Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) StLui


StLui
veterán

Sajna még nem jutottam gépközelbe a héten, és Zsé-m sincsen (tehát még az autóra is össze kéne szednem a lóvét előbb), péntek reggeltől pedig nem vagyok :O
Lehet, hogy szégyenszemre kimarad ez a futam :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1752) StLui válasza sosperecek18 (#1750) üzenetére


StLui
veterán

Nem látod? :Y UFÓ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1753) lacc885 válasza sosperecek18 (#1750) üzenetére


lacc885
csendes tag

Nem veszek részt más versenyben, csak ti veletek versenyzem.
Egyébként ezt a tuning dolgot is csak azóta erőltetem mióta itt vagyok.
Előtte nem nagyon foglalkoztam a setupolással, csak mindig nagyjából beállítottam az autót és kész. :K

(#1754) sosperecek18 válasza lacc885 (#1753) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Nem azt mondtam hogy párhuzamosan résztveszel más versenyben, csak azt mondtam hogy azért vagy ennyire "jó", mert nagyon érzed, vagy !!Tudod!!, hogy kell adott versenyben beállítani a kocsit...ezért írtam hogy lehet PC-n nagy GTR fan voltál és ott tanultál bele a setupolásba...(mert sztem nem a tuninggal vagy annyival előrrébb, hanem mert jól betudod lőni a gépsast)...Tiszta Michelisz Norbi! :D

StluiNem értem hogy miért nincs pénzetek...nekem van vagy 30 kocsim meg 1.3M Zs-m...én a hosszú versenyeket (1h-futamok adott pályán) játszom, már az A kategóriáig megvan (annyira jól betanultam a Suzukai pályát, hogy a "kis" A-s 2-es golfommal majd 1 kört adtam az F10-es 2. helyen lévő Ferrarinak is legnagyobb fokozaton...micsoda valóságos eredmény :DD )...uh azt érdemes csinálni, ha elsőnek hozod több mint 100.000zs üti a markod, és persze R2-es R1-es kocsik..

Redbreast Tény hogy ért hozzá, hogy hogyan állítsa a dolgokat...mert nem hiszem hogy adott beállítással ennyire verné a mezőnyt...max 6-tizeddel menne...de persze ez a játék nem egy kategóriaverseny, itt nincs mindenkinek ugyanaz a beállítás...bár azért ez kicsit szíven ütött ebben a játékban, hogy a Joyyal menők gyorsabbak egyes pályán mint a kormánnyal menők...ezért nem tartom akár "GTR" szintűnek a Forzát, de amugy korrekt kis játék...hátha a 4et is kiadják még Box360-ra vagy jöhetne lassan az F1 2010is.

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#1755) Redbreast válasza sosperecek18 (#1754) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Óóó!!! Mindjárt Májkel Sumakker! :DD

(#1756) Redbreast válasza sosperecek18 (#1754) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Tuti,hogy ért hozzá ezért is van előttünk! :K
Amúgy,ha hétfőn valamelyikük feldobja a cuccát akkor majd bővebben tudok nyilatkozni erről!

(#1757) StLui válasza sosperecek18 (#1754) üzenetére


StLui
veterán

"StluiNem értem hogy miért nincs pénzetek"
ezt már leírtam: akkor kezdtem Forzázni amikor már ment ez a PH köridőverseny, így össz-vissz annyi időt tudok összehozni, hogy megyek mondjuk egy alkalommal karrierezni, összeszedem az autóhoz szükséges Zsé-t és utánna marad két-három alkalom amikor köridőzök és kész, többet nem is játszom az xbox-on. Egy alakalom maximum 1-1,5 órát jelent.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1758) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

(#1759) sosperecek18 válasza StLui (#1757) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Nem tudtam...azonban nekem is Forza csak jan-ban lett meg, uh nem sokkal járok előrrébb...akkor kitartást...csinálni kell és meglesz...bár ha kicsit komolyabb gépsasokra váltunk a többiek ajánlása következtében valszeg te és a hozzád hasonló kevés zs-vel rendelkezők ki fognak esni...de ne legyen igazam, majd csak megoldják a vezetők.

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#1760) Supermoto35


Supermoto35
újonc

Üdvözlök mindenkit. Szeretnék indulni a heti időmérő versenyen ha lehetséges. Online is versenyzek, de szeretem az időfutamokat is. Gamertagom Supermoto35. Futottam egy pár kőrt. Az időm 2.05.429. Fent van a leaderboardon.

(#1761) Gulyopapa válasza Supermoto35 (#1760) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Szia !
Üdvözlünk a csapatban ! Holnap felveszlek a barátlistámra.
Jó versenyzést!

(#1762) Redbreast válasza Supermoto35 (#1760) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Üdv köztünk! Toljad neki ezerrel!! :C

Crazy!!!
Egy kérdésem lenne! Most,hogy már szép számmal vagyunk és rendszeresen csatlakoznak hozzánk,nem lenne értelme bevezetni a "Balloros" pontozást?
Én speciel mindig igazságosabbnak találtam azt.Talán gondolni kellene azokra is akik hátul végeznek. Tudom a szavazásnál te is emellett tetted le a voksodat annak idején,csak gondoltam megkérdezem.
Szép napot mindenkinek!! Akik meg délelőtt tudnak gurulni azoknak meg jó tapadást!

(#1763) Crazyman33 válasza Supermoto35 (#1760) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Még annyit kérnék, hogy figyelmesen olvasd át a szabályzatot. Sok kérdésre választ ad. Köszönöm. Ettől függetlenül bármi kérdésed van nyugodtan írj emilt vagy privit vagy itt a fórumon tedd fel. Jó tapadást! Sok sikert.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#1764) Supermoto35 válasza Crazyman33 (#1763) üzenetére


Supermoto35
újonc

Köszönöm a szíves fogadtatást. Természetesen elolvastam és ennek szelemében versenyzek mindig.

(#1765) Gulyopapa válasza Supermoto35 (#1764) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Hi !
Felvettelek kb 10 perce, majd jelölj vissza lécci :D

(#1766) Bitang1975 válasza Supermoto35 (#1760) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Arra szeretnélek megkérni, hogy vegyél vissza! ;] Ide esz a rossebb és megelőzöl? :Y
Mit képzelsz? ;) Üdv.: Csirke
Azért örülök neked! :C :R

(#1767) Supermoto35


Supermoto35
újonc

Én kérek elnézést, ha tudom ki van a Bitang mögött nem is mertem volna idejönni. :B De ha már itt vagyok maradok és lécci szólj ha újra körözgetnem kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#1768) Bitang1975 válasza Supermoto35 (#1767) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Elfogadom, maradhatsz ! :DD Régen körözgettünk már együtt! :( Mondjuk most hétvégén megyek Pestre SilverKart-ra gokartozni, nem jössz át? :K Küzdhetnénk egyet!

(#1769) Supermoto35 válasza Bitang1975 (#1768) üzenetére


Supermoto35
újonc

Sajnos hétvégén dolgozom, Vasárnap délutánom szabad de ha jó idő lesz és süt a nap kirándulásra vagyok ítélve.

(#1770) 7600 GS válasza Gulyopapa (#1758) üzenetére


7600 GS
addikt

Hogy tudjátok 600-asra felnyomni a Golfinyeket? Nekem mindenből a legjobbon van, így is csak 588-as. Amúgy ti is átalakítottátok AWD-re? A Golf motort kicseréltétek vmi másra?

(#1771) Bitang1975 válasza 7600 GS (#1770) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Full könnyítést, versenygumikat felraktad?

(#1772) 7600 GS válasza Bitang1975 (#1771) üzenetére


7600 GS
addikt

Fel. :K

(#1773) Gulyopapa válasza 7600 GS (#1770) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Kb S700-ig fel lehetne tolni ... nem értelek :O nézz már körül a tuning cuccok között egy picit jobban ...

(#1774) meduzah válasza 7600 GS (#1772) üzenetére


meduzah
csendes tag

Felturbóztad? :D

Kormula 1

(#1775) Redbreast válasza Gulyopapa (#1773) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Hello Papa!

Lesz friss,ropogós fotó?? Na meg időjárás jelentés? :DD

(#1776) Gulyopapa válasza Redbreast (#1775) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Csillagos ég, 5 fok és az új lista :))

[ Szerkesztve ]

(#1777) eddie17


eddie17
addikt

-------------------------------------------------------

Akkor hivatalosan is vége ennek a blogbnak pályafutása, innentől az új blogba folytassátok a csevejt, megmarad egy darabig ez is, de itt semmi nem lesz frissítve már.
Köszönöm mindenkinek, minőségibb szolgáltatást kaptok ezután!
További jó versenyzést, jó tapadást mindenkinek!

ÚJ HELYSZÍN

ui: ide már nem írjatok, kérlek titeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.