Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) campino


campino
csendes tag

Sziasztok! Én több telefont is adtam már el nekik és szerencsére eddig nem volt többek által leírt negatív tapasztalatom. Legutóbb egy Mi 10T Pro-t. Nem volt makulátlan, hátlapján tok alá jutott portól kisebb dörzsölődés és képernyőn is voltak apróbb karcok. Január 4-én indítottam az eladást használat apróbb nyomaival, normál eladással 62.400-at ajánlottak. Január 8-án futár elvitte, január 11-re bevizsgálták. Ők intenzívebb használat nyomaira minősítették és 58.400-ra módosították az ajánlatot. Elfogadtam, január 17-re elkelt, ma pedig utalták is az árát.
Hardveraprón vagy egyéb online piactéren szerintem nem tudtam volna ennyiért eladni és maradt egy tartalék töltőm is.
Úgy látszik van akinek a 24 hónap garancia megér annyit hogy 106 ezerért megvette, de az én szempontomból ez csak jó. :)

(#302) ibruno26 válasza campino (#301) üzenetére


ibruno26
újonc

Érdekes ez az állapot/árazás dolog náluk, eléggé azt érzem, hogy éppen milyen kedvük volt, amikor átnézték... Nekem a (leírásból ítélve nagyjából) ugyan ilyen állapotú 10T Pro 128 gb-t lehúzták, és még a hátlap ragasztó árát is levonták, így kaptam rá egy röhejes 30k ajánlatot, nem fogadtam el. Mikor visszakaptam, szét volt barbárolva, írtam nekik, hogy érdekes módon feladáskor még helyen volt a hátlap, persze tagadnak mindent, ők azt úgy kapták meg (gondolom a GLS futár unatkozott és bontotta le róla), majd sok kör hiszti és az után, hogy küldtem egy marék dátumozott, feladás előtti képet, azért nagyon jófej módon felajánlották, hogy a hátlap ragasztó árát akkor nem vonják le (biztosan azért ajánlják ezt fel, mert egyáltalán nem tettek semmi rosszat :C ). Aztán gondolom azt is eladták volna 100k-ért... Számomra sajnos semmivel nem jobb, mint a lehúzós szar anyacégük, pedig nagyon jó kezdeményezés lenne, ha nem ilyen nyomorult cégcsoportba tartozna.

(#303) novak966


novak966
újonc

Tud valaki ajánlani egy jobb "rejoy"-t? Ha van egyáltalán... Végigolvasva a kommenteket itt, nagyon elment a kedvem a cégtől, Tech2 Laci és Bog reklámja ellenére is.
Barátnőm innen rendelt Galaxy S23-at, aztán mikor ideért hogy USA régiós és nem EU-s.. amivel nem lenne nagy gond, de a termék adatlapon ezt valahogy nem láttam leírva. eléggé hunglish a UI, ha nem EU régiós. Odinnal meg nincs kedvem hekkelni EU romot.

(#304) janeszgol válasza novak966 (#303) üzenetére


janeszgol
félisten

Használt telefont a Telekom, az Euronics, az Alza, a Mediamarkt és a Yettel is árul.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#305) novak966 válasza janeszgol (#304) üzenetére


novak966
újonc

Köszi szépen!! Hát úgy hiszem, ha nekem kell venni új telefont, inkább maradok a hardverapro, ses, sestore hármasánál.

(#306) totron válasza novak966 (#303) üzenetére


totron
addikt

Nem tudom hogy vagytok vele, de alapvetően kevés a bizodalmam ezekben az intézményesített használtértékesítőkben. Itt van rögtön a te példád, és ez még egy haloványabb fennforgás: ha már úgy is figyelni kell, mire szedik be a plusz sarcot? Kéz alól, jól körbe nézve ott és akkor látványosan olcsóbban ki lehet jönni. A "ki kell fogni" faktor meg megvan mindkét esetben, pedig pont az lenne a lényeg, hogy a pluszpénzért cserébe ne legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.