Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [frescho:] Apple II

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Szerintem meg drága, nem testreszabható, hiányos funkciók, hype és nem szervizelhető legyen.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Gdi válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

Az Apple II-re ez ma már teljességében igaz :D

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#3) sztanozs


sztanozs
veterán

Kicsit OFF: Steam-en van egy jópofa játék, ott a NAND és BFF moduloktól kell eljutni egy 8-bites alap CPU elkészítéséig: MHRD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) frescho válasza Gdi (#2) üzenetére


frescho
addikt

A trollkodással elvettétek a kedvem a mai folytatástól. Talán holnap...

https://frescho.hu

(#5) Mister_X válasza frescho (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Írhatnál akkor az Apple II bővítési lehetőségeiről, miként hódította meg az amerikai piacot és viszonyításképp mellérakni a konkurenseket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) sztanozs válasza frescho (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

Remélem nem én vagyok a troll a másik topicban :B

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) Blindmouse válasza frescho (#4) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Mert? Az apple 2-től ide jutottunk.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) frescho válasza Mister_X (#5) üzenetére


frescho
addikt

Olvass vissza a blogomban. Ha ez lekeszult volna, akkor jonne a TRS es a PET. Nem is tudom melyik az erdekesebb. Technikailag mar ossze lettek vetve.

Blindmouse: Annyi köze van a jelnlegi Apple-nek az indulaskorihoz, mint a mai Nokia telefonoknak a 2110-et gyarto ceghez. Gyakorlatilag semmi. Az akkor meg Wozniak muve volt nagyreszt, ami most van mar Jobs vonalanak tovabbvitele, ugy, hogy kozben jó sokszor iranyt valtottak.

sztanozs: Az egy technikai beszelgetes, ahol nem ertunk egyet. Relevans, nem egyertelmu, pontositani fogom a megfogalmazast.

https://frescho.hu

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [frescho:] Apple II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.