Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) elektrotank válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


elektrotank
tag

Én Asrock-ot nem vennék, maradnék az Asus-nál. Nincs vele tapasztalatom, de az Asus-t sokáig nyüstöltem, és most is azom van :)
Én vga-ból pl. AMD választanák, bár azt mondják az Nvidia jobban megy az intelhez, ettől függetlenül ha nekem lenne egy i5-söm, akkor is AMD vennék. Ha jó kártyát akarsz az r7-r9 (amd-s szériák ezek) körül érdemes nézegelődni. Az Nvidia-ról nem tudok sajna nyilatkozni, világéletemben AMD kártyám volt.
Corsair ramok szerintem jók.
A WD black-t csak akkor érdemes venni, ha nem tárolásra fogod használni a vinyót, elég gyors, szóval ha játékot akarsz rajta futtatni, az kíválóan alkalmas rá. De tárolásra elég a blue is szerintem, nekem pl az van, azokat a játékokat amikkel én játszok (már ami elfut a vga-m miatt :DDD ) azokkal nincs gond, viszi. Ettől függetlenül megéri black-et venni.
Gépház, így képekről nem tűnik rossznak, szép, anno biztosan megszállottan akartam egyet, ma már érdekes, de inkább a letisztult formák izgatnak, mint a CM Silencio 650 pure, ami nekem van. Havernak viszont megmutatom, mert Ő is akar egy gépházat, porszűrővel és ahogy látom ebbe van. Bár ahogy olvastam róla, a kábelmenedzsment nem épp az erőssége, a processzor hűtőről néztem információt, mármint magasságáról, mekkora megy bele max, arról nem láttam semmit, de lehet én vagyok vak.
SSD-m nincs, de gondolom biztosan jó a Kingston.
Én a két táp közül a XFX Pro 550-et választanám, ha a képeket nézem, mindegyik kábele harisnyázott (az nekem plusz pont), a vezetékek nem lógnak össze vissza, jobban mutat a gépedben emiatt (meg jobban is néz ki maga a táp, ha már itt tartunk), összeségében jobb lesz a végeredmény is.
Az i5-ről különösebben nem tudok mit mondani, korrekt egy proci... de ha már itt tartunk, szerintem érdemes a legerősebbet választanod az i5-ből, és akkor nem lesz sok gondod :D

De ahogy hallottam, msot úgy mindennek emelkedett az ára, így meglehet érdemes lenne várnod húsvétig, lehet csökkennek az árak vagy benyomnak 1-2 akciót, így még akár olcsóbban is kijöhetsz és a megspórolt pénzből esetleg még mást is tudsz venni :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.