- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Meglátjuk mit hoz a jövő
- bambano: Bambanő háza tája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Luck Dragon: Utazásra tervezve – Anker Zolo gallium-nitrid töltő
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
BigStake
csendes tag
Remek teszt, elolvastam és valószínű hogy ilyen lapot fogok venni

-
old gray
addikt
Vedd észre, hogy pont te vagy az akinek a fejecskéjéből kipattant egy feltételezés: "másrészt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a támogatás "feltétele"," erre irónikusan leírtam a magam véleményét, aminek semmi köze ahhoz amit megint pont te feltételezel rólam: "örülök, h tökéletesen belelátsz mind az anyagi helyzetünkbe, mind a gyártók anyagi helyzetébe és módszereibe, az ok-okozatokba, valamint, hogy minderről még szofisztikált véleményed is van, amit itt egy kisebb disszertáció keretében fel is vázoltál. kösz!", A kijelentésemnek nincs alapja, érezd beszólásnak ezek után.
-
Parci
HÁZIGAZDA
örülök, h tökéletesen belelátsz mind az anyagi helyzetünkbe, mind a gyártók anyagi helyzetébe és módszereibe, az ok-okozatokba, valamint, hogy minderről még szofisztikált véleményed is van, amit itt egy kisebb disszertáció keretében fel is vázoltál. kösz!
(félreértések elkerülése végett: abszolút van helye profi cikkeknek a logouton, ezért hoztuk létre. "ti" jóval többet láttok, ki tudtok próbálni, mint "mi". de itt ennél picit árnyaltabb a helyzet.)
-
Zé_Mester
őstag
-
Vasinger!
nagyúr
Úristen! Mennyi kondenzátor és ellenállás van rajta! És az a sok fet egy helyen. Kicsit szíven ütött.
Az én GA-P35C-DS3R-emhez képest 
Az írás jó volt, tetszett! Még annyit, hogy 24/7-be nem sok 1.4V felett adni 45 nanos prociknak?

-
old gray
addikt
Jók ezek a giga deszkák csak kiba... kényesek a memóriákra ill. megtanulhatnának BIOSt írni, nekem az pl. F3F verzióig kellett várni, hogy minden ok legyen.
"(a logout nagyon látogatott, viszont nem erre lett kitalálva, ha a gigabyte publicitást akar, vegyen felületet a prohardveren)"
Nem, hogy örülnétek, hogy egy profi tag bemutat egy alaplapot. Vagy a főrabbi fentről üzent, hogy ebből is pénzt kell kisajtolni?
Nem baj, majd olvassuk noname igazán "élvezetes" "műveit" ha nem lesz más.
-
Zé_Mester
őstag
sajnos több tesztre nem volt időm, mert vitték a gépet.
legközelebb majd kitérek azokra a részekre is
Vladi : igen, az elrendezés nekem is fura egy kicsit, de úgy látszik mostanság már ez a divat. az IDE csati hiánya pedig már régóta adott, a SATA megjelenéssel mintha megszűntek volna az IDE-s vinyók, pedig nagyon nem

-
Degeczi
nagyúr
igen, ezt én sem tudom megérteni!
úgy kezelik a gyártók, mintha már egy döglött formátum lenne a PCI - holott a legtöbb kártya továbbra is abban van, és persze rengeteg halmozódott föl az évek során mindenkinél: egy jó hangkártyát vagy TV tunert nem fog kivágni az ember - és ezzel már be is telt egy tipikus mai alaplap (ha egyáltalán beférnek egymás mellé, mert egy tuner néha vastag), így ha mondjuk még pl. egy SCSI scannert is használna vki, annak csatolója már be sem fér
eközben a házak tipikusan nagytornyok, amiben bőven elfér a nagyobb alaplap - szerintem 3 PCI lenne a jó kompromisszum
-
Vladi
nagyúr
Én azért még észrevettem 2 negatívumot:
- Borzalmas elrendezés a pci csatolóknál. Minek bele a 4 1*-es pci-e csatoló? Aztán alulra bezsúfolják a 2 pci-t. Amibe tuti, hogy nem tud az ember 2 kártyát rakni, mert gyak nem fér.

- Amit én sem értek, minek a flopi csatoló és miért csak 1 ide kerül bele ezekbe az utóbbi években?
Egyébként akkor mi alul az a fehér?
-
Kris87
aktív tag
Azért néztem volna pár konkrét teszteredményt is, pl ha elkezdted everest memteszttel, akkor ami abban van (photoworks, zlib, ilyenek) igazán betehetted volna. Ennyi kellene még hozzá szerintem, hogy ne csak reklám legyen, ahogy előttem már említették.
-
Parci
HÁZIGAZDA
egy apró megjegyzés, egyrészt, mert mi is mindig megkapjuk, másrészt, mert itt még problémásabb lehet a helyzet. szóval, nyílt titok, hogy támogat titeket a gigabyte. ennek megfelelően egyrészt nehéz objektívnek maradni (felteszem, nem támogat ugyanúgy az msi, asus, meg még 5-6 gyártó, hogy ne függjetek egyiktől sem), másrészt, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a támogatás "feltétele", hogy írjatok róluk ahova tudtok, például ide. ez utóbbival igen komoly gondjaim vannak... (a logout nagyon látogatott, viszont nem erre lett kitalálva, ha a gigabyte publicitást akar, vegyen felületet a prohardveren)
-
Garden
csendes tag
Nagyon jó kis deszka,nekem is ilyen van,és nagyon baró

-
Paul119
addikt
-
Garden
csendes tag
Nekem is ilyen deszkám van,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Nagyon ajálom ,mert jó a árra és hosszú távon lehet benne gonolkodni,jók lettek a AM3 Procik is.

-
Zé_Mester
őstag
-
Skizz
addikt
-
konas
senior tag
Ebbol minden lenyeg kiderult...jo volt a teszt.
Asszem vennem kell egy ilyet.. -
Zé_Mester
őstag
köszönöm szépen.
nembaj ha szines
vesznek mellé kismillió szines ventit meg ledet meg fénycsövet meg isten tudja mit és már nem is olyan feltünő
a gyári AMD hűtő meg.....hát hagyjuk
kts88 : köszi
nem akarok én 4 vga-t tenni bele, mert sajna nincs olyan lap amibe 2-nél több megy
hogy miért azt nem tom, de csinálhatna már giga is valami extra tuti állat AM3-as lapot.
mondjuk egy UD6P-t
Skizz: jaj istenem , te mindenhol ottvagy ? elég volt belőled tegnap este, erre jössz még ide is
(még kisautó nem járt itt, lehet addig jó nekem
)
thx
-
Skizz
addikt
Gigabyte bérenc fujj. Szokásosan botrányos minőségű összecsapott irkafirka, köszönjük.

-
kts88
aktív tag
Akkor tegyél 3 vagy 4 videókártyát valameik amd-s giga lapba
A cikked remek lett, és a kis giga lap meglepően jól vizsgázott. Elkezdtek már végre az olcsóbb szegmensbe is normális lapokat készíteni. A múltkori kis asrock is ami nálam volt lenyűgözött. Bár jobb lett volna ha egy éve adnak ki hasonlókat, mert akkor vehettem volna a jelenleegi árán kettőt is

-
WD40
aktív tag
Remek teszt, jó kis lap! Ennek az AM2+ változatát nyúzom éppen.
VRM hűtés sajnos tényleg fel tud keményen forrósodni, a ventillátor vezérlése pedig elég idiótán van megoldva. Ebben az árkategóriában 2 Sata kábelnél többre ne számíts, Asus és AsRock is csak ennyit ad...
Egyetlen gond talán moddingolóknak, hogy nagyon tág a színvilága. Ez az AM3-as legalább nem narancssárga-zöld
A gyári AMD hűtőkön úgy látom kötelezően csálén van felragasztva a matrica.
-
Zé_Mester
őstag
az árat amit láttál, az nettó ár. bruttó 19750
a VRM hűtés hiánya inkább extrém tuningnál jönne elő, így alapon annyira nem vészes. de én is szívesebben látnék rajta egy apró valamit
Kendek :
- gyártó oldalán is így volt kiírva, ezt a részt onnan másoltam
de javítva, beírtam az X2-t is
- a fázisok számozása nekem is szúrja a szemem, mivel 4+1-es vezérlő IC van rajta. de ha azt írom hogy csak 4+1 akkor azért jönnek, mert az 8+2 úgyhogy maradtam az "eredeti" felállásnál.
- ígyvan, ez a funkció pont a régebbi mikrókódot hozza elő a 2. bios chipből, így könnyedén megy a 4 magosítás
negyedes , viszta99 : köszi

szki :
ram probléma nálam még nem volt, ennél a lapnál se jött elő semmi káosz, lehet a Kingmax ramokat csipázza.Chaser : ne is tedd, a többi rossz, fujj-fujj

-
Chaser
legenda
"Köszönettel tartozom a HardverKer-nek az alkatrészekést és a gyors szállításért."
Ismét egy jó GB lap, nem szívesen váltanék más gyártóra

-
szki
őstag
-
viszta99
tag
Jó teszt,jó lapról !!!!

-
bakosgabor57
őstag
-
negyedes
addikt
Szep kis teszt. Koszi.
-
Kendek
MODERÁTOR
Pár dolgot nem értek. Pl. "Support for AM3 processors (Note1): AMD Phenom™ II X4 processor/ AMD Phenom™ II X3 processor" - Ez volt a könyvecskébe írva? Jéé akkor neked, hogy indult el X2-vel is?
Nem értem, hogy minek vakítanak azokkal a virtuális fázisokkal egy ilyen alsóbbkategóriás lapban, sokra nem is megyünk vele, szerintem csak feleslegesen drágítja és többet fogyaszt. Ne ánuszkodjunk már.
Meg egy kérdés, mert nem vagyok benne biztos, de hirtelen eszembe jutott. Ennek az EC Firmware Selection-nek nincsen köze véletlen ahhoz, hogy a régebbi mikrokód verziót használja föl a magaktiválgatáshoz, amit a másodlagos BIOS IC-ben tárol? Merthogy AMD az új kódokkal blokkolja a lehetőséget, nemdebár? -
orionstar
csendes tag
Tetszik a teszt, jó alaplapnak tűnik, elgondolkodtat a váltáson...

[OFF] Utána néztem az áraknak is a Hardverker oldalán:
AMD AM3 Gigabyte MA770T- UD3P 15 800 FtA cikkben megjelöltnél jelentősen olcsóbb, szóval tényleg jó vételnek tűnik, de a VRM/FET(-ek) hűtésének hiányával nem tudom, hogy együtt tudnék-e élni... na majd meglessük más gyártó azonos kategóriás lapjait is
[/OFF] -
Zé_Mester
őstag
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat.
remélem tudtam segíteni azoknak, akik most tervezik új gép/alaplap vásárlását
a hibákat amit említettetek, javítottam, köszönöm hogy szóltatok.

ha bárkinek bármilyen kérdése van, csak írjon nyugodtan, szívesen válaszolok.

-
aram01
nagyúr
Frankó teszt lett
-
bakosgabor57
őstag
Jó teszt, meg jó az a floppy csati ha van, de ha már belerakták, kábelt is adhattak volna hozzá.Enyémben sem volt...

-
Gulumaci
tag
Apró hiba "provléma" =probléma.
A cikk viszont jó és hasznos lett, köszönöm.
-
Degeczi
nagyúr
ha már többször is a termék olcsóságára hivatkozik egy cikk, szerintem fontos lenne meg is említeni az árat, mert anélkül a levegőben lebeg az egész...
-
RyanGiggs
őstag
Király teszt volt.
A Gigabyte lapok tényleg minden szinten megállják a helyüket.
Nekem is az van, csak éppen Intelben.
EP45C-DS3as.
Gyönyörűen lehet vele tuningolni.
Alapfeszen 2.6Ghz-ről lazán feltornásztam 3.3Ghz-re.
-
Lewzke
őstag
-
Balákka
tag
nagyon tetszik ez a lap a jövőben minden bizonnyal egy ilyenbe fogok befektetni

-
eclipse006
őstag
Gratula a teszthez!nagyon jól sikerült,külön tetszett hogy szinte minden gigabyte-os
!
nekem egy ga-ma770-ds3 lapom van, ez még azt hiszem a legelső tipus,ddr2,meg am2+, de nagyon meg vagyok vele elégedve,semmi problémám nincs vele,sőt ha jól tudom még egy bios frissítéssel akár am3-as procikat is képes fogadni!de ha most vennék lapot biztos hogy a tesztben szereplőt venném!!! -
twollah
nagyúr
Tetszett a bemutato, teszt.
-
Paul119
addikt
Jó teszt, bát én már bánom hogy gigabyte alaplapot vettem

-
Solten
őstag
Ez egy remek lap 20k körüli pénzért...

-
CptMisi
őstag
jó tesztet hoztál össze

-
Jamby18
senior tag
Én lassan 1hónapja nyúzok 1 Giga MA770-UD3 Rev.2 lapot teljes megelégedéssel, ezért is figyeltem fel a tesztre,mert nem nagyon találtam tesztet róla, persze a tesztben bemutatott lap a DDR3 RAM támogatásában különbözik csak. Az északi híd hűtése igen csak fel tud melegedni(egyszerűen nem lehet hozzáérni annyira éget) tenni kellett elé 1 8cm ventit 5V-on, ráadásul feleslegesen fűti a kondikat amik 1-2mm-re vannak tőle.
A procit ellátó részre pedig tényleg tehettek volna valami,t látszik is a 2furat a hűtésnek
-
LJ.
tag
Jóféle kis teszt, tetszik a lap is
Egyre inkább azon kezdek gondolkodni hogy az új gépemben már Gigabyte alaplap lesz... Asus-okkal már túl sok problémám volt...Észrevettem egy elütést, ha tudod javítsd
-->
Ha nem tuningol az ember, akkor annyira nem is lényeges, mert a házban mozgó levegő hűt annyit, hogy ne lehessen provléma. -
Lewzke
őstag
Remek teszt , látom igazi Gigabyte gép lett..... énis kedvelem a lapjait , sosem voltak problémáim velük.

-
Tikakukac
titán
Remek teszt, nekem a legutolsó AMD-s gép még az AthlonXP volt. De, hogy nem fogok 4-5 féle Inteles lapot venni az is tuti, úgyhogy átnyergelek nemsokára, talán erre a lapra pont

-
Atis707
tag
A tesztből is látszik, hogy a Giga most nagyon ráfeküdt a témára, és minőségi lapokat készít! egy giga júzer...
Esetleg nincs lehetőséged más lapokkal (1 tesztben) összehasonlítani?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- NVIDIA® driverek topikja
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Gumi és felni topik
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Megújult mobilos felület, fórumos ráncfelvarrás a PROHARDVER! lapcsaládon
- Parfüm topik
- Spórolós topik
- Autós topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kiszivárgott a Xiaomi 17T és 17T Pro teljes specifikációja és eurós ára
- További aktív témák...
- Erős, !GARANCIÁLIS! Acer Nitro 16 AI gamer laptop! -Ryzen AI 9 365, RTX 5070 8gb, 32gb DDR5, 1tb SSD
- Xreal Beam
- Gigabyte Z170X-Gaming 7 Rev 1.1 / Beszámítás OK!
- Apple MacBook "BlackBook" (2007) - 2,16GHz Core2Duo, 4GB RAM, gyári töltővel (Retro / Projekt gép)
- Realme Realfit F3 ANC aktív zajszűrésű Bluetooth fülhallgató
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását típustól függetlenül
- Lenovo IdeaPad 5 Pro - 14" 2.8K 90Hz - i5-1135G7 - 8GB - 512GB SSD - Win11
- iPhone 15 Pro Max 256GB 88% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 i7-1185G7 32 GB RAM Iris Xe 4k kijelző garancia
- Nvidia Quadro P400/ P620/ P1000/ T400/ T600/ T1000 - Low profile (LP) + RTX A2000 6/12Gb
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Az én GA-P35C-DS3R-emhez képest 
Nem baj, majd olvassuk noname igazán "élvezetes" "műveit" ha nem lesz más.





hogy miért azt nem tom, de csinálhatna már giga is valami extra tuti állat AM3-as lapot. 


