Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) t72killer válasza gabriel26 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, csak egy középkat/alsó középkat (x60 /x600 széria mindigis az volt az nvidiától) mobil grafikától ne várj sokat - bár a fentiek alapján erre rá is jöttél. Új címekkel gémerkedni asztali gép vagy milliós "gamernoti"-szörny, vagy up-to-date konzol (amin mást kb nem csinálsz) kell.

"980m" ... "majdnem 600k-t szurkoltam le erte" - ez ebben a kategóriában egyáltalán nem meglepő, meglehetősen vékony rétegigényt szolgál ki a termék (=nagyon utazós, vastag pénztárcájú, nagyon játékos kollégák). Persze a kategória feltételez némi szaktudást, pl az ember teszteket olvas előtte, h mennyire melegszik, throttlingol a cucc - ami alapján a legtöbb kommersz, félhűtős műanyag vackot hagyja a fenébe.

" uj cimeknel kimaxolva olyan 30-50 fps-t tud kipreselni magabol" - nem ártott volna egy tesztet elolvasni vásárlás előtt...

"A masik a mobilitasa. " - most komolyan mondod, hogy ezzel vásárlás után szembesültél? A legparasztabb boltok oldalain is ott szokott lenni, hány kiló és centi egy komolyabb lapos.

Apropó, az NH-L9i-vel nem olyan biztos, h jó vásárt csináltál, majd a kánikula megmondja. Nekem i3-6300T-t hűt, azzal elbír, 4magosra, pláne masszívabb használat mellett lehet vmi combosabb darabot tennék (kapásból pl a nagyobb tesó NH-L9x65-öt).

#16: Én 15éve gépelek 99.9%-ban angol-német billentyűzeteken/ munkakörnyezetben, mégis magyar kiosztást használok:U

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.