
Ennyit még rááldozok, de ennél többet nem szeretnék, mert lehet fiókban végzi kihasználatlanság miatt.
Teljesen kezdő vagyok, de annyira, hogy ismeretségi körömben sincs nagyon ilyen, vagy hasonló kamera, szóval nem használtam még ilyet.

Szóval most van BG-n kettő verzió: GitUp Git 2 Pro 2K és a GitUp Git2P Pro 2K.

Én különbséget csak a Sensorban és az árban látom.
Az lenne a kérdésem, hogy melyik lenne a jobb?

Ha jól látom járnak hozzá kiegészítők is. Van olyan kiegészítő, amit érdemes beszerezni, ami a csomagból "hiányzik"? (nyaraláskor, víz alatti felvételek nyaraláskor, motorozás és autóban lenne használva) Gondolok itt bármilyen rögzítőre, selfie botra, bármi ami esetleg hiányos, vagy kis táska, amiben ajánlott hordani?

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#735) retesz147


retesz147
addikt

Lemaradt
A felvételi idők hogy alakulnak (1080p 60fps-nél és mondjuk egy 1440 30fps-nél)?

Akksi mennyit bír a fent említett módoknál, érdemes plusz akksit beszerezni mondjuk egy egész napos kiránduláshoz, ahol mondjuk 2-3(Vagy max 5) óra felvételre kerül?

Nagyon szépen köszönöm! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#736) Örni válasza retesz147 (#735) üzenetére


Örni
senior tag

A Git2P az 90 fokos látószögű és pana szenzoros! Nekem sajnos csak 30-35 perc körül bírja az akksi 1080p 60fps-nél. Szerintem ez lutri, valakinek egy órát is bír... Szóval 1-2 akksi még kell hozzá, nem egy tétel. Külső töltő is jó ha van.
Biciklis rögzítőt, vízálló házat, fotós állványhoz adaptert, hevederhez kapcsot adnak hozzá, stb. Autós szélvédős rögzítőt külön kell venni hozzá. Kis válltáska vagy övtáska jó ha van hozzá. Selfie bottal meg lehet érdekes perspektívákból filmezni (földközeli, magasból stb.) A képével én elégedett vagyok, ennyit megér. Csak az akksi ideje ami nálam nagyon rossz sajna.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#737) retesz147 válasza Örni (#736) üzenetére


retesz147
addikt

köszi az infókat.

Igen azt látom, hogy a P 90 fokos, de itt a leírásban 170 van és alatta a feedbacknél is a képen Git2P Pro van a dobozon és 170-el.
Ez egy új verzió lehet?

Közben elég sok videót megnéztem YT-n és azt vettem észre, mintha a SJ5000Xe-nek élethűbb lenne a színe és jobb a felbontása, viszont rosszabb a gyroja és a hangja.

Igen a kiegészítőket is közben megtaláltam, meg a plusz akksis dolgokat.

Már csak arra nem találtam sehol infót eddig, hogy mennyi a felvétel adatigénye. Mekkora kártyát érdemes bele venni, ha ilyen 2-3 órányi anyagot akarok rajta tárolni.

Köszönöm! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#738) Örni válasza retesz147 (#737) üzenetére


Örni
senior tag

Igen, úgy nézem van panasonic szenzoros 170 fokos verzió is.

Érdemes high rate-n venni a videókat. Így 36Mbit/s-el veszi a 1080p 60fps-t. Tehát 1 perc 270MB körüli.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#739) retesz147 válasza Örni (#738) üzenetére


retesz147
addikt

Rendben, köszönöm az infót!

Szerinted melyik lehet a jobb senzor a Sony v a Pana?

Melyiket érdemes venni? Lehet Pana-sban javíthattak valamit a "hibákon"? YT-n nem igazán találok P-s videókat.

Esetleg valakinek Pana-s változat?

Köszi szépen!

Xiaomi 13 eu dev...

(#740) bb0t válasza retesz147 (#739) üzenetére


bb0t
senior tag

Youtubeon vannak tesztfelvételek, egyéni ízlés dolga szerinte. Bár azt hallottam, hogy a fehéregyensúly jobb a Sonynál.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#741) retesz147 válasza bb0t (#740) üzenetére


retesz147
addikt

Közben látom az eltéréseket, hát nem tudom.....a Sony-nál fakóbbak a színek, de talán élethűbb, míg a Pana túl színes.
Olyan mint az LG vs Samu a TV-nél....Ott az LG-re tettem le a voksom anno.

Most itt viszont valszeg a Git2P-re teszem le, mert találtam Alin 109USD-ért +2aksival és töltővel.

Szerintem ez egész jó ár.

Xiaomi 13 eu dev...

(#742) retesz147


retesz147
addikt

Apropó, mindenkinek átcsúszott a VÁM-on? Vagy azért néha elkapják őket? :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#743) AcCEsS válasza retesz147 (#742) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Az enyém szerencsére átcsúszott, de ez nem jelent semmit, lutri az egész... :)

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#744) retesz147


retesz147
addikt

Találtam 1-2 videót a Git2P Pro-ról, amik tényleg arról készültek, mert nagyrészt csak a P-ről van a 90 fokosról.

Hát mit ne mondjak, szerintem a Git2P Pro siralmas. Hullámzik a kép, a gyro se az igazi.
Szerintetek ez orvosolható, vagy ennyit tesz a másik senzor? A 90 fokosnál ilyen hibákat nem vettem észre.

8:10-től érdemes nézni és ez a jó videó
6:35-től, ez valami borzalmas, hullámzik a kép
6:45-től, szintén hullámzik és remeg

Most itt a beállításokban szűrtak el valamit, vagy ez a Pana szenzor ezt tudja?

Egyébként 20%-os kupon van Banggood-on a Gitup-ra.

Xiaomi 13 eu dev...

(#745) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Nos eddig sem voltam túl elégedett a kamerával, de most már kijelenthetem, hogy egy hulladék :((

Pár napja nekem is az alábbi videón látható beremegéses dolgot produkálja...:

Link

És sajnos külföldi topikokban sincs rá megoldás :(((

Úgy látszik behalt rajta a giro. Ennyit tudott :U Pedig pont a giroja miatt vettem meg, minden más területen van nála jobb! És még jó, hogy rendeltem hozzá egy rakat kiegészítő cuccot is (táska, gyorszáras tok, úszó csuklópánt, stb.), aminek egy része még meg se jött, de a kamera már kuka is, mivel ilyen hibával szerintem kb. esélytelen a Banggood garancia.

[ Szerkesztve ]

(#746) Tommmysun válasza retesz147 (#744) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Én emiatt a hullámzás miatt nem vettem meg a Firefly 6S-t, de úgy látszik a P verzióba már sikerült a GitUp-nak is beépíteni ezt a "feature"-t.

(Egyébként a linkek nem pont oda mutatnak, ahova te szeretted volna szerintem, de megtaláltam én is amire gondoltál)

(#747) retesz147 válasza Tommmysun (#745) üzenetére


retesz147
addikt

"Pedig pont a giroja miatt vettem meg, minden más területen van nála jobb!"

Napok óta "bújom a netet", de melyik a jobb nála hasonló árban?

Sajnálom az eseted! De azért próbáld meg a Banggoodot, viszonylag ők elég rendesek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#748) MaCS_70 válasza retesz147 (#747) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pont ezt akartam kérdezni én is -- legalábbis tavaly év végén a kategóriájában egyértelműen a Git2 volt a legjobb vétel, gyakorlatilag gyenge pontok nélkül.

hibás darab minden gyártmánynál előfordul -- amikor az ember Kínából rendel, felvállalja ennek a kockázatát.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#749) retesz147 válasza MaCS_70 (#748) üzenetére


retesz147
addikt

igen, persze, hiba benne van a pakliban sajnos.
Az a gond, hogy 4 videót találtam, abból 2-ben hullámzott, 1ben egyáltalán nem, 1-ben meg határeset. Több Git2P 170 fokosról még nem nagyon van fent sajnos....elég új valszeg ezért.

Xiaomi 13 eu dev...

(#750) MaCS_70 válasza retesz147 (#749) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez a hullámzás pontosan mit jelent? Tudnál linkelni egy példát?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.