Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Runner_fxr válasza Vakegérke (#494) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tulajdonképpen az igaz, hogy nem minden a pénz. Meg az ember még is csak a hazájába van a legszívesebben. Bármennyire szimpatikus nekem Ausztria a hegyek miatt, azért az biztos, hogy szívesen maradnék Magyarországon is, ha alkalmas lenne a normális életre.
Erre is lehet azt mondani, hogy ha az ember igazán akarja, akkor bárhol meg tud élni, lehet ebben is van némi igazság. De nem lehet egy Országban mindenki sikeres üzletember vagy olimpikon vagy programozó zseni, feltaláló vagy bármi amivel sok pénzt tud majd keresni. Van sok ember (a nagy többség) aki csak szimplán becsületesen dolgozni akar és ebből eltartani a családját, akiket szeret. Itt aki becsületesen dolgozik, az jóformán csoda ha nem hal éhen. Innentől kezdve, lehet valakiben bármekkora hazaszeretet, akkor is egy szenvedés az élete. Szerintem ennyit nem ér ez az Ország, hogy az egész életem feláldozzam érte.
Viccesen hangzik, de szerintem többet fogok a Balatonon majd nyaralni úgy, hogy mondjuk Ausztriában melózom, mint az aki itt él ebben az Országban. Vagy esetleg egy nyaralót venni. Majd nyugdíjas koromban hazaköltözök. És leköltözök a Balcsira.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.