Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bb0t válasza Kékkutya (#549) üzenetére


bb0t
senior tag

Én hirtelen a Git1-el tudtam kipróbálni, mert a Git2 kölcsönben van, de fail-t írt csatlakozásnál, aztán leállt a program. Remélem mihamarabb kijön a végleges. Majd azért még megpróbálom másik két telón is.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#552) MaCS_70 válasza Kékkutya (#549) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ígéretesnek tűnik ez a program, egyelőre működni látszik.

Meglátjuk, miben lesz több a végleges.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#553) AcCEsS válasza Kékkutya (#549) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Teszteltem, egy-két elszállás volt ugyan, de alapvetően jó. A végleges verzióban biztosan megszűnnek ezek az apró hibák.

Azt elfelejtettem infóként megírni, hogy a GearBest 95$-os Gitup csomagjában nem volt kameravédő kupak. Ezzel a korábbi találgatásoknak vége... :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#554) bb0t válasza AcCEsS (#553) üzenetére


bb0t
senior tag

És az akksi 950-es vagy 1000-es volt?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#555) AcCEsS válasza bb0t (#554) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Az akku 1000mAh-s volt, de a pluszba rendelt dupla-töltő mellé adott is már az 1000mAh-s volt! Valszeg a 950mAh-s típust végleg lecserélték.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#556) bajaki válasza bb0t (#554) üzenetére


bajaki
őstag

Én is a 95$-os áron rendeltem még novemberben a kamerát, nekem 950-es akksival jött még és volt kupak is.

(#557) MaCS_70 válasza bajaki (#556) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szintén.
Novemberi rendelés, 95 dollár, 950 mAh akku, kupak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#558) bb0t


bb0t
senior tag

Érdekes, nem látok logikus érvet arra nézve miért hagynák ki a kupakot...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#559) AcCEsS válasza bajaki (#556) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Basszus, még egyszer átnéztem a csomagot, és tényleg benne van a kupak! :D Elnézést kérek a félretájékoztatásért, "(#556) bajaki"-nak pedig köszi az infót. Egyébként én is novemberben rendeltem, mégpedig 21-én!

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#560) bb0t válasza AcCEsS (#559) üzenetére


bb0t
senior tag

Micsoda kupaktanács. ;]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#561) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Az androidos GitUp alkalmazás ma hivatalosan Beta státuszú lett!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#562) bb0t válasza AcCEsS (#561) üzenetére


bb0t
senior tag

De akkor Git1-hez nem is lesz jó? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#563) AcCEsS válasza bb0t (#562) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Jó kérdés, jelenleg tényleg csak a Git2 van feltüntetve, mint kompatibilis eszköz...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#564) bb0t válasza AcCEsS (#563) üzenetére


bb0t
senior tag

Mondjuk nem számít annyira, szerintem keveseknek van Git1, csak azért fura mert az is wifis...

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#565) Doosa


Doosa
aktív tag

Én novemberben rendeltem a 95$-os akcióban, volt kupak 1000mAh-s akuval, de szerintem az aksi gyári hibás. Feltöltés után egyből is csak 3 egységet jelez a 4-ből és nagyon gyorsan lemerül. Kb fél óra 5mp-s timelapse-t bírt.

Érdemes ezzel futni egy kört a gearbest-nél?

(#566) bb0t válasza Doosa (#565) üzenetére


bb0t
senior tag

Szerintem igen, lehet, hogy küldenek másikat.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#567) AcCEsS válasza Gee777 (#528) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Igaz, hogy 13-án tetted fel a kérdést, de most megint kicsit olcsóbb lett, 98.99$ a Gearbest-nél!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#568) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Mivel nem találtam pont ilyen topicot, akkor itt tenném fel a kérdést hogy milyen kamera ez:[link], ennyiért ? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#569) AcCEsS válasza Sanyabá (#568) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én személy szerint nem ismerem ezt a kameratípust, megpróbáltam utánanézni, de nem túl sok infót találtam. Az Amazon vásárlóinak értékelése eléggé vegyes. Illetve itt is van egy teszt, habár nem ugyanerről a típusról, hanem a Kitvision Escape HD5W-ről, és az sem túl nyerő. Nekem a GitUp sokkal szimpatikusabb, A minőség mellett a termék támogatása is igazán meggyőző, és (ha átcsúszik a vámon) az ára is kb. ugyanannyi.

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#570) TomiJordi válasza Sanyabá (#568) üzenetére


TomiJordi
tag

talaltam egy teszt videót róla de nem nyerte el a tetszésemet enyi pénzért 90 $ átszámítva inkáb gitup 2 vagy még esetleg sjcam esetleg sjm20 az sem olyan drága 100$ alat van

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#571) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Tudnátok ajánlani a Git2 által rögzített videóhoz programot az alábbi paraméterekkel:

- Windowsra, lehetőleg portable kivitelben,
- elég, ha élesvágásokat tud, tehát videofájt darabolni, egysíteni, ergo frame-eket kivenni.
- Nem kell semmi extra

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#572) Sanyabá válasza TomiJordi (#570) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Végül is ÚJ EREDETI SJCAM SJ5000X ELITE 4K lett. :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#573) TomiJordi válasza MaCS_70 (#571) üzenetére


TomiJordi
tag

szia én videó vágásra és zene alá festés+lassítás movi meakert használom és a gitup magyarország is ezt ajánlja

sanyabá:remélem elégedett leszel vele én a gitupot választottam épen máma jött meg edig tetszik nagyon rengeteg beálítása van

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#574) Sanyabá válasza TomiJordi (#573) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekem meg hétfőre ígérték.

Sok sikert a szerzeményedhez!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#575) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Még arra lennék kíváncsi hogy az említett Sjcam SJ5000X Elite 4K kamera Micro SD 32Gb kártyát fogad el,vagy akár megfelelő 64GB/128GB kártyák is szóba jöhetnek.

Ez mi a túrót jelent,? Ha csak 32 GB, akkor a többivel mi van? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#576) TomiJordi válasza Sanyabá (#575) üzenetére


TomiJordi
tag

igen elfogadja a 64 és a 128 ast is csak ara figyelj hogy hc10 legyen minimum több lehet de kiseb számú nelegyen

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#577) TomiJordi válasza TomiJordi (#576) üzenetére


TomiJordi
tag

amúgy van róla teszt a progardveron ott meg találsz mindent sjcam

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#578) MaCS_70 válasza TomiJordi (#573) üzenetére


MaCS_70
félisten

A Movie Maker sajnos újrakódol. Nekem csak a legegyszerűbb műveletekre lenne szükségem (vágás-ragasztás), de azt jó lenne a fájl tartalmához hozzányúlás nélkül.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#579) Sanyabá válasza TomiJordi (#577) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Igen, köszönöm, már láttam, csak ez a kártya dolog nem volt világos.
Ja még annyit, hogy hc 10 mit jelent?

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#580) TomiJordi válasza Sanyabá (#579) üzenetére


TomiJordi
tag

Elnézést rosszul fogalmaztam ne hc hanem class 10
A memóriakártyák írási sebességéről a Class megjelölés ad könnyen érthető információt: a Class 2-es modellek legalább 2 MB/s, a Class 4-esek legalább 4 MB/S, a Class 6-osok legalább 6 MB/s, a jelenleg leggyorsabb Class 10-esek pedig legalább 10 MB/s-os írási tempóra képesek

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#581) Sanyabá válasza TomiJordi (#580) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Ja így már értem. :D
Köszönöm!

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#582) zoli03 válasza MaCS_70 (#578) üzenetére


zoli03
őstag

Avidemux-ot próbáltad? Nem tudom, hogy megnyitja-e a GitUp videóit, most nincs nyers felvételem. De ha megnyitja, akkor újrakódolás nélkül tudsz vágni vele.

(#583) Sanyabá válasza TomiJordi (#580) üzenetére


Sanyabá
senior tag

De egy dolog még csak nem világos, szó szerint ezt írja a kártyára vonatkozóan:--Micro SD kártya támogatás - ajánlott Class10 felett - 32GB vagy akár megfelelő 64gb/128gb-os kártyák

Én ezt terveztem bele:++++ 95MB/s Garantáltan Eredeti, Hologramos Samsung Evo+ 64 GB Micro SD

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#584) TomiJordi válasza Sanyabá (#583) üzenetére


TomiJordi
tag

bocs de nem nagyun tudom mire gondolsz az sjcam-ba max 128gb kartyat tehestz bele és legaláb class10 legyen hogy jól működjön gyorsan dolgozon a kártya videók mentése és fényképek mentés.
amit te szeretnél veni ez az igaz?samsung evo
erre class 10 van irva ez jo kartya
nekem a gitupba szinten samsung evo 32gb class 10 van jol mokodik a egy raw kepet is 3 masodperc alat menti el ami kb 40mb koruli de lehet hogy lecserelem nagyobra 64gbra majd meglatom meg

[ Szerkesztve ]

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#585) MaCS_70 válasza TomiJordi (#584) üzenetére


MaCS_70
félisten

Azt tegyük azért csendben hozzá, hogy esélyes, hogy 2 TB-ig fogad kártyákat, mivel az SDXC maximális kapacitása ennyi, ha tehát a 128 GB megy neki, akkor elvben a 2 TB-nak sem lehet elvi akadálya.
Csak éppen ez az elmélet, a cégek nem írhatnak oda nagyobb értéket, mint amivel ténylegesen is tesztelték a készüléket.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#586) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Tájékoztatásul írom le, hogy ez a típusú keret tökéletesen passzol a Git2-höz. Nincs ilyesféle gyári kiegészítő, ezért kezdtem el keresgélni, hogy egyáltalán milyen lehetőségek vannak... Olvastam, hogy a GoPro-val azonos helyre kerültek a kezelőszervek, ezért bátorkodtam ezt a fajtát megrendelni. Jelentem hibátlan, a kereten minden gombnak a megfelelő pozícióban alakították ki a helyét! :R Most én örülök! :C


AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#587) bb0t válasza AcCEsS (#586) üzenetére


bb0t
senior tag

Kérdezhetted volna, kezdetektől ilyet használok. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#588) MaCS_70 válasza AcCEsS (#586) üzenetére


MaCS_70
félisten

Elég jó vételnek tűnik. A kérdésem annyi, hogy mi tartja benne a kamerát, és mennyire stabilan? A képen nem látszik, hogy az bepattanna a keretbe, hogy ott valami köröm megtámassza.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#589) AcCEsS válasza MaCS_70 (#588) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Atomstabil! A bal oldali két képen látszik a legjobban, hogy a keret szélső, szűkített pereme óvja meg a kamerát az előre-hátra kicsúszástól, pl. a hátsó lemez a bal oldalon elég jól ráfed a kamera felületére. Az Aliexpress képein is elég jól látszik a rögzítési elv. Emellett maga a keret is rásimul a kamerára, teljesen körbeveszi ahogy alul összeilleszted a keret lamelláit a tartóéval. Igazából a keretet szét kell húzni annyira, hogy a peremtől beleférjen a kamera, és a lamellák meg a csavar fogják összezárni. Hááát az ára meg tényleg röhejes...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#590) MaCS_70 válasza AcCEsS (#589) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm -- meg is rendeltem!

A Gearbesten 45%-os engedménnyel is 2,49 dollár. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#591) AcCEsS válasza bb0t (#587) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én meg csak nyomoztam és nyomoztam... tényleg kérdezhettem volna! :) Viszont legalább kikupálódtam a tartozékok tekintetében, és rengeteg cuccot szereztem be fillérekért! Erre különösen ajánlom az eBay-es eladók különféle aukciós ajánlatait, időnként elképesztően alacsony áron nyertem meg a liciteket! :D A jelenlegi rekordom 0.01$, az OTP-s levonás 3 forint volt! :DD

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#592) TomiJordi válasza AcCEsS (#586) üzenetére


TomiJordi
tag

szia hát nem semi,hogy 0,01€vetél valamit és azis nagy dolog,hogy ha valamit rendel az ember az aliexpressről vagy ebay ról általába ingyenes a szálítás és repülőn meg országokon átjön.
Van egy kis problémám a gitupal hogy ha fényképezek és megnézem az információt a képről a rekesz érték vagyis az F betű 2,8 és 1,8 kelene lenie.nemtudom miért 1.6 rendszer van rajta gyárilag a héten kaptam meg az aliexpressről szürkeszínbe

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#593) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Meg jött Sjcam 5000X Elite, csak a micro SD nem ért még ide.

Addig meg ugye nincs értelme semmit beállítani rajta? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#594) MaCS_70 válasza zoli03 (#582) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm -- az AviDeMux beválni látszik -- pláne, hogy a Portableapps gyűjteményében is benne van, így megy az automatikus karbantartása is.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#595) szaber76


szaber76
csendes tag

VENNÉK TÖRÖTT, SÉRÜLT GIT2-est

Pontosabban IC PANELT. Az legyen tökéletes állapotban.
(sajna nincs keret egy újra)

Talán olvastátok régebben írtam hogy a kamera párától tönkre ment. Egy elektroműszerész átnézte és a panel áramköreinél korrodált, próbált egy ultrahangos tisztítást de sajna nem lett jó.

Aki tud ilyesmit légyszi írjon!

KÖSZÖNÖM

(#596) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Beállítottam ma a kamerát arra, hogy fotómódban 10 percenként készítsen egy képet -- a Time Lapse funkcióval.
Kötöttem is rá tápot, mivel hosszabb program lett volna -- ennek ellenére szépen kikapcsolt a beállított inaktivitási idő leteltével. :(

Elég átgondolatlan tervezés...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#597) TomiJordi válasza MaCS_70 (#596) üzenetére


TomiJordi
tag

szia én ugyan ezt megcsináltam csak anyi,hogy 30 masoderces záridővel és 1 perces ismétlés,kb 40 percet ment és csak azért kapcsolt ki mert lemerült a hidegtől -13fok.ami engem néha boszant,hogy beálítom minden 10 perc után mentse el avideót és ha kikapcsolom akor megint álíthatom nem marad meg az emlékezetébe

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#598) bb0t válasza MaCS_70 (#596) üzenetére


bb0t
senior tag

Ha videó módban cisnálsz time lapse-et akkor nem kapcsol ki. De azt is beállíthatod, hogy ne kapcsoljon ki tétlenség esetén.

TomiJordi:
nem kéne, hogy elfelejtse... :U ha txt fájban táplálod be a beállításokat akkor is?

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#599) TomiJordi válasza bb0t (#598) üzenetére


TomiJordi
tag

azt még nem próbáltam mert nem rudom mit jelent a txt fálj:)

[ Szerkesztve ]

olympus E-420,LG G4,gitup git2 silver Elnézést a helytelen írásért Slovakia magyarként kicsit nehéz

(#600) bb0t válasza TomiJordi (#599) üzenetére


bb0t
senior tag

Itt a leírás! Melyik firmware van rajta?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.