Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#138) kovbandi82 válasza joey04 (#135) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Akkor leírom ismét: a MI5 nálam pörgött mint a búgócsiga és nem töltögetett újra, és abban is 3/32-es verzióm volt. MiuiHU rommal használtam, mint mindegyik Xiaomi telefonomat. Remélem 2x elég leírni. És ugye az engedélykezelő beállítása is a testreszabhatóság miatt bonyolultabb, meg az agresszívabbnak mondható memóriakezelés miatt, ami viszont egy kattintással kikapcsolható. Ha valaki gondolja, privátban leírom, mi az, amit be kell egy app memória lockjához beállítani. Én nem tudom ki mennyire van képben a témával, én csak magamról tudok beszélni, nah kijelenthetem, képben vagyok vele :D

A felár pedig nem az anyainőségnek szól, mármint ha lehet ilyenről beszélni a lepattogó matt festés miatt a régebbi I7-es modelleken, Nekem is volt alkalmam megcsodálni, hanem az IOS rendszer indokolja szerintem. A MI5-öm se karcolódott meg az együtt töltött 1 év alatt, most hogy 2 méter zuhanás után pont pofával egy fogóra esett, arról nem tehet. És persze azt is tegyük hozzá, hogy egy I7 tulajaként írom ezt, aki imádja a telefonját, de ha megint droidra váltana, csak Xiaomit venne.
Jah és még valami: könyörgöm tudjátok mi a különbség a dev és a stable között? Róbáljátok ki az IOS 11 betat. No valakinél atomfasza, valakinél, pl kollegám független I7plusan meg egy ejszaka alatt lemerült, meg random lefagy. Akkor szar az IOS?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.