Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S20 FE topik
A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Specifikáció:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Land válasza gaborm69 (#800) üzenetére


Land
veterán

Kijelző ébresztést megtaláltam. Kijelző lezárás még nincs benne.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#802) bounty123 válasza Land (#799) üzenetére


bounty123
őstag

Beállítás kérdése, hogy arcfelismerés után a lock screenen marad-e. Bár ez s10-re mutatja, de szerintem ugyanaz.
https://tunecomp.net/galaxy-s10-home-screen-after-face-unlock-disable-stay-on-lock-screen/

[ Szerkesztve ]

(#803) Land válasza bounty123 (#802) üzenetére


Land
veterán

Köszi, így már korrekt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#804) Sántha Lajos válasza Land (#799) üzenetére


Sántha Lajos
tag

De annyiért már biztos lehet , csak azt nem írtam le , hogy ezt a telefont nem most venném hanem , majd amikor lejjebb megy majd az ára , vagy ha lesz majd esetleg akció a Telekomnál (na nem olyan mint a mostani kamu akció) , nem kell sietnem a vásárlással . A p20 -am tökéletesen működik ,egyenlőre csak tájékozódom . :)

(#805) novinyul válasza Land (#801) üzenetére


novinyul
veterán

Az sajnos nem is lesz, marad a bekapcsoló gomb, vagy van rá alkalmazás. Ebből a szempontból jobb a Xiaomi, ott bármelyik gombra be tudom állítani a zárást.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#806) Land válasza novinyul (#805) üzenetére


Land
veterán

Elvileg lesz: [link]

"Kikapcsolhatjuk a képernyőt dupla koppintással a kezdőképernyő üres részén. Ezt a Beállítások > Speciális szolgáltatások > Mozgás és gesztus menüpontban aktiválhatjuk."

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#807) ollie válasza eami (#798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az kb a belépőszint. De akármelyiket veszed ennyiért, biztos sokkal jobb képeket fog csinálni mint bármelyik mobil. Kivéve éjszaka, mert ahhoz külön optika kell, ami fog még egyszer ennyibe kerülni.

***

(#808) Dhampir válasza eami (#798) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet még játékra konzolt venni, GPS-hez navigációs eszközt, tartalomfogyasztáshoz táblagépet, telefonálásra meg elég a klasszikus mobil is, stb. Jól is néznénk ki ennyiféle cuccal, amint megpróbálnánk a zsebünkbe gyömöszölni.

Lényegében a mobil mindig kéznél van, mindenféle képességgel belegyúrtan, emiatt állati kényelmes, hogy a kis "mindentudó" okostelefonnal a fényképezőgépet is egy eszközzel megoldva zsebben hordhatjuk, és például akár asztrofotózásra is befogható vagy éppen a megfelelő optikai + digitális zoom képesség segítségével még messzelátóként is használható.

[ Szerkesztve ]

(#809) samu74 válasza Dhampir (#808) üzenetére


samu74
addikt

És még zseblámpának is lehet használni. :)

-----------

(#810) eami válasza Dhampir (#808) üzenetére


eami
addikt

vágom, de nem is erről volt szó, hanem hogy a kollégának sosem volt pénze komolyabb fényképező gépre és neki az viszont nagyon fontos (hobbi). ezért tettem csak fel a kérdést.... szó se volt arról, hogy mindent ki kellene váltani egy telefonból valami mással :)

(#811) floatr


floatr
veterán

Megjött a jack adapter is, 4 rugóba fájt... Kicsit olyan apple-feelingem van, hogy lassan minden custom samsung hozzá. Fikázzák az apple-t, de lassan a samsung is ugyanezt csinálja

(#812) siege5 válasza floatr (#811) üzenetére


siege5
aktív tag

ŐSajnos megteheti, sokan még mindig brand alapján választanak telót. Kíváncsi leszek jövőre lesz e még töltő egyáltalán. Nagyon bánnám ha nem, mert még soha nem maradt meg a telefon élete végéig egy sem használható állapotban, külön venni még már tényleg marhára elrugaszkodott árat jelentene. Sok kicsi sokra megy

[ Szerkesztve ]

(#813) Dhampir válasza eami (#810) üzenetére


Dhampir
félisten

Ebben az összefüggésben világos. :K Amire én próbáltam fókuszálni, hogy ma már egy komolyabb okostelefonnal is el lehet érni szép fotós eredményeket, és mindezért nem kell külön cipelni egy fotóapparátot. :R

(#814) floatr válasza siege5 (#812) üzenetére


floatr
veterán

Ha a szállítási díjakat is beleszámolom, akkor eddig +22 500, de headset sincsen a csomagban...

(#815) leslien


leslien
nagyúr

megint van a Turbado-nál 5G...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#816) ollie válasza floatr (#811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudok neked ajánlani jack adaptert más gyártótól is, de kb 3-4 ezernél kezdődik az a minőség, amit már érdemes megvenni. Pl. a Ugreen-nek is van jó adaptere, de az is 10 dollár körül van.

***

(#817) siege5 válasza leslien (#815) üzenetére


siege5
aktív tag

8gbos verziót bármelyik procival nem láttatok valahol értelmesebb helyről?

(#818) Land válasza ollie (#816) üzenetére


Land
veterán

Engem érdekelne, sajnos ez a Ugreen nem jó hozzá.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#819) ollie válasza Land (#818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert abban nincs DAC, ezért is olcsó.

Ez a jó DAC-os Ugreen adapter, és amint látod ez már háromszor annyiba kerül (konkrétan ez van itthon és tökéletesen működik Note10+-szal).

***

(#820) Land válasza ollie (#819) üzenetére


Land
veterán

Köszi! Ezek a telefonok jelen esetben az Exynos gyári hangchipjét használják, melyet a kábel DAC-ja megtámogat?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#821) ollie válasza Land (#820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a kábel digitális jelet kap, amit a kábelben levő DAC alakít át analóggá. Pont az a probléma, hogy a Samsung telefonok csak a digitális jelet képesek küldeni az USB-n keresztül, ezért kell ilyen DAC-os kábel. Hozzátenném, hogy bár ez elég jó minőségű, de lehet, hogy a gyári Samsung jobb minőséget produkál.

[ Szerkesztve ]

***

(#822) floatr válasza ollie (#816) üzenetére


floatr
veterán

Igazából az a bajom ezzel, hogy a telefonhoz nem csomagolnak szinte semmit, és elég nagy a katyvasz az elvileg szabványos csatlakozások mellett is. A mate-hez adták a brutális töltőt, adaptert, a fülest, de még egy tokot is, ha jól emlékszem.

(#823) ollie válasza floatr (#822) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az USB Type C csatlakozó sajnos csak a csatlakozás módjában szabványos, tehát kb hogy fizikailag hogyan néz ki. Ezen belül lehet akár USB 2.0 sebességű is. Az sincs megszabva, hogy tudnia kelljen analóg audiót továbbítania (ebben az esetben nem kéne a DAC-os átalakító).

***

(#824) psajti


psajti
aktív tag

Na 5G verzió megrendelve, jöhet az idegtépő várakozás. Ahogy olvasom Turbado-nál előfordulhat a picikét hosszabb szállítási idő de azért reménykedem, hogy a héten még megjön a teló.

(#825) Manka76


Manka76
senior tag

2990 ft. az eredeti adapter a Samsungban

[ Szerkesztve ]

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#826) leslien válasza psajti (#824) üzenetére


leslien
nagyúr

majd a jövő héten...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#827) psajti válasza leslien (#826) üzenetére


psajti
aktív tag

Igen sajnos ettől tartok én is, hogy ezen a héten már tuti nem lesz meg. :( De a lényeg, hogy már végre célegyenesben vagyok :DD

(#828) floatr válasza Manka76 (#825) üzenetére


floatr
veterán

Néztem én is, de rendelni nem lehetett, a boltban nem volt. ~3500 máshol + szállítás.
Mondjuk ezen ne múljon, de mégis kissé fillérb.szás a kínaiak mellett

(#829) Manka76 válasza floatr (#828) üzenetére


Manka76
senior tag

Igaz. Először Xiaomi-t vettem de azzal nem ment.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#830) Poiro7 válasza Manka76 (#825) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Hol? Linket please ;)

(#831) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Az 5G-s verzió van magyar boltban is 223eHuf-ért :C

(#832) Poiro7


Poiro7
aktív tag


Sőt már részletre is lehet venni 5G-s verziót :Y

(#833) rebelinside válasza Poiro7 (#831) üzenetére


rebelinside
tag

Itt a 24 hónap teljes körű garancia az gyárit jelent? Mennyire megbízható a hely?

(#834) Poiro7 válasza rebelinside (#833) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Az infó szerint igen :Y

(#835) novinyul válasza Poiro7 (#834) üzenetére


novinyul
veterán

Azért én felhívnám a Samsung ügyfélszolgálatát, biztos ami biztos. Jelenleg nincs 5G-s verzió forgalomban s Samsung márka boltokban, érdemes rákérdezni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#836) caveman1


caveman1
tag

Szerintetek ha egy adott töltőfejjel és usb-c kábellel egy s9+-on tökéletesen megy a vezetéknélküli gyorstöltés, akkor vélhetően az S20 FE-n is menni fog ugyan úgy?

(#837) samu74 válasza caveman1 (#836) üzenetére


samu74
addikt

Menni fog vele.
Mondjuk én már nem erőltetem a vezetéknélküli töltést.Kényelmes dolog,de szerintem jobban melegszik úgy az akksi.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#838) novinyul válasza samu74 (#837) üzenetére


novinyul
veterán

Ikea 5W veték nélküli töltő :D Este rárak, reggelre kényelmesen feltölti melegedés nélkül.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#839) rebelinside válasza Poiro7 (#834) üzenetére


rebelinside
tag

De azt nézem, hogy a telefonnál meg csak 1 év garancia van írva, akkor gondolom nem gyári ☹️

(#840) caveman1


caveman1
tag

Ez a fajta tok nincs véletlenül valakinek?
https://sestore.hu/termek/galaxy-s20-fe-atlatszo-allo-tok-ef-jg780ctegeu/

Arra lennék kíváncsi, hogy a kis fém kitámasztó rész vajon nem okoz gondot a vezeték nélküli töltésnél?

A SES Store-ban most 4990 Ft, egész jó árnak tűnik gyári tok létére.

(#841) Manka76 válasza caveman1 (#840) üzenetére


Manka76
senior tag

Nekünk van ilyen tok és működött a töltés. Inkabb a tok vastagsága lehet lassító a töltés során.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#842) bigsee válasza caveman1 (#840) üzenetére


bigsee
addikt

Ma vettem át 6.990 Ft. plusz PK :W :W :W

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#843) leslien


leslien
nagyúr

aki regisztrált a Members ben kuponért mennyi idő múlva jött happy válasz?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#844) -Bandi-


-Bandi-
tag

Sziasztok!
Bocs ha hülye a kérdés, de mi lehet a különbség 5G s verziónál a G781 és G781B között? Csak vmi régió? Amit linkeltetek pl Laptopszalon ott ez a B varia van, turbado n meg sima 781nek írja.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#845) bigsee válasza leslien (#843) üzenetére


bigsee
addikt

Az a 20.000 Ft-os? Szinte azonnal jött válasz. De hogy lehet ezt beváltani?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#846) Manka76 válasza leslien (#843) üzenetére


Manka76
senior tag

Valasz azonnal jön de a kupon nekem kb 1 hét volt mire megjött. És csak a SES.hu uzleteiben váltható be online, de lehet kérni személyes átvételt.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#847) leslien válasza bigsee (#845) üzenetére


leslien
nagyúr

ha nem tudod ,akkor küld át.... :DDD
Manka76
köszi..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#848) novinyul válasza caveman1 (#840) üzenetére


novinyul
veterán

A franc a fejüket :((( Bezzeg én még 6990ft-t vettem, simán megy a töltés. Annyi van amit már írtak is hogy, elég vastag a tok, mondjuk védi is rendesen. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#849) floatr válasza caveman1 (#840) üzenetére


floatr
veterán

Szintén ez van, és tölt vezetékmentesen. Bár én eleve úgy rakom rá, hogy az a pöcök lelóg a töltő padról

(#850) samu74 válasza novinyul (#848) üzenetére


samu74
addikt

Most néztem megint 7000. Pedig van még egy 2000-es kuponom, de még az 5000-et is sajnálom rá. Pedig biztos jó tok. De azzal lenne már vagy 5 tokom.. :D

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.