Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1189) Dany007 válasza Cyberpunk (#1188) üzenetére


Dany007
veterán

Ja én nem a példára gondoltam... Elfogadom, hogy egyedi eset, ami nem minősíti a többséget. Jobbikosok közül se mindenki náci... sőt. :U
De ha az egyenlőség akkor nem csak b...zik lennének ott. Hanem mondjuk tolószékesek, autisták, kisebbségiek és így tovább... Ez egyszerűen csak a melegekről szól. Ne magyarázzuk már bele az elfogadást, egyenlőséget. Máshol lehet, de itthon többségében melegek vagy azok szimpatizánsai vonulnak. Az egyenlőség meg egy kicsit jóval tágabb fogalom, minthogy a melegek... Még legalább 192 csoport társulhatna és kéne is ahhoz, hogy azt mondhassátok hogy az elfogadásról, egyenlőségről szól a dolog. Így csak a melegekről...

Egyébként furcsa, hogy kisebbségi felvonulás nincsen (hál' istennek), pedig nekik nagyobb szükségük lenne az elfogadásra, mint nektek. Nem is kicsivel.

Szerk.: Nem kell elfogadni a véleményem. Nyugodtan lehet vitázni, cáfolni bármi... arra való a fórum. És ne add fel az elveidet. Közeledhetnek az álláspontok. Volt már erre példa itt a fórumon. Amúgyis sok területen felvilágosított már a fórum. Lásd a melegek kapcsán is. Korábban meséltem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.