Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) trydium válasza DarthSun (#5) üzenetére


trydium
csendes tag

Kis csaló mocsadék vagy ! :C :DD
Nem említetted a bejegyzésben, hogy más hangszedőt is használsz :))

Én leragadtam a gyári hangszedőnél, mindig a Zasszonynak vagy az ivadékoknak kellett vmi új cucc, apu hangszedő igénye pedig mindig háttérbe szorul... :))

Belefutottam már a fordszám szab. kontakt hibába. Ez jó ok volt, hogy szétborítsam a szerkezetet.
4 éve kaptak egy kis kontakt tisztítós kenést, azóta... lekopogom (tökéletes). A mechanika is megkapta a takarítást + a legfinomabb szilikon alapú zsír kenést a gyári (egyáltalán nem rossz minőségű) lekvár helyett.

Ha pénzem is lenne, milyen hangszedőt javasolnál (észszerű keretek között) ehhez a kis mechanikai remekműhöz ? Elfogult vagyok, mert a tanult szakmám a "Műszerész" :DD

A felvétel, amitől a mai napig gyakorlatilag a "gatyámba vizelek" az izgalomtól:
Supertramp - Live in Paris 1979 (dupla LP)

[link]

Megvan Hungaroton, vmilyen angol és egy lengyel kiadásban is.
Amitől lerakom a hajam, az a LENGYEL vágás. Ezt az öreg Technics erőlködő LEÜVÖLTI a fejemről !
(minden torzítástól és túlvezérléstől mentesen !!!)
A dobos "szögel", a basszusgitár földbe döngöl, a zongora megríkat, a szaxofon elvarázsol, a szólógitár elrepít, a szintetizátor adja az alapot mindenhez... A lengyelek milyen mesterszalagot kaptak a vágáshoz ?
Bedigiztem már Audigy SE és XONAR D1 kártyával magas bitrátával és minőséggel. Mégis amikor visszahallgatom eltűnik a HANGULAT ! De amikor felpakolom az öreg műanyagdarabot a lejátszóra és elindítom... Kicsit serceg (a mosó ellenére is, pedig az anti skating-et / tűnyomást is figyelem és állítom), akkor beleélvezek a gatyámba a gyönyörtől...

(B)Ez miért van ?(/B)

[ Szerkesztve ]

"Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.