Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sok sikert!

Én azt tudom javasolni, hogy ne akarj másra hasonlítani. Persze referenciának jó de akkor sem.

Én is már évek óta edzek , de engem nem a túlsúly vitt rá. Szimplán szeretek mozogni.

Tavaly nyár óta kockahas + testzsír csökkentés projekt van tervben és elég jól halad. 85 KG-ról indultam , jelenleg 80 és kb 82 között mozgok már több mint fél éve. Ennél lejjebb nem akarok sohasem menni csupán szinten tartani és mint ahogy fentebb is írtam testzsírt csökkenteni.

Gyorsan mértem neked pár adatot:

mellkas: 104
bicepsz: 41
alkar 32
derék: 84
vádli : 42

Az én edzéstervemnek is megvolt az eredménye, ami a legjobban feltűnt az hogy több ér is előjött már pl vállamon az vádlimon is kijöttek a jó vastag erek , meg a nadrágméretem 34-esről 32-re ment le.
Meg azt is észrevettem , hogy nőtt az erőnlétem nagyobb súlyokkal tudok dolgozni.

Az edzésprogramom régóta változatlan: ha nincs szorgalmi időszak / vizsgaidőszak:

hétfő:
mell+has
kedd
cardio (vagy futás vagy tekerés vagy foci)
szerda:
hát+váll+has
csütörtök:
cardio
péntek:
bicepsz+alkar+váll+has
szombat
láb

Szorgalmi ,időszak kb ugyan ez , csak a cardiós napok maradnak ki.

Kajálás terén csak arra figyeltem, hogy nagyon zsírosat ne egyek. Kenyér meg sütemény terén sem voltak gondjaim, nem nagyon vagyok édesszájú . Sokszor eszek puffasztott rizst , extrudált kenyeret (a kukoricás valami baromi jó ! ) pékáru helyett. Eddig is sok zöldséget , gyümölcsöt ettem ezeken nőttem fel. Fehérjét már 1 éve nem szedek, most akarok megint venni. Előtte sokáig használtam és úgy gondoltam egy kis leállás nem árthat.

Tehát a lényeg, hogy hosszú távban gondolkodj , minimum 1 évben. Az ilyen villám diétáknak is meglehet az eredménye , de szerintem nem olyan hatékonyak mert sokan visszaesnek utána. A fokozatosság a lényeg!

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.