Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag

A "mozielmenyhez" a fotelek is hozzatartoznak arrol nincs miert kep : )

(#2) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hát ekkora kijelzővel ez max. házimozicska... :U

I'm gangsta!

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Régebben már feltettem ezt a kérdést, de álljon itt újra, az utókornak ;]
Mi van azzal az ablak elé pakolt mobil klímával? :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Lacielvtárs válasza flashpointer (#1) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

&Yodafon:
Igazatok van, ez most a hang technika fejlődésére utaló poszt.
Mivel franciaagyon mozizok, és ez egy egy személyes mozi igy fotelek nem kellenek.
Hason fekve mozizok, még akkor is ha ez igy egérmozi :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5) Lacielvtárs válasza Syl (#3) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :)) ;]
Most még nem szükséges, ezért nincs ott.
No meg hamarosan szereltetek be egy split klímát, így remélem már nem fog kelleni az a 'csodálatos' mobilklima ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#6) Csupingo válasza Lacielvtárs (#5) üzenetére


Csupingo
veterán

Ha már a klímánál tartotok. Amúgy egy ilyen zárt szobát le tud hűteni? A munkahelyemen van, de ott gyakran nyitva kell lennie az ablaknak és az ajtón is sokszor közlekednek, ezért szegény megállás nélkül működik.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#7) Lacielvtárs válasza Csupingo (#6) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát szerintem ez kizárólag a klíma szaki tudasan múlik, hogy olyan teljesítményűt rakjon fel ami az adott legkobmetert le tudja hűteni.
No, meg a penztarcan múlik :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#8) Csupingo válasza Lacielvtárs (#7) üzenetére


Csupingo
veterán

Konkrétan nálad bevállt?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#9) Lacielvtárs válasza Csupingo (#8) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Még nincs fenn a klíma, most tervezem felrakatni.
Én úgy gondolom nálam elég lesz egy 3,5 kW-os, mert a korábbi mobilklima 3,2 kW-os volt, és nagyon korrektül tudta hűteni a szobát, pedig az ablak okolnyi resre nyitva volt :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#10) Syl válasza Lacielvtárs (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem a kolléga a képen látható mobilklímára gondolt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) Lacielvtárs válasza Syl (#10) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ohh, ezt csúnyán benéztem :W
Akkor ez esetben azt mondom hogy nálam elegendo volt ez a mobilklima. (~20nmes szobába, olyannyira, hogy még a mellette lévő szobába is kellemes időt 'csinált' )
Csak a hangja miatt akarok split klímát, úgy élvezetesebb a filmezés, hogy nem búg/zúg itt benn a klíma kompresszor. :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#12) Csupingo válasza Lacielvtárs (#11) üzenetére


Csupingo
veterán

Igen, a mobilra gondoltam. Köszönöm! Akkor úgy vélem, használható az is, ha nincs más. Persze csak 1-2 kisebb-nagyobb, jobbára zárva tartott helyiségben.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#13) Lacielvtárs válasza Csupingo (#12) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Igen, szerintem vállalható ha nincs más megoldás.
Annyit még erdemes tudni hogy a korrekt idő alatt azt értettem hogy amikor kint 36-38fok volt akkor a szobába a 24 fokot tudta tartani folyamatosan, nyitott ablaknál ahogy írtam okolnyi resre.
Azt erdemes tudni még hogy amikor tartos kánikula volt, pl tavaly, vörös riasztás, és volt amikor még este 10kor is 31 fok volt, akkor már érződött, hogy a teljesítménye csúcsán volt...
Szóval inkább mint alternatív megoldást javaslom :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#14) Yodafon válasza Csupingo (#6) üzenetére


Yodafon
senior tag

Az ablak nyitva hagyásnak van valami oka? Mert az ajtót még úgy ahogy megérteném.

I'm gangsta!

(#15) Csupingo válasza Yodafon (#14) üzenetére


Csupingo
veterán

Van, ez egy pénztár és ott adják a jegyeket. Ráadásul faház és szinte telibe tűzi a nap. A hőmérő nem igazán mutat kevesebbet akkor sem ha megy a klíma, de érzetre azért határozottan jobb. Érezni, hogy mozog a hűvösebb levegő. Annyi a hátránya, hogy kegyetlen villanyszámlát csinál. Viszont az elmúlt évek brutál meleg hetei miatt kénytelenek voltunk beszerezni egyet. Szerintem nem rossz, zárt helyen gondolom csak időnként kapcsolna be.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.