Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) razorbenke92

Először is gratulálok!

Volt "szerencsém" részt venni egy DRX vezetésen. Nyertem egy kupont még a kakucsi pályára. Aztán idő közben átkerültek a DRX ringre. Az, hogy az én álmom az Aston Martin nem teljesülhetett emiatt a költözés miatt (ami később kiderült nem igaz, ugyanis azon a napon amikor mi voltunk, ugyanúgy kint volt azon a pályán is az Aston) még elengedtem. Bevállaltam a Mustangot, mert azzal mehettem jelentősebb számú kört. Pedig (kövezzetek meg) nem jönnek be a Mustangok. De aztán on-site és hazatérve jöttek a meglepik. Hát ha nekem azért fizetnem kellett volna, biztos, hogy balhé lett volna a vége.

- Az emailes egyeztetés során egyszer sem merült fel, hogy a csomagbontásnak költsége van. Amikor kiértünk a buszon egy sajtpapíron volt kiírva, hogy 5000 forint. Persze semmit nem kaptunk a befizetett pénzről.

- A kismillió felelősségvállalást követően is korlátozva éreztem magam. A NFS hasonlattal élve ez egy tutoriallal ért fel, amikor addig nem megy tovább a játék, amíg ki nem próbálod mit csinál a csapattárs aktiváló gomb. A mitfahrer rátette a kezét a váltóra, hogy akkor válthatok, amikor ő mondja. Akkor adhattam gázt amikor ő mondja stb.

- A srác süket dumáját kellett hallgatnom végig, hogy ez aztán izomautó, ez aztán nagyon sportgép, most aztán nagyon érezni fogod a lóerőket. Volt ez minden létező hárombetűs marhasággal bekapcsolva.

- Hazaérve vettük észre, hogy a memóriakártyán csak azok a videók voltak, amik addig is, és egy snitt a beltérről egy 1s-nél rövidebb videón. Valószínűleg kétszer lett lenyomva a kamerán a gomb, így nem csak élményt, de emléket sem vihettünk haza.

All-in-all, jobban örültem volna, ha felengednek a pályára azzal az autóval, amivel oda érkeztem / elgokartoztam volna az addigi sokéves átlagom többszörösét a vezetés árán.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.