Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) r3dsnake válasza Crystalheart (#610) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem szereti a pokemont?! Ez lehetseges egyaltalan? :D

(#652) Cyberpunk válasza r3dsnake (#651) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kizárt. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#653) Crystalheart válasza r3dsnake (#651) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:(((

[ Szerkesztve ]

(#654) twine válasza D1Rect (#647) üzenetére


twine
addikt

Egy verzió valahogy kimaradt a "felsorolásodból",,,
Mégpedig a "legfontosabb":
Hol maradnak a hetero házaspárok akiknek nem lehet gyermeke,és "sorban állnak az intézetek előtt" :F
Ők miért maradtak ki?:)
Azt hiszem nekik kellene a prioritást élvezni...

Ennek tükrében, a további gondolataid ("Vagy nincs "szülője", vagy van neki kettő, csak azonos neműek.") szvsz érvényüket vesztik :U

[ Szerkesztve ]

(#655) D1Rect válasza twine (#654) üzenetére


D1Rect
félisten

"Egy verzió valahogy kimaradt a "felsorolásodból",,,
Mégpedig a "legfontosabb":
Hol maradnak a hetero házaspárok akiknek nem lehet gyermeke,és "sorban állnak az intézetek előtt" :F
Ők miért maradtak ki?:)
Azt hiszem nekik kellene a prioritást élvezni..."

Tudomásom szerint többen várnak örökbefogadásra mint amennyi örökbefogadó lenne.
1. Sehol nem írtam, hogy hetero párok maradjanak ki bármiből.
2. Sehol nem írtam, hogy prioritást kéne élveznie a meleg pároknak.

Ferdítesz és kiforgatod amit írok.

"Ennek tükrében, a további gondolataid ("Vagy nincs "szülője", vagy van neki kettő, csak azonos neműek.") szvsz érvényüket vesztik"
Mindehhez csak az kellett, hogy olyan dolgokat írjál bele a mondandómba ami nincs ott.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#656) twine válasza D1Rect (#655) üzenetére


twine
addikt

Semmiféle kiforgatásról nincs szó...
Ha észrevetted pont én vagyok az, aki egyenesen beszél ebben a topicban, és nem a szavakon lovagol,,,,

ezt írtad:
"Ha nem fogadja örökbe senki a gyereket, akkor 18 éves koráig marad az intézetben.
Szerintem jobb neki egy azonos nemű párnál, mint az intézetben"

Ezért kérdeztem meg tőled, hol maradnak a hetero házaspárok...akik szeretnének örökbe fogadni...!?
ez nem "belemagyarázás" volt,,hanem kérdés....

"Mindehhez csak az kellett, hogy olyan dolgokat írjál bele a mondandómba ami nincs ott."

Épp ez volt a problémám,,,,miért nincs ott a mondandódban, hiszen fontos tényezők ezek a (hetero)párok :U

"Tudomásom szerint többen várnak örökbefogadásra mint amennyi örökbefogadó lenne."

Én mielőtt írtam felcsaptam a netet, és belelapoztam az "örökbefogadós/gyermekvállalós" topicokba...:
Azokban épp az ellenkezőjét láttam,,,kitartást ,és türelmet kívántak egymásnak az emberek, mivel napjainkban a 2009-2010-es "előjegyzettek " vannak épp soron.... :U
De szvsz. ez most mindegy is,,,,hogy van e sorban állás vagy nincs,,(nem véletlen raktam idéző jelbe, az eredeti postomban)
Az eredeti témának nem sok köze van a dologhoz,,,, :U

[ Szerkesztve ]

(#657) D1Rect válasza twine (#656) üzenetére


D1Rect
félisten

Továbbra sem értem, hogy miért lenne neked jobb, ha a gyerek intézetben lenne mint meleg párnál.
(még mindig több az "intézetis" gyerek mint potenciális szülő)

gyk.: nem azért van sor, mert a sátáni melegek kilopják a gyerekeket, hanem mert mint oly sok minden ez is sz@rul működik itthon.

"23 000 állami gondoskodás alatt álló gyermekből 8700 él nevelőszülőnél
A nevelőszülőnél élő gyermekek 5 %-át fogadja örökbe nevelőszülője
A nevelőszülőnél élő gyermekek 1 %-a kerül máshoz örökbefogadásra
Átlagosan 6 évet kell várni a szándék kinyilvánításától az örökbefogadásig. (a nem állami szervezetek örökbefogadásairól nincs adat ebben az arányszámban)
Az örökbefogadásra jelentkezők 97 %-a bizonyul alkalmasnak az örökbefogadásra."

Nem ellenőrzött statisztika.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#658) Crystalheart válasza D1Rect (#657) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt egyébként nem vágom, mi az istenre kell 6 évet várni.

(#659) twine válasza D1Rect (#657) üzenetére


twine
addikt

"Az örökbefogadásra jelentkezők 97 %-a bizonyul alkalmasnak az örökbefogadásra.""
A maradék 3% meleg ;] :D

Kérdésedre válaszolva:
Mert úgy gondolom meleg pár helyett hetero szülőkhöz is kerülhetne a gyerek...
És mert a tegnap felsorolt példák miatt azt gondolom cseberből vederbe kerülne,,,
Egyik kutya, másik eb, ha úgy jobban tetszik,,,,meleg pár vs nevelőotthon...
És akkor itt most gondolom elkezdhetjük a közhelyeket, miszerint minden intézetis bűnöző lesz..etc..etc...
Szerintem ne........Mint ahogy azt sem mondtam, minden meleg párnál nevelkedett gyermek meleg felnőtté nőné ki magát....

De szerintem ezen fölösleges rugóznunk szerintem miért jobb vagy rosszabb,,vannak nálam sokkal okosabb emberek, akiknek sikerült olyan "magasságokba" jutni , hogy dönthetnek erről a témáról,,,
Az ő döntésük egyelőre még mindig az a világ nagy részén, hogy a homoszexuális párok, ne vállalhassanak gyermeket...ellentétben a te véleményeddel....
ÉN hiszek az ő szakértelmüknek... :U

[ Szerkesztve ]

(#660) D1Rect válasza twine (#659) üzenetére


D1Rect
félisten

"Mert úgy gondolom meleg pár helyett hetero szülőkhöz is kerülhetne a gyerek..."
Továbbra is több a gyerek, de ez a tény ne zavarjon.

"És akkor itt most gondolom elkezdhetjük a közhelyeket, miszerint minden intézetis bűnöző lesz..etc..etc..."
Sokkal rosszabbak az intézetis életkilátásai mint az örökbefogadottaké, ez is tény.

"Az ő döntésük egyelőre még mindig az a világ nagy részén, hogy a homoszexuális párok, ne vállalhassanak gyermeket...ellentétben a te véleményeddel...."
Ha egy véleményt többen vallanak akkor az lesz az igaz. Persze.

hint: a világ "nagy részén" a nő még mindig másodlagos állampolgár vagy egyszerűen csak állat.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#661) Cyberpunk válasza twine (#659) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Persze mert twine azt mondja. :P

Hinni a templomban kell. A vak hit nem vezet semmire.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#662) twine válasza Cyberpunk (#661) üzenetére


twine
addikt

a homoszexualitás sem ;] :P :DDD
+D1Rect
Azért mert itt egy kis kupac meleg, és a szimpatizánsaik kitalálták, hogy márpedig melegnek lenni jó, normális, és a gyermekekből egy meleg párnál egészséges felnőtt cseperedik,,még nem jelenti azt, hogy ez így is van...
Mindaddig amíg a törvények másképp nem rendelkeznek, én tartom magam az ellenkezőjéhez...
A többi csak az elmétek szüleménye....
Majd ha úgy döntenek a szakértők/döntéshozók európa szerte, hogy vállalhattok gyermeket, akkor térjünk erre vissza,,,és megkövetlek titeket... ;)
Addig nem....addig csak egy kupac meleg lesztek nekem, akik a saját malmukra akarják hajtani a vizet...

[ Szerkesztve ]

(#663) D1Rect válasza twine (#662) üzenetére


D1Rect
félisten

Teljesen biztos vagyok benne, hogy jobb helyen van a gyerek egy örökbefogadásra megfelelt meleg párnál, mint intézetben.

"Majd ha úgy döntenek a szakértők/döntéshozók európa szerte, hogy vállalhattok gyermeket, akkor térjünk erre vissza,,,és megkövetlek titeket..."
Elnézted, én nem vagyok meleg.
A megkövetést pedig kezdheted is, mert Európa nyugati felén a döntéshozók a te véleményeddel ellentétesen döntöttek.

"Majd idézte a Strasbourgi Emberi Jogi Bíróság (SEJB) egyik határozatát, miszerint a szexuális beállítottság és a gyereknevelési képesség közt semmilyen összefüggés sincs." [link]

Idézlek:
"ÉN hiszek az ő szakértelmüknek..." [link]
Remélem továbbra is hiszel a szakértelmüknek. :)

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#664) Cyberpunk válasza twine (#662) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem normális. Ha heteroszexuális kapcsolatba kényszeríteném magam az nem lenne normális, ahogy gondolom neked sem a homoszexuális. Ez ilyen, ilyen a természetünk.

Viszont örülnék neki, ha nem tényként kezelnéd a véleményedet. Véleményt elfogadok, de ha egy olyan dolgot közölsz tényként, ami erősen vitatott, azt nem tudom elfogadni, és csak megmosolygom legfeljebb. Örülök, hogy találtál egy valakit, aki a te véleményed osztja, de ez ettől még nem lesz igaz! Se nem igaz, se nem hamis egyelőre.

Viszont kezd elegem lenni a lenéző dumából. Én sem illetlek egy kupac jelzővel. Megértem, hogy viszolyogsz tőlünk, és most ne gyere a melegekkel dolgoztam, meg ilyenekkel. Mert ezzel még nem mosakodsz ki nálam.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#665) twine válasza Cyberpunk (#664) üzenetére


twine
addikt

Mint ahogy pár embernek belőled ;)
Ebben akkor egyet is érthetünk....
Ahogyan pár évig semmi gondom nem volt veled, ez a bejegyzésed, és annak folyománya(topic) rettentő antipatikussá tett téged,,,és nem az identitásod miatt....
Ez az amit el tudtok érni az okoskodásotokkal,,,csak úgy látszik nem tudjátok felfogni,,,
Mindaddig míg csendben vagytok, a "klasszikus homofóbokon" kívül senkinek(társadalom) nincs baja veletek,,,
Miután viszont rá akarjátok magatokat erőszakolni a társadalmora, még azok is megutálnak, akik amugy lesz@rták hova is tartozol....
Ezt érted el most is, és ezt fogod/fogjátok elérni a jövőben is...
Tényként közlöm mert lesz@rom mit gondolsz, és miből van eleged ;)

Gondolom világossá vált, hogy semennyire nem akarok "nálad mosakodni" ;)

Jó homárkodást....
Szevasztok...

[ Szerkesztve ]

(#666) Huma


Huma
addikt

Egyik ismerősöm konvektort akart venni (vagy radiátort?). Beírta a keresőbe és az első találatok között egy meleg oldal szerepelt. Ezt ő nem tudta és rákattinott aztán kereste a fűtőtesteket a sok férfifotó között. :D
Ez már jó pár évvel ezelőtt volt.

Mondjuk én egyszer meg amikor rákerestem a Star Wars-ra akkor ráleltem egy olyan képre amin egy nő gyertyaállásból épp arcon fosta magát. Star Wars volt a kép címe.

Vannak érdekes dolgok a neten.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#667) Cyberpunk válasza twine (#665) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem fogom megsiratni, ha nem fogsz kedvelni ezek után. :) Elég sokáig elviseltelek itt szerintem, de egy idő után, már nekem is elegem lehet belőle. Bocs én is csak ember vagyok nem tudok a végtelenségig nyelni!

Nem a véleményeddel van baj, ha nem azzal, hogy meg sem hallod a másig érveit, így nem lehet vitázni valamiről. Én végig igyekeztem a tényekre hagyatkozni, és nem elfogult lenni. Csak azt vallom, amit igazolni is lehet, már pedig arra nincs bizonyíték, hogy a gyerek szexualitására negatívan befolyással lenne az, ha egy egynemű pár neveli fel. Persze ettől még nem kizárt az, hogy befolyással van. Egyszer sem állítottam ezt be tényként, hogy nincs rá hatással, végig erre hivatkoztam, hogy nincs rá bizonyíték.

Csak azt akarjuk, hogy ne másodrangú személyek legyünk semmivel sem többet! Sokáig csendben voltam, és csak nyeltem, nyeltem a sok hülyeséget, amivel találkoztam eddig életem során.

Szia!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#668) Cthulhu Dawn válasza Huma (#666) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ja, "ismerős", meg "nem tudta", hogy meleg oldal, persze ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#669) Huma válasza Cthulhu Dawn (#668) üzenetére


Huma
addikt

Nekem is "csak úgy mesélték". :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#670) nem_tom válasza D1Rect (#663) üzenetére


nem_tom
őstag

:C

(#671) Xero


Xero
nagyúr

Több marad nekem! ;]

(#672) Cyberpunk válasza Xero (#671) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#673) hNp88 válasza Xero (#671) üzenetére


hNp88
aktív tag

szokták mondani, hogy nincsen heteroszexuális ember, csak makacs. :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#674) Xero válasza hNp88 (#673) üzenetére


Xero
nagyúr

Én kevéssé trendinek vagy maradinak szoktam hívni magamat. Nem bírok haladni a korral és heteróként földelnek el. Ez van. :P

Ettől függetlenül engem speciel pont nem zavar. Van ismerősöm aki nem olyan beállítottságú mint én, de ettől még ugyan olyan ember.

Én egyedül a felvonulósdit és a jogainkért kiállósdit nem tudom hova tenni. De amíg nem okoz dugót a belvárosban, addig az sem zavar különösebben.

Ilyen témákban sokszor felhozom, de tény, hogy Alpe d'Huezben életem egyik legjobb aprés ski bulija pont egy melegbárban volt. Ott volt a legjobb a hangulat, volt pia és kész. Csajok ugyan úgy voltak, csak éppen többször hangzott el az I'll survive és többet vigyorogtak rám a pultos srácok. Na bumm. ;)

szerk: Mondjuk az ajtó nélküli férfi wc kissé meredek volt, de x ital után már az y probléma is eltűnt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#675) Blackmirror válasza Xero (#674) üzenetére


Blackmirror
senior tag

"Csajok ugyan úgy voltak"

Vagy mégsem volt csaj akit annak gondoltál :))

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#676) Xero válasza Blackmirror (#675) üzenetére


Xero
nagyúr

Látod ez benne van a pakliban. :DDD
Bár az emberek 90%-a bakancsban esett be a pályáról, szóval nem hiszem, hogy ilyen átverős műsor lett volna, vagy ha mégis, akkor jó volt a sebészük. :P

(#677) Cyberpunk válasza Xero (#674) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A felvonulósdi érthető, hogy nem gyere be mindenkinek, de a jogok az meredek nekem is, mármint az ellenkezés ez irányban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#678) Xero válasza Cyberpunk (#677) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerintem rosszul fejeztem ki magamat.
Számomra az lenne a normális, ha ugyan olyan jogaik lennének. Ha van baba és megfelelnek a kritériumoknak, akkor fogadják örökbe, neveljék fel. Ha akarnak házasodjanak össze. Mit érdekel engem?
Engem az zavar, amikor minden média csatornán azt pumpálják, hogy ezt akarjuk. Lehet ezt szépen csendben is.

Ez persze csak az én véleményem.

(#679) Cyberpunk válasza Xero (#678) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A média már csak ilyen. Mindent felfúj, és a legkisebb dolgokból is komoly ügyet tudnak csinálni. Hiszen nekik az olvasottság, nézettség számít.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#680) D1Rect válasza Xero (#678) üzenetére


D1Rect
félisten

Az azonos neműek házassága viszont egy hülyeség.
A házaspár egy darab férj + egy darab feleség.

Senkinek semmilyen joga nem sérül, mindenkinek lehet ellenkező neművel házasodni, ha ez nem felel meg akkor IJ.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#681) Xero válasza D1Rect (#680) üzenetére


Xero
nagyúr

Miért fáj az Neked? Engem aztán marhára nem érdekel. Ha így boldogabbak akkor miért ne?

(#682) Cyberpunk válasza D1Rect (#680) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha két ember szereti egymást, akkor miért ne? Mondj egy értelmes indokot! Nem kell, hogy egyházi legyen, senkinek se szeretném én a vallását "gúnyolni".

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#683) D1Rect válasza Cyberpunk (#682) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább fordítsuk meg, mert az alapfelállás az nem az, hogy azonos neműek házasodhatnak.
Szóval miért is nem jó, ha együtt élnek?
Miért kell a házasság intézménye?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#684) Cyberpunk válasza D1Rect (#683) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kibújsz a válaszadás elől, és tőlem várod el, hogy válaszoljak helyetted.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#685) nem_tom válasza D1Rect (#683) üzenetére


nem_tom
őstag

Azért amiért a hetero pároknak is.

(#686) Huma válasza nem_tom (#685) üzenetére


Huma
addikt

A házasság egy nagyon régi tradíció. Mindig is egy férfi és egy nő életének összekötéséről szólt. Miért kell ezt a szokást megcsúfolni? A melegeknek miért nem elég az élettársi viszony?

Az etikett szerint a nőket mindig illik előreengedni (kivéve veszély fennforgása esetén). A melegek azt is el fogják várni, hogy őket is előreengedjék? Esetleg rendszeres mammográfia vizsgálatot is követelni fognak?
Szerintem illik egy határt meghúzni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#687) Cyberpunk válasza Huma (#686) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem igazán elfogadható érv ez. Főleg egy olyan kultúrában, ahol rendre a hagyományok, tradíciókkal szembe megyünk. A szokás amúgy is rég meg van csúfolva, a válásokkal.

Nézd nem kellenek külön előjogok!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#688) r3dsnake válasza Huma (#686) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mindig? Mert bizonyos kulturakban tenyleg nem mennek hozza kecskehez, tehenhez, nintendofigurahoz (komolyan volt ilyen). Ezt szabad de az azonos nemuek hazassaga tiltott? Fuck logic.

(#689) Huma válasza r3dsnake (#688) üzenetére


Huma
addikt

Én ilyenről nem hallottam még nálunk. Ennyi erővel a marslakókat is hozhattad volna példának.

(#687) Cyberpunk:
A házasság sokak számára szent dolog.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#690) r3dsnake válasza Huma (#689) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálunk nem, de a kérdés egyértelműen globális.

(#691) Huma válasza r3dsnake (#690) üzenetére


Huma
addikt

Egyelőre maradjunk MO-nál. Az hogy a dekadens nyugat mit művel, más lapra tartozik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#692) Cyberpunk válasza Huma (#689) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy hívőnek. Ezzel nincs is baj, én tisztelem mások hitét. Nevezzük "kiterjesztett élettársi kapcsolat"-nak akkor, de legyen a házassággal megegyező státuszú.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#693) dabadab válasza Huma (#689) üzenetére


dabadab
titán

"A házasság sokak számára szent dolog."

Akik szamara tenyszeruen szent, azoknak a hazassag ugyis az egyhazi hazassagot jelenti, most meg nem arrol van szo, hanem a polgari hazassagrol.

DRM is theft

(#694) Huma válasza Cyberpunk (#692) üzenetére


Huma
addikt

No ezzel szerintem nagyon kevés embernek lenne problémája. Csakhogy a meleg társadalom köti az ebet a karóhoz és nem csak megegyező státusz kell nekik hanem kompletten a házasság intézménye. Tokkal vonóval.
A te verziódra szerintem a legtöbb házasságellenző rábólintana.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#695) Cyberpunk válasza Huma (#694) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem tök mindegy minek nevezzük végső soron. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#696) D1Rect válasza Cyberpunk (#684) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért, mert a házasságnak vannak szabályai. Ilyenek pl. hogy testvérek sem köthetnek házasságot.
Még soha nem hallottam értelmes érvet a melegházasság mellett.
A "legjobb érv" az, hogy "hámébajazneked".

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#697) Cyberpunk válasza D1Rect (#696) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért a vérfertőző kapcsolat, meg a homoszexualitás nem említhető egy lapon szerintem. Ehhez nem kell nagy intelligencia, hogy ezt belássa bárki, még a legelvakultabb homofóbnak sem. :D

A házasság két ember szerelmének a törvényesített megpecsételése. A gyereknemzést nyugodtan ki vehetjük az érvek közül, mivel sok párnak sosem lesz gyereke, még is házasodhat. Tehát nincs ilyen kikötés, hogy csak az házasodhat, aki gyereket akar.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#698) Cthulhu Dawn válasza Cyberpunk (#697) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"Azért a vérfertőző kapcsolat, meg a homoszexualitás nem említhető egy lapon szerintem. Ehhez nem kell nagy intelligencia, hogy ezt belássa bárki, még a legelvakultabb homofóbnak sem. :D"

Alacsony az IQ szintem, magyarázd el kérlek miért nem.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#699) Cyberpunk válasza Cthulhu Dawn (#698) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Gondolkodj még rajta hagyok időt neked. Nem jó, ha mindent készen kap az ember. ;) :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#700) Huma válasza Cyberpunk (#699) üzenetére


Huma
addikt

Igazándiból tényleg egy lapon említhető. Sőt mondhatni még természetesebb dolog is mint a homoszexualitás. Mindkét fél kölcsönös beleegyezésével történő szexuális aktus, ami nem felel meg a keresztény társadalmi normáknak.
A vérfertőzés ugye okkal tiltott. Gyengíti a génállományt és torzszülötteket, degeneratív betegségeket eredményezhet.
A melegeknél ez ugye nem áll fenn. Ezért sem tiltott. Viszont kb ez az egyetlen dolog ami ténylegesen válaszvonalat képez a két dolog között.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.