Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Lackooo84 válasza Czimby (#450) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, szerintem nem kell sietned... :DDD

The Truth is out there...

(#452) ledgeri válasza Czimby (#450) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tippre én a "karácsonyi előkészülők nagy rohama előtt"-re tenném a téma nagyon neccesedését... ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#453) Beni2360 válasza ledgeri (#452) üzenetére


Beni2360
félisten

És honnan fogod tudni az akkori €-ró árfolyamot?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#454) ledgeri válasza Beni2360 (#453) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azt nem értem hogy hogyan jön a "kb mennyi időm van, mennyi egység fogyott" kérdésre adott "ha valamikor akkor karácsony előtt biztos megugrik a hátralevő egységvesztés" válaszra az , hogy "akkor egy egység mennyit is fog érni?".

Gonoszkodva szó szerint olvasva a kérdésed meg: majd megnézem bármelyik aktuális-árfolyamot jelentő forrást ;] .

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#455) Czimby válasza Lackooo84 (#451) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor jó, ha nem muszáj kihagynám a holnapi szivárványos felvonulást, és békésen vásárolnék mondjuk Hétfőn.

ledgeri, szerintem nem fog addigra kitartani.
Bár az biztos, hogy sokan cseréltek első két körben amikor még csak 20e volt a támogatás, így lehet sok van még a keretből.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#456) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Reggel mintha az olvastam volna futtában, hogy 20 ezren jelentkeztek rá eddig. Ennek a 99%-a ugye még a 20k-s időkben. Tehát valahol 400 milkánál tart a dolog. Van ott még...

Viszont: én muternak egy 90k-s telót néztem ki, amit 70k-ért hozhattam volna el 18-a előtt. Most már 110k a teló, tehát 40k ide vagy oda, ugyanott vagyok. Szerintem nem érdemes várni, max akkor, ha újonnan piacra dobott teló, mert az talán csökkenni fog, de nyilván nem olyan ütemben, mint a "háborús infláció" előtt.

[ Szerkesztve ]

(#457) Beni2360 válasza ledgeri (#454) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt, hogy mennyi lóvé maradt még azt mi hallandók nem fogjuk megtudni. De a hírekből annyit ki lehetett szedni, hogy kevesebb fogyott mint remélték és az erre lefoglalt összeget másra nem használhatják fel. Aztán majd olvashatjuk, hogy lassan kiürül a keret, ha el érik azt a pontot, és akkor már talán a kivárásra játszók kapkodni fognak és a boltok meg emelni szvsz.
Na meg karácsonyig akár mi is történhet a szomszédba és zuhanó repülésbe kezdhet a forint.
Én is kinéztem egy telót a MM-ban Vasárnapra eltűnt a kínálatból és Kedden kb 20 e Ft-l drágábban jelent meg. Ha vissza olvasod a tegnapi beszámolómat láthatod, hogy elkezdtek kekeckedni velem. Palira akart venni egy Samu Gal. A02-l a POCO M3Pro helyett hogy inkább azt vigyem. Na ezért írtam, hogy én nem vártam semmire még egy 2000 Ft Emag kuponra sem. Ennyi. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#458) Chereiose válasza Chereiose (#448) üzenetére


Chereiose
addikt

Rohadt féreg tetves banda ez az Emag.
Leadtam a rendelést PC-n, ràkerült 390 ft-os szállítás díj így. Mint kiderült, appból ingyen lett volna a “szállítás” (milyen szállítás ha érte mentem személyesen??), erre kiderül, hogy a támogatást nem lehet szállítási díjra kérni, mi ez?? Tehát a kedves hölgy lerendelte újra 65 ezres áron, de ezt ki nem nyögte volna előtte :) 20 percet vártam ott mire kinyögte, hogy 25 ezer lenne a 15 helyett. Mondom mi? Így ott hagytam az egészet, száradjon rájuk a poco phone. De komolyan ilyet hogy lehet csinálni? Nyilván már nem volt akciós pont mára, de döbbenet, hogy volt egy 55k-s rendelésem és akkor szarakodnak ott velem a 390 ft-os szállításon (ilyet mondd, hogy újra rendelte hogy ne kelljen szállítást is fizetnem, de rendes helyette csak +10k lett a teló..), az 55 ezres berendelt akciós telóból meg így semmi nem lett…
Kérdés érdemes-e bármi mást venni ennyiért, a samsungok nem túl acélosak ilyen árban.

Gondoltam valami panaszt írok, bent van a rendszerben az 55 ezer ft os rendelésem, de hát mit érek vele? Nem fogják odaadni támogatva emiatt így sem úgy sem. :U Ja várjatok, az eredeti rendelésemet írták át 65 ezerre, de rendesek mert így ingyen lett a szállítás amiért bementem én magam!! Köszönjük emag, ezeknél se veszek az életben többet semmit.

[ Szerkesztve ]

(#459) Beni2360 válasza Lackooo84 (#451) üzenetére


Beni2360
félisten

Na itt van a 458 hsz-ben amit előre josoltam, hogy máris egy 10-sel emelték az árát 2 nap alatt a POCO M3 Pro-nal. :Y :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#460) prsq válasza Chereiose (#458) üzenetére


prsq
tag

Ez nem a szállításról szólt, hanem a 10k-ról.

Én is csináltam emag-nál mobilcserét, ott is volt 390 Ft-os szállítás, de amikor bementem, mondta a srác, hogy hát mivel az nem játszik a támogatásnál, azt simán törli, mintha nem is lett volna.

A 390 ft az a sorbanállási díj. :)

[ Szerkesztve ]

(#461) Chereiose válasza prsq (#460) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen, nálam is ez volt, csak mivel én 55k ért akcióban rendeltem a mobilt, ők meg ügyesen a mai már nem akciós áron rendelték újra, így buktam a 10 ezres kedvezményt, ennyi a történet röviden. Bár ha jól értem neked nem a rendelést csinálta újra, csak a szállítási díjat törölte..volt benne ennyi gerinc, én meg kifogtam egy igazi buta p**t, de nem közölte volna persze hanem csak utólag. :W

(#462) Chereiose válasza Chereiose (#461) üzenetére


Chereiose
addikt

Emailemben mondjuk ott van a rendelés 55k-ért, szóval lehet holnap megérne még elmenjek asztalt borogatni és hát ha lenne valami. :F

(#463) atthany válasza Chereiose (#462) üzenetére


atthany
aktív tag

Nálam is ez van, rendeltem, emailben ott van az 55 ezres ár, de még nem vettem át, akkor vsz én is tizessel többért kapnam?

(#464) Chereiose válasza atthany (#463) üzenetére


Chereiose
addikt

Akkor nem, ha appról rendelted meg akkor méltóságuk ingyen adják a szállítást! Amiért amúgy elmész...Ha böngészőből rendelted és rajta van a 390 ft, akkor fognak problémázni.

(#465) BReal


BReal
addikt

Sziasztok! Tudna segíteni valaki? Ügyfélkapus user kéne, aki tudna nekem IMEI számot ellenőrizni. Írjon rám privátban és majd írom. Köszi. :)

(#466) Laox válasza atthany (#463) üzenetére


Laox
aktív tag

Én 4 napja rendeltem 55-ért, 2 napra rá bementem az üzletbe, megcsinálták a dolgokat, 15-öt fizettem és jöhettem. Semmi fennakadás nem volt. Előregisztrációval mentem, mondták, hogy ez sokat gyorsított a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#467) szabolcs.sz


szabolcs.sz
tag

15-ért zsákoltam a poco m3pro-t, ezer köszönet az ötletgazdának. Sajnos a reménybeli enduser ragaszkodik a nagygombos, nokia105-nél (fateré olyan) nagyobb készülékhez.
4G-s butatelefon, nagy gombokkal, 10-15 környékén van valami bestbuy ?

(#468) kp78


kp78
addikt

Úgy tűnik, muszáj lesz beadnom a derekam, és anyum nyomógombos telefonját okosra kell cserélnem, mivel egy két boltban (Lidl, Spar) lassan nem lehet app nélkül vásárolni. :U
A mobilcsere programnak meg is felel, ahogy eddig néztem.
Melyik mobilt/mobilokat ajánljátok ár/érték arányban (min. 4/64 memóriával)?
Nem a leggagyibb kell, de nem is csúcs. Ahogy olvastam itt, szépen kúsznak fel az árak.
60-80, nagyon max. 90e Ft értékben.
Telefonálni fog vele, illetve ezen boltok app-jait használni, esetleg ha már adott a nagy(obb) kijelző, akkor a messengeren kapott képeket nézegetni.
Vidéki ügyintézés lenne, így EMAG ha jól láttam felejtős, mivel személyesen nem tudok oda bemenni.
Marad MediaMarkt és Euronics. Vagy van még egyéb vidéki bolt?
:R előre is minden tanácsot, segítséget!

(#469) Donki Hóte válasza kp78 (#468) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szolgáltatóknál is lehet intézni, a Telekom biztosan ad független telefont az akcióban.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#470) lm83


lm83
őstag

Én is kérdeznék itt, ha már idetaláltam:

Így a mobilcserével kapcsolatban kérdés nálam, hogy milyen telefont fogadnak el?
Azt tiszta, hogy azonosítható legyen, tehát az imei szám olvasható legyen az aksi alatt.
De, hogy bekapcsolni bekapcsoljon, stb?
Persze amelyikben csak így lehet nézni a számot az is tiszta.
Nálunk ilyen régi kis samsung van amin ilyen szokásos módszerrel már befőttes gumival marad csak rajta a hátlap.
Szóval még kérdés, hogy kinek a nevén kell legyen a telefon? Mert így fene se tudja már kitől kaphatta apám ezt régebben.
Közben már imeit néztem, az adatbázisban benne van.

(#471) Donki Hóte válasza lm83 (#470) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az a szabály, hogy a készüléknek bekapcsolhatónak kell lenni és az IMEI számot a *#06# karakterek beütése után olvassák le.

Szerencsés esetben nem kapcsolják be és az IMEI számot a telefon házáról olvassák le.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#472) lm83 válasza Donki Hóte (#471) üzenetére


lm83
őstag

Most volt szerencsém megnézni, bekapcsolt, az a fele rendben van.
Csak, így a kinek a nevén van a telefon kérdés.
(Mer ugye ez pár éve a kötelező függetlenítéskor is kiderült, hogy telenor elég szigorúan veszi, telekom meg pont nem foglalkozik vele honnan van).
Most meg sima üzletek is benne vannak.
Szóval hová érdemes menni?
Még esetleg azt nézik a kártya kinek a nevén van? Amivel használva volt, vagy ilyesmi?

(#473) Multibit válasza lm83 (#470) üzenetére


Multibit
veterán

Nem elég, hogy bekapcsolható legyen. IMEI alapján azt is csekkolják, hogy a telefont használtad-e. Ha van egy telód, ami évek óta a fiók mélyén pihen, az nem lesz jó cserére.

[ Szerkesztve ]

(#474) Beni2360 válasza lm83 (#472) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha Bene van a listában akkor ők is meg találják és intézik a neten. Nem érdeklik őket kinek a nevén volt hanem, hogy ki veszi igénybe a kedvezményt. Egy fő egy kedvezmény. Ennyi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#475) prsq válasza lm83 (#472) üzenetére


prsq
tag

Mindegy, kinek a nevén van. Kártya nem is kell bele.

(#476) Czimby


Czimby
addikt

Aki meghatalmazottként vesz telót, az figyeljen oda, hogy a számlán a pályázó neve szerepeljen, ne a sajátja.
Emag-nál elcseszerintette a srác és holnap mehetek vissza emiatt, vidékről...
A főnöke észrevette, de nem tudták már módosítani.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#477) Onlány


Onlány
tag

Sziasztok!
A pályázati feltételeknek megfelelő telefont nem jogosultnak jelzi az ellenőrző oldal. Írtam a megadott mobilcserés email címre (imei, telefonszám, szolgáltató adatok megadása), de a pályázati szöveget küldték vissza válaszként. Lehet az a probléma,hogy Kínából lett anno rendelve a teló? Az imei szám is 86-tal kezdődik 35 helyett. Már a családban lebonyolítottam egy ilyen cserét, de most nem tudom merre induljak. Írjak még egyszer emailt? Valaki járt már így? Köszönöm a választ előre is!

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#478) Viktor0610 válasza Onlány (#477) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindkét IMEI-t csekkoltad?
Írhatsz annak a mobilszolgáltatónak is, amelyik hálózatán szerinted aktív(ak) volt(ak) az IMEI-szám(ok).

Samsung Galaxy A54

(#479) Onlány válasza Viktor0610 (#478) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Egy IMEI száma van telónak, de dual simes. Az akksi alatt ugyanaz az IMEI szám van feltüntetve, mint a kód beütése után. JIAYU G2F a készülék.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#480) Viktor0610 válasza Onlány (#479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyeztess a szolgáltatóddal, hátha mondanak valami okosat.

Samsung Galaxy A54

(#481) Onlány válasza Viktor0610 (#480) üzenetére


Onlány
tag

Lehet az a probléma, hogy idén márciusban volt csak használva ideiglenes a telefon? Ez ilyen vészmegoldás volt egy meghibásodott telefon kiváltására. Ez alatt az idő alatt sms és hívás is volt a készülékről. Tehát a telefon régóta nincs napi használatban, de ez nem is volt a pályázatnál feltétel. Azért rákérdezek a szolgáltatónál is.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#482) Viktor0610 válasza Onlány (#481) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2022. július 17-éig kiállított Támogatói Okirat esetén a 2021. július 1. – 2021. december 31., 2022. július 18-án, valamint azt követően kiállított Támogatói Okirat esetén a 2021. július 1. – 2022. április 30. közti időszakban valamely magyarországi 3G vagy 2G hálózaton (Magyar Telekom, Vodafone, Telenor, Digi) a lecserélni kívánt – hanghívásra is alkalmas – mobilkészülékkel igazolható (IMEI számmal beazonosított) módon legalább egyszer sikeres hanghívást indítottak, adatforgalmat bonyolítottak vagy sms-t küldtek. A használat igazolása egy, kifejezetten a Támogatási Program érdekében létrehozott IMEI adatbázis segítségével történik.
Tehát ha a vastagon kiemelt intervallumban aktív volt, akkor van értelme keresni a szolgáltatót.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#483) Ciccuka válasza Onlány (#479) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kínai telefonnal sok jóra nem számíts itthon.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#484) Donki Hóte válasza Onlány (#479) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem is tomtopról vett kínai 3G telefonom van, gond nélkül ment vele a regisztráció, igaz, hogy 35-el kezdődik az IMEI száma...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#485) Viktor0610 válasza Donki Hóte (#484) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem ezen múlik.
Vagy hiba van a lekérdezésben, vagy a használa időpontja nem esik egybe a kiírásban írtakkal.

Samsung Galaxy A54

(#486) Onlány válasza Viktor0610 (#485) üzenetére


Onlány
tag

Szia! A használat időpontja biztos jó, még vannak sms-ek is a memóriában amik igazolják.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#487) Onlány válasza Ciccuka (#483) üzenetére


Onlány
tag

Neked is van ilyen problémád? A szolgáltatót kérdezted már?

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#488) Beni2360 válasza Viktor0610 (#485) üzenetére


Beni2360
félisten

Ciccukaval egy időben ugyan onnan BG-tol vettünk ugyan olyan telefont és neki nem sikeredik elfogadhatóvá tenni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#489) Onlány válasza Beni2360 (#488) üzenetére


Onlány
tag

Köszi a választ! Írok a szolgáltatónak is, hátha ők tudnak valamit segíteni.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#490) Ciccuka válasza Onlány (#487) üzenetére


Ciccuka
veterán

VKword és magyar Tesco Dual Sim-es telefont se fogadják el ezek a marhák.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#491) ledgeri válasza Onlány (#479) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Próbáltad, hogy átrakod a SIMed a másik slotba, és ott írod be a *#06#-ot? Nekem a 2016-os Lumiámban ketté lehet választani a telefonkönyvet simenként. Ha az egyikében írom akkor az egyikét, ha a másikban írom a másikét írja ki...
(bár ha a simet/simslotot nem cserélted, akkor nincs sok értelme... de esetleg...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#492) Onlány válasza ledgeri (#491) üzenetére


Onlány
tag

Nem próbáltam, de tudtommal az üzletben is sim nélkül ellenőrzik. Simmel és anélkül is kétszer írja ki ugyanazt az IMEI számot. Az akku alatt is csak ez az egy IMEI szám van, ráadásul a sim csak az egyik slotban volt használva. Írtam a szolgáltatónak de nem reménykedek. Köszönöm mindenkinek az ötleteket, segítséget.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#493) ledgeri válasza Onlány (#492) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...2* ugyanaz az imei... hmm.... volt valaha második sim benne? Ha igen tudtad használni?
Bár annyira nem vagyok benne a lehetséges DualSIM módokban... meglepne, ha annyira alap féle is létezne, hogy csak két fizikai slot van, aztán majd valami lesz... de nem zárom ki..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#494) tlac válasza Onlány (#492) üzenetére


tlac
nagyúr

itt is van egy dual sim-es telefon, ami valóban használva volt, nem is céges
mindkét imei-re nem jogosultat kapunk
először a Telekommal leveleztem, de ők pár email után átirányítottak az nffku-hoz
utóbbiak az első emailre válaszoltak, még kértek pár adatot, azóta csend 3 napja

(#495) Onlány válasza ledgeri (#493) üzenetére


Onlány
tag

Régi készülék de amikor vettem két külön szolgáltató sim kártyájával használtam. Aztán póttelefonnak és kerékpárra GPS sebességmérőnek el lett téve. Nemrég ideiglenesen volt benne sim kártya, de csak az egyik slotban. Nekem is fura az egy IMEI szám.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#496) Onlány válasza tlac (#494) üzenetére


Onlány
tag

Nekem vodafone kártya volt benne. Kíváncsi leszek jutunk-e előrébb. :F

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#497) ledgeri válasza tlac (#494) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem 1 hét volt az átmenet Nffku-tól kezdve... minden lépés 1 nap.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#498) Lackooo84 válasza ledgeri (#497) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én 21-én írtam meg nekik az adatokat, és még mindig semmi.

The Truth is out there...

(#499) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Én meg még 18-án. De ma szerintem ráborítom az asztalt a telekomra, mert ott van valami nyomoronckodás elvileg. Az első telefonos bige (akik természetesen teljesen alkalmatlanok minden érdemi feladatra) szerint 22-ig volt valami gebasz. A második bige már 29-et mondott 22-e után..

(#500) Lackooo84 válasza alexnagy777 (#499) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem is ez volt, először 22, aztán péntek (ma).

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.