Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Lackooo84 válasza Onlány (#550) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De nekem mindegy, csak akkor nem értem minek írod be ide, közünk sincs hozzá, meg hát úgy igazából senkit nem érdekel... Én csak mellékesen megjegyeztem, hogy jó ráfizetés volt az a telefon ennyi. Igaz a ti pénzetek, szórjátok csak... :U (bytheway egy idősebb embernek biztos, hogy az amoled kijelző meg a 65W gyorstöltés a legfontosabb? :U )

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#552) Onlány válasza Lackooo84 (#551) üzenetére


Onlány
tag

Azért írtam be, mert támogatással lett véve és mivel itt kértem és kaptam segítséget, gondoltam megosztom a végeredményt is. De lehet törölni nyugodtan ha zavar téged. Igen, fontos neki az amoled, mert az én telómon látta és a gyorstöltéssel együtt megtetszett neki. Nem a 65 w volt a lényeg a 25 w is lehet elég lett volna neki. Egyébként ha mindegy neked ki mit vesz akkor minek véleményezed, pláne minek ajánlasz finoman is szólva nem olyan jó márkákat.

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#553) Onlány válasza Lackooo84 (#551) üzenetére


Onlány
tag

Egyébként ha jól emlékszem itt is és a másik hasonlót témájú topikban mások is beírták, mit vettek.Gondolom az is zavart. Érdekes módon senki nem szólta le a készülékeket. Nekem eszembe se jutna itt fikázni ha valaki xiaomi-t vesz, azért mert nekem nem kéne az a márka soha. Használja boldogan mindenki azt ami a személyes igényeinek megfelel.

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#554) Lackooo84 válasza Onlány (#553) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem szólta le senki, csak azt mondtam, hogy nem ért annyit. De most már elég lesz. :)

The Truth is out there...

(#555) prsq


prsq
tag

Van-e valakinek tapasztalata mobilcserés telefon garis problémájával, vagy én leszek az első?

Alcatel 3080, panaszkodnak, hogy nem hallanak (illetve igen, de nagyon rosszul), ha bedugom a headsetet, akkor igen. Szóval a mikrofon buggyant meg. 3 napja még jó volt, két napja ez a gond, hiába váltogattam 3G/4G között. (2G-re meg nem áll fel, szóval más baj is van.)

Készleten már nincs, cserélni nem tudják, szóval passz, hogy mi lesz. (Euronics)

[ Szerkesztve ]

(#556) ledgeri válasza prsq (#555) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Alap garanciás cucc, a támogatás csak irányodba áll, ami az eladón keresztük történik/történt (ő puffer ez esetben).
Ha bajod van a a készülékkel, akkor simán szervíz vagy csere -ahogy alapból is állna! (teljes vételár és nem az általad fizetett ár értékéig!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#557) tlac válasza tlac (#515) üzenetére


tlac
nagyúr

több mint 1 hónapba volt mire sikerült elfogadtatni az imei-t, ami korábban nem látszott a rendszerben
emailes kommunikáció akadozva ment velük
a legutolsó emailemre nem is válaszoltak, épp írni akartam nekik, mert közben megint el telt egy bő hét, de előtte még ismét ellenőriztem az imeit és most már rendben van

[ Szerkesztve ]

(#558) Ciccuka válasza Onlány (#538) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem nem oldódott meg, hiába voltam kétszer még pluszban a Telekom-ban. Még panaszt se fogadtak be.

Lehet a vásárlók könyvét kellett volna elkérnem. Most azon gondolkodok, hogy hova írhatok még panaszlevelet.
3 telefont utasítottak el, pedig mindegyiknek jogosultnak kellene lennie. :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#559) Donki Hóte válasza Ciccuka (#558) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ahogy szokták mondani, vagy te vagy a világ legnagyobb szélhámosa, vagy a szolgáltatók, az NFFKÜ, az NMHH, az ENSZ, a NASA, az FBI és a MOSZAD mind-mind összeesküdött ellened.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#560) Viktor0610 válasza Ciccuka (#558) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal elsősorban a szolgáltatód kell keresd.
Ha nem segítettek, akkor az NFFKÜ-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#561) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Fél év év és sok utánajárás után egyet nagy nehezen méltóztattak elfogadni (NFFKÜ és Telekom között rugózott az egész). Csak mire elfogadták ezt az egyet nincs semmi kínálat vidéken.

Vidéken ennél jobb telefont egyelőre nem találtam:
Motorola Moto E40 Dual Sim 4+64 GB 49500-

Ilyenek vannak errefelé:
Euronics
Bestbyte
Telekom

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#562) Beni2360 válasza Ciccuka (#561) üzenetére


Beni2360
félisten

Lassú víz partot mos. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#563) hoffaboy


hoffaboy
csendes tag

Sziasztok!
Az létezhet, hogy vodafonenál csak előfizetéssel lehet igénybe venni a kedvezményt? Anyum feltoltokartyas és elhajtotta az ügyintéző, hogy akkor menjen Euronicsba, MediaMarktba stb.
Köszi!

(#564) Viktor0610 válasza hoffaboy (#563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Bármilyen konstrukció esetén elérhető a kedvezmény.

Samsung Galaxy A54

(#565) jeni válasza hoffaboy (#563) üzenetére


jeni
félisten

üzletileg nekik az érné meg ha előfizetsz mellette,ha panaszkönyvet kérted volna lehet akkor adták volna feltöltőcsomagban is.
Viktor0610
"Bármilyen konstrukció esetén elérhető a kedvezmény."
akkor ez alapján miért küldték el?

[ Szerkesztve ]

(#566) Viktor0610 válasza jeni (#565) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont azért, amit írtál az első bekezdésben.

Samsung Galaxy A54

(#567) Tamy válasza jeni (#565) üzenetére


Tamy
senior tag

Sokszor az ügyintéző se ért hozzá, avagy egyszerűen hanyag, lásd az én esetemet a Telekom ügyfélszolgálatán. Munkámból kifolyólag elég sok ügyfélszolgálaton megfordulok, elképesztő sületlenségeket hordanak össze sokszor, avagy egy rakás fontos infót "elhallgatnak". Én amit lehet e-mailben intézek, annak nyoma van, illetve van ideje utánanézni az ügyintézőnek, nagyobb eséllyel kapok pontos választ, mint élőben, vagy telefonon, ahol rávág valamit, amiről valójában fogalma sincs.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#568) jeni válasza Tamy (#567) üzenetére


jeni
félisten

kitudja,hogy nem-e belső utasításra nem adható ki feltöltőcsomagban az adott mobiltelefon mobilcsere programban?
bónuszként megtehetik és érdekük is ,hogy előfizetők táborát szaporítsák.

(#569) Tamy válasza jeni (#568) üzenetére


Tamy
senior tag

Bármi lehet. Én első körben a Vodafone honlapján néznék körül, ha más nem, valamelyik ÁSZF-ben biztos le van írva pontosan a feltétele. Ha ott nincs, vagy nincs kedved kibogarászni, akkor írj egy e-mailt nekik. Az így kapott válasz már jó eséllyel hiteles lesz. A szó elszáll, de az írás megmarad.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#570) tlac válasza hoffaboy (#563) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, mivel a vodafone csak előfizetés mellé ad telefont, másképp nem

(#571) tlac válasza Tamy (#567) üzenetére


tlac
nagyúr

telekommal én is hasonlóan jártam, ténylegesen legalább 15 percig magyarázta nekem az ügyintéző, hogy csak előfizetés mellé lehet igényelni a mobilcsere programot, elég hosszasan próbáltam érvelni én is neki, hogy szerintem nem így van

aztán írtam egy emailt a telekomnak, ott megerősítettek az én elképzelésem, hogy igen lehet venni szolgáltatás nélkül is

aztán legközelebb másik ügyintéző elintézte szó nélkül

viszont így is kb. 4-szer voltam bent náluk, mivel a telefont nem lehet lefoglalni vagy berendelni névre oda, csak a szerencsén múlik, hogy épp van-e nekik készleten a kinézett telefon vagy nincs

(meg az imei-vel is gond volt, amit már korábban itt írtam)

szóval összességében nagyon nehézkesen ment az ügyintézés, ha nem kitartó az ember, esélye sincs

(#572) Viktor0610 válasza tlac (#570) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ad a Vodafone feltöltőkártyás csomagban is telefont a honlap és az árlista szerint. :K
Szerintem a bolti ügyintéző döntött úgy, hogy nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#573) tlac válasza Viktor0610 (#572) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem is pont ugyanezt mondták az ügyintézők a vodánál még nyáron
de most jobban megkapargattam az oldalukat (firefox-ban nálam nem működik rendesen) és valóban van feltöltőkártyás telefonjuk

pedig nyáron nem találtam meg, de akkor lehet másképp nézett még ki, mert akkor valami olyasmi opció volt kiválasztható, hogy szolgáltatás nélkül kérem, de most meg azt nem találom
persze erre is volt valami magyarázatuk, a konklúziójuk az volt akkor (egy másik is odajött), hogy csak előfizetés mellé megy

minden esetre ezt már bőven megtanultam, hogy ügyintézőknek semmit ne higgyünk el, csak azt, ami le van írva :)

[ Szerkesztve ]

(#574) jeni válasza Viktor0610 (#572) üzenetére


jeni
félisten

nem kéne írni mindhárom szolgáltatók azon vezetőiknek akik felelnek ennek az üzletágnak,hogy:
hogy ugyan már tartassák be a mobilcsere programban levő szabályokat.
amúgy feltöltős kártyacsomagban ha jól tudom még mindig drágább megvenni mint a nagyobb multis webshopokban (Emag,Media-Markt, Euronics,stb...).
ha jól láttam az Aquacomp-nál is vehető csereprogramban a mobil.

(#575) tlac válasza jeni (#574) üzenetére


tlac
nagyúr

ez változó, hogy hol a legolcsóbb
mivel csak személyesen intézhető, lehet a közeledben nem lesz nagy választék, szolgáltató meg nagyon sok fele van
egy időben pl. pont a T-nél volt a legolcsóbb a 4gb-os Samsung A13 szolgáltatás nélkül (szerintem később követték le az inflációt)

(#576) ledgeri válasza jeni (#574) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Amikor váltott 20-ról 40k-ra a kedvezmény, akkor, előtte épp belefért az A33-as samsung abba csak a telekomnál, és utána másfél -két hétig maradt is azon az áron. Máshol mindenhol és mindig drágább volt abban az időszakban az.

Utána kell nézni, akkor amikor kell, és akkor látjuk az aktuális képet. Én azóta nem néztem, és nem zárom ki, hogy mostani árakat nézve igazad van! (De a mobilszolgáltatónak is érdeke, hogy az eseti vásárló tőlük vegye a készülékét, szóval mint állandósított állításod, kizárnám)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#577) Ciccuka válasza ledgeri (#576) üzenetére


Ciccuka
veterán

Most alig van valami választék (főleg annak aki vidéki):

telekom
euronics
medimarkt

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#578) Ciccuka válasza Ciccuka (#577) üzenetére


Ciccuka
veterán

bestbyte

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#579) Helga0203


Helga0203
tag

Sziasztok.
Buta kérdés, bocsi, de mi van akkor, ha igénybe akarom venni a támogatást egy régi 2g-s Nokiára, de közben ezt a régi telefont is szeretném használni?
Tehát van arra lehetőség, hogy a régi és új telefon is aktív legyen?

(#580) arnyekxxx válasza Helga0203 (#579) üzenetére


arnyekxxx
veterán

mármint úgy akarsz a csereprogramban lecserélni egy 2G-s telefont 40ezer forintra, hogy megtartod és használod tovább?

(#581) Helga0203 válasza arnyekxxx (#580) üzenetére


Helga0203
tag

Igen, mindkettő nálam lenne a táskában. :P

(#582) Viktor0610 válasza Helga0203 (#579) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs erre lehetőség, mert le kell add a régit.

Samsung Galaxy A54

(#583) arnyekxxx válasza Helga0203 (#581) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Szóval nem is érzed mennyire abszurd a kérdésed?

(#584) Viktor0610 válasza arnyekxxx (#583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, arra gondol, hogy a Samsung beszámítási akciójában nem kell leadni a telót. :))

Samsung Galaxy A54

(#585) ledgeri válasza Viktor0610 (#584) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És akkor az hogyan megy tovább? Majd leadom ha behal, vagy mi?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#586) Viktor0610 válasza ledgeri (#585) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passz, csak itt olvastam valamelyik topikban, hogy így megy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#587) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Emag-nál csak a megjelölt telefonokra lehet igénybe venni a kedvezményt? Úgyanis van egy lista amibe pl. csak a 128Gb-os Samsung A13 készülék szerepel a kisebb (32Gb) nem :F

(#588) tlac válasza Poiro7 (#587) üzenetére


tlac
nagyúr

min. 4g-s készülék kell, szerintem kb. ennyi a követelmény

(#589) attiati


attiati
veterán

Ezt most nem értem:

"mivel csak személyesen intézhető, lehet a közeledben nem lesz nagy választék"

Online is meg lehet rendelni bárhonnan.
És amikor megyek átvenni, akkor lezongorázzák a papírmunkát.

Vagy nem így megy?

(#590) tlac válasza attiati (#589) üzenetére


tlac
nagyúr

nem mindenhol megy így
pl. telekom, media markt

(#591) attiati válasza tlac (#590) üzenetére


attiati
veterán

Oh, akkor a két legnagyobb kihúzva.

És hol megy a fenti módon?

(#592) tlac válasza attiati (#591) üzenetére


tlac
nagyúr

emagnál megy
de lehet csak az app-ból, hogy ingyenes legyen a szállítás
a többiek korábban panaszkodtak, hogy problémát okozott nekik ha volt rajta plusz díj

(#593) attiati válasza tlac (#592) üzenetére


attiati
veterán

aha, köszi. És eMAG üzletben történik az átvétel?

Vagy bárhol és akkor minden adminisztrációs munkát online kell intézni?

(#594) tlac válasza attiati (#593) üzenetére


tlac
nagyúr

az üzletbe kell rendelni, kizárólag személyesen lehet intézni (meghatalmazás működik)

(#595) attiati válasza tlac (#594) üzenetére


attiati
veterán

Ez eMAG felé szóló átvételi meghatalmazás?

Vagy a mobilcsere program irányába, hogy én fogom intézni a teljes csere folyamatot?

Ha én intézem, akkor majd a saját nevemre is mehet egy másik cserés teló?

(#596) ledgeri válasza attiati (#595) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egy ember egy darab 2-3G-s telót válthat be személyesen, amire jön a kedvezmény az államtól neki. (desztilálva amennyire lehet) Ha akad aki megbíz -ha lehet olyat, passzolom most-, akkor az már ő nevére megy, de csinálhatod te, az ő nevében és "az ő részére megy a támogatás". (azt meg nem nézik, hogy ki használja végül... ;) )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#597) attiati válasza ledgeri (#596) üzenetére


attiati
veterán

igazából nincs benne semmi trükk. Szüleimnek megy a telefon, de vidéken vannak, így helyettük intézném, meghatalmaznak.
Aztán majd magamnak is szeretnék.
Ha jól értem, a kettő nem üti egymást?
Mindkettő telót én intézném.

Emag oldalán van meghatalmazás és jól le van írva a folyamat.

(#598) ledgeri válasza attiati (#597) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Persze a meghatalmazás játszik, Igazából javítanám a fentimet: egy névre, csak egy készülék aktiválható így.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#599) attiati válasza ledgeri (#598) üzenetére


attiati
veterán

:R

(#600) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok!
Van most valami telefon 50k körül, amit érdemes lenne "megpályázni"? :F

There is a star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.