Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ugyanitt nem lopott Ferrari eladó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Realradical válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Realradical
őstag

Drakulálok, nagy élmény lehetett! :)
Nekem a Ferrariról mindig ez jut eszembe: [link]
Sajna a régi kártyáról már nem találtam képet

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3) Silεncε válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Ha már elhoztad, minek adod el? :D

De egye fene, kapsz érte 2 milliót, de az átíratást te fizeted :D

[ Szerkesztve ]

(#4) enginev3.0 válasza Realradical (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért is nyúlt ilyen hosszúra, mert le se tudtam írni az élményt :N

Silenc3Hun
Papírok nélkül, túl kicsi hozzá az udvar :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gratulálok!

Gondolj bele, ha egy 458 ekkora élmény volt, akkor mi lehet egy valóban jó autóval? GTR, 911? ;]
Nekem ugyan ez a színt a GTR. Én azt próbálnám ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) enginev3.0 válasza .LnB (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Volt ott egy GTR 35
És egy R8 Audi, de azokkal nem lehetett menni, szerintem azokkal ők jöttek

Amit lehet vezetni: Challenger, F1 BMW autó, Mustangok, Gallardo, Amerikai rendőr autó, Porsche talán 911 stb...

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) #56573440 válasza .LnB (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

;]

(#8) Wesder


Wesder
félisten

LoL.
Azt hittem közbeszereztél egy Ferrari-t ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) razorbenke92

Először is gratulálok!

Volt "szerencsém" részt venni egy DRX vezetésen. Nyertem egy kupont még a kakucsi pályára. Aztán idő közben átkerültek a DRX ringre. Az, hogy az én álmom az Aston Martin nem teljesülhetett emiatt a költözés miatt (ami később kiderült nem igaz, ugyanis azon a napon amikor mi voltunk, ugyanúgy kint volt azon a pályán is az Aston) még elengedtem. Bevállaltam a Mustangot, mert azzal mehettem jelentősebb számú kört. Pedig (kövezzetek meg) nem jönnek be a Mustangok. De aztán on-site és hazatérve jöttek a meglepik. Hát ha nekem azért fizetnem kellett volna, biztos, hogy balhé lett volna a vége.

- Az emailes egyeztetés során egyszer sem merült fel, hogy a csomagbontásnak költsége van. Amikor kiértünk a buszon egy sajtpapíron volt kiírva, hogy 5000 forint. Persze semmit nem kaptunk a befizetett pénzről.

- A kismillió felelősségvállalást követően is korlátozva éreztem magam. A NFS hasonlattal élve ez egy tutoriallal ért fel, amikor addig nem megy tovább a játék, amíg ki nem próbálod mit csinál a csapattárs aktiváló gomb. A mitfahrer rátette a kezét a váltóra, hogy akkor válthatok, amikor ő mondja. Akkor adhattam gázt amikor ő mondja stb.

- A srác süket dumáját kellett hallgatnom végig, hogy ez aztán izomautó, ez aztán nagyon sportgép, most aztán nagyon érezni fogod a lóerőket. Volt ez minden létező hárombetűs marhasággal bekapcsolva.

- Hazaérve vettük észre, hogy a memóriakártyán csak azok a videók voltak, amik addig is, és egy snitt a beltérről egy 1s-nél rövidebb videón. Valószínűleg kétszer lett lenyomva a kamerán a gomb, így nem csak élményt, de emléket sem vihettünk haza.

All-in-all, jobban örültem volna, ha felengednek a pályára azzal az autóval, amivel oda érkeztem / elgokartoztam volna az addigi sokéves átlagom többszörösét a vezetés árán.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10) plömplöm válasza razorbenke92 (#9) üzenetére


plömplöm
őstag

64900.- listaáron egy ilyen eksön, jól látom? :U

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11) Wesder válasza plömplöm (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Aprópénz

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Freiherr válasza razorbenke92 (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

" A mitfahrer rátette a kezét a váltóra, hogy akkor válthatok, amikor ő mondja. Akkor adhattam gázt amikor ő mondja stb. "
Ez mi vaze?🤤 Ez így a vicc kategóriája. Nem azt mondom, hogy egyből nyomj egy red line-t, de ez így komolytalan.

XXX

(#13) plömplöm válasza Wesder (#11) üzenetére


plömplöm
őstag

ez meg csak simán ostoba itt: http://www.drive-x.eu/hu/csapatunk

elírták a neveket, Bankó Flóra és Csizmás Alexandra vs Csizmás Alexandra és Hering Zsanett; a telszámok és email-címek nem kattinthatóak

és csak én nem találom, hogy ezért a pénzért végülis mit fogok kapni? hány kör, hány perc, hány párizsiszsömle/kávé? van ebben a pénzben biztosítás?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#14) enginev3.0 válasza razorbenke92 (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor peched volt

Nekem a srác megsem szólalt, csak azt mondta hogy merre menjek (amit nyilván az ember megjegyezn 2 kör után), illetve hogy fékezzek, de kanyarban is simán mondta hogy mehet a gáz (ahol sok ember egyébként nem nyomott volna gázt), váltóra nem tette a kezét (főleg hogy automatán volt a gép), így ilyenbe nem szólt bele.

Annyi plusz beszélgetés volt a végén, hogy kérdezte milyen volt, illetve az elején mondta, hogy állítsam be az ülést kényelmesen, és hogy mindig két kézzel fogjam a kormányt.

Ennyi volt a kommunikáció, persze biztos kérdezgethettem volna, de eszembe se volt.
A srácok pedig nagyon normálisak voltak akik hívtak hogy mikor mehetek, plusz a csajok is a buszban.

Az 5k "kötbér"-t pedig nekünk jelezték emailben akkor, mikor foglaltunk időpontot, és mondták hogy lehet előtte 1 héttel is módosítani, de akkor 5000ft lesz pluszban a módosítás

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) enginev3.0 válasza plömplöm (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt tudod kiválasztani a kört, meg a többit

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Gratulálok, én is Ferrarikon nőttem fel, - bár ez a nagyon sportos vonaluk már nem hoz lázba - magamnak egy 456-ot vagy legfeljebb 612-t (szigorúan manuálisat) tudnék elképzelni.
Mondjuk azt nem értem miért rendeli be minden modern Ferrari vásárló a Scuderia pajzsot a kocsijára, szerintem teljesen elcsúfítja az összképet, nem oda való. Kb. mintha bemennék egy kommersz autókereskedésbe és elkezdené tukmálni az értékesítő a Fradi emblémát az új Astrára, de megjegyzi, hogy ha nem tetszik, akkor kérhetek Real Madridot vagy Bayern Münchent is. Az, hogy egy olyan tárggyal teszik ezt meg, amiben nem kis részt az iparművészeti értéket csodálja az ember csak súlyosbító körülmény.

(#17) plömplöm válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


plömplöm
őstag

valóban, köszi. most már sokkal jobb :)

azaz ezzel a fellálival a 65ezer az ő saját pályájukon két kör, a másik véglet a hungaroringen 6 kör 260ezerért. ha a hungaroringen akarok menni, mint a nagyok, akkor itt a minimum 2 kör 143ezer; de kapok mellé 20ezerért utalványt, amit akkor tudok felhasználni, ha aztán minimum 40ezerért veszek valami rucit náluk, vagy 95ezerért elmegyek drift oktatásra, vagy visszamegyek újra drivex autózni.

egyre jobban örülök, hogy kurvára nem érdekel ez a dolog :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) enginev3.0 válasza plömplöm (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, ez tényleg eszméletlen luxus játék, ezért is gondoltam, hogy ezt itt mindenki ajándékba kapja.

Előttem lévő lány egyetlen kört ment.
Mikor nálam regisztrációnál látták, hogy 10 kör, még a srác is azt mondta "hú, az szép", pedig nem akkor fizettük, már ki volt fizetve.

Van kb 500-600millió forint értékű autójuk, talán valamivel több, nem tudom, hogy visszajött-e már az áruk, vagy sem, vagy mióta csinálják, de amit én láttam tömeget náluk tegnap, az több millió forint volt, vagy inkább több tízmillió forintnyi fizető sofőr volt

De gondolom ők ezt így is egy hosszú idő alatt megtérülő dolognak kezdték el

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) Silεncε válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Na én egy olyan R8-as Audit vezetnék legszívesebben, imádom azt az autót (van fent használtautón is egy potom 48 milla, még gondolkodok rajta :D

(#20) kentucky válasza Silεncε (#19) üzenetére


kentucky
őstag

Merkantil banknál van egy R8 10,8 millióért :)

(#21) enginev3.0 válasza Silεncε (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez volt ott:

Ezt pedig itthon sikerült fotóznom nemrég:

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) HussarF

Üdv a klubban ;)

Úgy látom, mi nagyon megértenénk egymást, kb ugyanezt éreztem én is, amit te leírtál :D

(#5) .LnB
Elég gyenge vicc, de megbocsátható, nem tudod, hogy miről beszélsz ;]

(#19) Silenc3Hun
R8-ról szó esik ebben az Égéstér adásban. Engem nem fogott meg :)

[ Szerkesztve ]

(#23) enginev3.0 válasza HussarF (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt is jó árak vannak, olcsóbb mint ahol én voltam :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Grat.

Nekem a Porsche hasonló álom, sikerült már vezetni is kettőt, egy Panamera-t, és egy 911-est.

Később majd remélem tudok is venni legalább egy patika 944-est, vagy Ur-911-est.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.