Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#339) Chaser válasza Csoffadalom (#336) üzenetére


Chaser
titán

Hát az írásod alapján ez a csaj külsőre nem volt sz@r:) Egy valamit nem értek, filmeztetek kettesben és nem volt sex? :F Ez csak az én elveimmel ütközik?:D Jó azt én se szeretem ha full ismeretlenül lefekszik velem egy csaj, mert azt elkönyvelem ribancnak vagy épp emiatt bele se megyek. De mivel volt előzmény, meg elég régóta ismerted ha nem is együtt voltatok, nem értem..mi tartott vissza? A szabályok? Közöltem volna vele hogy azok pont azért vannak hogy megszegjük őket ;] Meg 1ébként se vagyok impotens hogy álmaim nőjét ne húzzam meg mikor ott fekszik velem egy ágyban:) Fel kellett volna kicsit rángatni az idegeit aztán kész. Felhúzod a kisasszonyt mindjárt nem a szabályokról beszél. Így pár évi tapasztalat után azt mondom, lehet egy csaj bármilyen fullos, okos, kapós ha bizonyos szinten összejössz vele de nem készíted ki az ágyban el fog hagyni. Viszont ha kikészíted, nincs azaz Isten amiért elhagyjon, persze ha mellette nem vered meg nem csajozol:) Engem nem is dobott még ki csaj akit ledöntöttem, igaz nem is kérdeztem szabályokról egyiket se ;] Viszont azok közül akiknél még amatőr voltam és nem volt sex volt részemre is menesztés...én tanultam belőle.

szerk: És miután egy csajt lefektetek mindjárt jóképűnek lát:D

Hány éves vagy?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.