Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Intruder2k5 válasza liksoft (#4200) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Bár nem tudom milyen blokkolót használsz, de szerintem a legtöbbet oldalanként lehet ki/be kapcsolni, így irreleváns, hogy a PH-n kívül még hány oldal van nyitva. Gondolom van benne whitelist funkció, ha arra felveszed a lapcsalád oldalait, akkor itt nem, de másutt aktív marad.

(#4202) liksoft válasza Intruder2k5 (#4201) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszönöm az ötletet, megnézem. Ugyanakkor ez nem segítség arra, hogy örömmel fizetnék utalással. :F :W

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4203) liksoft


liksoft
nagyúr

[kép]

Nem találtam utalás opciót. Most megnéztem. :F

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4204) Vakegérke válasza liksoft (#4203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is uBlock Origin-t használok. Ahol nem akarom használni, például itt, rákattintok az ikonjára, a felugró ablakban a kapcsoló szimbólumra és kész. Kalandozhatok, ha visszatérek, automatikusan kikapcsol.
A többiről nem tudom, miként viselkednek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4205) liksoft válasza Vakegérke (#4204) üzenetére


liksoft
nagyúr

Köszi, épp most sikerült megtalálnom nekem is.
Viszont:

UTALNI SZERETNÉK! MERT PRÉMIUM TAG AKAROK LENNI !!!

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4206) tlac válasza liksoft (#4205) üzenetére


tlac
nagyúr

nincs bankkártyád vagy valakinek a közeledben?

de paypal-lal is lehet fizetni és oda utalva is tudsz feltölteni pénzt

(#4207) liksoft válasza tlac (#4206) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem, nincs, és nem is fogadok el ebben segítséget, írtam már. Csökönyös vénember vagyok....

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4208) tlac válasza liksoft (#4207) üzenetére


tlac
nagyúr

amit utólag írtam, azt egyedül is meg tudod csinálni

(#4209) Dluinet válasza liksoft (#4207) üzenetére


Dluinet
nagyúr

megkéred az egyik ismerősödet, hogy fizesse ki helyetted, te meg odaadod neki KP-ban az összeget

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#4210) liksoft válasza tlac (#4208) üzenetére


liksoft
nagyúr

PayPal ad előlegbekérőt? :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4211) tlac válasza liksoft (#4210) üzenetére


tlac
nagyúr

ennyire nem értek hozzá
paypal topikban kérdezz rá vagy olvass utána

(#4212) liksoft válasza tlac (#4211) üzenetére


liksoft
nagyúr

Privi

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4213) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na, megtoldottam én is egy fél évvel, mert már csak jövő nyárig volt érvényes. :)

(#4214) macilacus válasza Intruder2k5 (#4199) üzenetére


macilacus
senior tag

A dolog tényleg megszűnt már, amiért köszönet. Bár mint írtam "a blokkoló, kikapcs és folytat tovább" engem ez nem idegesített, csak azért írtam mert az mondtad "a prémium tagokat ez nem érinti, náluk nem aktív a figyelmeztetés akkor sem, ha megy a blokkoló" :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#4215) Winner_hun válasza Intruder2k5 (#4213) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tagsági érvényessége: 2025-06-04 (még 2004 nap)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4216) Intruder2k5 válasza Winner_hun (#4215) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, nyertél.

(#4217) LamerGyuri válasza Winner_hun (#4215) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Impozáns :R

...úgyhogy innentől kussolok :B :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4218) Viktor0610 válasza Winner_hun (#4215) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y :C

Samsung Galaxy A54

(#4219) b.


b.
félisten

megoldódott.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4220) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Előfizettem paypalon, de kétszer vonta le. 3 hónapra fizettem elő, és a pénzt kétszer vonta le. Ki tud ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#4221) Snowy_owl válasza Snowy_owl (#4220) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Aztán meg rá fél órára visszautalódott. Mik vannak.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#4222) mefistofeles

Úgy gondoltam, hogy majd' 16 évnyi tagság után prémium taggá kell válnom! Ez az egyetlen oldal ahová napi szinten többször is felnézek és -talán mondhatom- otthon érzem magam. Annyira nem is érdekelnek a prémium előnyök (nyilván ki fogom használni őket) de ennyit megérdemel tőlem a PROHARDVER. Kaptam tőlük én is bőven....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4223) Vakegérke válasza mefistofeles (#4222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdv a klubban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4224) bluemirage válasza mefistofeles (#4222) üzenetére


bluemirage
őstag

Ugyanígy gondolom. Plusz az itteni fórum-infok miatt sok pénzt spóróltam, ez egy kicsi díj amivel ebből visszatérítek a portálnak érte. Sajnos kevesen gondolják így... :(

Meliora sunt bono inimica

(#4225) mefistofeles válasza bluemirage (#4224) üzenetére

Fel sem tudom sorolni mennyi szakmai segítséget kaptam itt, rengeteg témában.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4226) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szasztok MODik és Gizdák!
Segítsetek már nekem picit. GYött a figyúzámán me' léjár de nem látom az utolsó éves befizetésemet ami pedig kellett hogy legyen mert nem láttam lehetőséget 2,5 évre fizetni.
Előre is köszönöm szípen!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4227) Intruder2k5 válasza bitpork (#4226) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A vásárlásaidat itt látod, itt kéne lenni a korábbi Prémium vásárlásnak is. Bár nem tudom mi a kérdés, de mi MODik nem látjuk mások vásárlásait, tehát ha olyan jellegű, akkor lezso6 tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#4228) bitpork válasza Intruder2k5 (#4227) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

WouW!
Akkor ez nem működik már? Illetve az általad linkelten meg a régiek nem látszanak.
Mindenesetre köcce!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4229) Intruder2k5 válasza bitpork (#4228) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát, bevallom azt nem tudom megmondani, hogy a LOGOUT-os dolgok mennyire vannak karbantartva, de a látszat azt mutatja, hogy a fizetési rész semennyire. A jelek szerint ebben az ügyben mindenképp az új felületet kell használni! Szerintem arra már nem áldoznak a szűkös lezsoidőből. :)

[ Szerkesztve ]

(#4230) bitpork válasza Intruder2k5 (#4229) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mik ezek a PHontok? Mire jaó? X pontért lehet kapni kigyössz a ban-ból kártyát v mi?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4231) Intruder2k5 válasza bitpork (#4230) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt nem, de a PH! fizetős szolgáltatásaira igénybe lehet venni, vagyis fizetni lehet vele, akár prémium tagságit, felhasználónév módosítást, hirdetés kiemelést, előresorolást, stb.-t.

1 PH!ont = 1Ft

(#4232) bitpork válasza Intruder2k5 (#4231) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Oh. És visszafelé milyen a váltási arány?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4233) Intruder2k5 válasza bitpork (#4232) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt nem igazán értem. PHontot nem lehet vásárolni, azt kapod Barion vásárlások után, és ugyanígy visszaváltani sem lehet forintra.

(#4234) bitpork válasza Intruder2k5 (#4233) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jaaa azt a Barion aggya - oszt én meg megettem hogy lesz egy pizzám de akkor nem. Thx :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4235) Intruder2k5 válasza bitpork (#4234) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem a Barion adja, a PH adja a Barion-os vásárlások után, de ebből nem lesz pizzád. :N

Szívesen!

(#4236) bitpork válasza Intruder2k5 (#4235) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na jó de akkor hol vannak a pontok nyilvántartva?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4237) Intruder2k5 válasza bitpork (#4236) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilvántartva a PH! rendszerében van, de sajnos csak úgy megnézni nem lehet mennyi van, erre még nincs funkció. Ígérte lezso, hogy lesz valami tárca féleség, majd... :)

De amikor fizetsz valamit, ott láthatod mennyid van éppen. Pl.:

(#4238) bitpork válasza Intruder2k5 (#4237) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Najóvanakkó' köszöntem szépen! :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4239) Troy. válasza Winner_hun (#4182) üzenetére


Troy.
addikt

Tavaly ez épp a glamour napokon volt. Idén nem tervezitek? :)

.

(#4240) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ejj, azt hittem a nick nev valtoztatasara van lehetoseg prem alatt... Ez mikor kerult torlesre?

mod: Most talaltam meg, hol tudom modositani. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4241) #72042496 válasza MPowerPH (#4240) üzenetére


#72042496
törölt tag

Tudtommal ez a bevezetése óta egy prémiumtól független, fizetős funkció volt.

(#4242) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Tudtok valami rendszer hibáról?
Nem tudtam ma előfizetni. [link]

(#4243) Sanyi.mTs válasza Sanyi.mTs (#4242) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

MC-vel volt gond [link]

(#4244) Luck Dragon

Sziasztok .Olyan problémám lenne hogy reklám ki van kapcsolva de még is az LG Velvetes reklám mindenhol ott van. Pedig én nem akarom megvenni :D
Böngészőm Safari.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4245) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#4244) üzenetére

Közben megjavult magától .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4246) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok!
Ha rossz helyen érdeklődöm akkor elnézést! Tehát a tegnapi nap folyamán vásároltam egy terméket, mely amúgy hibás ként lett vásárolva,tehát amúgy sincs rá garancia. Értékelés ment oda-vissza ,viszont ma vettem észre ,hogy más tétel lett az értékelésben. Biztos jó tétel értékeltem nem ez az első :) Valaki hasonlóval találkozott?

A jövő most van

(#4247) Intruder2k5 válasza vilmose33 (#4246) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

A hirdetés amit értékeltél egy fizetett hirdetés volt, és mivel még nem járt le, az eladó másik terméket hirdetett meg benne. Ez tényleg nem a legszerencsésebb helyzet, de van ilyen, tehát nem bug. Egyébként hibát itt tudsz jelenteni.

(#4248) vilmose33 válasza Intruder2k5 (#4247) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R

A jövő most van

(#4249) Lauda


Lauda
félisten

Látom közben lett két éves előfizu is. :R :K

(#4250) Intruder2k5 válasza Lauda (#4249) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, egy kicsit át lettek szabva a csomagok. Lett két éves, a fél éves viszont megszűnt. :K

[ Szerkesztve ]

(#4251) cappa72 válasza Intruder2k5 (#4250) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak aztán jöjjön a figyelmeztetés, hogy lejár, mert 2 év alatt elfeljetődik valahogy. :D
(én speciel biztos el fogom feledni)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#4252) Vakegérke válasza cappa72 (#4251) üzenetére


Vakegérke
veterán

Használd a Tódort, az figyelmeztet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4253) Intruder2k5 válasza cappa72 (#4251) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Van már erre opció a beállításokban, bár próbálni még nem volt módom, mert sok van még hátra az előfizetésemből. De gondolom működik. :)

(#4254) Balion


Balion
senior tag

Lehet én nem látok rendesen, de nem találom a reklámok kikapcsolása opciót a beállításokban.

(#4255) Intruder2k5 válasza Balion (#4254) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Prémium beállítások közt keresd! Ezt egyébként a jobb felső menüből indulva a Prémium tagsági -> Prémium funkciók részben éred el.

[ Szerkesztve ]

(#4256) Balion válasza Intruder2k5 (#4255) üzenetére


Balion
senior tag

Óóó, ilyet nem is láttam, köszi!
És tényleg ott van! :R

[ Szerkesztve ]

(#4257) Chaser


Chaser
titán

hello itt a jó napot! ( :
megoldható lenne belevenni a szolgáltatásba, hogy opcionálisan ne kaphasson az ember privátot senkitől?
nyilván adminoktól igen, de bárki mástól nem, max ha én az illetőt külön engedélyezem
kezdek hülyét kapni attól, hogy annak ellenére hogy minden hirdetésemnél ott van a csak telefonos érdeklődés, 10 emberből 8-nak mégis sikerül irkálnia a hülyeségét
de az is unalmas, hogy ebben, abban, amabban teljesen random idegeneknek segítsek, mert nekik nem felel meg a fórumos segítség, hanem személyes support kell természetesen ingyen és bérmentve, és én érezzem magam sz@rul ha valahogy nem érzem megtiszteltetésnek a megkeresésüket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4258) bluemirage válasza Chaser (#4257) üzenetére


bluemirage
őstag

+1 :K hasznos ötlet!

Meliora sunt bono inimica

(#4259) Chaser válasza bluemirage (#4258) üzenetére


Chaser
titán

csak ezért magában előfizetnék, többi extra nekem nem is kell:)
mai nap de. megint fogadott egy privát egy "nagyszerű" ajánlattal, amit követett egy másik egy még nagyszerűbbel, és hiába írom ki hogy csak telefon, fix ár, a funkcionális analfabétizmusban szenvedők nem tudják felfogni
ebből a 15 évem alatt több ezer volt, de abból is rengeteg hogy teljesen ismeretleneknek hirtelen én leszek a legjobb komája ha privátban segíteni kell, persze puszira, mert nekem itt nyilván az a dolgom ( : a ph is fizet érte, csak még nem ért ide az utalás ;]
szó se róla, sok embernek segítettem akit "ismertem", olyanoktól nagy ritkán én is kértem segítséget - de akkor is égett a pofám - de van egy határ, már lassan reszketve írok szaktopikba, mikor jön a következő kérdés privátba ami azzal indul "látom te értesz hozzá, csak ebben, abban, meg amabban kellene segítség...."

pedig egyrészt nem is értek, másrészt nem vagyok free support, bár lehet sokan a titánt annak olvassák ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4260) Chaser válasza Chaser (#4257) üzenetére


Chaser
titán

hello itt a valamilyen illetékes válaszolna esetleg? ( :
no nem azért, mert megint ezredjére _kéretlen:_ privátot kaptam egy egysejtűtől, csak úgy érdekelne :B :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4261) bluemirage válasza Chaser (#4260) üzenetére


bluemirage
őstag

Olvassák... és egy pillanatig szerintem elgondolkodnak rajta. De ha csak egy ember kéri, akkor annak nincs akkor súlya, hogy azonnal forradalmat indítson... Ez azért nem a Mátrix és Te sem vagy Neo ;) Meg én sem.

Meliora sunt bono inimica

(#4262) Chaser válasza bluemirage (#4261) üzenetére


Chaser
titán

48 óra elteltével valami visszaböfit úgy elvárna az ember ha egy fizetős szolgáltatás felől érdeklődik
én legalábbis elvárom ( :
nekem nem kell forradalom, de a kéretlen privátok sem a bóhocoktól
azon már túltettem magam, hogy ha privátokat akarok törölni egyesével kell, mikor már a freemailnél 10+ éve is ott volt a lehetőség az összes törlésére egyben, de nyilván, mo. egyik nagy it oldalán töröljük egyesével mint a 2000-es évek előtt, legyen
rászántam azt a pár órát, mikor már 3-4000 tagtól volt privátom
de unom, azt is hogy állandóan kifejezett kérésem ellenére is folyamatosan zaklatnak a hirdetések miatt
csak azért vetődött ez fel bennem, mert hirdetések alatt a hsz-eket lehet tiltani, ennyi erővel a privátokat mért nem?
nem kell ehhez neo meg mátrix
egy potenciális ügyfél érdeklődése történt meg bárminemű reakció nélkül a szolgáltató részéről

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4263) Viktor0610 válasza Chaser (#4262) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már bocs, de miért is kellene válaszoljon bárki is a javaslatodra?
Olvasták (gondolom), majd eldöntik, hogy megvalósítják-e vagy sem.

Samsung Galaxy A54

(#4264) Chaser válasza Viktor0610 (#4263) üzenetére


Chaser
titán

már bocs, talán azért mert akkor előfizetnék rá?
gratulálok a moderátori "rangodhoz", szolgáltatói területre azért ne feltétlen menj
a tehenek is visszaböfögnek egymásnak, már bocs
lassan két napja tettem fel egy egyszerű kérdést, nem neked, a szolgáltatónak

szerk:
ha nem tévedek nagyot ez a topik "hivatalos" és nézik az illetékesek
de ha tévedtem elnézést, akkor megkeresem őket official módban mailen is

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4265) Viktor0610 válasza Chaser (#4264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a gratulációt! :R
2001 óta a kereskedelemben dolgozom, 2004 óta szolgáltatónál, és az ügyfelek visszajelzései alapján jól végeztem a dolgom. :D
Már háttérbe vonultam, nem ügyfelezem.

Illetve Parci leírta korábban (nem itt, más topikban), hogy nem feltétlen fogják az egyes javaslatokat megválaszolni. Elolvassák, tudomásul veszik, ha úgy látják, beépítik az oldalba.

Samsung Galaxy A54

(#4266) Chaser válasza Viktor0610 (#4265) üzenetére


Chaser
titán

"Már háttérbe vonultam, nem ügyfelezem." jól teszed ;]
parci nem tudom mit írt le, naivan azért azt gondolnám egy fizetős szolgáltatáshoz némi support is van a topikjában
már biztos elég vehemens vagyok, de nem lennék az, ha folyamatosan nem kapnám a kéretlen privátokat, mint ma is, meg előtte is, meg azelőtt is
és hiába írom ki a hirdetésbe, akkor is irkálják a hülyeséget
amikor már több ezer ilyen van, nem nagyon vicces, elején még röhögtem rajta ( : de így 15 év után már nem vicces a funkcionális analfabétákkal küzdeni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4267) koxx válasza Chaser (#4257) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem ez a fícsör nem akkora prió, a userek hány %-ának lenne ez fontos, 0,001? Vannak ennél sokkal fontosabb megoldandó dolgok is. Ha nem akarod, hogy írogasson tiltsd le.

(#4268) Chaser válasza koxx (#4267) üzenetére


Chaser
titán

ez három sor lehet lezsonak?
lehet négy is, nem vagyok programozó
NEM akarok KÉRETLEN privátokat kapni, több ezer után elég volt
nem akarok 2021-ben egyesével törölgetni már privátokat, 3-4000-nél megtettem egyesével, mert már a privát részleg kb fagyott ha privátot olvastam/kerestem
nem letiltani akarok senkit, csak nem akarom hogy zaklassanak, mert ez már bőven kimeríti a zaklatást ha aprónál kiírom hogy csak telefonon keressenek, és csakazértis' megtalál az egysejtű az agymenésével
és ezért fizetnék, prémium szolgáltatás többi része személy szerint nem érdekel, de ez igen
gondolom én, ha a hsz-ek tiltását meg lehetett oldani hirdetéseknél, talán ezt is
de ugye csak érdeklődöm, hogy vége lesz ennek a tortúrának, vagy hagyjam a fenébe az aprót és menjek vakerára, az értelmi színvonal ott sem lehet kisebb, de ott élből nem tudnak zaklatni a baromságaikkal privátban - csak publikban ( : -
ne lassan remegő gyomorral kelljen már rénéznem a privátokra, hogy:
- egy "ismerős" írt, vagy ismerős
- vagy megint a sokadik egysejtű láma találja ki hogy a saját dolgaimat mennyiért adjame el/megvan-e még?/beszámítom-e 20e-ért az 5e ft-ot sem érő telefonját amire egyébként sincs semmi szükségem/stbstbstb
- vagy épp megint free supportnak néz valaki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4269) koxx válasza Chaser (#4268) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom, mérnök vagyok nem programozó. De ez tényleg akkora probléma, hogy ilyen mennyiségben kapsz privátokat? mert mondjuk lec vagy Gianni esetében akik nagyban bizniszelnek ott megértem. Kapok egy privátot, megnézem ki és mit írt, ha olyan, hogy válaszolnom kell rá válaszolok, ha nem akkor törlöm, probléma megoldva.

(#4270) Chaser válasza koxx (#4269) üzenetére


Chaser
titán

( :
ez aranyos volt
ha minden businessem értékelve lenne, bőven ezer felett lennék, lehet lenne 2000 is
szándékosan már nagyon régóta nem kérek értékelést, csak ha valaki feltétlen jajdenayon' ragaszkodik hozzá
én nem nagyban businesselek, de toltam úgy is
viszont amiket árulok a zöme mondhatni "népszerű"
mostani aktuális kedvenc a logi g305 egér
tippelj, annak ellenére, hogy ki van írva hogy fix ár, és hogy csak telefonon keressenek, amiatt az egy termék miatt hányan zaklattak? - mondhatom zaklatásnak, mert annak minősül jogilag, ha kifejezett kérésem ellenére privátot ír valaki, és az egyértelműen közölt fix ár ellenére ő majd kitalálja mennyit ad érte -
több mint tizen, csak annál az egy terméknél, ma is, de mellé az egyik tápra is
de még van hogy 10+ éve aktívan itt levő tag is megtalál, hogy ezt meg-azt számítsak be, hiába van kiírva az is, hogy nem érdekel
nem költői túlzás volt a 3-4 ezer privát törlése - 3-4e tagtól privát -, aminek nagy része szimplán szemét
most vagy azt csinálom többet a büdös életben nem nézek rá a privátokra, "ismerősök" majd idővel rájönnek, ismerősök meg tudni fogják, vagy lesz a prémiumban olyan funkció hogy senki más ne küldhessen nekem privátot, csak az akit én felveszek listára magamtól
és bármilyen nonszensz, az is elég gyakori, hogy free supportnak néznek, bár az nem hirdetéshez kapcsolódik, de ugyanúgy nem vagyok rá kíváncsi
segítettem/segítek én topikban bárkinek, az sokaknak hasznos lehet, de hogy privátban is folyamatosan megtalálnak, én is írjam ki aláírásba, mint sokan, hogy szakmai kérdések csak topikban, az a megoldás amikor pár kattintással meg lehetne oldani? - és persze hiába írnám ki, ugyanúgy megtalálnának ((( : -
elég volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4271) Viktor0610 válasza Chaser (#4268) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Reszponzív oldalon négy sor, széles asztali nézetben kettő.

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4272) Chaser válasza Viktor0610 (#4271) üzenetére


Chaser
titán

( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4273) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az ilyen bejelentő topikot nem figyeljük, erre semmi kapacitás nincs, ezért le is zártam.

Ha valami kérés vagy bug van, ide lehet írni:
- Bugok, problémák @ PROHARDVER lapcsalád
- Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád
- vagy a központi email az impressszumban.

A privát üzenetek fogadásának leállítása egyébként nem rossz ötlet (de persze csak egy 24 órás késleltetéssel és egyéb feltételekkel, például hogy aktív hirdetés esetén nem lehet).
A privátok tömeges törlése necces dolog, így is állandóan jönnek, hogy jajjtöröltemállítsátok vissza. De majd átgondoljuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.