Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) norbiphu


norbiphu
senior tag

ha ennyit játszol vele, akkor érdemes online játszani sztem. annyi pénzt megér, hogy másokkal együtt csinálhasd ugyanezt :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3) Dany007 válasza norbiphu (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Már gondoltam rá, de eszembe jutott, hogy mint a legtöbb ilyen játékban ott is elölről kell majd kezdeni mindent.
Az meg amíg eljutottam az Enzomig volt vagy 35-40 óra... =/
És semmi kedvem újra végigcsinálni, küzdeni a "gagyibbnál gagyibb" autókkal, amíg végre eljutok egy olyanig, ami már a többiekkel is felveszi a versenyt.
Meg először kíváncsi lennék mások véleményére a játékomról... Csak ahhoz fel kéne tudni venni... : )

(#4) Dany007 válasza ,,no name" (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ehhe... Persze h vannak. De ahogy látom neked nem végigvinni nincs kedved, hanem csak úgy jáccani vele :) Pedig sz.tem a grafikája még most is üti a legújabb NFS-t. És a belsőnézet... Frankónk megvan csinálva, ráadásul minden autónál saját a belső.

(#6) norbiphu válasza Dany007 (#3) üzenetére


norbiphu
senior tag

pedig azokkal is jó... mi pl ac 289-cel (jó mondjuk az nem kezdőautó :D) is tök sokat autóztunk többen, feelinges azzal is gurulni fel alá :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7) Dany007 válasza norbiphu (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Ezek szerint akkor tényleg nulláról kezdi az ember online...? :U

(#8) Daweee válasza Dany007 (#7) üzenetére


Daweee
őstag

Igen... én mikor megvettem újrakezdtem pedig offline-on már majdnem végigvittem. akkor ment el a kedvem a játéktól amikor ez az online mentés halt meg egy vinyóval...

(#9) Dany007 válasza Daweee (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Hát megtudom érteni =/ Nekem legalább 55 órába telt hogy eljussak oda, ahol vagyok...
Na most ezt 2x megcsinálni... 3.jára nekem is elment volna a kedvem : )
Amúgy itt is vannak különböző szerverek? Gondolom... Tehát akkor fontos, hogy elsőre egy faxa szervert válasszon az ember...


Na, úgy néz ki, most sikerült egy egész jó kis FreeRunt rögzítenem. Riva tunerrel nyertem még plusz 7 fps-t, így kicsivel jobb lett az irányítás.
Még mindig nem az igai, de ezt már talán felmerem rakni a netre...
Amint fenn lesz szólok, kíváncsi vagyok a véleményekre... :U

[ Szerkesztve ]

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Sikerült felrakni az első videót! [link]
Elég fos minőség lett =/ Majd lehet megpróbálok javítani rajta ha tudok...
Kíváncsi vok a véleményekre... Amúgy egy tanács... Full Screenben ne nézzétek :)
Ja és érdemes nézni néha a kilóméterórát :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Naaa senki? Nincs valaki jártas tdu-ban...?

(#13) Daweee válasza Dany007 (#9) üzenetére


Daweee
őstag

Na ja mondjuk másodszorra relatíve gyorsan végigszaladtam a játékon, célirányosan tudtam már mikor mit kell csinálni, milyen kocsit érdemes venni stb szal sztem nem volt annyia vészes. Viszont neked én mindenképp ajánlom hogy vedd meg, sokkal nagyobb élmény hogyha mások is ott free-ride-olnak veled, próbáld ki azt mondom :)
Szerverrendszer másképp működik teljesen, van egy fő server, mindenki ott van, azon belül ún. layerek vannak, a sziget adott pontján levő emberekből összekapcsol max 6-ot vagy 8-at nemtom pontosan és akkor úgy lehet menni.
Jó a videód, jól vezetsz grat ;) viszont most jut eszembe, lehet nem fraps-el kéne felvenned, emlékszem régről egy méásik ilyen progra: [link] ezt próbáld meg emlékeim szerint ez nem eszi annyira a gépet.
-Nemtom-: hú köszi ez még jól jöhet, majd ha lesz időm megpróbálkozok egy régebbi profil átmentésével :R

(#14) Dany007 válasza Daweee (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm!
Egyre jobban hangzik!
Freelancerben volt olyan, hogy külön-külön szerverek voltak. De több száz. És ahol csináltál accountot, ott tudtál fejlődni, azt nem vihetted máshová. Aztán ha kihalt a szerver akkor annyi.
Köszönöm a linket is, ki fogom próbálni!

(#15) Eagle16


Eagle16
addikt

Próbáld meg úgy beállítani a Fraps-et, hogy csak fele olyan sebességgel vegye fel a videót (12,5 FPS), majd ezután ezt a videót valamilyen szerkesztő progival kétszeresére gyorsítod. Talán így nem zabálja majd a gépet annyira.

Én is szeretem amúgy a TDU-t, régen sokat játszottam vele offline, mikor még volt kormányom, most már csak motorozgatok :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is ugyan azt csinálom mint te :D Elvittem egy jódarabig a játékot, aztán mostanában meg csak beülök egy kocsiba, és megyek :)) De legjobb meg úgy, ha saját zenét teszel be ;)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17) Dany007 válasza Eagle16 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Sajnos ezt nem lehet. Ha fraps-ben beállítom mondjuk h 30fps-sel vegyen fel, akkor felvételkor a játék autómatikusan 30fpsre áll be. És meg se moccan.
Így most 50fps-sel veszek fel half minőségben. Így adja ki azt az átlag 35 fps-t játék közben...
Majd talán butítok még a grafikán =/

(#18) Thunderzolee

Én nem vagyok ilyen nagy TDU fan.
Játszogattam párszor, de valahogy sikerült deletelnem szinte mindegyik karakterem eredményeit. Azt a funkciót jobban el kellett volna rejteni a menüben, aki nem minden nap tolja, hamar elfelejti, h nem szabad rákattintani, mert valóban minden eredmény elveszik.
Meg lassan ideje lenne már egy 2.0-ás verziót kiadni, nem kell különböznie másban, csak turbózzák fel a grafikát kicsit.
A többi maradthat. :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) Dany007 válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet deletelni a karaktereket? Na ezt én még észre se vettem... :U

Mi a bajod a grafikájával? Sz.tem még mindig nagyon ott van. Sok esetben messze jobb, mint az NFS bármelyik része.
Arról meg lehet ne is beszéljünk, hogy a híres NFS-ben képtelenek egy normális belső nézetet berakni... Hogy lehet ezt ennyire kihagyni? : S Tudom a Shiftben már lesz... de kicsit megkésve.
Szal ehhez képest a TDU-ban minden autónak egyéni belső tere van. Van rendes vezetői fps nézet. Olyan szintig ki van dolgozva, hogy az bizonyos autóknál a műszerfalba van beépítve a gps, az ablakot le lehet engedni, és még az ülést is beállíthatod magadnak. Persze a szélvédő is koszosodik, ahogy azt kell...
NFS U-ban pl ha jólemlékszem nem is tudsz olyan közelni nézetet választani, mint tduban. Márpedig ott látszik igazán a kidolgozottság.
Sz.tem a TDU összeségében messze megelőzi bármelyik NFS próbálkozást.

(#20) DigitXT válasza Dany007 (#17) üzenetére


DigitXT
félisten

Ki lehet kapcsolni, hogy szinkronizáljon az adott képsebességhez.

(#21) Dany007 válasza DigitXT (#20) üzenetére


Dany007
veterán

How?

(#22) DigitXT válasza Dany007 (#21) üzenetére


DigitXT
félisten

Hm, lehet hogy tévedtem, és a "No sync" nem is ezt csinálja.:DDD
(Kipróbáltam, és akkor is levette 60 FPS-re.:() Ezesetben viszont
két megoldást tudok javasolni: erősebb "vas" alápakolása, hogy a
fix 60 meglegyen (felvétel közben is), vagy a VGA TV-kimenetének
rákötése egy TV-kártyára, és analóg felvétel: az tuti nem lassít.;)
Sőt, utóbbi bizonyos értelemben "ajánlottabb", mert azt a felvételt
on-the-fly tudod tömöríteni is, így nem kell aggódni, hogy egy egy
perces felvétel elfoglal 3-4 GB-ot a vinyódról: utána kódolhatod át.

Szerk: amúgy a videóban pontosan mit kell nézni? Sokszor tényleg
szépen beférsz két autó közé, de hol maradnak a trükkök? Vagy ez
már a trükk, mivel a tempó végig 350 körüli?:D Zenei szinkron van?
(Csak mert nem vettem észre: valahogy olyan érzés, mintha a klip
nem illeszkedne a fent leírt cikkhez, de ezt ne vedd bántásnak!:B)
Viszont hosszú távon szvsz uncsi lehet, ha ugyanaz a zene: fogsz
egy winampot, és keversz alá valami mást... (De amúgy tudsz saját
rádiókat is létrehozni, és akkor beépített winampod lesz a játékban.)

[ Szerkesztve ]

(#23) Dany007 válasza DigitXT (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, az erősebb vas egy necces kérdés. Csak ezért még nem fogok új gépet venni :)
Viszont a TV kártyás megoldás bizony nem rossz!
Egyenlőre fogalmam sincs, hogy a GTS-emnek van-e ilyen kimenete, ha jól emlékszem akkor csak 2 DVI van neki, de majd megnézem.

Neem, ez egyáltalán nem úgy sikerült, mint amikről fent írtam.
Ez csak egy freeride volt átlag 320-szal 5,5 percen át mindenféle utakon forgalomban stb...
A trükköket se úgy értettem, hogy dupla szaltó, spirál : ) Rosszul fogalmaztam. :B
Kb a kicentizés, az iram, a sebesség a lényeg : )
Csak 1-2 videót láttam a neten, ahol az illető 300-350 fölött próbál az autók között cikázni, de kb 2 perc után nekicsapja valaminek... :U
Általában én is látványosabban szoktam menni, több kicentizés, neccesebb helyzetek, kis kézifék a kanyarban 300-nál, hogy éppcsak beesek a szembejövő előtt stb...
Ami persze az esetek 90%-ban nem véletlen, nem luck.

Igen a videóban asszem 3x megyek el 2 autó között miközben egymás mellett mennek. Ha jól tudom akkor ez úgy van, hogy egy autó, pont elfér két másik között, kb 1 billentyű ütésnyi hely van balra és jobbra.
Elsőnek ~310-nél másodiknál 352-nél, a harmadiknál meg ~365 nél csináltam ezt meg. És mondjuk mindezt elég váratlan helyzetekben kellett rögtönöznöm : ) Ha küdted már vele, akkor tudod h 370nél elég gyorsan folynak az események : )

A zenére szinkron dolog meg általában csak betépve megy... :U Akkor is ritkán jön ki jól, de volt már amikor én is csodálkoztam...Sajnos ilyet nehéz megörökíteni... =/

"Viszont hosszú távon szvsz uncsi lehet, ha ugyanaz a zene: fogsz
egy winampot, és keversz alá valami mást... (De amúgy tudsz saját
rádiókat is létrehozni, és akkor beépített winampod lesz a játékban.)"

Na látod ezt se tudtam :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Thunderzolee válasza Dany007 (#19) üzenetére

Nem a karaktert lehet, az eredményét.
Lenullázni a kilométerórát. Most épp nincs fent a gépemen, nem ugrik be mi a neve, valami törlés, vagy mi, én balga azt hittem csak az éppen futó (elrontott) küldetést kezdi elölről, de nem. Lenullázza az összes addig megtett kilométert.
És már többször is előfordult, h hirtelen rákattintottam mikor egy-egy küldetésnél már sokadszorra bénáztam el, és hirtelen felindultságból töröltem, aztán utána ugrott be, h nem kellett volna, mert a kilométerszámlálót is nullázta a menüpont. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Az online lehetőséghez nem szólnék hozzá, már leírták előttem. Aki két év után sem képes megvenni a játékot, hogy kinyissa valóban a tdu világát, ahhoz meg pláne nem.

Mindenesetre, itt vannak az én videóim is


:)

(#26) Dany007 válasza Tibiajax (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Eszembe nem jutott online jáccani... Mármint úgy komolyabban. Mostanában kezd foglalkoztatni a gondolat.
De most megnézem a videóidat! ;)

(#27) Tibiajax válasza Dany007 (#26) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1800 forint, és minden este fennt vagyunk. Azt hiszem, nem fogalmazok túl elfogultan, ha kijelentem, nem fogod megbánni.

(#28) Dany007 válasza Tibiajax (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ez szép! Ez az, amit én hiányoltam! Az ilyen videókat! Csak eddig nem bukkantam rá.
Szép menet volt! :) Nem tudom TDU-ban hogy szokás mondani, de én azt mondanám rá, hogy NiceMove! :)

Nem a pénz számít. Én úgy tudtam, hogy 8-10 körül van még most is. De nem ez a lényeg...
Ha én elkezdek egy online géjmet, akkor azt szeretem komolyan venni. Az kb azt jelenti, hogy minden szabadidőmben meg alvás helyett is azzal foglalkozom. Nehéz elkötelezni magamat... : )
De annyit mondjátok, lehet h kiugrok a tescoba és veszek egy darabot... Ha lehet kapni.. Vagy online... Lehet h a bénázástól is félek kicsit... Meg ugye újra megcsinálni a feladatokat, hogy pénzt kereshessek...
Na majd meglátjuk.

Hja, és gondolom (ahogy láttam) kormánnyal tolod, meg esetleg manuális váltóval...
Azt sejtem, hogy kormánnyal jobb, mint billel, de a manuális váltásra is odafigyelni, na ez nekem lehet h nem menne : )

[ Szerkesztve ]

(#29) Dany007


Dany007
veterán

Na, ma elmentem és megvettem! :D
Ma nembiztos h ki tudom próbálni, ma b.nőzök. De majd holnap mindenképpen!
Addig is, ha majd lesz v.mi gondom, akkor kérdezek... :)

(#30) lúzer válasza Dany007 (#29) üzenetére


lúzer
veterán

most én is kedvet kaptam hozzá
és 2k nem pénz!

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#31) Dany007 válasza lúzer (#30) üzenetére


Dany007
veterán

Én 4k ért vettem de nem pénz érte.
Viszont most itt szopok vele mint az állat!

[link]
[link]

(#32) lúzer


lúzer
veterán

egyébként mi a játék célja, az eszetlen száguldáson kívül?
mert a videókból csak ez jön le

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#33) Dany007 válasza lúzer (#32) üzenetére


Dany007
veterán

LoL xD Hát nagyrészben az! A verseny... Egy autóversenynek nagyjából az a célja.
Csak ugye egzotikus terep. Hawaii. Több mint 1000km-nyi út. Meg persze egy rakás sportautó. Igényesen kidolgozva...
Oldtimerektől kezdve a legújabbakig...

(#34) lúzer válasza Dany007 (#33) üzenetére


lúzer
veterán

jó, csak itt nem látok ellenfeleket
nfs-t szoktam nyomni, ugye ott van egy gyenge sztori, pl. a most wanted-ben a feketelista stb.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#35) Dany007 válasza lúzer (#34) üzenetére


Dany007
veterán

Persze, mert csakúgy mentem egyet... : )
Amúgy a versenyben vannak ellenfelek. Max 8. Nem mondom h erősek, de legalább ellenfelek... : )

(#36) Tibiajax válasza lúzer (#34) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

A TDU nem ellenfelekről szól..

Ha valakinek ez nem jön le, tessék skippelni.

(#37) Dany007 válasza Tibiajax (#36) üzenetére


Dany007
veterán

Oh, hát azért szerintem a verseny is benne van a dologban. Összemérni a tudást stb...
Bár v.színű, hogy egy idő után megunja az ember. A freeride-t meg nem lehet megunni... : )

Egyéb:
Izé... hány km-nél jár a számlálótok? Az offline profilomban amikor legutóbb néztem ~ 13.000km volt! : P És asszem olyan 25% verseny - 75% freeriedban volt.

(#38) #19617792 válasza Tibiajax (#25) üzenetére


#19617792
törölt tag

[link] A szám címét elkérhetem? :R Nagyon tetszik a zene.

(#39) #19617792 válasza #19617792 (#38) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tárgytalan, meg van. Conjure One - Forever Lost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.