Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ( V ) válasza Cyberpunk (#247) üzenetére


( V )
veterán

nem felvonulásra lenne szükség, hanem felvilágosításra meg úgy általában gondolkodásra és ismeretszerzésre való nevelésre, hogy minél kevesebb szűklátokörű, egy síkon gondolkodó, egocentrikus ember legyen.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#252) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Sokat gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e még, de csak nem bírom ki. :B
Kizárólag biológiai szempontból tekintve a homoszexualitás egy "deviancia", egy "eltérés", mivel nem teszi lehetővé az utódnemzést és a fajfenntartást. (Még ha dabadab ezzel nem is érte egyet.)
Az összes többi csakis társadalmi berendezkedés és normák kérdése.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#253) dabadab válasza fi:zi'k (#252) üzenetére


dabadab
titán

"Kizárólag biológiai szempontból tekintve a homoszexualitás egy "deviancia", egy "eltérés", mivel nem teszi lehetővé az utódnemzést és a fajfenntartást."

Ez mar megint egy olyan allitas, ami csak ebben a topikban hangozhat el, mert amugy mindenki tisztaban van azzal, hogy a fejfenntartas nem egylepeses strategia, ahol mindenki szaporodik ugy, ahogy a csovon kifer, mert mindenki hallott mar a tulnepesedesrol meg annak a veszelyeirol. Ez utobbi fenyeben talan nem is olyan meglepo, hogy letezik az az elmelet, miszerint a homoszexualitas a populacio novekedesenek finomhangolasat szolgalja az allatokban es mint ilyen, pont a fajfenntartast szolgalja.

Egyebkent meg konkretan az emberiseg fajfenntartasanak szempontjabol a homoszexualitas teljesen indifferens. Egyreszt az a kb. max. 10% meleg nem oszt - nem szoroz, a tuz, a mezogazdasag meg az alapveto higieniai szabalyok feltalasa / felfedezese boven biztositja azt, hogy ha a tarsadalmi akarat megvan, akkor gond nelkul produkaljunk hatalmas nepessegrobbanasokat meg olyan reprodukcios ratakat, ahol az a 10% kerekitesi hiba csak, masreszt meg ha holnaptol kezdve mindenki homoszexualis lenne, az se jelentene abszolut semmilyen technikai problemat, a mesterseges megtermekenyites alapszinten kokorszaki technologia, amit mara sikerult eleg kifinomultta tenni, teljesen jol mukodik.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#254) nikilauda


nikilauda
senior tag

Minden elismerésem Cyberpunké, keményen álltad a sarat!
(Szerencsére nem is ment el nagyon rossz irányba a társalgás.)
Nem gondolnám, hogy megoldást kellene keressünk neked. Mert ez csak számunkra (heteroknak) tűnhet problémának. Tulajdonképpen nem is probléma a homoszexualitás, mert neked(nektek) nem az, minket meg nem érint.
Arról pedig, hogy a saját gyereknél elfogadjuk-e a melegséget már az elején írtam egy barátomról. Miszerint évekig nem fogadta el, hallani sem akart a fiáról,de győzött az apai szeretet és megbékélt vele.

253:dabadab: egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#255) dabadab válasza lapa (#248) üzenetére


dabadab
titán

"mindenki tudja, hogy mire van gondolva "természetes" alatt amúgy, de kifejtem: "a természet rendje szerinti"."

Ezzel az a baj, hogy nem definicio, hanem logikai karika.

Egyebkent teljesen nyilvanvalo, hogy komoly definiciot azert nem tudsz adni a termeszetessegre, mert a "termeszetesseg", mint kategoria, nem valamifele konzisztens szabalyrendszer (amit gond nelkul meg lehetne osztani masokkal) konzekvens alkalmazasanak az eredmenye, hanem elore eldontott kovetkezmeny, ami mogott csak meglehetosen homalyos, sekely es onellentmondasokkal terhelt racionalizalas van.

DRM is theft

(#256) Dany007


Dany007
veterán

Ejha mi van itt. : o Nem értettem miből jött ez a téma, hogyan került ide... Nekem a bejegyzés nem volt egyértelmű, tovább meg nem olvastam. Aztán most nézem hogy mennyi hsz lett. Aztán beleolvastam.
Hát nem semmi. Mindenesetre respect érte.
Hát nem is tudom... lehetne boncolgatni, meg az én véleményem ugyebár az egészről elég negatív. De ettől még nem változik semmi.

Na jó egy picit mégis boncolgatom. Szvsz ezt nem kell reklámozni. Persze eltitkolni sem. Én elfogadom hogy van, igaz nem tetszik. Sőt, gyakran próbálok valami ellenérvet kreálni hozzá, de ettől még rá kellett jönnöm, hogy dabadabnak igaza lehet. Na mindegy, szóval nekem megvan a véleményem úgy általánosságban. Viszont egyénre lebontva már teljesen más, árnyaltabb a kép. Ott már az ilyen jellegű előítéleteim nem játszanak szerepet az egyén megítélésében.

No, azért mindenesetre ez kemény lesz minden téren. De hajrá! :)

(#257) Cyberpunk válasza Dany007 (#256) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Érdemes megismerni más emberek véleményét egy témában, nem csak erről persze, ha nem minden másról is. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#258) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Javagyúgy, hogy erről van szó, én meg magyaráztam itt a nagy világigazságokról. :D

Szerintem tegyél a többiek véleményére, de ne is verd nagy dobra, mert minek. A hetero pároknál sem kötelező mindjárt észrevenni, hogy ők egy pár, sőt az már kis híján ízléstelen.

(#259) dabadab válasza Crystalheart (#258) üzenetére


dabadab
titán

"hetero pároknál sem kötelező mindjárt észrevenni, hogy ők egy pár"

Nyilvan, ezert nem szokas a meghivokat ugy irni, hogy XY + 1 fo, ezert nem letezik a hazassag intezmenye, ezert titkolja mindenki, hogy ki a parja.

Tenyleg egyre szorakoztatobb az, ahogy hirtelen mindenki valamifele alternativ valosagot kezd epiteni, hogy a sajat kis eloiteleteinek megfelelelo alapozast adjon.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#260) lapa válasza dabadab (#255) üzenetére


lapa
veterán

ezzel az a baj, hogy ha elolvasod a saját posztod, akkor elég elkeseredettnek hat "a fiúknak kukijuk, a lányoknak nunijuk" témában. logikai karika versus így működik az élet, és csak így tud működni az élet.

nem lehet normális az, ami elpusztítja önmagát (reprodukció képessége híján). ha x%-ban a fiúknak is lehetne gyereke "beavatkozástól", akkor azt mondanám oké, fura, de a természet virágozzék minden virágban. de hát csak az van, hogy a természet nem csinált méhet a fiúknak. csigáknál ez jól működik, embereknél hasztalan.

újra hangsúlyozom, tőlem mindenki virágozhat. csak legyen tudatában, hogy ez alapvetően egy elég komoly deviancia, amit a többség sose fog szíve mélyén semmisnek meg lényegtelennek tekinteni.

(#261) dabadab válasza lapa (#260) üzenetére


dabadab
titán

Ez tovabbra is elegge ervmentes volt.

DRM is theft

(#262) Cyberpunk válasza lapa (#260) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az azért tiszta gondlom, hogy biológiai értelemben "egészséges" egy meleg is, hiszen képes az utód nemzésre? Még ha nem is akar szexuális kapcsolatot létesíteni a másik nemmel.

Sok hetero pár nem akar gyereket, pedig ők az ellenkező nemet szeretik. akkor biológiailag az is kudarc, és deviáns viselkedés igaz?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#263) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#247) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"A felvonulásnak egy célja van, hogy megmutassa mi is vagyunk."

Ez megmutatja? Szerintem marhára nem...

A felvonulás egy vicc konkrétan, több ellenszenvet vált ki mint amennyi elfogadást, még nálam is aki toleráns és tényleg nincs baja a melegekkel...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#264) Crystalheart válasza dabadab (#259) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem a jogrendszerről beszéltem, az olyan, amilyen. Hétköznap ha lát az ember egy párt, akkor már rég rossz, ha azok éppen nyalják egymást és egymásba gabalyodnak, legyenek akármilyen neműek is. Nem titkolásról van szó, hanem diszkrécióról.

(#265) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#263) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vicces kép.:D Nem mindenki viselkedik így, hajlamosak vagyunk a szélsőségek alapján ítélni, és szépen leáltalánosítani a többire is. A többség nem így megy ki az utcára, egy száll gatyában, vagy egy szép jelmezben. ;] Ez hozzá tartozik a rendezvény arculatához, karneváli hangulat, noha egyesek tovább mennek a kelleténél.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#266) ( V ) válasza lapa (#260) üzenetére


( V )
veterán

nem lehet normális az, ami elpusztítja önmagát

pedig a természet tele van ilyen jelenséggel (lemingek, szarvasok, sok sok növény stb.) és mégsem pusztult el a faj mert vannak "deviáns" egyedek / viselkedésformák.

itt nem a "funkciót" kell elfogadni hanem a tényt hogy van és hogy nincs káros befolyással a teljes rendszerre.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#267) Crystalheart válasza Cyberpunk (#265) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Csak azt nem vágom, az ilyen fazonokat miért nem rugdossák ki a normálisak a menetből. :D Komolyan imázsrombolók.

(#268) Gabás válasza ( V ) (#266) üzenetére


Gabás
addikt

+ a tromf, a programozott sejthalál. Ezek szerint te sem vagy normális, lapa:)

(#269) Cyberpunk válasza Crystalheart (#267) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Toleránsak vagyunk.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#270) dabadab válasza tDr1v3r (#263) üzenetére


dabadab
titán

Jajj, ne.

1. Ez a kep ugye nem Magyarorszagon keszult, hanem a vilag azon boldogabbik felen, ahol a Pride karneval-jelleggel mukodik, kimegy mindenki es jol erzi magat.

2. A magyar Pride-ok egyaltalan nem igy neznek ki, szurke resztvevok meg agressziv, obegato elmebetegek "ellentuntetok" vannak (erted, en ugy altalaban baromi tolerans es elfogado vagyok nem csak a homoszexualisokkal, hanem a heteroszexualisokkal kapcsolatban is, de pl ez meglehetos ellenszenvet valt ki belolem.)

DRM is theft

(#271) dabadab válasza Crystalheart (#264) üzenetére


dabadab
titán

"Hétköznap ha lát az ember egy párt, akkor már rég rossz, ha azok éppen nyalják egymást és egymásba gabalyodnak, legyenek akármilyen neműek is."

Ez meg megint ilyen hajanal fogva elorangatott dolog. Egy paron akkor is latszik, hogy egy par, ha eppen nem kavarodnak nyiltszini coitusba.

DRM is theft

(#272) Huma válasza dabadab (#270) üzenetére


Huma
addikt

De ebben mi az újfajta bánásmód? Pont hogy régimódi.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#273) Cyberpunk válasza Huma (#272) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem szoktak akasztani minket régen sem, noha az inkvizíció véres kezéhez ilyen esetek is tapadnak, de a középkorban nem csak a másságot büntették, elég volt ha boszorkány gyanús voltál. Mondjuk tény, hogy a nácik sok meleget megöltek, elgázosítottak ugye. Aztán a háborúk után megpróbálták kényszer kezelni az ilyen embereket, a saját háborús hőseiket is lásd Alan Turing esete, amiért a brit kormány nem rég volt csak hajlandó nyilvánosan is bocsánatot kérni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#274) Crystalheart válasza dabadab (#271) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze látszik, sokáig mennek/ülnek egymás mellett... :) Ez érthető és nem is tolakodó. Ennyi nem zavar akkor sem, ha melegekről van szó, és ezzel szerintem a többség is így van.

(#275) tDr1v3r válasza dabadab (#270) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Lehet, nem ismerem a magyar felvonulásokat annyira. Hoppá, megint olyanról írtam amiről nem tudok sokat... pedig megfogadtam hogy nem teszek ilyet. :<

A "tüntetők"ről hasonló a véleményem nekem is, de ezt megszokhattuk a skinheadektől, úgyhogy legalább nem csalódok bennük...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#276) r3dsnake válasza tDr1v3r (#275) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A skinhead fogalmat erdemes lenne elolvasnod a wikin. A skinhead-ek anti-rasszistak, toleransak es a punk kulturaval parhuzamosan alakult ki. Akikre te gondolsz, azok a bonehead-ek (vagy white power skinheadek).

[ Szerkesztve ]

(#277) Cyberpunk válasza r3dsnake (#276) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Önirónia.:)

"Hoppá, megint olyanról írtam amiről nem tudok sokat... pedig megfogadtam hogy nem teszek ilyet. :<"

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#278) tDr1v3r válasza r3dsnake (#276) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, azokra gondoltam.

Ma is tanultam valamit. :R

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#282) fi:zi'k válasza dabadab (#253) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem már az össze létező szőrszálat felhasogattad minden lehetséges módon, csak hogy tiéd legyen az utolsó szó, és abba is belekötsz, amibe teljesen felesleges. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#283) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hogy mik vannak.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#284) r3dsnake válasza Cyberpunk (#283) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:DDD

Hasonló sztori még tavalyról: [link]

(#285) Cyberpunk válasza r3dsnake (#284) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hihetetlen, hogy mennyi idióta van.:( Szerencsére a kutyus megmenekült.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#286) Dany007


Dany007
veterán

Ettol meg mindig logsz nekunk egy cikkel! :D Ez a bejegyzes nem lehet kibuvo! :P

(#287) Cyberpunk válasza Dany007 (#286) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mivel? :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#288) aram01 válasza Cyberpunk (#287) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnállak :(((
http://www.youtube.com/watch?v=GgP10p2IF1Q

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#289) Cyberpunk válasza aram01 (#288) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem kell. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#290) Lecs@ válasza Cyberpunk (#289) üzenetére


Lecs@
addikt

Ugye ez csak trollság ? Tuti hogy nem vagy buzi. Egy buzival vitatkoztam eddig ? :U

Te vagy a nő ( aki c@mizik ) vagy a hapsi aki c@miztat ? Vagy hogy működik ez ? :(

Én egyszer véletlen láttam egy ilyen filmrészletet. Komolyan rosszul voltam :(((((

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#291) r3dsnake válasza Lecs@ (#290) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gratulalok az igenyes es szinvonalas hozzaszolashoz.

(#292) zotyesz66 válasza Lecs@ (#290) üzenetére


zotyesz66
őstag

Mert most, hogy tudod, mindjárt más ember, ugye???

(#293) Cyberpunk válasza Lecs@ (#290) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Használjuk a meleg szót inkább a másik az egy szitokszó. :) Olvasd vissza, nem vallom be mindenkinek külön-külön. :D

A többi magánügy. Én sem firtatom milyen pózban szereted. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#294) Lecs@ válasza r3dsnake (#291) üzenetére


Lecs@
addikt

Az egész csak kamu. Szivatja népet ! ( hopp te ugye hetero vagy ? ) Bár egy hsz - ből is sejtek valamit. :U

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#295) Cyberpunk válasza Lecs@ (#294) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez nem kamu. Elég ízléstelen lenne ilyennel viccelődni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#296) Lecs@ válasza Cyberpunk (#293) üzenetére


Lecs@
addikt

Hátulról tolni a nőt mint a kutyák ! Én nem titkolózom, hisz természetes dolog ;)

512 GB

(#297) Cyberpunk válasza Lecs@ (#296) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nézőpont kinek mi a természetes. Ezt egyszer már megvitattuk itt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#298) Lecs@ válasza zotyesz66 (#292) üzenetére


Lecs@
addikt

Mert nem a másságról van szó ? :D

Amúgy még simán lehet jó ember bárki.Csak ne híresztelje a másságát. Ennyi szerintem.

Na már koccoltam is a kékosztriga klubból.Nekem más való. Bye :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#299) Cyberpunk válasza Lecs@ (#298) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Olvasd vissza. :)

Ez a híresztelés sem világos teljesen. Ne mondjam el senkinek? Pont ezt tettem eddig, és elég szar hazigságban élni. De én sem mondom el minden szembe jövőnek.

Jól teszed. Ne hogy az legyél te is. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#300) Crystalheart válasza Cyberpunk (#299) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk az addig nem hazugság, amíg azt nem mondod, hogy bizony hetero vagy, annak ellenére, hogy nem.

Nem nagyon jut eszembe olyan szituáció az életemben, amikor kényszerszerűen beszélnem kellett volna a szexuális irányultságomról.

(Habár ez nem mérvadó, ha rólam van szó. :D De ebből logikusan akkor lehet probléma, ha mondjuk a szülőknek kellene bemutatni az illetőt, de az még más politikai hovatartozás vagy zenestílus miatt is kiakasztó néha, nem kell hozzá még azonos neműnek sem lenni.)

Lecs@: Ugye most csak troll vagy. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.