Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

Nyitó hsz.

HardCore is my LifeStyle

(#2) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Nem egyszeri gondolatot öntöttél szavakba, kiváltképp, ha az én életemről van szó. Egyszerűen úgy érzem, hogy egy csalódás vagyok, hogy a döntéseim nem lehetnek jók, és hogy ahányszor nekifutok valaminek, falba ütközöm. Legalábbis az élet egyes - ingoványos - területein rendre elsüllyedek.

(#3) FatalEror válasza bbazs96 (#2) üzenetére


FatalEror
addikt

Én is éreztem,sokszor leírtam,hogy csomószor csak a pofonok jönnek,és a szarból kell fölállni,újra,és újra,és jó lenne megfutamodni,de ez van,ezt kell szeretni,és örülni annak,hogy van mit enni,és van tető a fejünk felett.És ez fontos,hogy értékeljük ezeket az apró dolgokat,mivel természetes,de amikor nincs,akkor jön rá az ember,hogy mekkora kincs is valójában. :) Az általad említett problémákat volt,hogy úgy próbáltam orvosolni,hogy jól lealjasodtam haverokkal,csak az baj,hogy még több hülyeséget csináltam.

HardCore is my LifeStyle

(#4) lapa válasza bbazs96 (#2) üzenetére


lapa
veterán

gondolj a dolog szép oldalára: amikor majd tényleges és lényeges gondokkal kell szembenézned, legalább lesz min romantikázni. addig meg ha elég sokszor leírod (ahogy látom úton-útfélen jól haladsz), a végén elhiszed és igazzá válik.

(#5) Heeken


Heeken
tag

Van nekem is ilyen történetem :-) viszont mar tul faradt vagyok de ha holnap is el meg a lehetoseg akkor matek irasbeli utan leirom :-)

(#6) total90


total90
veterán

Szerintem minden embernek van olyan az életében, amit meg nem történté tenne, nekem is... de végül is ha azt nézem, lehet azok a dolgok is hozzátartoztak, hogy végül is eljussak egy olyan életre, amire vágytam. Ergo kellettek hibák, hogy tanuljak. Én ezt így fogom fel és megérte, elértem, amit akartam.
Persze célok vannak, mert azok mindig kellenek, de a fő cél az megvan.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) FatalEror válasza total90 (#6) üzenetére


FatalEror
addikt

Persze az ember hibázik,és ha nem hibázna,akkor tökéletes lenne,már pedig tökéletes ember nincsen szerintem.De mondjuk szokták mondani,hogy semmi sem történik ok nélkül,és minden rosszban van valami jó,csak a mostani történésekben sajnos nem igazán látom a jót,de ez van mindegy is,nem érdemes rajta rágódni.

HardCore is my LifeStyle

(#8) varga.tamas válasza total90 (#6) üzenetére


varga.tamas
tag

+1

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#9) total90 válasza FatalEror (#7) üzenetére


total90
veterán

Majd ezután jön a jó ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) FatalEror válasza total90 (#9) üzenetére


FatalEror
addikt

Reméljük!Azt mondják isten nem bottal ver.

HardCore is my LifeStyle

(#11) otto14


otto14
senior tag

Én is ismerek 1 teljesen ilyen lányt, amit leírtál... de nem kaphat meg mindent az ember :)

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.