Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#240) Memmaao válasza bobby_30 (#238) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs különbség a pulzusmérésben. Vagyis 7/24 viselve nincs lényegi eltérés a nyugalmi pulzusban és pulzus ingadozásban. Sport alatt nem tudom, mennyivel pontosabb, mert ant+ övet használok. A sima Instinct ott azért pontatlan volt. Amazon 56e nagyon nagyon jó àr! Amazon.uk esetén figyelj arra, hogy már nincs email contact! Nem lehet őket emailben elérni, de ha telepíted az amazon appot, chaten kb azonnal reagálnak. Nekem garanciális ügyintézés során még nem volt panaszom amazonra. Tény, hogy nem lesz 1 év hazai forgalmazói gari, de az amazon nagyon rugalmas garanciális ügyekben. Pl amazon.uk 8,99 GBP utal neked a postára, de ha fotót küldesz a posta költségről, azt is térítik (és automatikusan a termék érkezésekor a 8,99 GBP is :) ) Az amazon.de meg ticketet küld ingyenes visszaküldésre. Viszont ha meghibàsodik, valószínű nem csere órát küldenek, hanem megtérítik a vételárat.
Most az eMAG nagyon jó áron adja a szürkét.
Annyi meg, hogy ha eMAG vásárlás során nincs rajta navigate matrica, akkor nem.magyar garis. De van 14 napod visszaküldeni. Ha nekem kéne most vennem, én a Solar-t venném, de ár érték arány a sima mellett szól.
A sima Instinct leírása azért nem írja a body battery-t, mert megjelenés után kb 1 évvel került bele, kb a 8as sw frissítéssel.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.