Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Dany007 válasza DigitXT (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, az erősebb vas egy necces kérdés. Csak ezért még nem fogok új gépet venni :)
Viszont a TV kártyás megoldás bizony nem rossz!
Egyenlőre fogalmam sincs, hogy a GTS-emnek van-e ilyen kimenete, ha jól emlékszem akkor csak 2 DVI van neki, de majd megnézem.

Neem, ez egyáltalán nem úgy sikerült, mint amikről fent írtam.
Ez csak egy freeride volt átlag 320-szal 5,5 percen át mindenféle utakon forgalomban stb...
A trükköket se úgy értettem, hogy dupla szaltó, spirál : ) Rosszul fogalmaztam. :B
Kb a kicentizés, az iram, a sebesség a lényeg : )
Csak 1-2 videót láttam a neten, ahol az illető 300-350 fölött próbál az autók között cikázni, de kb 2 perc után nekicsapja valaminek... :U
Általában én is látványosabban szoktam menni, több kicentizés, neccesebb helyzetek, kis kézifék a kanyarban 300-nál, hogy éppcsak beesek a szembejövő előtt stb...
Ami persze az esetek 90%-ban nem véletlen, nem luck.

Igen a videóban asszem 3x megyek el 2 autó között miközben egymás mellett mennek. Ha jól tudom akkor ez úgy van, hogy egy autó, pont elfér két másik között, kb 1 billentyű ütésnyi hely van balra és jobbra.
Elsőnek ~310-nél másodiknál 352-nél, a harmadiknál meg ~365 nél csináltam ezt meg. És mondjuk mindezt elég váratlan helyzetekben kellett rögtönöznöm : ) Ha küdted már vele, akkor tudod h 370nél elég gyorsan folynak az események : )

A zenére szinkron dolog meg általában csak betépve megy... :U Akkor is ritkán jön ki jól, de volt már amikor én is csodálkoztam...Sajnos ilyet nehéz megörökíteni... =/

"Viszont hosszú távon szvsz uncsi lehet, ha ugyanaz a zene: fogsz
egy winampot, és keversz alá valami mást... (De amúgy tudsz saját
rádiókat is létrehozni, és akkor beépített winampod lesz a játékban.)"

Na látod ezt se tudtam :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.