Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Crafter32


Crafter32
őstag

Azt el kell ismerni nagyon jól tartja az árát mindegyik IPhone. Nem igazán tudok más ilyen márkát ami ennyire tartják, esetleg a egyedi Porsche Design. Mindenki a kinai márkákkal akarja összehasonlítani amit nagyon nem kellene. A 16 GB tényleg nevetséges, de a többi tulajdonsága miatt megértem, miért választ valaki egy régebbi IPhonet.

(#102) joey04 válasza Tomi_Ohl (#100) üzenetére


joey04
titán

köszi, kipróbálom :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#103) Wesder válasza joey04 (#102) üzenetére


Wesder
félisten

Kinyomtam, a görgetés sokkal gyorsabb lett, és 10 app megnyitàsa utàn töltötte újra a Chrome-ot, azt is egy szempillantàs alatt. (R3P)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104) joey04 válasza Wesder (#103) üzenetére


joey04
titán

görgetésben nem látok különbséget, de eddig sem volt vészesen dadogós. újratöltést nem tudom megállapítani ennyi idő alatt, ahhoz 1-2 napi használat kell szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#105) cog777


cog777
senior tag

Nekem ceges 5S van, az mar tenyleg koros, bizony mar laggol bar el lehet viselni.
Arban viszont alig dragabb az 5SE, azon szalad a iOS10, felesegemnek vettem egyet. Inkabb azt ajanlanam 5S helyett.

Raadasul jo aron ki lehet fogni kulfoldon, Daniaban 40eFt (1000DKK) volt a fuggetlen 5SE fel eves elofizuval 150 DKK / honap amiert korlatlan beszelgetest + 20GB internetet kaptunk.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#106) joey04 válasza joey04 (#104) üzenetére


joey04
titán

javítom magam. semmi változás. mindegy ezen az áron ez van. 3 tab váltogatása is probkémát okoz neki, azt is nehezen tartja memóriában. (gs, ma, telekom oldal)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) Stanley-B. válasza seniman (#56) üzenetére


Stanley-B.
őstag

szerintem kb minden gyártó kiegyezne egy olyan bukott termékkel, mint az Apple Watch széria.
Kicsit nézz utána a bevételeknek mielőtt hülyeségeket beszélsz.

(#108) Wesder válasza joey04 (#106) üzenetére


Wesder
félisten

Akk lehet placebó nàlam :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109) tDr1v3r válasza seniman (#49) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az, statusszimbolum. Nagyobb neptelefon mint a Nokiak voltak anno... de biztos az, hogyne.

Gondolkozz mar egy kicsit legyszives, Magyarorszag nem reprezentativ minta az Apple felhasznaloi korere (foleg hogy amugy sem vagizni veszi a tobbseg itthon se a szokasos kopkodevel ellentetben), mas birkazasa meg szanalmasan ciki ugy hogy magad is birkamod kopkodsz mast. ;)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#110) seniman válasza tDr1v3r (#109) üzenetére


seniman
addikt

Ááááá,dehogy veszik vagizni.Csak a gyári munkások havi 20ezerért,kajára nem marad,de a lényeg:ájfón az van a kezében. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#111) Elementh válasza seniman (#110) üzenetére


Elementh
aktív tag

Kihagytad a két forintos hp-kat 😁

(#112) seniman válasza Elementh (#111) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem azért,mert így hirtelen lövésem sincs minek a rövidítése. :DDD Ötletem,tippem lenne,de abban biztos vagyok,hogy nem a Hewlett-Packard. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#113) gabesz839 válasza tDr1v3r (#109) üzenetére


gabesz839
senior tag

Igen, státuszszimbólum😀 a helyi kocsmában a pultos csajoknak csak az van. Ez az iPhone telefon amúgyis szar csak egy fajta csengőhang van rajta. 😀😀

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#114) Blizzardking válasza tDr1v3r (#109) üzenetére


Blizzardking
őstag

"foleg hogy amugy sem vagizni veszi a tobbseg"
Hát akkor mégis mire? Használni? Te megvennél egy 250000 Forintos kesztyűt?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#116) seniman válasza #20749568 (#115) üzenetére


seniman
addikt

Az a baj,hogy nagyon is sokan vannak,akik azt hiszik,egy két-háromszázezres telefon szebbé/jobbá/többé teszi őket.Megfelelő rész aláhúzandó.Persze nem mind almát választanak..........

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#117) joey04 válasza Blizzardking (#114) üzenetére


joey04
titán

igen használni. mert?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#118) Blizzardking válasza #20749568 (#115) üzenetére


Blizzardking
őstag

Biztosan ezért is nem fordul elő olyan, hogy a sültkrumpli zsírjával hajtják a Mercedest ezek a tipikus felhasználók, akik nem a menőzést látják egy műszaki eszközben, hanem keresztbe-hosszába kihasználják annak minden tulajdonságát. :DDD

Amúgy meg aki tényleg használni veszi (mert facebookozni és bemozdult fotózni mással nem is lehet) azokat csak égetik a betört kijelzős műmájer csicskák, akiknek ha egy hetet csúszna a fizetése éhen halnának.

Ja, ha már a topik témájánál is időznénk egy kicsit; akik szerint ez még mindig egy jó készülék, mert tartja az árát, az árulja már el, hogy ez az 1500 mAh ez egy akkumulátor ami benne van, vagy megoldották egy nagyobbacska kondenzátorral? És a két órás használat minimális fényerővel összejön vele? Vagy van nálatok egy Xiaomi powerbank?
Bocs mindenkitől, de ez a konfig 2017-ben nem védhető. :( Egy rossz vicc :(

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#119) tDr1v3r válasza seniman (#110) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mozdulj mar ki a komfortzonadbol egy kicsit... tudom hogy hihetetlen de nem minden ember ilyen begyoposodott modon gondolkodik. Bar ez a gondolatmenet a te mentalitasodat is tukrozi, mar no offense...

Haveri korben egy kivetellel csak iPhone van, a csaladomban szulokig nezve szintugy, pedig nem vagyunk elverve penzzel de megsem szarazkenyeret eszunk. Vajon hogy lehet ez? Kis menozni vagyo prolingerek vagyunk, vagy tudunk racionalisan vasarolni az igenyeink szerint? :U

Presztizstermek, hogyne. Amit a hataron tul amugy ingyen vagy minimalis osszegert hozzavagnak egy teljesen atlagos elofizeteshez...

Szanalmas, komolyan. Mozduljatok mar ki egy kicsit, a vilag nem olyan amilyennek ti gondoljatok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#120) seniman válasza tDr1v3r (#119) üzenetére


seniman
addikt

Ezeket külföldön is jó esetben egy fullos szerződéshez adják ingyen.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#121) Wesder válasza seniman (#120) üzenetére


Wesder
félisten

USA-ban 100-200$ egy i7, nem fullos előfizuhoz, az kint kb olyan, mintha itthon 8-16k-ért elhozhatnàd egy 5k-s csomagban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122) seniman válasza Wesder (#121) üzenetére


seniman
addikt

De nem ott élünk. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#123) .Szaki. válasza tDr1v3r (#119) üzenetére


.Szaki.
addikt

+ Wesder:

(#124) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Komolyan egy ilyen cikkből ilyen balhé keveredik. Mekkora b@rmok vannak itt.
Nos hogy én is hozzátegyek:
Androidról váltottam IOS-re, sőt hogy még erre is rátegyek egy lapáttal: Xiaomi - igen kínai - MI5-ről I7-re. Tapasztalat:
Az I7 semmivel se gyorsabb, és nem jobb mint a MIUI. Ugyanúgy vannak benne bugok, mint a droidban, csak máshogy, máshol.
Nálam a Mi5 is pörgött mint a búgócsiga. Jah, tudni kell beállítani, mert ugye a Miui 100x testreszabhatóbb, mint egy Samsung pl. Jah, mert a Mi5-el párhuzamosan egy S6 volt/van az asszonynak, mellette egy TAB S2 a népnek itthon, megint csak nem a szájhagyományra támaszkodok.
Aki a Miuit szidja, az vegyen már egy Mi6-ot, és utánna okoskodjon. A Miuihoz érteni kell. Pont a testreszabottsága miatt.
Az IOS-t is imádom. A kijelzőjén rohadtul nem veszem észre, hogy nem FHD, akksiidő veri mindegyik eddigi, mondhatni szépszámú droidos telefonomat. A zártságot hamar megszoktam, és ami tény: ehhez nem kell érteni. Out of box, hülyebiztos. Pár éve földhöz basztam volna, de én nem akarok romolni, nem akarok szórakozni, egyelőre erre nincs időm, no ezért vettem Iphonet.
De azért ne fikázzuk a droidot, főleg ne a Miuit. Ne egy Redmivel hasonlítgassunk már.

[ Szerkesztve ]

(#125) seniman válasza .Szaki. (#123) üzenetére


seniman
addikt

Akkor aki megsérti vallásos áhitatukban az almás hívőket,az mindjárt troll?Ez a demokrácia szépsége,mindenkinek lehet véleménye,bármilyen furcsa még nekem is. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#126) .Szaki. válasza seniman (#125) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem kell sértegetni senkit ilyen egyszerű. Egy szakmai fórum nem arról szól, hogy hogyan sértegessük a másik tábort. Egyébként a legtöbbször pont az szeret a demokráciára hivatkozni, aki csak addig hisz a demokráciában, amíg más is azt gondolja, amit ő. Ha ellenérv érkezik, akkor mindjárt nem olyan jó dolog az a demokrácia. Ugye manapság látunk erre bőven példát. Ezért küldtem a többieknek ezt a képet. Semmi értelme veled vitázni, ha szerinted csak "menősködésből" vesznek emberek iPhone-t, az általánosítás és ráadásul még baromi nagy ökörség is, de ha te ettől vagy boldog, hogy ilyeneket irkálsz, akkor hajrá, csak nekem ne kelljen vele foglalkozni.

Az, hogy van ilyen réteg, nem kérdés, de a csendes többség pont nem "vagánykodás" céljából vesz ilyen telefont, hanem mert szereti az iOS-t. Ha ezt olyan bonyolult megérteni, akkor nem tudom mi értelme van vitázni. Külfölddel is példálóztál, ezzel kapcsolatban is megcáfoltak, erre az az érved, hogy de mi nem ott vagyunk. Ne hülyéskedjünk már..Ezek után ne mondd, hogy ez nem trollkodás.

Egy telefon sehol sem lehet valójában státuszszimbólum, aki egy telefonnal akar menőzni, az annyit is ér. De ne legyenek tévhiteid, nem csak iPhone-t vesznek ezek az emberek, bőven vannak Note és S8/S8+ tulajok is, akik erre használják a telefonjukat. Én mégsem ez alapján ítélkezem, attól még, hogy vannak ilyen barmok, attól még a Galaxy-k baromi jó telefonok maradnak. Ezt kellett volna észrevenni.

(#127) Wesder válasza seniman (#122) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért tegyük hozzà, hogy kishazànkban "stàtuszszimbólum" a ràgott alma. (Egyes helyeken persze) :)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128) seniman válasza Wesder (#127) üzenetére


seniman
addikt

A hisztérikus sorbanállást elnézve,amikor az új modell megjelenik,nem biztos,hogy csak nálunk.Amikor azon versenyeznek,hogy kié legyen az első eladott példány,az már több mint beteges.Én mindig a modellciklus végén veszek telefont,egyrészt akkor az új széria leveri az árakat,másrészt addigra köztudott minden nyűgje a készüléknek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#129) Wesder válasza seniman (#128) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy tudom, hogy màr a 6-S-ért sem àlltak sorok, meg sàtrazàsok.

Most a 8.-nàl megint lehet hogy lesz, ki tudja?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130) Juhaszatti válasza seniman (#128) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Évek óta nincs sorbanállás.
Ma már itthon sem státusszimbólum, legfeljebb bizonyos körökben. Mikor minden 3. tinilánynak iPhone kell mert jól mutat a tükrös selfien...és meg is kapja, akkor az már nemigazán nevezhető státusszimbólumnak. Mert rengeteg van már belőle, és könnyen elérhető az előfizetésekkel.
Egy drága Mac, vagy Macbook, inkább nevezhető annak. De azt sem azért veszik, hanem mert munkára sokan azt preferálják.

[ Szerkesztve ]

(#131) seniman válasza Wesder (#129) üzenetére


seniman
addikt

Mint régen a Jacko koncertjegyekért. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#132) bollokcs80 válasza seniman (#125) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

:))

B.Cs.

(#133) seniman válasza bollokcs80 (#132) üzenetére


seniman
addikt

:D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#134) ERipley válasza cigam (#26) üzenetére


ERipley
tag

István nem mutat semmit. István egy "Android troll".

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#135) joey04 válasza kovbandi82 (#124) üzenetére


joey04
titán

Ha a redmis hasonlat nekem szólt, akkor tegyük azért tisztába: A beszélgetés megint kezdett elmenni abba az irányba, hogy az Apple túlárazott szar, és más a feléből, negyedéből hozza ugyanazt a teljesítményt. Ez így itt még nem lett leírva, de erre ment a beszélgetés. Erre hoztam fel a saját példám, hogy nem indokolatalan a magasabb ár, mert cserébe szinte mindenben sokkal jobb, ha eltekintünk a rendszerek közti különbségektől, mert nem ios vs android összevetésben értem hanem ahogy írtam is, az alkatrészek minősége, a burkolat minősége és a soc ereje volt az összehasonlítás lényege, hogy mindkettőt használva én úgy érzem, bőven indokolt a magasabb ár, mert van is annyival jobb, mint amennyivel drágább. De ez igaz lenne gy s8-cal összevetve is. A miui megítélése meg nem telefon függő, a 3/4gb ram mindenhol újratöltöget pont azért, mert nem vasfüggő, hanem a szoftver ilyen, és akik "értenek" hozzá, és csúcs xiaomit próbáltak, azok is ezen a véleményen vannak:

[link]
[link]
[link]

de ugye tudjuk: [link]

Az átláthatatlan, kusza engedélykezelésről meg sheratan tudna mesélni, ahogy az összes kínai egyedi rendszerről. Ha képben vagy a témával, tudod ki ő.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#136) b.kov


b.kov
senior tag

Tavaly októberben zsebeltem be egy 5S-t használtan kb 50k-ért.
Még mindig imádom, el sem tudnám képzelni ezután az androidot, menekülök előle. :)

Azonban ha új telefon vásárlására kerülne a sor, biztosan SE-t választanék, 85-90k-ért már hozzá jut az ember újonnan, ami még minimum 3 évig kiszolgál, ha nem tovább.

(#137) Friczy válasza Blizzardking (#118) üzenetére


Friczy
senior tag

Az SE-nek se sokkal nagyobb az akkumulátora, az akkuidőm viszont sokkal jobb vele, mnt korábban a Sony Z5C-vel volt. Önmagában a számok megtévesztőek lehetnek.

(#138) kovbandi82 válasza joey04 (#135) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Akkor leírom ismét: a MI5 nálam pörgött mint a búgócsiga és nem töltögetett újra, és abban is 3/32-es verzióm volt. MiuiHU rommal használtam, mint mindegyik Xiaomi telefonomat. Remélem 2x elég leírni. És ugye az engedélykezelő beállítása is a testreszabhatóság miatt bonyolultabb, meg az agresszívabbnak mondható memóriakezelés miatt, ami viszont egy kattintással kikapcsolható. Ha valaki gondolja, privátban leírom, mi az, amit be kell egy app memória lockjához beállítani. Én nem tudom ki mennyire van képben a témával, én csak magamról tudok beszélni, nah kijelenthetem, képben vagyok vele :D

A felár pedig nem az anyainőségnek szól, mármint ha lehet ilyenről beszélni a lepattogó matt festés miatt a régebbi I7-es modelleken, Nekem is volt alkalmam megcsodálni, hanem az IOS rendszer indokolja szerintem. A MI5-öm se karcolódott meg az együtt töltött 1 év alatt, most hogy 2 méter zuhanás után pont pofával egy fogóra esett, arról nem tehet. És persze azt is tegyük hozzá, hogy egy I7 tulajaként írom ezt, aki imádja a telefonját, de ha megint droidra váltana, csak Xiaomit venne.
Jah és még valami: könyörgöm tudjátok mi a különbség a dev és a stable között? Róbáljátok ki az IOS 11 betat. No valakinél atomfasza, valakinél, pl kollegám független I7plusan meg egy ejszaka alatt lemerült, meg random lefagy. Akkor szar az IOS?

[ Szerkesztve ]

(#139) joey04 válasza kovbandi82 (#138) üzenetére


joey04
titán

ezt játszhatjuk a végletekig, én meg 3x írtam, hogy de, újratöltöget, az agresszív memóriakezelés kikapcsolása után is, és pont azért hoztam tapasztaltabb véleményt, mert ez így meddő vita, hogy újratölt, de nem tölt újra. Írták, csak custom rom segít tartósan a problémán. Ha mást tapasztalsz, akkor nem vagy érzékeny rá maximum. Az, hogy a mi5 pörög vagy nem, nem is tartozik ide, biztos úgy van, bár a a memóriakezeléssel kapcsolatos véleményed után nem veszem tutira.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#140) kovbandi82 válasza joey04 (#139) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Persze mert az a hobbym, hogy kamuzok. Veled ellentétben én tapasztalatból beszélek. Redmi szériától sokat ne is várj, buget széria.

[ Szerkesztve ]

(#141) joey04 válasza kovbandi82 (#140) üzenetére


joey04
titán

Rendben :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#142) Wesder válasza kovbandi82 (#138) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem leírhatod PM-be ha nem gond, érdekelnének a beàllítàsok :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143) kovbandi82 válasza joey04 (#141) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Csak akkor azt írd már meg, mi a fészkes fene érdekem lenne a védelemben, amikor egy I7 van a zsebemben?

(#144) seniman válasza kovbandi82 (#143) üzenetére


seniman
addikt

Semmi,megy az ördögűzés ipari méretekben. :K Ez afféle gyászszertartás azon okból,hogy megszűnt a forgalmazása.Aki nem hívő meg sem szólalhat. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#145) kovbandi82 válasza Wesder (#142) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Megírtam.

(#146) kovbandi82 válasza seniman (#144) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szval akkor lennék király csávó, ha azt mondanám, legalábbis ebben a topicban: szarandroidcsakazájfon.
Másik topicban: szarájfoncsakandroid.
Mondjuk hogy leírom a valóságot, senkit se érdekel sehol:
Kiutáltak egyik topicból, mert le merten írni a előnyök mellett pár rossz dolgot is a Miuiról.
Itt meg az a baj, hogy cáfolok egyes sztereotípiákat, és egyes emberek képtelenek elfogadni azt, higy igen is szép számú user szerint, és vagyunk annyian mint az ellentábor, ha nem többen, semmi gond a Miui memóriakezelésével. Utoljára újratöltést a Redmi1s-en láttam, Miui V6.
És persze véleményt azok formálnak, akik azt se tudják, mi a közös a Xiaomi.eu és a MiuiHU-ban, vagy a stable romról nem is hallottak.....
Egyáltalán használt valaki Global Stablet vagy Eu stablet közületek? Tudja valaki miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#147) seniman válasza kovbandi82 (#146) üzenetére


seniman
addikt

Úgy kell csinálni,mint Fletó bácsi,mindig az aktuális igények szerint alakítani a véleményed. :D Ahogy a helyzet megkívánja.Nem mondom,hogy "szarazájfón",csak nálam más szempontok játszanak,amiknek tükrében labdába sem rúghat,valamint nagyon taszít az a vallásos áhitat,ami körül lengi.Ha a mostani telóm helyett egy SE-t vettem volna,most háromszor annyit fizetnék,ráadásul a magentásoknál már az is kifuttatás alatt van.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#148) joey04 válasza kovbandi82 (#143) üzenetére


joey04
titán

nem tudom, de nem is érdekel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#149) Wesder válasza kovbandi82 (#145) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#150) kovbandi82 válasza seniman (#147) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Az áhitat engem is, van ismerősöm aki szerint más nem létezik, de azt pont le....rom. Engem maga a rendszer érdekelt, és egyelőre nem bántam meg, vannak hibái, de előnyei is.

(#151) 7Heads Drago válasza aujjobba (#27) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez tényleg mérvadó teszt: 4-inch 640 x 1136 Retina Display vs 5.2-inch 1080 x 1920 :C
Nem kell mindig minden vonatra felülni. Az almát a körtével.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#152) seniman válasza kovbandi82 (#150) üzenetére


seniman
addikt

Mint mindegyiknek.Ha lenne hibátlan,a többiek lehúzhatnák a rolót.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#153) aujjobba válasza 7Heads Drago (#151) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezzel arra reagáltam, amikor fórumtárs azt találta írni, hogy az 5s hardveresen messze alulmúlta a nexus5 és lg g2-t.

Olvasgass kicsit vissza, ha érdekel.

(#154) tDr1v3r válasza seniman (#122) üzenetére


tDr1v3r
veterán

:DDD

Nekem ennyi eleg is volt. Komolytalan ember vagy.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#155) 7Heads Drago válasza aujjobba (#153) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az olyan hsz-t minek veszed figyelembe?

Ettől függetlenül röhej hogy erre a régi hardverra képes az apple felerőltetni egy friss ios-t. 1 gb ramra. Vágom hogy kis felbontás, meg kell a "biztonsági fríssités", de maga a rendszer se erre van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#156) aujjobba válasza 7Heads Drago (#155) üzenetére


aujjobba
addikt

Azért veszem figyelembe, mert a nyilvánvaló hülyeségek mellett nehezen tudok szó nélkül elmenni.

Az új iOS döcög itt-ott persze, de számomra is meglepően egész normális sebességgel fut.
A céges 5s-re feltettem a bétát, időnként elnyomkodom, nem vészes.

Láttam metrón valakit 4s-t nyomogatni az aktuális rendszerrel, na az tényleg durva volt. Meg akarta nyitni a facebookot, hát mentünk vagy 2 megállót mire elindult.
Az 5 is gyengusz, azaz 5c-hez volt szerencsém, de ugyanaz a hardver, azt se kívánom senkinek.

Ezekhez képest az 5s még egész jól muzsikál.

[ Szerkesztve ]

(#157) seniman válasza tDr1v3r (#154) üzenetére


seniman
addikt

Inkább,minthogy elvakult hívő legyek.Bár nem tudom mi ebben a komolytalanság. :U Az igazi fanatikus almás fanokat csak az különbözteti meg az isis tagoktól,hogy embert nem ölnek.De a séma ugyanaz,"ha nem az én hitemet vallod,meghalsz".

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#158) tDr1v3r válasza seniman (#157) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem a te minden Apple felhasznalo hivo/sznob gondolatmenetedrol meg a kurucinfos fotelnacionalistak jutnak eszembe.

Amugy en elvakult hivonek szamitok?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#159) kovbandi82 válasza tDr1v3r (#158) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Komolyan ez jobb mint a Benny Hill show

(#160) Dhampir


Dhampir
félisten

(#161) seniman válasza tDr1v3r (#158) üzenetére


seniman
addikt

Nem mindegyik,de elég nagy a százalékos arány.Hogy Te közéjük tartozol e,azt én honnan tudjam?Ebben az országban sajnos nagyon sokan nem a valódi belső tartalom,hanem a logo meg a márkanév alapján választanak telefont.A Samsung ki is használja ezt a Galaxy szériával,szerintem sok ember van,akinek lövése sincs mi a különbség egy Pocket Neo meg egy S4 közt például.Mindegyik "kalakszi" ez a lényeg. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#162) Prowler válasza aujjobba (#79) üzenetére


Prowler
senior tag

5S szerintem már csak dísznek van az oldalon kb :DDD

Veremivadék Undorkutya

(#163) Prowler válasza seniman (#82) üzenetére


Prowler
senior tag

Számomra sem. Főleg amikor 2 hete egy P10 lite-ot osztogattak 249-ért, 32 GB ROM + 4 GB RAM verzióban kártyafüggetlenül. ;)

Veremivadék Undorkutya

(#164) #40359168 válasza seniman (#157) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ma már ne igyál többet szerintem. ISIS? Jézus ereje, te milyen horizonton mozogsz? :DDD

(#165) seniman válasza #40359168 (#164) üzenetére


seniman
addikt

Jehova tanúi jobban tetszenének?Ők is mindig térítenék a népet a saját hitükre.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#166) #40359168 válasza seniman (#165) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az tetszene jobban, ha nem hülyékről, hanem telefonokról olvasgathatnék meg dumálhatnék itt.

(#167) joey04 válasza #40359168 (#166) üzenetére


joey04
titán

akkor skippeld a kollégát :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#168) seniman válasza #40359168 (#166) üzenetére


seniman
addikt

Ez a blog nem a telefonról szól,hanem arról hogy kikerült a kínálatból.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169) #40359168 válasza seniman (#168) üzenetére


#40359168
törölt tag

Igen, látom: Telenor, 5s, kikerült a kínálatból > ISIS > Jehova tanúi. Hagyjuk a szerecsenmosdatást.

(#170) b.kov válasza #40359168 (#169) üzenetére


b.kov
senior tag

Ki tudja milyen összeesküvés-elmélet húzódik a kommentek mögött. ;]

(#171) #40359168 válasza b.kov (#170) üzenetére


#40359168
törölt tag

Küldök is mindjárt egy linket Tiborunak. :DDD

(#172) tDr1v3r válasza b.kov (#170) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oberle mar talalgatja hogy melyik ajfonos k.ccsog permetezett a mult heten.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#173) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Megérte visszanézni.. :))

(#174) no more válasza kovbandi82 (#124) üzenetére


no more
addikt

Nálad a pont. Én Samsung után maximum iPhone-t vennék, de nevetséges, amikor 30 ezres droidot hasonlítanak mondjuk egy i7 Plushoz...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#175) joey04 válasza no more (#174) üzenetére


joey04
titán

Ilyet mondjuk senki nem csinált, de valamivel drágább modellel sem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.