Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) siege5 válasza Schuler888 (#650) üzenetére


siege5
aktív tag

Remélem, mert már épp nagyon gondolkodtam, hogy lemondok róla és bepróbálom az exynossal.

(#652) Schuler888 válasza siege5 (#651) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nehez kerdes. Tokeletesen eleg az exynos is, o is csak kivar, irrealis arkulonbseg eseten mondtam neki h nem eri meg a snapdragon. Tehat ez azert nem egy hatalmas kulonbseg, de van az az arkulonbseg, amit en 20k-ban maximalizaltam amiert inkabb snapi es 5g, de ott vannak a szolgaltatoi ajanlatok, tehat ha lesz jo ajanlat, akkor mondom ra neki az ament, persze ettol o dont, de en kb ennyiben maximalizalom az erteket a verzio kulonbsegnek :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#653) siege5 válasza Schuler888 (#652) üzenetére


siege5
aktív tag

Én is így vagyok vele, és egyébként kivételesen tetszik egy samu teló. De őszintén szólva félek a melegedéstől, így inkább rászánnék némi pluszt erre. De meglátjuk, hogy hogyan jön, vagy addig szolgáltatónál lesz e hasonlóan jó vételben mint most a sima.

(#654) Schuler888 válasza siege5 (#653) üzenetére


Schuler888
senior tag

A melegedestol nem kell felni senkit nem egetett meg :)) az uzemido es a jatekok optimalizalasa(o jatszik telon) ami lenyeg. Habar nekem az eggyel gyongebb note10+omon nincs jatek ami akadna.. dehat mi lesz 2 ev mulva ugye.. senki nem tudja, en megvetettem volna mar siman vele, de mivel raer magvarjuk a snapi arat :)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#655) zsolez76 válasza FuRiONight (#647) üzenetére


zsolez76
tag

Vagy karácsony utánra,addig kiszórják a 4g-s verzákat.

(#656) Damage401 válasza zsolez76 (#655) üzenetére


Damage401
senior tag

Nem lesz Magyarországon 5G-s hivatalosan. Ne remenykedjetek. Ha tervezték volna már rég kiadják. Marad az exynos verzió. Majd az új S széria lesz januártól. Szóval ne alltassuk magunkat.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#657) novinyul válasza siege5 (#653) üzenetére


novinyul
veterán

Semmit sem melegszik, nyomtam neki antutu tesztet és ott sem volt meleg. De nem valószínű hogy behozzák a Snapis verziót, Samsung store-ban sem tudtak róla semmit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#658) siege5 válasza novinyul (#657) üzenetére


siege5
aktív tag

Értem ez jó hír, kis melegedéssel nem is lenne bajom ha lenne sem, csak akkora ne legyen, hogy a telót ölje le vele, vagy legalábbis visszahúzza az erejét.

Damage401: Ezt mennyire gondolod biztosnak? Ünnepekig gondoltam rá várni, de őszintén szólva csak azért, hogy hátha szolgáltató al bent lesz az is 200 alatt. De így azért biztosan nem érne meg a 180 exynos VS 250 snapi közti különbség.

(#659) zsolez76 válasza Damage401 (#656) üzenetére


zsolez76
tag

Még azért várok egy kicsit,hátha esik még az ára karácsonyig. Nameg még 3 hét mire a tokok ideérnek Kínából. :DD

(#660) zsolez76


zsolez76
tag

Viszont még nem tudtam dönteni színben. Kék vagy zöld a befutó nálam. A kék túl sötétre sikeredett az zöld túl világosra. :DD

(#661) psajti válasza zsolez76 (#660) üzenetére


psajti
aktív tag

Ha nem átlátszó a tok akkor úgyis mindegy ;] Nekem a kék tetszik legjobban.

(#662) zsolez76 válasza psajti (#661) üzenetére


zsolez76
tag

Ami lesz raktáron éppen a két szín közül a vodánál.

(#663) piocasember


piocasember
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy másnak is van-e gondja a közelség érzékelővel? Nem először fordul elő, hogy telefonálás közben az arcom kihangosítja, lenémítja a készüléket, valamint már az is előfordult párszor, hogy a hívás végén sötét volt a képernyő, így nem tudtam befejezni a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#664) novinyul válasza piocasember (#663) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyon a szélen van az érzékelő, vigyázni kell hogy tartod a telefont. Tisztára mint a Xiaomi telefonoknál. :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#665) leslien


leslien
nagyúr

napokban érkezik egy S20 FE 5G hozzám is.. lesz teszt Gcam is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#666) piocasember válasza novinyul (#664) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen! :R Ez egyébként mit jelent technikailag? Hogyan tartsam a készüléket megfelelően? Úgy tűnik ezt is újra kell tanulnom 5 év Huawei után :) :)

(#667) novinyul válasza piocasember (#666) üzenetére


novinyul
veterán

Viszonylag szorosan a fej mellett tartva a hangszóró legyen középen. Mondjuk én Bluetooth headset-l használom :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#668) piocasember válasza novinyul (#667) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen, próbálkozom megszokni :)

(#669) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

S20 FE tulaj lettem! :)

Üdv mindenkinek!

(#670) Badboys


Badboys
őstag

Váltás előtt vagyok és olvasom, hogy a vodásnál nincs füles csomagban. A T és csomagban sincs?

(#671) samu74 válasza zsolez76 (#662) üzenetére


samu74
addikt

Kéket vegyed, az a tuti. :P

-----------

(#672) AS válasza Badboys (#670) üzenetére


AS
félisten

Nincs füles egyik verzióban sem. Töltő van és ennyi. Az Unio intézkedése miatt meg jövőre lehet már az sem lesz a dobozban..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#673) FіkuszKukіsz válasza Badboys (#670) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Egyikben sincs. Nem adnak hozzá fülest, csak kábelt és töltőt. Jövőre talán még ez sem lesz, ha igazak a pletykák.

Romanes eunt domus

(#674) novinyul válasza Badboys (#670) üzenetére


novinyul
veterán

Ahogy írták a kék a tuti :) Fülest meg diszkréten kihagyták, meg már úgy is van otthon pár darab :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#675) grabber válasza samu74 (#671) üzenetére


grabber
addikt

Nem is kapható :D

Lehet a napokban veszek egyet,de nincs már rendes színekben raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#676) novinyul


novinyul
veterán

Amúgy sikerült rendbe hozni a Samsungnak a telefont :) Az utolsó frissítés óta egy szavam sem lehet rá, teszi a dolgát minden hiba nélkül. A MI10T mellett sem érzem gyengébbnek vagy hogy melegedne, mondjuk ott az 5000mAh akku dob egy laza 1,5 óra sot-t. Na de cserébe már húzza az ember zsebét.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#677) Badboys válasza grabber (#675) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a válaszokat. Egyenlőre még várok valamennyit nagyon nehezen válok meg a HTC U 11 től. Amit nagyon meg kedveltem benne szinte hozzá sem kellett nyúlni újra indítani stb. Meg olyan témát csináltam amilyent szerettem volna a saját programjával. Kerestem, de a Samsungnak nem találtam hasonlót sem. Így valószínű csak a gyáriakat lehet. Viszont sajnos amiatt kell cserélnem mert SGW 3 nem minden programja kompatibilis a HTC vel.

(#678) eami válasza piocasember (#643) üzenetére


eami
addikt

fólia van a vodás verzión.

(#679) novinyul válasza Badboys (#677) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem is meg van az U11-m, el nem lesz adva :) A témákat itt max az ikonok cseréjével lehet változtatni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#680) kromatika válasza zsolez76 (#659) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem karácsonyig már nem fog esni az ára. Pedig jó lenne.Tegnap lett olcsóbb a vodánál,ösz visz 10 000 Ft al.Most egy összegben 192 990 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#681) eami válasza zsolez76 (#659) üzenetére


eami
addikt

amazonrol 3 nap alatt itt volt a tok :)

(#682) Badboys


Badboys
őstag

Talán a Black Free Day hoz némi árcsökkenést.

(#683) kromatika válasza Badboys (#682) üzenetére


kromatika
veterán

Talán.De az még messze van.Nem hiszem hogy addig várok.

(#684) novinyul válasza Badboys (#682) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem nem fogják nagyon akciózni :N Voda pl. az s20 helyett már csak az FE-t forgalmazza, legalább is ezt mondták bent. Ráadásul az ára is elég alacsonyan van(mármint a többi S20 szériához képest)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#685) Tiédetis


Tiédetis
senior tag

Turbado-s rendelők: nektek mennyi idő volt mire kivitték?
Voolt valaki aki rendelés után módosított típust vagy mondta vissza a megrendelést, mennyi idő volt mire visszautaltak?

A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

(#686) samu74 válasza novinyul (#684) üzenetére


samu74
addikt

Az S20 már jóideje nincs a webshopba a vodánál, néztem én is mikor levitték 260-ra. Aztán az FE-nél nem volt kérdés mikor online kedvezmény után 190 lett.
Megjött az Amazonról a kijelző/kameravédő kombó . A kijelzővédő üveg még hagyján, bár az is lehetne picit nagyobb. De a kameravédő üveg katasztrófa( nagyon pontos méretre), pedig a vaku helye is ki van vágva...Az van hogy vakuzáskor úgy "bevilágítja" a vedőüveget hogy tiszta kék fátyol a kép.Szóval az felejtős, legalábbis ez a verzió.

-----------

(#687) szemy94 válasza samu74 (#686) üzenetére


szemy94
senior tag

+1 Nekem is ilyen volt S10 Lite-on (kameravédő) ha van valakinek bevált tipp azt köszönném :))

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#688) novinyul válasza samu74 (#686) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább megvettem a gyári tokot hozzá, az kiválóan védi a kamerát is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#689) floatr válasza novinyul (#688) üzenetére


floatr
veterán

Azt rendeltem én is hozzá. Korábban egy másik telefonnal sima szilikon toknál tized milliméteres pontatlanságok voltak, és rendszeresen benyomta a gombokat telefonálás közben

(#690) samu74 válasza novinyul (#688) üzenetére


samu74
addikt

Etuo.hu oldaláról nekem is megjött a fekete szilikon tok,ezen is frankó a kamera kivágás. Kb. fél milliméter perem van körülötte, szóval védi.

-----------

(#691) zsolez76 válasza samu74 (#690) üzenetére


zsolez76
tag

Én ilyet rendeltem.

(#692) leslien


leslien
nagyúr

S20 FE 5G képek.... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#693) leslien


leslien
nagyúr

hol kell bekapcsolni a aku % ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#694) floatr válasza leslien (#693) üzenetére


floatr
veterán

(#695) leslien válasza floatr (#694) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#696) samu74 válasza zsolez76 (#691) üzenetére


samu74
addikt

Olcsóbb nem volt? :D
Ja ,durva hogy itthon annyiért vettem a sima fekete tokot mint az Ali/Ebay/Amazon tokokat együtt.
[link][link] [link]

[ Szerkesztve ]

-----------

(#697) gatto_ válasza samu74 (#696) üzenetére


gatto_
senior tag

Ezek a mágneses tokok nem zavarják be a vezeték nélküli töltést és/vagy az NFC-t? Van pár jól kinéző, de nem mertem megrendelni, mert mindkét funkciót használom.

(#698) samu74 válasza gatto_ (#697) üzenetére


samu74
addikt

Vezetéknélküli töltést biztosan zavarja,nem is használom olyan tokban. Az NFC-t nemigazán, legalábbis eddig működött. Szeretem ezeket a kitámasztós tokokat, sokszor azon nézek streameket, olyankor jól jön, nameg kocsiban is van felragasztva mágnes. Jobban fogja a telefont mint bármilyen tartó amihez eddig volt szerencsém. :)

-----------

(#699) zsolez76 válasza samu74 (#696) üzenetére


zsolez76
tag

Nekem az egyszerű szilikon tokok jönnek be,ami nem átlátszó vagy fehér. Ezek gyorsan sárgulnak. Kíváncsi lennék a gyári átlátszó szilikon tok,tartóval mikor sárgul be majd. :DD

(#700) zsolez76 válasza samu74 (#696) üzenetére


zsolez76
tag

Meg egy ilyet. Melóban cserélem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.