Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) attiati válasza amadeus11 (#600) üzenetére


attiati
veterán

nekem motorola, nokia vonalon ajánlottak
minimum 3gb memóriával

Ha láttok Motorola G31 vagy G32-t akcióban, akkor írjuk be ide egymásnak pls.
A résztvevő boltokban.

[ Szerkesztve ]

(#602) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Van infó arról, hogy hol is jár a keret kihasználtsága?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#603) amadeus11 válasza attiati (#601) üzenetére


amadeus11
senior tag

Anyunak kellene. Ezt néztem ki, de nem nagyon akar költeni rá, még 25-öt sem: [link] Vagy még ez a Motorola a T-től: [link] . Nagyobb városokban lehet lenne más, de az már +10k benzin. @ledgeri Nem tudom, márciusig nyitva a lehetőség, az áruházak még hirdetik.

There is a star

(#604) attiati válasza amadeus11 (#603) üzenetére


attiati
veterán

Azt a moto-t én is néztem. Lassabb, mint a 3 évvel ezelőtti Xiaomo mi 8-am (fura akkor is, ha az akkor prémiumnak számított).

(#605) atthany


atthany
aktív tag

Hali, lehet buktatója annak, h IMei szám alapján veszek egy mobilcsere alkalmas telót idegentol?

(#606) ledgeri válasza atthany (#605) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha meg tudod nézni, hogy a rendszer kezeli-e, mielőtt fizetnél érte, akkor nincs rendszerszintű buktató! (Most végiggondolva, azért lehet, hogy nem árt hogy ha van róla papír, mert ha ő tudja bizonyítani, hogy az az övé akkor talán mondhatja, hogy juj ellopták a mobilom tiltsák le, itt az imei... ha bevállal egy rendőrségi feljelentést mellé..., de ez már nagyon alja lenne)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#607) atthany


atthany
aktív tag

Hali, van egy Imei szám alapján alkalmas készülék, csak az a baj, h a kijelzője fehéren világít, tehát uzemkeptelen, így beveszik vhol szerintetek?

(#608) attiati válasza atthany (#607) üzenetére


attiati
veterán

Elvileg be, ha a matrica rajta van. De azért előtte kérdezz rá az adott boltban

(#609) Viktor0610 válasza atthany (#607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal, ha az IMEI olvasható (akár matricáról, akár a készülékből, kóddal), akkor azt elfogadják.
De tényleg kérdezz rá a boltban.

Samsung Galaxy A54

(#610) ledgeri válasza Viktor0610 (#609) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk nekem a leírásból az derül ki, hogy a telefonnak mutatnia kell tudnia a sajátját... matrica ide vagy oda. Az más hogy ki mit fogad el. (harmadik hogy végül az egészet valaki ellenőrzie-e utólag...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#611) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, biztos butaságot kérdezek, csak nem tudom az okát. Van egy régi készülékem, ami megfelel a pályázati kiírásnak. Szeretnék venni egy Pixel 6a-t, de eddig akárhol néztem (emag, Aqua), nincs a támogatott készülékek között. Mi lehet ennek az oka? Az üzletek fent vannak a résztvevő kereskedők listájában, a készülék elérhető náluk, de a támogatással igénybevehető készülékek között nem szerepel :F

(#612) ledgeri válasza rover45 (#611) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hivatalosan kellene hogy ott legyen. Írhatsz nekik linkelve a pályázati kiírást, vagy az NMHH-nak, hogy mégis miért van ez. Hátha be tudod kényszeríteni, kényszeríttetni :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#613) Viktor0610 válasza rover45 (#611) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, az is feltétel, hogy hivatalos forgalmazású legyen itthon.
A Pixelek nem ilyenek. (Ezért sem feltétlen megy a VoLTE és/vagy az 5G.)

Samsung Galaxy A54

(#614) rover45 válasza Viktor0610 (#613) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat mindkettőtöknek! :R

(#615) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Jött az értesítés, hogy március 31-én zárják a programot.

Aki még igénybe akarja venni a lehetőséget, az ne vacilláljon tovább.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#616) attiati válasza Donki Hóte (#615) üzenetére


attiati
veterán

:R

Emagnál ha ebben a listában nincs benne egy (motorola) telefon, akkor nem vesz részt a csereprogramban?

Pedig kapható náluk és 4g-s

[ Szerkesztve ]

(#617) Viktor0610 válasza attiati (#616) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A leírás alapján nem csak a 4G-képesség számít, hanem hogy VoLTE-képes is legyen a telefon.
"... korszerű, minőségi mobil internetezésre alkalmas (4G vagy 5G és VoLTE képes) készülékekre lehessen cserélni."

Samsung Galaxy A54

(#618) 307 válasza attiati (#616) üzenetére


307
csendes tag

Én ezen a héten vettem át Emagnál olyan telefont csereprogram kedvezménnyel, ami nincs benne a listában. Szerintem egész egyszerűen nincs frissítve a lista.

(#619) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv!

Azt nem tudja valaki, hogy az Aquánál van-e 14 napos elállási jog, ha mobilcserével vettem egy telefont? Amúgy online adtam le a rendelést, de ugye bolti, személyes átvétellel.
(Az nem baj, ha csak a 40000-ren felüli pénzt adják vissza, vagy választhatok egy másik telefont 40000 Ft kedvezménnyel. Azt tudom, hogy az eMAGnál így megy, de nem tudom, itt is, csak remélem, mivel egy Telekomnál pl. azért nem is működik ez így, mert ott, ha mobilcserével szeretnéd venni, nem is akarod le a rendelést online.)

(#620) Crow


Crow
tag

Sziasztok! Olvastam a topicban, hogy Emag-os vásárlásnál problémát okozhat a helyszíni ügyintézésnél, ha szállítási díj is szerepel a számlán. (Ezért érdemes az appon keresztül rendelni, mert úgy elengedik ezt a tételt). Mi a helyzet kuponos kedvezményekkel? Azok használhatóak, szerpelhetnek a számlán? Próbálkoztatok ilyesmivel (kombinláni az állami támogatást és Emag-os kupon-akciókat)?

[ Szerkesztve ]

Crow

(#621) ledgeri válasza Crow (#620) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem nagyobb az telefoncserés emagozók száma, mint az emagozó telefoncserélők száma -ha érted mire gondolok...Minimum -ha van topikja-ott is kérdezd meg! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#622) attiati válasza Crow (#620) üzenetére


attiati
veterán

Alapvetően a telefoncserés 40k levonást is kuponként rögzítik, de szerintem meg tudják oldani, hogy 2 kupon legyen rajta.

Én olyannal fáztam rá majdnem, hogy működőképes készüléknek kell lenni (egyes emag boltokban), nem elég a matrica (mivel voltak visszaélések ezügyben).

(#623) pingwin92 válasza pingwin92 (#619) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Amúgy közben kiderült, van 14 napos elállási jog az Aquá-nál, de csak az önrészt kaphatod vissza, és nem tudsz már másik telót venni 40000-rel olcsóbban, tehát, ha nem tetszett, buktad a támogatást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.