Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Beni2360 válasza Ciccuka (#490) üzenetére


Beni2360
félisten

Neked nem fogadták el a VKword telcsidet. Nekem egy email után már benne volt a listában. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#502) Lackooo84 válasza Beni2360 (#501) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De hová írtál emailt? NFFKÜ?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#503) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A telekomnál bohócnak nézik az embert. Először mikor hívtam őket, akkor ugye 22-ét mondtak, hogy addigra meglesz. Hívtam őket 22-én, akkor a ma pénteket mondták, hogy meglesz. Ma hívom őket, most meg azt mondta a papagáj, hogy ezt személyesen kell intézni telekom üzletben ééés még onnan kb 5 nap mire bekerül az IMEI az adatbázisba. Hát elmennek ezek a jó édes.... oda. Balfax banda.

The Truth is out there...

(#504) alexnagy777 válasza Lackooo84 (#503) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Én írtam is nekik, hátha úgy már jutunk is valamire, mert a telefonos ügyfélszolgálaton keresztüli ügyintézés vakvágány. Szegények a millió egyéb infó mellett csak max nagyvonalakban tudják, hogy mi is ez a cucc. Egyikük még a pályázat összegeivel sem volt tisztában. Másikuk szerint nincs semmiféle IMEI lista, ami ki lett adva, azon pedig nem tudnak változtatni, aki jogosult az benne van, és kész.

Pár perce visszaírtak:
"Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkhoz fordult.
Várhatóan a készülék jogosult a csereprogramban, kérjük keressen fel minket személyesen üzletünkben, hogy illetékes kollégáink segíteni tudjanak.
Együttműködését köszönjük!"

Reménykedtem benne, hogy az ő hanyagságuk és 12 napos töketlenkedésük miatt nem kell telefonos és online időrablás mellett személyesen is időt rabolni. De úgy fest, hogy 2022 második felében ez megugorhatatlan akadály.
És milyen jó hír, hogy utána még 5 nap tétlenkedés. :C

Remélem a kiesett idő alatti áremelkedések miatt is arányosan kárpótolnak...

(#505) ledgeri válasza Lackooo84 (#498) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R akkor passz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#506) hoffaboy


hoffaboy
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tegnap vagy ma vásárolt a támogatással készüléket?
Holnap mentem volna Yettelbe készüléket vásárolni, az ügyintéző viszont most hívott, hogy tegnap óta le van halva az NMHH rendszere és nem tudnak oda rögzíteni.

(#507) Beni2360 válasza Lackooo84 (#502) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, keress Vissza rám már leirtam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#508) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Közben nekem visszaírt az NFFKÜ:

"Tisztelt xy!

Tájékoztatjuk, hogy a Szolgáltató visszajelzése alapján a 35XXXXXX IMEI szám rögzítésre került az adatbázisban, a készülékcserének nincs akadálya."

Biztos vártak a válasszal, amíg a telekom összeszedte magát.

(#509) Viktor0610 válasza hoffaboy (#506) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem 100%, de már van olyan visszajelzés, miszerint megy a beszámítás. :K

Samsung Galaxy A54

(#510) hoffaboy válasza Viktor0610 (#509) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Na most akkor jó kérdés, hogy bevállaljak-e holnap ezért egy másfél óra autózást. :F

(#511) Viktor0610 válasza hoffaboy (#510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg hívd a 1220-at, de keresheted az NFFKÜ-t is. Lévén, az ő oldalukon van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#512) hoffaboy válasza Viktor0610 (#511) üzenetére


hoffaboy
csendes tag

Na NFFKÜ Ügyfélszolgálat azt mondta, hogy már működik.

(#513) Viktor0610 válasza hoffaboy (#512) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nnna, szupi.👍

Samsung Galaxy A54

(#514) mucsgyver70 válasza Beni2360 (#501) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Nekem sem fogadták el a Vkworld V3 telómat, szerintük nem volt használva vagy 4G képes. Napi használatban van a mai napig és el lett telefonálva vele 3000Ft az adott időszakban(yettel).

(#515) tlac válasza tlac (#494) üzenetére


tlac
nagyúr

na most már eltelt több mint 2 hét, semmi válasz
újra írtam nekik

(#516) Beni2360 válasza mucsgyver70 (#514) üzenetére


Beni2360
félisten

Hívd fel arról a yetelt és kérdezzel rá a miért re. Ő rajtuk múlik, lehet talán a váltás belepiszkalt?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#517) sztanozs


sztanozs
veterán

Tök jó, hogy cserélik a készülékeket, csak jó lenne tudni, hogy a korlátozott 4G képességű készülékeket is cserélik-e?
Pl az iPhone 5 már ismeri a 4G-t de csak kevés csatornát támogat, olyanokat amiket vidéken konkrétan nem használnak (így a legtöbb helyen csak 2G képes). Van infója erről valakinek?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#518) blueye válasza sztanozs (#517) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz ezt nem fogják cserélni de csekkold le ugyfelkapuval.

(#519) mucsgyver70 válasza sztanozs (#517) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

"A támogatásra jogosító legfeljebb 3G és 2G képes mobilkészülékeknek az alábbi követelményeknek kell megfelelniük: - SIM kártyával rendelkező hanghívásra is alkalmas mobiltelefon készülék, amelyhez valamely magyarországi mobiltelefon-szolgáltatást nyújtó szolgáltatónál (a továbbiakban: Szolgáltató) egyéni előfizetés kapcsolódik, és olyan állapotban van, amely alkalmassá teszi arra, hogy az IMEI szám megállapításra kerülhessen (a mobilkészülék működőképes); - a 2021. július 1. – 2022. április 30. közti időszakban valamely magyarországi 3G vagy 2G hálózaton (Magyar Telekom, Vodafone, Telenor, Digi) a lecserélni kívánt – hanghívásra is alkalmas – mobilkészülékkel igazolható (IMEI számmal beazonosított) módon legalább egyszer sikeres hanghívást indítottak, adatforgalmat bonyolítottak vagy sms-t küldtek. A használat igazolása egy, kifejezetten a Támogatási Program érdekében létrehozott IMEI adatbázis segítségével történik. "

(#520) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem visszaírt másfél hét után az NFFKÜ, hogy a szolgáltató szerint nem vagyok jogosult, hogy nem volt használva a telefon. Hazudnak. Ma voltam bent személyesen a Telekomnál asztalt borogatni, most megint 5 napig váratnak.... A tököm ki van ezzel az egésszel, akkor mondják azt, hogy csak a jampiknak adnak támogatást azt kész...

The Truth is out there...

(#521) sztanozs válasza blueye (#518) üzenetére


sztanozs
veterán

Jaja, mert be lehet állítani, hogy 4G legyen - de mit érek vele, ha mindenhol csak Edge van, kivéve ha Fehárvárra vagy Pestre femegyek, akkor néhol van 4G...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#522) Lackooo84 válasza sztanozs (#521) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát meg ez is egy baromság, hogy azokat sem lehet lecserélni, amik 4G netre alkalmasak, de csak 2G 3G hívásra, ahol lelőtték a 3G-t ott már csak 2G-n lehet velük telefonálni... Baromság az egész. Úgy kellett volna kiírni, hogy nem volte képest lehet lecserélni volte képesre és ennyi...

The Truth is out there...

(#523) sztanozs válasza Lackooo84 (#522) üzenetére


sztanozs
veterán

Bezzeg a hanyatló nyugaton. Ott mindenhol van még 3G - minek ennyire rohanni...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#524) Viktor0610 válasza sztanozs (#523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tévedsz.
Pont abból van a baj, hogy a külföldi szolgáltatók némelyike nem engedi fel a 4G-hálóra pl. a roamingoló Yettel előfizetőket, a 3G-t meg kikapcsolták, így marad a 2G.

Samsung Galaxy A54

(#525) Donki Hóte válasza Viktor0610 (#524) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Választottak volna normális szolgáltatót Ez szolgáltatófüggő :D

Ismerősök nemrég voltak Horvátországban, Telekom kártyával kint 5G hálózatra is fel tudtak lépni, pedig itthon le vannak korlátozva 4G-re.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#526) Ciccuka válasza mucsgyver70 (#514) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kb. ugyanezzel ráztak le engem is. Ne hagyd magad! :W
Menj be a a szolgáltatódhoz és reklamálj keményen!

Nagyon inkorrekt módon van ez kivitelezve.
Remélem valaki rájuk borítja az asztalt a központba már! :W
Annyi kellemetlenséget okoztak nekünk ezzel már...

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#527) totron válasza Beni2360 (#501) üzenetére


totron
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#528) Beni2360 válasza totron (#527) üzenetére


Beni2360
félisten

Na most forgolodni fogok egész éjjel, hogy mit ír háttal nekem. :D

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#529) totron válasza Beni2360 (#528) üzenetére


totron
addikt

:D Csak hogy miféle mailt írtál. Rákeresve topikon belül a nickedre viszont nem találtam, úgyhogy jöhet az infó mégis.

(#530) Lackooo84 válasza Ciccuka (#526) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Engem is megint meghazudtolt a Telekom, napra, órára pontosan tudom mikor volt bekapcsolva a telefon, és miket hívtam vele (sejtettem, hogy a 2G-s tendernél azt a félévet fogják nézni, és be is jött). És mégis azt mondják, hogy nem volt használva a telefon. Hát meg a jó... vandát is hallgattam rajta, csak nem vagyok hülye... Most felvettek rá panaszt, de én azt hiszem ezt elengedem, jó magyar szokás szerint egyszer lennék jogosult valamire, és akkor is baszakodnak velem, leszarom már az egészet...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#531) Beni2360 válasza totron (#529) üzenetére


Beni2360
félisten

Azon a hivatalos oldalon ami linkelve van beleptem és nem volt a lusta an, ott volt egy bejelentés vagy panasz lehetőség ahol írni lehetett nekik. 3 nap múlva jött a valasz, hogy pontos szolgáltatott és felhasználó nevet kértek. Migirtam nekik és 4 nap múlva jött a válasz, hogy már szerepel a listán. Ennyi volt. Ez az első sorozatban történt és februárban meg használta a feleségem a mobilt. De már nem tudtunk SMS-t fogadni és cseréltünk egy NOKIA G10-re. 22x1000 Ft volt a Tkomnal.
-----------------
Cicuka végül sikerrel jártál..?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#532) Ciccuka válasza Beni2360 (#531) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eddig még nem.
Kb. 1-2 hét múlva megyek be legközelebb.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#533) vacs


vacs
veterán

Motorola E40 Media marktban 43e Ft, készülékbeszámítással 3 000 Ft :K
Forrás.

(^)(>.<)(^)

(#534) tlac válasza vacs (#533) üzenetére


tlac
nagyúr

elfogyott :D

(#535) Lackooo84 válasza tlac (#534) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ingyen még a szart is... :DDD

The Truth is out there...

(#536) Onlány válasza Onlány (#477) üzenetére


Onlány
tag

Sziasztok! Végül sikerült elintéznem és bekerült a telefon a jogosultak közé. Pár levélváltás volt az NFFKÜ-vel, és kellett küldenem képernyőmentést adott időszakon belüli sms-ről vagy hívásról. Küldtem nekik minkettőt (hívás és sms képernyőmentést), amivel tudtam igazolni, hogy használtam a készüléket. Ezután kb. 10 nap múlva visszajeleztek, hogy bekerült a telefon a rendszerbe. Le is ellenőriztem és már piros x helyett zöld pipát ad.Úgy néz ki van esély a régi Kínából rendelt készülékeknek is.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#537) Lackooo84 válasza Onlány (#536) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nálam a Telekom letagadta, azaz azt mondták az NKKFÜ-nek, hogy volt használva a telefon, szabályosan meghazudtoltak. Aztán erre visszaírtam, hogy felháborító ez, hogy ezt megtehetik, mert nem tudjuk sehogy bizonyítani, bele kell törődnünk, meg, hogy ez az akció is nagy kalap ... senki nem tud élni vele, meg három hetet vártam a semmire. Erre másnap kaptam ezt:

Szóval rendesek voltak, meg is köszöntem, másnap meg megvettem a kinézett telót a kedvezménnyel. A Telekom meg rohadjon el hazug szemétládák...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#538) Onlány válasza Lackooo84 (#537) üzenetére


Onlány
tag

A lényeg, hogy végül megoldódott. A szolgáltatókról meg nem írok inkább semmit. :(

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#539) lm83


lm83
őstag

Telekomnál hogyan működik a csere?
Nekem kártyásan, vagy csak listaáron kellene egy telefon.
Telenornál, Yettelnél voltam, ott mondták, hogy csak akkor van, ha előfizetéssel veszel...

(#540) Viktor0610 válasza lm83 (#539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Yettelnél voltam, ott mondták, hogy csak akkor van, ha előfizetéssel veszel..."
Ez biztos, hogy nem igaz.
Minden szolgáltató esetén mennie kell a feltöltővel, listaáron vásárolt telefon esetén is a kedvezmény beszámításának.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#541) lm83 válasza Viktor0610 (#540) üzenetére


lm83
őstag

Hát pedig ezt mondta a kolléga.
Hát akkor majd nem a mamutba megyek legközelebb...

(#542) Onlány


Onlány
tag

Tegnap apukám megvette a telefont. OPPO Reno 5 5G a média markt-ból. Az ár a készülék beszámítás után 73.000 Ft lett. Előre regisztrált az NFFKÜ oldalon és így gyors volt az ügyintézés.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#543) Lackooo84 válasza Onlány (#542) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

(#544) Onlány válasza Lackooo84 (#543) üzenetére


Onlány
tag

MIUI kizárva és könnyebb a teló ezek szempontok voltak. + Amoled kijelző is kívánság volt.

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#545) Lackooo84 válasza Onlány (#544) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

3-4 nap alatt itt van GLS-el. ;)

Vagyis csak lenne, ha nem lettétek MIUI ellenesek. :D Amúgy ennek mi az oka?

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#546) vacs válasza Lackooo84 (#545) üzenetére


vacs
veterán

a miui egy külön "állatfaj", többször ki lett már tárgyalva a miui és az android alkalmazások topikban ... :P

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#547) Onlány válasza Lackooo84 (#545) üzenetére


Onlány
tag

Ez azért bénább készülék szerintem + itt van rendes garancia és helyi boltból elérhető volt. Ezt is nézni kellett mert a készülék beszámításánál személyes megjelenés kell. Tudom, hogy az Oppo drágább mint más kínai készülékek, de így nem volt olyan vészes az ára. + a 65 w gyorstöltése szerintem nagyon ott van. Nekem samsungom van eredetileg azt vette volna, de annak meg felvitték az árát és a hasonló tudású 5G készülék nem érte már meg. Persze szeintem a samsung rendszere az nagyon jó, én mást nem vennék.

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#548) Lackooo84 válasza Onlány (#547) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, az oppo bénább. Ne akard tudni milyen az OS-e... ilyeneket h volte vowifi felejts el. Volt nálam pár órán át egy oppo, vittem is vissza. MIUI-val semmi baj nincs, csak érteni kell hozzá... ;)

The Truth is out there...

(#549) Viktor0610 válasza Lackooo84 (#548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"MIUI-val semmi baj nincs, csak érteni kell hozzá..."
:R

Samsung Galaxy A54

(#550) Onlány válasza Lackooo84 (#548) üzenetére


Onlány
tag

Nem az enyém a teló, idősebb embernek lett véve, bőven elég lesz neki. Én nem vennék magamnak oppo-t meg xiaomi-t se. Egyébként neked nem mindegy, hogy ki milyen telót vesz? Szerintem a közöd az 0. :P

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.