Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) natë válasza natë (#299) üzenetére


natë
nagyúr

Megvan, DBT.

(#302) janeszgol válasza Prophyte (#287) üzenetére


janeszgol
félisten

A FE jobb akkuban, és talán kamerában. Az S20-ban több a ram, ami a közeljövőben kelleni fog. Nehéz a döntés.

Viszont a Telenornál nem látok sima S20-at, csak az 5G-s S20 Plust, amiben 12 giga ram (és akkuban is jobb, mint a sima S20) némileg drágábban. Egyértelműen ezt ajánlom!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#303) leslien válasza natë (#299) üzenetére


leslien
nagyúr

szoftver adatok...vagy saminfo..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#304) natë válasza leslien (#303) üzenetére


natë
nagyúr

Megvan, írtam, DBT.

(#305) samu74 válasza natë (#292) üzenetére


samu74
addikt

Na,az jó :). Tokot üveget teszel rá? Mondjuk én az Amazonról(olasz) rendeltem hozzá ,mert magyarba nem sokminden van hozzá.Ami még tetszik a telefonba,hogy a hangszórói piszok szépen szólnak .Bluetooth is korrekt, WiFi stabil.

-----------

(#306) leslien válasza natë (#304) üzenetére


leslien
nagyúr

az a legjobb.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#307) K82 válasza samu74 (#305) üzenetére


K82
őstag

Aptx HD-t tudja a bluetooth? Még a Pixelemhez vettem egy Sennheiser fülest ami tudja ezt a kodeket, egyszerűbb volt azt beszerezni mint az USB-C - jack adaptert.

Pixel / OnePlus Pad

(#308) natë válasza samu74 (#305) üzenetére


natë
nagyúr

Tennék, de nem nagyon van hozzá. Talán a szolgáltatóknál...
Rendeltem egy tokot, jövő hétre megjön. Addig zokni :DDD

(#309) janeszgol válasza K82 (#307) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt egyik Samsung sem tudja.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#310) Antonio989 válasza natë (#292) üzenetére


Antonio989
csendes tag

Gratula használd egészséggel :D. Kamera tesztet várjuk :C :R

(#311) samu74 válasza K82 (#307) üzenetére


samu74
addikt

Nemigen szerintem.Ezt találtam a fejlesztőibe

-----------

(#312) -Bandi-


-Bandi-
tag

Sziasztok!

Esetleg van köztetek olyan FE tulaj, aki egy P30 Pro ról jött át, vagy van tapasztalata mindkettővel? Sikeresen elrepedt egy csíkban az üvege a tyuvejemnek és mikor megláttam mennyi egy kijelzőcsere( amúgy fél éves :/ ) hát inkább belefektetném azt az összeget egy újba. Előtte S9+ om volt meg voltam vele elégedve de 1 év után az akku már katasztrofalis volt( előtte se remekelt annyira ), ezért is hagytam ott a márkát, mert semmi normálisat nem találtam a kínálatban" értelmes" áron, viszont ez a teló nagyon felkeltette az érdeklődésemet.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#313) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni azzal kapcsolatban, hogy jelenleg egy s9+-om van, szerintetek erről megéri váltani s20fe-re, főként kamera szempontjából, képminőségben többet nyújt? Eredetileg az s20 plus-t nézgettem de ez a hibrid zoom dolog nem igazán győzött meg benne, nekem pedig a kamera és azon belül a zoom képesség elég fontos lenne,sokszor fotózok kint a természetben túrázás közben. Jelenleg szerintetek van esély arra hogy telekomnál lesz snapdragonos verzió?

Ha estleg beérném az exynos verzióval az akkuban az s9+-hoz képest előrelépés lenne vagy kb ugyanaz?

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#314) voncci válasza ollie (#289) üzenetére


voncci
aktív tag

Igen, rosszul fogalmaztál! El mondanád a tapasztalatod, ha használatad a telefont 5G-n,mert érdekelne és nekem még nem volt szerencsém kipróbálni, mivel nics a közelemben. Ilyen egyszerű.
Így kellett volna, helyesen nem félreérthető módon forgalmazni. Főleg úgy, hogy MODERÁTOR vagy. Mert, ugye azt kapsz , amit adsz. Te a valaszoddal, azt tükrözted, hogy mit takar az 5G-s jelölés, ergo nem értesz hozzá. Más értette, hogy én a Snapdragon processzorra gondolok. Ezért írtam, másodszor, hogy olvasni kell a sorok között és még mindig nem hülyéztem. Én is értelmezhettem bántónak, beszólósnak ,kötözködősnek és személyeskedésnek a hozzászólásodat. Sőt ,még válaszolni sem hagytál, mert te rögtön jössz a nagy hatalmaddal és azonnal bannolsz. Biztosan a való életben, nagyon-nagyon szar életed lehet. Tele vagy frusztráltsággal, biztos szivat téged boldog boldogtalan ,a kis szürke életedben. De itt , te lehetsz a Jani és osztott itt a ban-t meg a kitiltást. Akkor megint, csak egy nagy BRAVÓ. Könnyű elbujni arc, név és minden nélkül egy avatár mögé, mert értelmes kiegyensúlyozott lelkivilágú felnőtt ember biztos nem így viselkedik. Nőlj fel kisgyerek és légy hasznos eleme a tarsadalomnak és ne csak bannolgass !!!
Most megint megmutathatod milye kemény "legény" bocsi gyerek vagy, jöhet a BAN,mert biztos fáj az igazság.
Még annyit, hogy a bannal meg hasonlókkal nálam nem érsz el semmit , ugyanis nem itt a fórumon ,fórumokon élem az életem . Ebből már réges rég kinőttem.
Szép napot neked és jó egészséget ebben a mostani rossz helyzetben!

(#315) Ricardo válasza voncci (#314) üzenetére


Ricardo
félisten

Ki lettél rakva személyeskedésért, és amint visszajössz folytatod.

Igazán bölcs :U

(#316) voncci


voncci
aktív tag

Micsoda diktatúra uralkodik itt. Úgy látszik itt, csak bologatni meg fejethajtani lehet. Vélemény kinyilvánitanai már nem :Y

(#317) siege5 válasza voncci (#316) üzenetére


siege5
aktív tag

Szakmai topikban? Legfeljebb az adott témát érintően, mert most épp te vagy az aki gyerekesen kezeli a helyzetet és még csak nem is a témába illő kritika. Függetlenül attól hogy egyébként tényleg félreértés történt.

(#318) K82 válasza samu74 (#311) üzenetére


K82
őstag

Köszi! :R

Ez a lista tökéletes, a tesztben semmit írtak azon felül h 5.0-s a bt A2DP-vel és LE támogatással.

Pixel / OnePlus Pad

(#319) voncci válasza siege5 (#317) üzenetére


voncci
aktív tag

Pont a félreértést szerettem volna tisztázni, amire még, csak lehetőséget sem kaptam!
Én befejeztem, látom, hogy ez egy meddő

[ Szerkesztve ]

(#320) janeszgol válasza K82 (#318) üzenetére


janeszgol
félisten

Attól, hogy benne van a listában, még nem biztos, hogy használja.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#321) samu74 válasza caveman1 (#313) üzenetére


samu74
addikt

Kamerában jobb szerintem, 9+ volt előtte nekem is. A széles miatt meg pláne, de a zoom is elég jól működik. Akksiban picit jobb,de nem annyival mint amekkora az akksi. Nagy kijelző meg a 120 hz csipeget azért. :) Szerintem jó telefon.

-----------

(#322) caveman1 válasza samu74 (#321) üzenetére


caveman1
tag

Köszi a választ! Neked az exynos verzió van?

(#323) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Kedves voncci!
Lépj túl rajta. De ne így. Ez egy privát oldal, vállalkozás. Az életben is ha beszólsz a "hatalmasoknak", bannolnak, de keményebben.
Tudomásul kell venni, hogy akiknek olyan rangjuk van, legfőképpen bármit is megtehetnek. Elfogadtad az oldal szabályzatát, amikor regisztráltál.
Személyeskedés tényleg felesleges, igaz, bőven akad azért és hát abban is vannak olyanok, akik bármit vagy inkább akármit is megtehetnek hátszelük miatt. Ezt megvitathattad volna privátban is az érintettel.
Továbbra is a véleményem az, hogy mind a ketten hibáztatok.

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#324) S e t h válasza voncci (#319) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az eddigi megnyilvánulásaid alapján nem nagyon vagy tisztában a fórumozás szabályaival.
Kíváncsi lennék, hogy egy másik moderátor mit szólna ehhez a produkcióhoz, de nem lenne nagy meglepetés, ha újra pihenőre lennél küldve.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#325) AS


AS
félisten

Nah nekem is megvan az 5G S20 FE :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#326) ollie válasza AS (#325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szuper!

Akkor legalább te írj valamit az 5G-ről, ha van a közeledben (mégha nem is a miatt vettél 5G-st).

***

(#327) leslien válasza AS (#325) üzenetére


leslien
nagyúr

grat hozzá.. melyik a 256GBos?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#328) AS válasza ollie (#326) üzenetére


AS
félisten

Oks, bár szerintem nincs 5G a közelemben, igaz még sim kártya sincs benne. Először a kötelező szoftver fristések mennek. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#329) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Nekem is sikerült egy ködös vöröset beszereznem(voda).Eddig hibátlan 🙂

Samsung Galaxy S20 FE

(#330) voncci válasza ollie (#326) üzenetére


voncci
aktív tag

Szívesen írok tapasztalatot. Nagyon gyors tényleg. Oldalakat szinte azonnal betölti várakozás nélküli. Hirtelen, amikor épp rajta voltam letölteni való cuccot nem találtam mennyire gyors, de sima YouTube meg hasonlók szinte minden azonnal történik. Az aku is elég gyorsan merült viszont :Y

(#331) AS válasza leslien (#327) üzenetére


AS
félisten

Nem, ez egy 128 Gb-t 6 Gb-t verzió és ködös narancs :D (unalmas volt hogy csak fekete telom volt xd)
Tényleg végre megértem, hogy snapis Samsungom legyen, ez volt az utolsó esélye a Samsugnak nálam. Majd jövőre kiderül, mit produkál az új Exynos.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#332) samu74 válasza caveman1 (#322) üzenetére


samu74
addikt

Igen,ködös kék. :) 6/128 vodafonos XEH szoftverrel.

-----------

(#333) natë


natë
nagyúr

Na, touch hiba nincs, de benyeltem a szokásos kamera/lencse hibát, szóval megy vissza cserére. :(((

Szívből remélem, hogy az új touch hibás lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#334) leslien válasza AS (#331) üzenetére


leslien
nagyúr

Tényleg végre megértem, hogy snapis Samsungom legyen, ez volt az utolsó esélye a Samsugnak nálam.

:C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#335) caveman1 válasza samu74 (#332) üzenetére


caveman1
tag

Én is ezt a színt néztem ki. 🙂 Az s9 után milyennek látod a kijelzőjét, nem hiányzik a qhd felbontás?

(#336) grabber válasza natë (#333) üzenetére


grabber
addikt

Gyártási dátumot tudnál nézni? Hátha az alapján majd ki tudjuk szűrni,hogy mikor javíthatták a hibákat a gyártásbam.

(#337) voncci válasza natë (#333) üzenetére


voncci
aktív tag

Hogy lehet ezt megnézni? Mit kell fotózni, ahol ki adja a hibát? Még van 1 hetem visszaküldeni ha esetleg. Még nem is nagyon fotóztam vele, ebben a szar időben.

(#338) natë válasza grabber (#336) üzenetére


natë
nagyúr

09.15

(#339) Ricardo válasza natë (#333) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt nem mondod :(
Pedig vártam a képeket.
Remélem a következővel minden rendben lesz!

(#340) natë válasza Ricardo (#339) üzenetére


natë
nagyúr

Kizárt.
Ebben az évben még a TV vásárlásokkal is szívtam, 2-t küldtem vissza.
Szóval valszeg ez az exem átka :D
A következő touch hibás lesz, aztán a harmadik, ha lesz, akkor pixelhibás.

(#341) natë válasza voncci (#337) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam a bal szél felső harmada olyan mosott, hogy könnybe lábad a szemem. A sarkok, többi szél rendben van.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#342) leslien válasza natë (#341) üzenetére


leslien
nagyúr

és nem lehet,h szimplán csak Samsung fícsör.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#343) voncci válasza natë (#341) üzenetére


voncci
aktív tag

Köszi, tesztelem majd én is. Van egy ilyen amikor vettem ezen annyira nem látni :F csak így gyorsba, aztán majd feltöltöm valahova

[ Szerkesztve ]

(#344) natë válasza leslien (#342) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor Pixel is, hármat küldtem anno vissza ilyen hibával....
(meg 2 iphone-t)

(#345) natë válasza voncci (#343) üzenetére


natë
nagyúr

Ez nekem hibátlannak tűnik.

(#346) voncci válasza natë (#345) üzenetére


voncci
aktív tag

Akkor jól látom, köszi szépen a segítséget :R

(#347) samu74 válasza caveman1 (#335) üzenetére


samu74
addikt

Nem. Teljesen rendben van,fényerő elég magas és a színek szokásosan szépek(olyan samsungos). Recéket én nem látok, mondjuk az s9 pluszt is középső felbontáson használtam, sok értelmét nem láttam a WQHD-nak.

-----------

(#348) caveman1 válasza samu74 (#347) üzenetére


caveman1
tag

Na annak örülök ha ennek is szép a kijelzője! 😁 Még annyit kérdeznék hogy így exynos procival meg 6Gb-rammal milyen a teló? Én nem vagyok egy hardcore felhasználó, játszani szinte soha nem szoktam rajta, nem igazán szoktam sok alkalmazást se futtatni egyszerre, legtöbbször a spotify szokott menni meg mellette a böngésző, meg maximum még esetleg 1 valami alkalmazás. Gondolom erre bőven elég az exynos teljesítménye is? Igazából csak az akksi miatt gondolkodom hogy várok hátha lesz szolgáltatónál snapis verzió, engem az 5g hidegen hagy, pláne hogy nincs is egyenlőre a környéken. Tehát ha frankó exynossal is ilyen felhasználásra és az akksi is tűrhető, akkor nem biztos hogy van kedvem sokat várni! 🙂

(#349) novinyul


novinyul
veterán

Na én is vettem egyet :)(Näte ez a te hibád :P )Bár Exynos verzió, de nagyon jó árban kaptam a szolgáltatónál hosszabításra. Amúgy ez a matt hátlap meglepően jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#350) AS válasza novinyul (#349) üzenetére


AS
félisten

Na igen, nem is értem a hátlap fanyalgást. Nem kell félni ha lesik, nem fog ujjlenyomatos lenni nem csúszik a kezedből...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.