Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) syIex válasza campino (#99) üzenetére


syIex
veterán

Milyen telefonról van szó? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#102) Luck Dragon válasza syIex (#101) üzenetére

Mondjuk valami új robotos telefont , vagy Sparnál van SE3 168 körül .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#103) campino válasza syIex (#101) üzenetére


campino
csendes tag

Úgy emlékszem egy Mi 11i 5G volt aminél ezt néztem. Most nem látok ilyet a rejoy kínálatában.

(#104) Emeran


Emeran
újonc

Sziasztok!
Saját Rejoy tapasztalatom következik.
Az oldalukon elfogadtam az ajánlatot egy iPhone 11 ProMax 256GB-re, 234 000 forintért cserébe, normál eladási idővel, nem az azonnalival. Ez egy pénteki napon történt. Hétfőn reggel kaptam az üzenetet, hogy a mai napon érkezik a futár. Természetesen nem jött a futár, nem is értesítettek semmiről. Felvettem velük a kapcsolatot telefonon, ahol kicsit flegmán de tájékoztattak, hogy valójában a GLS fog érkezni a telefonért.
Kedden este meg is érkezett a helyi GLS-es srác. A weboldalon leírtakkal ellentétben nem kell megnézze a telefont, szóval be szabad csomagolni előre.
Most csütörtökön kaptam az üzenetet, hogy "Szakértőnk befejezte telefonod bevizsgálását és az általad adott eredeti becsléshez képest talált néhány eltérést. Ezek az eltérések meghatározzák azt az árat, amelyet a telefonod eladásáért kínálhatunk.".
Egy makulátlan telefonról beszélünk, 85% feletti akksival, amit direkt erre a célra szereztem be. Mármint, hogy nekik eladjam. A telefon állapota olyan volt, amilyet még több éves telefonnál sosem láttam.
Lealkudtak 8000 forintot, mert szerintük 1 darab szemmel alig látható hajszálkarc található rajta. Nem kértem vissza a telefont, mert így is megvan rajta az 50 eurós profit, de egyébként ezt a húzást nem szeretem, mert az ajánlattétel kitöltése közben leírt útmutató szerint belefértem az újszerű kategóriába.

Ami viszont rettenetesen fel tudta az agyam pumpálni és amitől ezen szöveg gépelése közben is tettlegességig bírnék fajulni, az nem más mint, hogy a weboldalukon nincs lehetőség az elfelejtett jelszó visszaállítására, illetve a GYIK-ben sincs semmilyen a jelszóval kapcsolatos kérdés, válasz, információ.
Ha az értékelésüket és a részletes magyarázatukat szeretnéd megtekinteni ahhoz be kell jelentkezned. Ha el akarod fogadni az újabb ajánlatukat, ahhoz is. Ha vissza szeretnéd utasítani, ahhoz is.
Nekem az volt a szerencsém, hogy egy 4. böngészőben bejelentkezve maradt a session és így hozzáfértem a fiókomhoz.
Állítólag van online chatfelületük is. Én még nem találtam meg.

Ha megérkezik a pénz a számlámra, írok egy updatet az eltelt napok számával.
Addig is a legjobbakat!

(#105) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy Xiaomi 10T-m egy napot sem volt használva az sem tudja mi az a SIM kártya.
Megvettem pedig tudtam h utalom a nehéz telefonokat. De nem gondoltam volna, h ennyire. 8GB a memóriája ami jóval drágább volt mint a 6GB változat. Na de ezt meg sem kérdezték. Pedig nem mindegy. Igy kaptam egy ajánlatott az eredeti át feléért. Hát csucsut. Jól van az a dobozban. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#106) janeszgol válasza Emeran (#104) üzenetére


janeszgol
félisten

50 eurós haszon miatt képes voltál 400 euró körül kiadni? 12% körüli nyereség ilyen összegnél vicc.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#107) Myrkky válasza Emeran (#104) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Érdekes ez náluk! Én a Samsung S10+-ot küldtem be, 116500-at ígértek, ebből 98900 lett, mert találtak pár eltérést, amit nem írtak, hogy mi, és fogalmam sincs, én tényleg semmilyen karcot stb nem láttam a készüléken. Esetleg az akku lehet, az olyan egy napos normál használat mellett, nem mondtam volna kifejezetten gyengének. Én is normál eladást választottam, még egyelőre semmi.
Azr jó, hogy írod, hogy nem lehet visszaállítani a jelszót, mert észre sem vettem, gyorsan fel is írtam mi volt.

(#108) Viktor0610 válasza Emeran (#104) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van jelszó visszaállítási link (csak nem jó a szövege):

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#109) GeryMX


GeryMX
csendes tag

Sziasztok,

Megosztom en is a tapasztalatom vasarlassal kapcsolatban.
iPhone 13 Pro 256gb - Kivalo minositessel

Hatul 3-bol 2 kamera teljesen paras, a harmadik felig.
Fron kamera tejfol paras
Bekapcsolas utan frissites majd full white screen. Se kep se hang. Se hard reset se dfu/itunes. Full brick

Varom a garis futart…

(#110) AtHoS válasza GeryMX (#109) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gondolom megérkezést követően meleg helyen tartottad a készüléket és vártál 2-3 órát a bekapcsolással. Csak mert tipikusan olyan tünetek, amik hideg - meleg helyek közötti óvatlan bekapcsolás szokott okozni

read-only mode on the forum

(#111) janeszgol válasza AtHoS (#110) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes, hogy ilyen tüneteket (kijelző beégés, hideg-meleg helyekben lévő megbolondulás) csak a felsőkategória tud csinálni. Alsókategóriás és középkategóriás telóval még sosem volt ilyen gondom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#112) GeryMX válasza AtHoS (#110) üzenetére


GeryMX
csendes tag

Napok ota bent volt (ajandek). A white screen meg sajnos ismert 13 pro issue.

(#113) AtHoS válasza GeryMX (#112) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért a párás kamera azt jelzi víz van a belsejében. Az oda valahogy be szokott jutni vagy kicsapódik a levegőből hideg-meleg hirtelen váltásoknál. A "tipikus" hibákat viszont nem ismerem :B

janeszgol

Én meg telefonnal egyáltalán nem találkoztam ilyen jelenséggel...eddig...viszont laptop, TV meghibásodás volt már ilyen esetek miatt a környezetemben (pl. használt TV-t vett az illető, elment érte, kipróbálták az eladónál -> minden OK. Be a kocsiba, go haza, otthon már se kép se hang -> lakásba bevitelt követően egyből beüzemelték és csodálkoztak a jelenségen)

read-only mode on the forum

(#114) Myrkky válasza janeszgol (#111) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Kijelző beégés valószínűleg azért nem, mert általában alsó kategóriás telefont nem szerelnek fel amoled kijelzővel, ips azért elég nehezen tud beégni.

(#115) GeryMX válasza AtHoS (#113) üzenetére


GeryMX
csendes tag

"Azért a párás kamera azt jelzi víz van a belsejében."

Pont ez a félelmem. Egy rejoy által Kiváló-nak minősített készüléknél.
Nade legalább meglátjuk, hogy intézik a garanciális ügyeket.

(#116) Luck Dragon válasza GeryMX (#115) üzenetére

Kíváncsian várom a tapasztalatokat .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#117) tyuli76


tyuli76
tag

Sziasztok!
December 16-án küldtem egy Huawei P20 azonnali eladással amiért 36000ft. kalkuláltak.december 28-án kaptam sms-t,h a kollega vizsgálja a telefont,ezt tegnapig láttam is az oldalon.Ma már semmi,annyit ír,h még nem adtam el semmit. :F.

(#118) Emeran válasza janeszgol (#106) üzenetére


Emeran
újonc

Napi 2-10 telefont adok és veszek. Lehet nem hangzik soknak a 12% körüli adózatlan profit, pláne a befektetett tőke ismeretében, de egyébként havi szinten nem olyan rossz ám a 12%... :DD

(#119) tyuli76 válasza tyuli76 (#117) üzenetére


tyuli76
tag

kijelző nyomáspontot jelez,ez írja az oldalon
Küldik vissza,mert nem érdemes javítani,én nem tudok róla,h rossz lenne a kijelző.

(#120) apor


apor
újonc

Sziasztok!
Rendelős élmény:

December 14-én rendeltem egy kiváló minősítésű iPhone Se 2020 készüléket. Néhány munkanap alatt megérkezett. Az állapota kb. megfelelt a vártnak, én azért megrendelői oldalról szigorúbban nézve eggyel kevesebbet adtam volna (3 centis vékony felületi karcolás, illetve egy 0.5 cm-es mély karc a képernyőn).
Az akksi 100%-ot mutatott, gondolom frissen cserélték. De valami nem oké vele, iszonyú gyorsan merült, használat nélkül is (egy éjszaka alatt 0 képernyőidővel, repülőüzemmódban 60-80%ot dobott magáról). Plusz néhány fullmerülésenként mintha elvesztette volna a kapcsolatot az akksival, törlődtek az akkumulátorhasználat előzményei.
Nem tudom, másnak volt-e tapasztalata hasonlóval. Gyanítom, hogy vagy az aksicserekor rontottak el valamit, vagy a töltésvezérlés ment tönkre a korábbi használatokkor.
Mindenesetre elindítottam a visszaküldés folyamatát, holnap jön a futár érte.

(#121) campino válasza tyuli76 (#117) üzenetére


campino
csendes tag

Nekem egy Mate 20 Pro-t dec. 23. óta vizsgálnak. Gondoltam ünnepek miatt halad ilyen lassan. De ha neked 28. óta bevizsgálták akkor lehet rákérdezek hol tartanak vele.
Egyébként ez a "kijelző nyomáspontot jelez" milyen hibát takar?

(#122) tyuli76 válasza campino (#121) üzenetére


tyuli76
tag

Nem tudom,gondolom google fordítás.
A fiam használta,volt rajta tok és üvegfólia,de kb. fél éve vettem egy xiomi 11T neki és azóta csak állt.
Csináltam hard resetet,nem vettem észre semmi hibát rajta.

(#123) Myrkky


Myrkky
csendes tag

Nos, ma megkaptam a 98900-at a Samsung S10+-ért. Nekem még így is megérte, mert ennél többért nem tudtam volna eladni szerintem máshol sem.

(#124) Ákos45 válasza Ákos45 (#62) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Ez a történet végül máshogy alakult és nem került átvételre, de a héten leadtam ismét a rendelést az említett mobilra.
Kezdem a pozitívumokkal:
Az újszerű állapot tényleg azt takarja, amit az ember elvár, karcmentes teljesen új állapotú telefon érkezett, az akksi is 92%-os, feltételezem, hogy eredeti is.
Szállítás szerintem rendben volt, bár a GLS csomagkövető többszöri csekkolásával tudtam csak meg, hogy hol jár a csomag, meg, hogy mikorra érkezhet meg, mert azon kívül, hogy jött egy SMS, hogy összepakolták a motyót, semmi infót nem kaptam.
Ami pedig negatívum:
Utángyártott kijelző van a mobilban.
Ami egyfelől érthető, valószínüleg töröttet újítottak fel, a minősége sem vészes, de már a bekapcsolásnál feltünt, hogy távol áll az eredetitől.
A széleken fényszivárgás, a sarkakon pedig pixelről pixelre kerekedik le a kijelző, nem olyan egyenletesen, mint a gyáriakon, nem egy szép látvány.
Avatatlan szem nem biztos, hogy észrevenné, engem nagyon zavar.
Most a hétvégére még marad a cucc, úgysem tudnák elvinni, de amint lehet, megy vissza, ahonnan jött☹️
A 100 napos visszaküldés nagy plusz pont mondjuk, ha Hardveraprón, vagy Jófogáson ér hasonló, ott verhetem az asztalt bárkinek, itt legalább van lehetőség az elállásra.

(#125) hard74


hard74
senior tag

Eladás tapasztalat.
Iphone 11 pro 256Gb-os telót kínáltam eladásra. Újszerűként adtam le,mivel én semmi hibát nem láttam rajta. Gondoltam ja ők mégis sasszeműbbek max visszább minősítik.
December 14-én(szerda) este adtam le az eladási igényt, normál eladást választva, 210 ezer Ft-t ígértek érte.
Elküldés után rögtön jött sms, és email is, miszerint 15-e csütörtökön jön érte a futár. Ez hihetetlennek tűnt, és végül természetesen csak 16-án(péntek) jött érte a Gls.
Következő sms 20-án(kedd) jött, miszerint úton hozzájuk a teló, következő lépés a bevizsgálás. Még aznap este jött újabb üzenet, miszerint bevizsgálták, és az általam megadott állapottal megegyezőnek találtak, azaz újszerű.
21-én(szerda) újabb sms,felvették a kínálatba.
28-án(szerda) üzi, a teló elkelt, 2-3 nap és jön a pénz a számlámra.
29-én (csütörtök) újabb sms, 1 napon belül utálják a pénzt.
30-án(péntek) reggel fél 8-kor megérkezett a teló ára.
Nálam jelesre vizsgázott a rejoy.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#126) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Helló,

Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy tényleg a futárnak meg kell mutatni a telefont mielőtt becsomagolja az ember? Köszi

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#127) janeszgol válasza Myrkky (#114) üzenetére


janeszgol
félisten

S4 Mini, A3, A5 sorozat. Rengeteget láttam belőlük, meg nekem is van jó pár ezekből, meg A7 2018-ból, meg A6-ból és A8-ból. Egy beégettet sem láttam.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#128) janeszgol válasza apor (#120) üzenetére


janeszgol
félisten

Utángyártott akkut tesznek bele. Ez ennyit tud.

PuffyMinnie, nem. A futár csak futár.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#129) janeszgol válasza Ákos45 (#124) üzenetére


janeszgol
félisten

Utángyártott kijelző nálam instant kuka. Az már nem iPhone, csak valami sz-r.
Ez olyan, mint amikor egy amoledes Samsungot TFT kijelzővel szerelnek fel. Gáz.

Még az utángyártott akkut is nehezen fogadom el. Vannak köztük jobb minőségűek, de oda kell figyelni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#130) Myrkky válasza PuffyMinnie (#126) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Nem kell, én leragasztottam, szerintem ő nem is húzná az időt azzal, hogy nézegesse..

(#131) Myrkky válasza janeszgol (#127) üzenetére


Myrkky
csendes tag

Jaa, értem! Kicsit a múltban élek. 🤭

(#132) Luck Dragon válasza janeszgol (#127) üzenetére

Mondjuk minden nem lehet tökéletes , Lumia 735 mai napig nincs beégve ami csodával egyenlő, de Note8 igen. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#133) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Köszönöm a választ #128janeszgol és neked is #130Myrkky :R

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#134) Ákos45 válasza janeszgol (#129) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Nálam is dealbreaker volt, ma vitte el a futár, kíváncsi leszek hogy zajlik és milyen gyors lesz a pénzvisszafizetés menete.

(#135) Ákos45


Ákos45
csendes tag

Lábjegyzetben még itt hagyom, ha ezt a Rejoy-nál adja Isten olvasnák, a vásárolni kívánt telefon mellett szerintem tök hasznos lenne egy *milyen alkatrészeket cseréltek a mobilban* lista, hogy az ilyen helyzeteket elkerüljék.
De kommunikációban is erősödhetne a cég, mert ma is csak egy levelezés után tudtam meg, hogy jönni fog a futár.

(#136) CoRt3z válasza Ákos45 (#135) üzenetére


CoRt3z
tag

Sziasztok! Megosztanám én is a tapasztalataimat a Rejoyyal. Egy Iphone 13 PRO-t rendeltem, újszerű állapotban.
A leírásban szerepel, hogy mielőtt kifizetném a futárnak, kibonthatom a csomagot és meggyőződhetek arról, hogy minden rendben. Ezt a futárnak elmondva azt mondta, hogy ha kibontom és nem veszem át, akkor őt kirúgják, úgyhogy nem nézhettem meg.
Ettől függetlenül szerencsére a telefonnal semmi gond nem volt. valóban teljesen új hatása volt, attól függetlenül, hogy kiderült hogy már majd 1 éves a készülék. Az akksi valószínűleg cserélve volt, mert 100%-os. Nem tapasztaltam semmi problémát vele. Azóta már ismerettségi körömben vásároltak egy Iphone 13 minit, az is újszerű volt, az is rendben volt.

(#137) PuffyMinnie válasza CoRt3z (#136) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Akkor meg minek írják oda, hogy a futár jelenlétében kibontható, megnézhető. Akkor nem kellene ezzel reklámozni a dolgot. Mert így semmi előnye nincs annak a cégnek, aki ezt írja. Nem hiszem, hogy kirúgják, ilyen nincsen szerintem, vagyis eddig nem hallottam még ilyenről :D Bár lenne előnye a megnézésnek legalább, hogy azt kapod-e amit...

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#138) PuffyMinnie válasza PuffyMinnie (#137) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Megkérdeztem őket azt írták, hogy "Ez sajnos félre informálás a mi részünkről aminek a javításán már dolgozunk. Akkor lehet a futár jelenlétében kinyitni, ha a csomag sérült."

Csak akkor lehet, ha külsérelmi nyomok vannak.

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#139) apor válasza janeszgol (#128) üzenetére


apor
újonc

Azóta válaszolt a cég, feltehetően hibás aksi került bele amikor cserélték.
Amúgy viszonylag korrektek voltak, visszaküldést követően kb. két napot követően megjelent a webes felületükön, hogy megkapták a cuccot, aztán hogy elindítják a visszafizetést.

A mai világban azért szerintem elvárható lenne, hogy ezekről a lépésekről dobjanak egy automatikus rendszergenerálta üzenetet emailben, hogy ne kelljen óránként bújnia az embernek a webshopos felületüket, meg a GLS csomagkövetőt, hogy tudd, merre jár a dolog.

Amúgy a rendelésem karácsony előtti 1-2 hétben történt, eléggé stresszeltem rajta, hogy megérkezik-e még az ünnep előtt a csomag. Valamelyik Rejos-os rendelés visszajelzésben volt olyanra utalás, hogy majd a futár fog keresni, de ez nem történt meg. Aztán ahogy már aktuálissá vált a dolog, nézegettem a GLS felületét, és láttam, hogy hiába voltam otthon, mikor próbáltak szállítani, valamiért "nem értek el", ezért visszakerült a depóba a csomag. Ekkor beszéltem a futárszolgálattal, ott elmondátk, igen, ez van amit látok, majd két nap mulva ujra probálkoznak. Mikor kérdeztem hogy amúgy miért nem hívtak fel, előző nap pl. pont kaptam rajtuk keresztül más pakkot, és akkor kaptam reggel smst, aztán meg hívást a futártól, hogy mikor érkezik, akkor mondták, hogy a küldő (Rejoy) olyan alapszolgáltatást rendelt a GLS-től, hogy a címzett értesítése nem tartozik a csomagba. Nem tudom, ez milyen plusz költséget jelent csomagküldésnél, de talán ezt is érdemes lenne upgradelni, nagyot dobna a vásárlói élményen.

Itt egyben refrektálnék Ákos45 véleményére is, én is hiányolok egy ilyen funkciót. Pláne, hogy még pár héttel, hónappal korábban választani lehetett, hogy kérsz-e plusz akksicserét. Mert ha már utángyártott cuccal dolgoznak, akkor lehet jobban járhat a vevő (vagy cserébe legalább övé a felelősség), hogy milyen alkatrésszel pótol.

(#140) FіkuszKukіsz válasza apor (#139) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Akkor nálam is ez lehet. Én eladásra kináltam egy telefont. 11-ére vártam a GLS-t sehol. Ma sehol. Chateltem velük, ahol megírták a GLS csomagszámot. Nézem a követőt, kétszer meghiúsult a felvétel. Felhívtam a GLS-t, azt mondták holnap jönnek, de majd reggel érdeklődjek, hogy mi a futár száma, hogy fel tudja venni a csomagot. Nagyon jó. Jelen pillanatban a társasházi kaputelefon nem működik. Szóval ha nem hívhat fel, honnan a fenéből tudhatom meg, hogy itt van a csomagért?

Romanes eunt domus

(#141) Ákos45 válasza apor (#139) üzenetére


Ákos45
csendes tag

Ez nagyon különös.
Adtam és vettem is már tőlük, eddig mindig keresett a GLS telefonon, amikor a ház előtt volt.

(#142) PuffyMinnie válasza FіkuszKukіsz (#140) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Én tegnap délután nyomtam rá, hogy ma elvigyenek egy telefont, de úgy döntöttem mégsem adom el. És a mai napon már hívott is a futár, hogy elviszi, de mondtam, hogy meggondoltam magam, de előtte beszéltem a Rejoy-al, mondták nyugodtan mondjam a futárnak, hogy nem aktuális. De cserébe vettem egy telefont náluk XS MAX GOLD (újszerűt) 150-ért. Megérte nekem, mert 2 év garancia aranyat ér. Néztem aprón és a "cégek" 2-3 hónap garanciát, ha adnak. Magánember 3 napot. Hétfőre jön is a telefon.

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#143) apor válasza apor (#139) üzenetére


apor
újonc

Végül a hibás aksis telefon helyett rendeltem egy másikat (papiron újszerű állapotú SE2022). Gyorsan megérkezett, előre értesítés nem érkezett, de a futár telefonált.
A készülék patika állapotú, az akksija párórás nyomkodást követően is minimálisat veszített erejéből, szóval nincs az a jelenség, mint legutóbb.
Összességében jó tapasztalatom volt a céggel vásárlás terén. A fentebb leírt apróságok tudnának segíteni a vásárlói élmény javításán, de az, hogy viszonylag megbízható forrásból, visszaküldési és garanciás lehetőségekkel, tehát alacsony rizikó mellett lehet nagyon jó áron telefonhoz jutni, dicséretes.

(#144) Ákos45 válasza apor (#139) üzenetére


Ákos45
csendes tag

A pénzvisszafizetés menetéről és idejéről van esetleg valami infód, vagy tapasztalatod?

(#145) PuffyMinnie


PuffyMinnie
tag

Meg jött az iPhone XS Max. Viszont amikor felraktam tölteni kikapcsolt állapotban volt a telefon utána az Apple logó ki-be kapcsolt. És sehogy sem kapcsol be a telefon. Szuper nagyon, hogy így kell kezdeni. Valakinek van ötlete esetleg? Vagy mehet vissza fél nap után a telefon?

[ Szerkesztve ]

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#146) Salamander válasza PuffyMinnie (#145) üzenetére


Salamander
junior tag

Másik töltővel és kábellel próbáltad tölteni?

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#147) PuffyMinnie válasza Salamander (#146) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Igen. Mindent próbáltam. iTunes-al is frissíteni/visszaállítani, de ott is beragad, hogy várakozás az Iphone-ra feliratnál...

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#148) PuffyMinnie válasza PuffyMinnie (#147) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Közben a telefont kinyit megnyomkodtam a széleinél, és jó lett. Majd megnyomtam kicsit bekapcsolt állapotban, és ki is kapcsolt. Valószínűleg valamilyen érintkezés, rosszul rakták össze vagy nem tudom. De így hogy merték elküldeni nem is értem. Mindegy vissza is küldöm és ennyi volt ez a cég. Csak az az idegesítő, hogy 150 ezer Ft most 2-3 hétig sehol sincsen. Ez rosszabb volt most nekem mint bármelyik magánember, akitől eddig vettem...

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#149) Salamander válasza PuffyMinnie (#147) üzenetére


Salamander
junior tag

Én is visszaküldeném ezek után.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#150) Luck Dragon válasza Salamander (#149) üzenetére

Így van .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.