Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Napfénysüti

Nem semmi hely. Jó részletes beszámoló lett. :R

Més que un club!

(#202) Mr. WolfDog válasza - = Zk = - (#200) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Hidd el nincs olyan aki megnyomná.
És ezt se úgy képzeld el, hogy oda megy egy tiszt és megnyom 1 gombot és annyi. A végletekig biztosítva van a rendszer. Az indításhoz is 100%, hogy több ember jelenléte kell, hogy még véletlenül se azért induljon az egész mert valaki megőrül...

Az más tészta, hogy megszállás esetén lenne aki elindítana 1-2 töltetet, de akinek van azt sosem fogja senki sem megszállni éppen ezért

(#203) aram01 válasza Mr. WolfDog (#202) üzenetére


aram01
nagyúr

egyre gondolunk

zéká: sokat játszol mostanság(még mindig) háborús gémeket :P

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#204) - = Zk = - válasza Mr. WolfDog (#202) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, lehet... én ezt túl "egyszerűnek" érzem... mutogatju ka rakétáinkat, de ne mmerjük megnyomni a gombot... hm. lehet, de én nem hiszem, hogy ilyenek lennének... :U

aram:
az lehet...! de jobb felkészülni, mint meglepődni.. buhehe :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#205) aram01 válasza - = Zk = - (#204) üzenetére


aram01
nagyúr

vettél g3-at? :Y :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#206) - = Zk = - válasza aram01 (#205) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy mit? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#207) aram01 válasza - = Zk = - (#206) üzenetére


aram01
nagyúr

[link] ilyesmit

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#208) - = Zk = - válasza aram01 (#207) üzenetére


- = Zk = -
félisten

KELL! :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#209) MZperX75 válasza - = Zk = - (#197) üzenetére


MZperX75
addikt

Én a szent meteorban hiszek....senki sem éli túl :DDD

[ Szerkesztve ]

(#210) Dr. Romano válasza MZperX75 (#209) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Csak a politikusok és a csótányok... a föld alatt. Basszus és mi ugyanilyenek leszármazottai vagyunk, szép... :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#211) MZperX75 válasza Dr. Romano (#210) üzenetére


MZperX75
addikt

Csak egyeseket csak néhány generáció választja el tőlük.....(csótányoktól)

[ Szerkesztve ]

(#212) - = Zk = - válasza MZperX75 (#209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én már abban sem :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#213) gyurma_85


gyurma_85
csendes tag

Abu Dhabiba nem mentetek át? A Grand Mosque és a Ferrari World-ben a hullámvasút nem piskóta!!!

(#214) kpal


kpal
veterán

hohóóó :B

534534

(#215) wertigo1984 válasza kpal (#214) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azta! :Y

Ti melyik elol spuriznatok, es kepzelnetek magatokat a NFS-be?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#216) - = Zk = - válasza wertigo1984 (#215) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bármelyik elől... egy klafa E38-cal :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#217) aram01 válasza - = Zk = - (#216) üzenetére


aram01
nagyúr

én meg egy 660i-vel

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#218) Napfénysüti válasza wertigo1984 (#215) üzenetére

Csakis 911-essel. :)

Més que un club!

(#219) - = Zk = - válasza aram01 (#217) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úúú, az de kemény vas... :R

de én 7es párti vagyok..... szal max egy 760Li... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#220) wertigo1984 válasza - = Zk = - (#216) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hopp egy 7-es fan? :C En is azzal.

Remelem ezzel... :R
Napfenysuti kicsi a bors de eros. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#221) Napfénysüti válasza wertigo1984 (#220) üzenetére

Imádom a formáját meg azt hogy az alapkoncepció már oly régóta ugyanaz pedig halva született ötletnek mondták anno. Számomra a legszebb sportautó. :R

Més que un club!

(#222) aram01 válasza - = Zk = - (#219) üzenetére


aram01
nagyúr

én is 7-es párti vagyok, csak azzal nem illik versenyezni :N

csak D-ben suhanni a pályán, lazán 220-al

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#223) sixpak


sixpak
nagyúr

Uhhh...minden bizonnyal egyedül leszek a véleményemmel, de a fentiek csak erős jóindulattal nevezhetőek autóknak. Én inkább a közlekedési eszköz kifejezést használnám rájuk. :D
Viszont ez:[link]
Ez az, amiért az ember odaadná egy két ujját a bal kezéről. :D
Valaki említette a 911--et. Akkor íme egy családi kombi az autógyártás igazi hazájából vs 911. :)
[link]
Persze nyilván ízlésről nem vitatkozunk, csak nem bírtam ki. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#224) aram01 válasza sixpak (#223) üzenetére


aram01
nagyúr

nem mondod hogy az egy alap kombi?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#225) Napfénysüti válasza sixpak (#223) üzenetére

Ízlésen tényleg kár vitatkozni számomra az amcsi dögök nem autók olyan formával. Egyébként elismerem egyenesben nagyot mennek azokkal a hatalmas motorokkal de megnézném hogy pl az a kombi egy Norschleifén mit megy a 911 ellen. ;] :DDD

Més que un club!

(#226) sixpak válasza aram01 (#224) üzenetére


sixpak
nagyúr

Természetesen nem, a Hennessey kicsit megpiszkálta, de az alapmodellnek sincs miért szégyenkeznie. :)

Napfénysüti : ok, de az egyik egy presztízs sportautó, a másik pedig egy kombi, amiben a gyerekek nézik a tévéket út közben. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#227) aram01 válasza sixpak (#226) üzenetére


aram01
nagyúr

na látod így már más, de azért tetszik :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#228) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Srácok kicsit azért kezdünk távolodni a témától, ha lehet, akkor ezt privátban, vagy egy autós topicban folytassátok, köszi!:)

(#229) Napfénysüti válasza sixpak (#226) üzenetére

Akkor hasonlítsd mondjuk egy RS6 kombihoz. Attól még felpiszkálva egyenesben elverhet egy sportkocsit. Van 1000 Le-s Golf 2-es az meg a Cadilac kombit gyepálná el pedig pórnép autója. :D

Dragon jogos, bocsánat. :R

De egy témába vágó kérdés felmerült bennem: a szállodának ahol voltatok van Michelin csllagos étterme? Most nem ugrik be hogy ezt láttam volna.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#230) sixpak válasza Napfénysüti (#229) üzenetére


sixpak
nagyúr

Különleges példa nyilván mindig akad, ezen nem veszünk össze. Neked azok tetszenek, nekem nem. :R

Black Dragon: jogos. Sorry.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#231) - = Zk = - válasza wertigo1984 (#220) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naná hogy 7es Fan... márkahű de egyben típusfan is ;)

(#222) aram01
J.Man... valahog nem vonz a versengés.. fiatal vagyok, de ink D és suhanjunk az aszfalt fölött 5 centivel 220-al ;)

(#223) sixpak
az a motorhang... <3
fap fap fap

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#232) kpal válasza - = Zk = - (#216) üzenetére


kpal
veterán

Látom mit indított el a fotóm :B

7-es tepsi ;) nálam is 7-es 6-os nyerő :K

(#233) - = Zk = - válasza kpal (#232) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hehe :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#234) Runner_fxr válasza sixpak (#223) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A régi amerikai autók valóban egyediek, a motorjaik is bődületesek, hatalmas, túlméretezett, egyszerű. A motorhang utánozhatatlan, brutális. Nekem is tetszenek. Az újabb amcsi verdákból már hiányzik az a szépség és csodás motorhang ami régen volt. Nyilván próbáltak haladni a korral, de mára már nem sok amerikai autó tudna engem lázba hozni. Egyedül talán a Corvette az ami még mindig tetszik az amcsi verdák közül.
Viszont mérnöki precízségben, futóműben egy amerikai autó, soha a büdös életben nem közelített és ma sem közelít meg egy minőségi német sport autót!
Ez a Cadillac-es példa értelmetlen, 6.2L V8 kompresszor VS 3.6L Boxer motor, turbóval.
Egy közel kétszer akkora motorral hajtott autó még jó hogy némi előnyt élvez, szerintem sokkal nagyobb mérnöki csoda az a Porsche a 3.6-os motorjával, futóműről nem is beszélve.

Ha amerikai autó akkor nekem ezek jönnek be: 1970 Plymouth Cuda

1967 Chevrolet Impala SS

[ Szerkesztve ]

(#235) Runner_fxr válasza kpal (#232) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tudom, hogy régi, sokat fogyaszt, megbízhatóság szempontjából sem a legjobb modell a BMW-k közül, van nála sokkal gyorsabb is, de számomra akkor is a 850 a valaha gyártott legszebb BMW!

[link]
[link]
[link]

Esetleg még az E46 M3 Cabrio, bár csakis a 850 után. :)
Nem is beszélve arról, hogy az E46-ban lévő 3.4-es soros hatos motor, minden idők legjobb benzines BMW motorja. :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#236) Black Dragon válasza Runner_fxr (#235) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ne off topicoljunk légyszíves, megkértem nem is olyan rég mindenkit, hogy egy autós topicban folytassátok ezt a beszélgetést, semmi keresni valója nincs ennél a cikknél.

Köszönöm.

(#237) NGA


NGA
addikt

Olvastam a napokban egy cikket:
Alicia Gail a dubai Le Meridien Al Aqah hotel bárjában a laptopja felett üldögélt, és belekortyolt az italába. A következő emléke az, hogy arra ébredt: három férfi kollégája brutálisan megerőszakolta.

Amikor a sokkból magához tért, kórházba vitette magát, látleletet készíttetett és azt tette, amit bárki más a helyében: feljelentette a támadóit.

Egy dologgal nem számolt: hogy az Emirátusokban iszlám törvénykezés, sária van érvényben. A sária szerint ha a szexuális erőszak ügyében nincs beismerő vallomás, négy nagykorú muszlim férfi tanú tanúvallomása alapján lehet csak bárkit elítélni.

Mivel az aktust a feljelentés részeként Gail maga ismerte el, házasságon kívüli nemi kapcsolata miatt nyolc hónapra egy mocskos cellába csukták.

Az eset még 2008-ban történt. Az ausztrál nő a Starwood szállodalánc alkalmazottjaként dolgozott az Emirátusokban, de csak most számolt be az esetről a Yahoo News vasárnap esti magazinjának.

Gail a történtek miatt beperelte a szállodaláncot. A Starwood a Yahoo-kérdéseire küldött közleményében a Gailt ért támadást alávalóságnak nevezte, ugyanakkor szerintük minden segítséget megadtak a nőnek, így nem tudnak mit hozzátenni a történetéhez.

[ Szerkesztve ]

(#238) Avicularia


Avicularia
veterán

jódolgukban nem tudják már mit csináljanak a pénzükkel :U
ideális rendőrautó
[link]

[ Szerkesztve ]

(#239) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

uhhhh, végigolvastam a cikket, megnéztem a videókat is.........azóta csak nézek magam elé bambán.
pazar kis hely lehet, egyszer ha bejön az élet, talán még el is látogatnék ide, bár elég fakónak tűnik, meg a sok homok, meg meleg.....de nagy duzzogva talán el tudnám viselni :DDD
amúgy jó volt olvasni, rendben összeraktad, a videók is nagyon tetszettek úgyhogy grat hozzá ;) tényleg egy felejthetetlen nyaralás lehetett :C

(#240) Apika


Apika
Közösségépítő

Remek cikk, remek képek! Gratulálok hozzá! :C

(#241) rep3at


rep3at
őstag

Jó volt olvasni, mindenre kiterjedő és nagyon élvezetes bemutató, köszönjük! :R

Azért a videóhoz jól jött volna legalább egy 4S ;]

Forward thinking. كرر

(#242) commanDOS


commanDOS
senior tag

Szép és lenyűgöző, hatalmas teljesítmény ennek az egésznek a megépítése, de egyúttal ez a negatívum is számomra: megtervezett, ember által alkotott mű dolog az egész. Egyik napról a másikra úgy döntöttek, hogy akkor ők most turista célpont lesznek és mindent megterveztek az utolsó homokszemig. Ez nekem így nagyon furcsa és idegen. Nyilván kíváncsi lennék rá élőben, de sokkal szívesebben nyaralnék egy kis görög halászfaluban még akkor is ha számolatlanul szórhatnám a pénzt.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#243) tntmax válasza NGA (#237) üzenetére


tntmax
aktív tag

Vannak ilyenek és nem ritka eset, de mindent megtesznek hogy ne kerüljenek nyilvánosságra az ilyen ügyek.
Más "törvények" vannak arrafelé. Főleg a nőknek kell nagyon elővigyázatosnak lenni.

(#244) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Nagyon jo beszamolo!

"Az egész parkon körbemegy egy ilyen hol lassú folyású, hol gyors folyású áramlat, aztán lehet pihenni közben, napozni, lotyogni, most nem jut eszembe a magyar kifejezés rá."

Itthon "sodrofolyoso" neven utalnak ra az aquaparkok.

(#245) tntmax


tntmax
aktív tag

Egy kis kedvcsináló: Skydive Dubai 2012 10 perces, lélegzetelállító felvételekkel.

(#246) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon jó cikk lett. Gratulálok hozzá. Régóta tervezem már, hogy elmegyek oda, és ez az írás csak megerősített benne.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#247) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#248) Ádám16


Ádám16
addikt

Gratulálok a cikkhez, nagyon tetszik a hely. Megdöbbentő, milyen gazdag helyek vannak...

(#249) RadicalLarry válasza NGA (#237) üzenetére


RadicalLarry
csendes tag

Ez ilyen vagy igaz vagy nem dolog. Elég sok mindent állítottak már elég sokan amiről kiderült, hogy mind nem igaz (például az arab tavasz alatt "megerőszakolt" riporter CBSs picsa, akit állítólag valami 200-300!-an dugtak meg). Arról nem is beszélve, hogy egy külföldi állampolgárral szemben teljesen másként viselkednek mint a sajátjaikkal, mert brutális diplomáciai botrány lehet belőle.
Az ilyen esetek amik a megtörténésük után sok-sok évvel kerülnek nyilvánosság elé, pedig 99% hogy kitaláció valamilyen okból, legtöbbször pénzt akarnak velük szerezni az "áldozatok".

Szeretem az ilyen megalomán városokat, ide is eljutnék egyszer pár hétre szívesen.

[ Szerkesztve ]

This guy is all business all the time. Vibrates through walls, can burrow underground.

(#250) Đusty válasza legiaap (#247) üzenetére


Đusty
addikt

Jó leírás, különösen a videok szerkesztése tetszett :) , van még valami infod a következőkról:
delfinárium a szállodásban, sípálya a mall-ban, meg valami jóféle vidámpark a közelben?

(#251) gergely2005


gergely2005
tag

Nagyon jó és részletes beszámoló! Én tavaly Novemberben voltam kint egy jutalmút keretében és nagyon meghatározó élmény volt. Még visszamennék, az tuti! A sivatag engem éppen, hogy megragad, nem taszít! A nagy semmi látványa, sőt abban fetrengeni óriási élmény! :) Persze élni biztos nem élnék ott (hosszú távon).

Tevegelés, a szafarinak nevezett autózgatás a sivatagban, a gyönyörű tengerpart, a piac, az óriási Dubai Mall és annak környéke, gyönyörű volt! Én is készítettem róla egy elég jól sikerült videoklipet, ha érdekel benneteket: http://dxnkarrier.hu/blog/dxn-tsip-2012-dubai

http://nagygergely.info

(#252) Black Dragon válasza Đusty (#250) üzenetére


Black Dragon
addikt

Köszönöm.:R Sajnos a delfináriumban nem voltunk, az az Aqua park mellett volt, de nem keveset kértek érte, ezért nem ragaszkodtunk hozzá, de ismerősömék voltak, nekik nagyon tetszett, lehet lovagolni a hátukon.:)

Sípálya helyett most rendes korcsolyázós pálya volt, de gondolom váltogatják, vagy nem, sajnos erről több infót nem tudok.
Vidámpark egyáltalán nincs, ilyen melegben kibírhatatlan lenne kint, bent pedig nincs ilyen konkrét monstrum.

gergely2005: Örömmel hallom hogy te is eljutottál ide, és ahogy látom te is élvezeted.:) Sajnos én nem voltam sivatagi túrán, de legközelebb szerintem az is meg lesz, minden másban pedig egyetértek veled, és a videód is tetszett.:K

[ Szerkesztve ]

(#253) gergely2005 válasza Black Dragon (#252) üzenetére


gergely2005
tag

Sípálya egy másik plázában van, a Dubai Mall-ban pedig "csak" az említett korcsolyapálya. Sajnos nem tudom már a nevét, egy barátom vitt oda és a pláza össze volt kötve a metró állomással.
A videómba egy-két jelenet erejéig látható is, de elég rossz minőségben (Sajnos azt nem én vettem fel, mert pont lemerült az én kamerám/telefonom).

Amúgy a sípályánál különböző bobpályák is vannak és valódi hó és valódi hideg. Meleg kabátban, kezestalpasokban voltak benn az emberek. :)

http://nagygergely.info

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.